Декларування придбаної квартири

ooligors
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 лютого 2018, 22:32
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ooligors »

Доброго дня. Допоможіть, будь-ласка, правильно заповнити декларацію.  У звітному 2017 році чоловік став власником нашої квартири. Квартира - новострой і спочатку, як пайовик (бо будинок будувався ще), право на власність квартири на себе оформлювала свекруха (кошти проплачувала вона). Пізніше ми захотіли, щоб квартира була у власності чоловіка і мої рідні віддали половину коштів за квартиру батькам чоловіка і після цього вона передала право власності на квартиру моєму чоловікові. Тепер в кінці звітного 2017року будинок добудувався і чоловік отримав документи на квартиру і він є її власником.  Як мені тепер це все відобразити в декларації (Кошти ж не наші, а квартира наша - точніше у власності чоловіка...) ?  Надіюсь на вашу допомогу і наперед вдячна за відповідь.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

ooligors писав:Доброго дня. Допоможіть, будь-ласка, правильно заповнити декларацію.  У звітному 2017 році чоловік став власником нашої квартири. Квартира - новострой і спочатку, як пайовик (бо будинок будувався ще), право на власність квартири на себе оформлювала свекруха (кошти проплачувала вона). Пізніше ми захотіли, щоб квартира була у власності чоловіка і мої рідні віддали половину коштів за квартиру батькам чоловіка і після цього вона передала право власності на квартиру моєму чоловікові. Тепер в кінці звітного 2017року будинок добудувався і чоловік отримав документи на квартиру і він є її власником.  Як мені тепер це все відобразити в декларації (Кошти ж не наші, а квартира наша - точніше у власності чоловіка...) ?  Надіюсь на вашу допомогу і наперед вдячна за відповідь.
Якщо квартира вже зареєстрована в реєстрі прав - заносите квартиру в нерухомість як власність чоловіка з вартістю згідно документів, договору на пайову участь, тощо. Питання тільки чи квартира одразу реєструвалась на чоловіка, чи переписувалась з свекрухи на вашого чоловіка (в реєстрі прав)?
В доходи чоловіка пишіть кошти від батьків, свекрухи тощо як подарунок.
В розділі видатки та правочини  - придбання квартири і вартість.

ooligors
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 лютого 2018, 22:32
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ooligors »

Дмитрий Иванович писав:
ooligors писав:Доброго дня. Допоможіть, будь-ласка, правильно заповнити декларацію.  У звітному 2017 році чоловік став власником нашої квартири. Квартира - новострой і спочатку, як пайовик (бо будинок будувався ще), право на власність квартири на себе оформлювала свекруха (кошти проплачувала вона). Пізніше ми захотіли, щоб квартира була у власності чоловіка і мої рідні віддали половину коштів за квартиру батькам чоловіка і після цього вона передала право власності на квартиру моєму чоловікові. Тепер в кінці звітного 2017року будинок добудувався і чоловік отримав документи на квартиру і він є її власником.  Як мені тепер це все відобразити в декларації (Кошти ж не наші, а квартира наша - точніше у власності чоловіка...) ?  Надіюсь на вашу допомогу і наперед вдячна за відповідь.
Якщо квартира вже зареєстрована в реєстрі прав - заносите квартиру в нерухомість як власність чоловіка з вартістю згідно документів, договору на пайову участь, тощо. Питання тільки чи квартира одразу реєструвалась на чоловіка, чи переписувалась з свекрухи на вашого чоловіка (в реєстрі прав)?
В доходи чоловіка пишіть кошти від батьків, свекрухи тощо як подарунок.
В розділі видатки та правочини  - придбання квартири і вартість.
В реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  спочатку була свекруха, а потім уже згідно договору відступлення права вимоги був виданий акт приймання-передачі нерухомого майна на чоловіка... якось так написано у витязі. 
Підкажіть , будь-ласка ще :  у доходах  я вказала половину вартості квартири як подарунок у грошовій формі чоловікові від свекрухи (зазначила що він декларує і там де тип права : власність і він власник). А іншу половину вартості квартири як подарунок у грошовій формі мені від моїх рідних (і вже зазначила що декларую Я і тип права : власність і я власник). Так правильно?
Дуже дякую Вам , Дмитро Івановичу, за допомогу.

