Електронне декларування

Аліна Донченко
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2019, 12:37
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Аліна Донченко »

Добрий день, Дмитре Івановичу. Підскажіть, будь ласка, бо не змогла знайти хоча б якихось конкретних роз"яснень. Як вказувати інформацію по кредитній картці? Так склались життєві обставини, що упродовж року змушена була з кредитної картки знімати кошти, потім картку поповнювати, потім знову знімати. У накопичувальному підсумку кредитний ліміт перевищений. Залишилась заборгованість на 31.12. Як саме вказувати інформацію по кредитній картці й де? Маю на увазі у 11 й 13 розділах. У 11 розділі - просто кредитний ліміт чи усі зняті кошти? Якщо усі зняті коши, то виходить, що я частково позичала сама в себе. Загальний кредитний ліміт не був збільшений. Хоча відсотки за користування коштами сплачувались більші. У розділі 13 писати увесь кредитний ліміт, чи заборгованість, яка залишилась на 31.12. Окремо скажу, що сума не перевищує 50 прожиткових мінімумів. Може є вже якійсь напрацювання у цьому питанні. Дуже прошу допомогти. Дякую

Дмитрий Иванович
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 24 березня 2015, 15:59
Регіон: Черновцы
Подякували: 77 разів

Повідомлення Дмитрий Иванович »

На сайті НАЗК є розяснення https://nazk.gov.ua/rozyasnennya
Там є останні зміни до розяснень щодо зазначення кредитів в декларації.

13 розділ - залишок боргу по кредиту (кредитній картці) станом на 31 грудня звітного року.
11 розділ - кредит який брався у звітному році або кредитні кошти які знімались з кредитної картки у звітному році.

Якщо мова йде про приватбанк, то в приват24 можна сформувати довідки та виписки.

Delboske
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 березня 2019, 16:03
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення Delboske »

Доброго дня Шановні!!!!
Перечитався, передивився аж голова крутиться. Допоможіть будь-ласка.

Я сам виступаю декларантом.
Батьки подарували мені №...0 суму грошових коштів  на придбання квартири в новобудові період кінця 2018р.

1. Моя дружина як декларант, повинна вказувати щодо моїх доходів як члена сімї  - зарплату + даний грошовий подарунок?

 Далі, Дані  (подарункові) кошти +  саме свої заощадження, вклав осінню 2018р. в пайову участь ЖБК  в новобудову квартири  (тобто повністю розплатився).
Дана квартира ще буде довго будуватися. відповідно не введена в експлуатацію, не зареєстровано право власності і інш.

2. Я як покупець даних внесків  заповнюю декларацію та зазначаю відповідні внески в розділ "Видатки та правочини суб’єкта декларування"??
 - в розділ корпоративних прав  нічого вносити не потрібно? ато доводилося бачити і такі декларації.....
 чи потрібно дану квартиру вносити в розділ Обєкта незавершеного будівництва???

Гарно дякую за відповідь!!

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”