Е-Декларування

semluda@ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 22 травня 2017, 09:30
Регіон: Луганская область

Повідомлення semluda@ukr.net »

Бухгалтер комунальної установи повинен подавати декларацію?

Аватар користувача
Pacific
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 14 січня 2013, 20:23
Регіон: Одесская область
Звідки: Одесская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Pacific »

Доброго дня. Подивіться ст.45 Закону №1700 "Закон України про запобігання корупції" частина 5. Там вказано на кого не поширюється. Можливо, Вам допоможе.

Наталья2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 26 липня 2016, 13:55
Регіон: Луганская область

Повідомлення Наталья2016 »

Допоможіть будьласка !!!! Чі потрібно мені подавати декларацію про доходи та майно якщо я працюю головним бухгалтером в бюджетній організації (комунальна установа фізкультурно- спортивного коплексу ) ??? фінансування все з селищного бюджету, власних коштів немає, чи являюсь я посадовою особою ??

Kvitochka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 29 грудня 2018, 10:22
Регіон: Волынская область

Повідомлення Kvitochka »

Добрий день! Підкажіть-якщо я ввезла на територію України машину на іноземній реєстрації транзитом чи повинна я вказувати її як держслужбовець в декларації? І на підставі якого закону? Я власником не являюсь.Дякую

Альона М.
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 07 лютого 2019, 17:37
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Альона М. »

Доброго дня! Підскажіть будь ласка.
1. Чи підлягає декларуванню спадкове нерухоме майно, якщо спадкоємцем (суб'єктом декларування) подана лише заява про прийняття спадщини?
2. Коли підлягає декларування майно вказане у спадковому договорі: після відкриття спадщини (смерті спадкодавця), чи після державної реєстрації права власності на це майно на ім'я спадкоємця (суб'єкта декларування)?
3. Які дії суб'єкта декларування, якому стало відомо в 2019 році про безоплатну приватизацію земельної ділянки членом його сім'ї в 2017 році?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Альона М. писав:Доброго дня! Підскажіть будь ласка.
1. Чи підлягає декларуванню спадкове нерухоме майно, якщо спадкоємцем (суб'єктом декларування) подана лише заява про прийняття спадщини?

Ще нічого декларувати

2. Коли підлягає декларування майно вказане у спадковому договорі:

після державної реєстрації права власності на це майно на ім'я спадкоємця (суб'єкта декларування)

3. Які дії суб'єкта декларування, якому стало відомо в 2019 році про безоплатну приватизацію земельної ділянки членом його сім'ї в 2017 році?
Задекларувати, взяти письмове пояснення у члена сім'ї про неповідомлення декларанта з якихось причин про приватизацію для подальшого спілкування з НАЗК. Необхідно знати, що перевіряти декларацію має лише НАЗК, тому не відповідати на питання ніяких інших уповноважених органів без надання такого права НАЗК саме за цим конкретним фактом. 

SvSav
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 09 лютого 2019, 13:37
Регіон: Киевская область

Повідомлення SvSav »

Підскажіть, будь ласка, якщо вклала гроші в будівництво яке заморозили і не відомо коли отримаю квартиру, якщо взагалі отримаю, то чи потрібно десь це зазначити в декларації?

olha84
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 03 серпня 2019, 14:31
Регіон: Ровенская область

Повідомлення olha84 »

Доброго дня, прошу Вашої допомоги. Я державний службовець і щороку подаю ел декларацію! В  липні  2019 року ввела в експлуатацію будинок! хочу внести зміни в майновий стан але програма видає помилки:
 [font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Допущено наступні помилки:[/font]
  • Зазначте вартість на дату набуття права
  • Зазначте вартість за останньою грошовою оцінкою
ці графи не заливаються щою пропустити, таких даних в мене немає так як будинок  не купувала як без цих даних внести зміни?

КТВ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 21 березня 2019, 14:44
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення КТВ »

Підкажіть, будь ласка: я продала 03.08.2019 машину за 91 тис. грн., чи треба вносити зміни у декларацію про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування? Дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

olha84 писав:Доброго дня, прошу Вашої допомоги. Я державний службовець і щороку подаю ел декларацію! В  липні  2019 року ввела в експлуатацію будинок! хочу внести зміни в майновий стан але програма видає помилки:
 [font=Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Допущено наступні помилки:[/font]
  • Зазначте вартість на дату набуття права
  • Зазначте вартість за останньою грошовою оцінкою
ці графи не заливаються щою пропустити, таких даних в мене немає так як будинок  не купувала як без цих даних внести зміни?
клацніть у кожне з цих віконець і у додатковому віконці меню, яке вискочить, виберіть знак "?"

carica
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 02 січня 2013, 09:00
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення carica »

  • Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» 
Востаннє редагувалось 15 серпня 2019, 10:32 користувачем carica, всього редагувалось 1 раз.

carica
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 02 січня 2013, 09:00
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення carica »

Відповідно до частини другої статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 ПМ, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання ним доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції .

 

Згідно статті  7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23.11.2018 №2629-VIII, який набирає чинності 01.01.2019,

 у 2019 році прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлений у розмірі:

з 1 січня 2019 року    – 1921 гривня ( 50 ПМ – 96050 гривень)

з 1 липня 2019 року – 2007 гривень  (50 ПМ – 100350 гривень)

з 1 грудня 2019 року – 2102 гривні (50 ПМ – 105100 гривень)


Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”