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

ooligors писав:
Дмитрий Иванович писав:
ooligors писав:Доброго дня. Допоможіть, будь-ласка, правильно заповнити декларацію.  У звітному 2017 році чоловік став власником нашої квартири. Квартира - новострой і спочатку, як пайовик (бо будинок будувався ще), право на власність квартири на себе оформлювала свекруха (кошти проплачувала вона). Пізніше ми захотіли, щоб квартира була у власності чоловіка і мої рідні віддали половину коштів за квартиру батькам чоловіка і після цього вона передала право власності на квартиру моєму чоловікові. Тепер в кінці звітного 2017року будинок добудувався і чоловік отримав документи на квартиру і він є її власником.  Як мені тепер це все відобразити в декларації (Кошти ж не наші, а квартира наша - точніше у власності чоловіка...) ?  Надіюсь на вашу допомогу і наперед вдячна за відповідь.
Якщо квартира вже зареєстрована в реєстрі прав - заносите квартиру в нерухомість як власність чоловіка з вартістю згідно документів, договору на пайову участь, тощо. Питання тільки чи квартира одразу реєструвалась на чоловіка, чи переписувалась з свекрухи на вашого чоловіка (в реєстрі прав)?
В доходи чоловіка пишіть кошти від батьків, свекрухи тощо як подарунок.
В розділі видатки та правочини  - придбання квартири і вартість.
В реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності  спочатку була свекруха, а потім уже згідно договору відступлення права вимоги був виданий акт приймання-передачі нерухомого майна на чоловіка... якось так написано у витязі. 
Підкажіть , будь-ласка ще :  у доходах  я вказала половину вартості квартири як подарунок у грошовій формі чоловікові від свекрухи (зазначила що він декларує і там де тип права : власність і він власник). А іншу половину вартості квартири як подарунок у грошовій формі мені від моїх рідних (і вже зазначила що декларую Я і тип права : власність і я власник). Так правильно?
Дуже дякую Вам , Дмитро Івановичу, за допомогу.
Дуже складно відповісти не бачивши всі документи. Але виходячи з ваших слів, получається свекруха приймала участь у будівництві квартири, вона же її і зареєструвала. Але потім шляхом відступлення права передала свому зятю (вашому чоловікові). Можна кваліфікувати цей правочин як подарунок, адже ваш чоловік не платив за квартиру, отже він її не купив.
Відповідно ви у своїй декларації як декларант вказуєте в нерухомість право проживання у квартирі, де власником вказуєте чоловіка. Вартість майна згідно договору, якщо вона там є. В доходи чоловікові потрібно вказати подарунок у негрошовій формі (не впевнений). Щодо коштів від близьких осіб не бачу сенсу вказувати, ви ж не купували квартиру, у вас немає документів, які б підтведження купівлі-продажу чоловіком квартири.

 Ще раз, без огляду всіх документів стосовно квартири не можу сказати точно що і як куда вписувати.

Аватар користувача
Sup Олег
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 березня 2018, 11:44
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Sup Олег »

