Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

Verunya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 10 липня 2018, 21:35
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Verunya »

Добрий день,така ситуація:батько переоформив на мене автомобіль без довіреностей і договору купівлі продажу у МРЕО, на сьогоднішній день я є власником,проте звичайно кошти я ніякі не платила тільки за переоформлення і все. Чи треба мені відображати авто у повідомлені про суттєві зміни у майновому стані?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Verunya писав:... без довіреностей і договору купівлі продажу ...
можливо чогось не знаєте? щось має бути в основі набуття права власності...
ну і якщо це за 88 тис. грн - суттєві зміни у 10 денний термін.

Іннуся
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 04 жовтня 2018, 11:59
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Іннуся »

Доброго дня. Маю таке питання: чи є членство в гаражному кооперативі суттєвими змінами в майновому стані

Viktor_D
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 26 березня 2019, 16:36
Регіон: Киевская область

Повідомлення Viktor_D »

Доброго дня
В минулому році отримав спадщину після смерті батька, а саме 1/3 частина квартири, інші 2/3 частини отримав інший син (не є членом сім‘ї суб‘єкта декларування). 
23.03.2019 року квартиру продали за 150 000 грн, я з цієї суми отримав 50 000 грн. В договорі куплі-продажу не зазначено хто скільки отримав просто сума (150 000грн) яка сплачена продавцям.
Чи потрібно мені подавати "Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані"?
Якщо так то яку суму і в які розділи зазначати?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Viktor_D писав:В минулому році отримав спадщину після смерті батька, а саме 1/3 частина квартири, інші 2/3 частини отримав інший син (не є членом сім‘ї суб‘єкта декларування). 
- як правило у таких випадках оцінка майна не проводиться, тому ні в доходи, ні у правочини, ні у повідомлення про суттєві зміни писати нічого
- у нерохомості записується квартира і зазначається власність 34% та додається власник третя особа (зазначаються відомі відомості про брата) з власністю 66%


23.03.2019 року квартиру продали за 150 000 грн, я з цієї суми отримав 50 000 грн. В договорі куплі-продажу не зазначено хто скільки отримав просто сума (150 000грн) яка сплачена продавцям.
- щоб не давати зайвого поля діяльності перевірникам, краще взяти від брата розписку про розподіл цієї суми на відповідні частки. і, звичайно, про суттєві зміни можна не подавати.
- у декларації за 2019 буде зазначено дохід у 50 000 та викреслиться ця квартира із власності. у правочинах писати нічого.

Ivan84
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 28 червня 2019, 10:09
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Ivan84 »

Добрий день. Допоможіть будь ласка. Я і моя дружина державні службовці ми кожен рік подаємо декларації про майновий стан. Власного житла ми не маємо (винаймаємо квартиру) а в цьому році батьки хочуть придбати нам житло. І ось в чому питання - на кого оформлювати квартиру? (1) на мене, (2) на мене и дружину що ми власники по 50% (3) на батьків. Стало це питання тому що ми с дружиною не показували що в нас є якісь статки і якщо ми покажемо що придбали житло то встане питання за які кошти. сума не вилика 6000$.Допоможіть розібратися з цим питанням. Зазделегіть дякую.

Kos31025
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 13 березня 2019, 22:21
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Kos31025 »

Доброго дня. Я держслужбовець, чоловік ні.  Куплена квартира за позичені кошти у родичів. Квартира буде оформлена на чоловіка. Як це відобразити в декларації? І в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані?  І чи потрібно це робити?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Verunya писав:Добрий день,така ситуація:батько переоформив на мене автомобіль без довіреностей і договору купівлі продажу у МРЕО, на сьогоднішній день я є власником,проте звичайно кошти я ніякі не платила тільки за переоформлення і все. Чи треба мені відображати авто у повідомлені про суттєві зміни у майновому стані?
якщо у документах вписано суму більшу за 96 тис. грн, то це вище за поріг. відтак маємо дохід - подарунок на таку то суму + набуття права власності - автомобіль на цю ж суму. думаю, треба задекларувати.

15051990
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 16 жовтня 2019, 11:12
Регіон: Черкасская область

Повідомлення 15051990 »

Здравствуйте!  Я - декларант. Ми з бабусею  мали у спільній власності квартиру. Бабуся подарувала мені свою частку. Оцінка квартири не проводилась, але у договорі записано, що ціна частки з наших слів складає 24000 грн. (бо раніше була оцінка ). Чи потрібно подавати відомості про зміни в майновому стані ? І як відобразити даний факт у декларації за 2019 рік?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

15051990 писав:Здравствуйте!  Я - декларант. Ми з бабусею  мали у спільній власності квартиру. Бабуся подарувала мені свою частку. Оцінка квартири не проводилась, але у договорі записано, що ціна частки з наших слів складає 24000 грн. (бо раніше була оцінка ). Чи потрібно подавати відомості про зміни в майновому стані ? І як відобразити даний факт у декларації за 2019 рік?
24 000 менше за 96 000, тому суттєві зміни відсутні.
 у декларації за 2019 рік: подарунок у негрошовій формі 24 000, у відомостях про квартиру вже буде 100% власність декларанта, вартість усієї квартири на дату набуття - не відомо, а вартість за останньою оцінкою - дивитись у документах про оцінку.

до речі, частину 2 ст. 52 доповнено новим абзацем, відтак держслужбовці категорії "В" - "неповідомлянти".

Aln12
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 23 січня 2020, 08:06
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aln12 »

Добрый день, підскажіть, як правильно, чоловікові мати подарувала гроші й він купує на них машину. Повідомлення за нього не викладу, а потім в декларації відображати подарок? А свою машину він буде дарувати по договору їй, як це вказувати. Дякую

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Aln12 писав:Добрый день, підскажіть, як правильно, чоловікові мати подарувала гроші й він купує на них машину. Повідомлення за нього не викладу, а потім в декларації відображати подарок? А свою машину він буде дарувати по договору їй, як це вказувати. Дякую
якщо чоловік не декларант або декларант категорії "В" - повідомлення про суттєві зміни подавати не треба. У наступній декларації це, можливо, буде в залежності від терміну перебування авто у власності чоловіка (більше або менше звітного періоду).

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

[font=FuturaNewBook, Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму яка перевищує 105100 гривень є суттєвою зміною у майновому стані суб’єкта декларування. В десятиденний термін з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку суб’єкт декларування зобов’язаний повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції шляхом подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.[/font]

[font=FuturaNewBook, Arial, "Helvetica Neue", Helvetica, sans-serif]Положення частини другої цієї статті застосовуються до суб’єктів декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єктів декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків,.[/font]

silivna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 01 червня 2020, 23:45
Регіон: Волинь

Повідомлення silivna »

Добрий день!
1. Чи повинен подавати повідомлення про зміни в майновому стані помічник судді?
2. Машина придбана в кредит. Кредитні кошти зразу надійшли на рахунок автосалону. Чи потрібно подавати 2 повідомлення про зміни в майновому стані?
1. Про отримання кредитних коштів ( на рахунок декларанта не надходили)
2. Про придбання машини
Чи достатньо 1 повідомлення про зміни в майновому стані - куплена машина?
Дякую

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”