Доброго дня. В мене теж питання по придбані квартирі в новобудові. Мій батько в 2016 році теж вступив в пай житлового комплексу і в квітні 2017 році став власником квартири. В грудні 2017 він запропонував мені там пожити. Прописаний я в дружини в іншому місті. Тобто я декларую як фактичне проживання на безоплатному користуванні квартирою. Питання в тому що забудовник при оформленні документів на квартиру не зробив оцінку. Тобто вартість квартири в технічні документації не вказана.  У батька є лише Рішення про прийняття асоційованого члена в якому вказаний розмір внесків вступних та пайових. Питання чи потрібно мені встановлювати вартість квартири в якій я фактично проживаю чи вибрати вартість не відома? Чи вказувати вартість вступних і пайових внесків?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Sup Олег писав:Доброго дня. В мене теж питання по придбані квартирі в новобудові. Мій батько в 2016 році теж вступив в пай житлового комплексу і в квітні 2017 році став власником квартири. В грудні 2017 він запропонував мені там пожити. Прописаний я в дружини в іншому місті. Тобто я декларую як фактичне проживання на безоплатному користуванні квартирою. Питання в тому що забудовник при оформленні документів на квартиру не зробив оцінку. Тобто вартість квартири в технічні документації не вказана.  У батька є лише Рішення про прийняття асоційованого члена в якому вказаний розмір внесків вступних та пайових. Питання чи потрібно мені встановлювати вартість квартири в якій я фактично проживаю чи вибрати вартість не відома? Чи вказувати вартість вступних і пайових внесків?
Щодо вартості квартири, то вона повинна бути зазначена у договорі купівлі продажу, дарування, техпаспорті БТІ, договорі пайової участ будівництва тощо. Якщо вартості немає, то відповідно може бути застосовано як "Не відомо".

p.s. Вартість нерухомості більше стосується власника. Яке відношення до квартири, крім як тимчасове проживання, ви маєте? Звідки ви повинні знати вартість квартири? Для чого вам взагалі вказувати квартиру де ви не прописані і не маєте відношення до квартири?

Аватар користувача
Sup Олег
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 березня 2018, 11:44
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Sup Олег »

Я теж думаю, що мені не обов`язково знати вартість майна. Але переживаю чи не скажуть що так як це мій батько то я мав би знати.
Я маю тільки те відношення, що користуюсь нею і повинен вказати місце фактичного проживання. Скажіть будь-ласка Дмитро Іванович я ж повинен її декларувати що користуюсь нею і вказати власника?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Sup Олег писав:Я теж думаю, що мені не обов`язково знати вартість майна. Але переживаю чи не скажуть що так як це мій батько то я мав би знати.
Я маю тільки те відношення, що користуюсь нею і повинен вказати місце фактичного проживання. Скажіть будь-ласка Дмитро Іванович я ж повинен її декларувати що користуюсь нею і вказати власника?
Якщо вказуєте в розділі реєстрація/прописка проживання в квартирі батька, значить потрібно вказувати цю квартиру в розділі нерухомості як інше право користування. Якщо не вказуєте квартиру в розділі реєстрація/прописка, значить і в розділі нерухомості не потрібно.

Аватар користувача
Sup Олег
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 березня 2018, 11:44
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Sup Олег »

Дякую за відповідь. Ще скажіть яку вартість треба вказувати? Якщо в тех паспорті її не має. Чи вказувати розмір вступного та пайового внеску?

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

Sup Олег писав:Дякую за відповідь. Ще скажіть яку вартість треба вказувати? Якщо в тех паспорті її не має. Чи вказувати розмір вступного та пайового внеску?
Повинна бути вказана вартість квартири.
p.s. Без огляду договору доволі складно сказати яка вартість. Не факт що вона там взагалі зазначена.
p.s.s. Я би не вказував вартість майна не будучи впевненим на 100%, тим більше не будучи власником.

Яриночка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 28 лютого 2014, 15:09
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Яриночка »

Дмитро Іванович, доброго дня, допоможіть будь ласка.
 Вкладала кошти у будівництво квартири, коштів не вистачало, кошти позичала у двох людей по 20 тисяч гривень у червні та липні і до кінця року повернула, їх необхідно зазначати і в дохід і в фінансові зобовязання? А 60 тисяч гривень позичала у третьої людини і зовсім не повернула то також потрібно показувати в інший дохід і в фінансові зобовязання? там просто  написало що якщо не перевищує 50 пм то можна не показувати... допоможіть розібратись.
 Квартира буде здаватись лише у третьому кварталі 2018 року, кошти платились протягом червня-липня 2017 року, на руках є лише договір про пайову участь, то необхідно показувати як обєкт незавершеного будівництва? Наперед дякую за увагу та допомогу, бажаю всім міцного здоровя

milka7
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 27 березня 2018, 16:33
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення milka7 »

Доброго дня! В мене питання по придбані квартири в новобудові. Я декларант, а мій чоловік "купив"(проплатив вже) квартиру, якої фактично ще не побудували згідно попереднього договору (червень2017р). Основний договір купівлі-продажу має буте укладений у кінці 2018 року і тоді квартира буде вже власністю чоловіка. Підкажіть будь ласка, я заповнюю ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ОБ'ЄКТА НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА та:
1) ставлю галочки в усіх трьох пунктах - Об'єкт незавершеного будівництва, Об'єкт, не прийнятий в експлуатацію, Об'єкт, право власності на який не зареєстроване в установленому законом порядку?
2)МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ОБ'ЄКТА у договорі прописано тимчасове, а у основному договірі купівлі-продажу буде інше. Мені заповнювати дані тимчасового місцезнаходження об'єкта?
3) ЗВ'ЯЗОК ІЗ СУБ'ЄКТОМ ДЕКЛАРУВАННЯ - я ставлю галочку тільки - Об'єкт повністю або частково побудований з матеріалів чи за кошти суб'єкта декларування або члена його сім'ї?
4)ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВЛАСНИКА АБО КОРИСТУВАЧА ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ- який Тип права заповнювати?я так розумію - це третя особа - забудовник, з ким укладений договір?або тип права - Інше право користування?
Дуже дякую!

milka7
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 27 березня 2018, 16:33
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення milka7 »

Здравствуйте!я ще раз звертвюся до Вас з питанням придбання квартири в новобудові, бо ніякої відповіді не отримано... Доки не укладено основний договір купівлі- продажу квартири та немає документа, підтверджуючого власність чи співвласність (я так розумію, що це буде вказано у новому договорі) я не заповнюю розділ 14.ВИДАТКИ ТА ПРАВОЧИНИ СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ, а лише 4. ОБ'ЄКТИ НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА?я декларант, а оформленням попереднього договору займався чоловік
Допоможіть, будь ласка!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

milka7 писав:Здравствуйте!я ще раз звертвюся до Вас з питанням  придбання квартири в новобудові, бо ніякої відповіді не отримано... Доки не укладено основний договір купівлі- продажу квартири та немає документа, підтверджуючого власність чи співвласність (я так розумію, що це буде вказано у новому договорі) я не заповнюю розділ  14.ВИДАТКИ ТА ПРАВОЧИНИ СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ, а лише 4. ОБ'ЄКТИ НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА?я декларант, а оформленням попереднього  договору займався чоловік
Допоможіть, будь ласка!
Все залежить від змісту вашого договору. У видатки та правочини вказується щодо набутого права. По суті ви ще нічого не набули. В незавершене будівництво можна вказати квартиру, але є сумнів чи необхідно заносити квартиру якої немає. Крім того в фінансові зобовязання теж бажано вказати ваш договір тому що у вас (чоловіка) виникло фінансове зобовязання щодо сплати внесків у будівництво квартири.
p.s. Без вивчення договору сказати що і як заповнювати складно.

milka7
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 27 березня 2018, 16:33
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення milka7 »

Дмитрий Иванович писав:
milka7 писав:Здравствуйте!я ще раз звертвюся до Вас з питанням  придбання квартири в новобудові, бо ніякої відповіді не отримано... Доки не укладено основний договір купівлі- продажу квартири та немає документа, підтверджуючого власність чи співвласність (я так розумію, що це буде вказано у новому договорі) я не заповнюю розділ  14.ВИДАТКИ ТА ПРАВОЧИНИ СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ, а лише 4. ОБ'ЄКТИ НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА?я декларант, а оформленням попереднього  договору займався чоловік
Допоможіть, будь ласка!
Все залежить від змісту вашого договору. У видатки та правочини вказується щодо набутого права. По суті ви ще нічого не набули. В незавершене будівництво можна вказати квартиру, але є сумнів чи необхідно заносити квартиру якої немає. Крім того в фінансові зобовязання теж бажано вказати ваш договір тому що у вас (чоловіка) виникло фінансове зобовязання щодо сплати внесків у будівництво квартири.
p.s. Без вивчення договору сказати що і як заповнювати складно.
Велике спасибі за надану відповідь, Дмитрий Иванович!У попередньому договорі сторони зобов"язуються укласти основний договір - договір купівлі-продажу квартири протягом 10 днів з моменту отримання стороною 1 (мій чоловік) інформаційної довідки з держ.реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджує право власності на цю квартиру не пізніше 30 вересня 2018 року. Тобто предметом попереднього договору є квартира із зазначенням її площі, тимчасова адреса та зазначено вартість квартири - так і написано  за основним договором буде складати  "суму" грн з рахунку вказано "суму" за 1 кв.м.загальної площі квартири. Та ще вказано порядок здійснення розрахунків -сторона2 сплачує стороні 1 зазначену вартість квартири до вказаної дати (а це десять робочих днів з моменту укладання цього попереднього договору), тобто проплата здійснена одноразово (одним платежем) у 2017 році - членом сім"ї - чоловіком за кошти, які йому подарував його батька. А ще  у попередньому договорі зазначено, що у разі відхилення від вказаної загальної площі квартири в більшу чи меншу сторону - сторони зобв"язуються сплатити відповідно. Нагадую, що я декларант, а а попередній договір оформлено на чоловіка. Тобто я не заповнюю розділ  14.ВИДАТКИ ТА ПРАВОЧИНИ СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ, а лише 4. ОБ'ЄКТИ НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА?та у доходах чоловіка вказую - подарунок у грошовій формі. Так?
Зазделегідь дуже Вам вдячна!

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

milka7, правовстановлюючим договором є нотаріально завірений договір купівлі-продажу. Від дати його укладання і залежить право набуття у власність нерухомості. Щодо обкту незавершеного будівництва, то це спірне питання. Стосовно "у доходах чоловіка вказую - подарунок у грошовій формі" не зрозумів при чому тут подарунок? Попередній договір на нього, основний теж буде на нього, квартира напевно теж буде зареєстрована на нього. Про який подарунок йде мова?

milka7
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 27 березня 2018, 16:33
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення milka7 »

Дмитрий Иванович писав:milka7, правовстановлюючим договором є нотаріально завірений договір купівлі-продажу. Від дати його укладання і залежить право набуття у власність нерухомості. Щодо обкту незавершеного будівництва, то це спірне питання. Стосовно "у доходах чоловіка вказую - подарунок у грошовій формі" не зрозумів при чому тут подарунок? Попередній договір на нього, основний теж буде на нього, квартира напевно теж буде зареєстрована на нього. Про який подарунок йде мова?
Дякую Вам Дмитро Івановичу!так, право набуття у власність нерухомості ще буде у 2018 році - і як сказала нотаріус, що це буде спільна власніть, но тільки після укладення основного договіру купівлі-продажу. Але ж фінансова операція відбулася у 2017 році тобто видатки були більш ніж 80 000 грн, хоч і у чоловіка - він сплатив  гроші за попереднім договором у повному обсязі, які йому дав (подарував) батько і звідси я заповнюю пункт об"єкти незавершеного будівництва де я і повідомляю про те, що [font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Об'єкт повністю або частково побудований з матеріалів чи за кошти суб'єкта декларування або члена його сім'ї. Так чи ні?[/font]

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

milka7 писав:
Дмитрий Иванович писав:milka7, правовстановлюючим договором є нотаріально завірений договір купівлі-продажу. Від дати його укладання і залежить право набуття у власність нерухомості. Щодо обкту незавершеного будівництва, то це спірне питання. Стосовно "у доходах чоловіка вказую - подарунок у грошовій формі" не зрозумів при чому тут подарунок? Попередній договір на нього, основний теж буде на нього, квартира напевно теж буде зареєстрована на нього. Про який подарунок йде мова?
Дякую Вам Дмитро Івановичу!так, право набуття у власність нерухомості ще буде у 2018 році - і як сказала нотаріус, що це буде спільна власніть, но тільки після укладення основного договіру купівлі-продажу. Але ж фінансова операція відбулася у 2017 році тобто видатки були більш ніж 80 000 грн, хоч і у чоловіка - він сплатив  гроші за попереднім договором у повному обсязі, які йому дав (подарував) батько і звідси я заповнюю пункт об"єкти незавершеного будівництва де я і повідомляю про те, що [font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Об'єкт повністю або частково побудований з матеріалів чи за кошти суб'єкта декларування або члена його сім'ї. Так чи ні?[/font]
Якщо кошти дав батько, то потрібно в доходи чоловікові вказати подарунок від батька, щоб потім виникало менше питань звідки гроші на квартиру. Якщо квартира буде остаточно реєструватись на двох (ви і чоловік) відповідно вона буде спільна - значить вам і витрати і подарунки від батька треба ділити на двох. Але якщо ви вкажите в декларації гроші в подарунок (більше 80 тис), то відповідно вам і повідомлення потрібно було подавати...

milka7
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 27 березня 2018, 16:33
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення milka7 »

Дмитрий Иванович писав:
milka7 писав:
Дмитрий Иванович писав:milka7, правовстановлюючим договором є нотаріально завірений договір купівлі-продажу. Від дати його укладання і залежить право набуття у власність нерухомості. Щодо обкту незавершеного будівництва, то це спірне питання. Стосовно "у доходах чоловіка вказую - подарунок у грошовій формі" не зрозумів при чому тут подарунок? Попередній договір на нього, основний теж буде на нього, квартира напевно теж буде зареєстрована на нього. Про який подарунок йде мова?
Дякую Вам Дмитро Івановичу!так, право набуття у власність нерухомості ще буде у 2018 році - і як сказала нотаріус, що це буде спільна власніть, но тільки після укладення основного договіру купівлі-продажу. Але ж фінансова операція відбулася у 2017 році тобто видатки були більш ніж 80 000 грн, хоч і у чоловіка - він сплатив  гроші за попереднім договором у повному обсязі, які йому дав (подарував) батько і звідси я заповнюю пункт об"єкти незавершеного будівництва де я і повідомляю про те, що [font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Об'єкт повністю або частково побудований з матеріалів чи за кошти суб'єкта декларування або члена його сім'ї. Так чи ні?[/font]
Якщо кошти дав батько, то потрібно в доходи чоловікові вказати подарунок від батька, щоб потім виникало менше питань звідки гроші на квартиру. Якщо квартира буде остаточно реєструватись на двох (ви і чоловік) відповідно вона буде спільна - значить вам і витрати і подарунки від батька треба ділити на двох. Але якщо ви вкажите в декларації гроші в подарунок (більше 80 тис), то відповідно вам і повідомлення потрібно було подавати...
Дякую!Але ж попередній договір оформлено лише на чоловіка, мене в ньому не зазначено і я так розумію, що це лише інвестування будівництва, а коли будівництво буде завершено і надані дійсно законні права володінням вже нерухомостю, то мені потрібно буде подати повідомлення та придбання як вже спільне майно?

ььььььь
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 25 вересня 2018, 09:52
Регіон: Закарпатская область

Повідомлення ььььььь »

Добрий день, допоможіть розібратися будь ласка. У березні 2018 року мій батько за попереднім договором купівлі продажу вніс задаток на квартиру. Зараз буде основний договір, але хочеться вже право власності записати на себе, тобто є попередній договір купівлі продажу на батька + мама сьогодні дарує іншу половину грошей мені. Ці гроші вказуються як подарунок, + основний договір купівлі продажу я вказую на себе, проте питання цей попередній договір купівлі продажу це подарунок чи я  його декларації зовсім не вказую. Дякую

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”