Зміни у майновому стані

Ivan84
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 28 червня 2019, 10:09
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Ivan84 »

[font="Noto Sans", sans-serif]Добрий день. Допоможіть будь ласка. Я і моя дружина державні службовці ми кожен рік подаємо декларації про майновий стан. Власного житла ми не маємо (винаймаємо квартиру) а в цьому році батьки хочуть придбати нам житло. І ось в чому питання - на кого оформлювати квартиру? (1) на мене, (2) на мене и дружину що ми власники по 50% (3) на батьків. Стало це питання тому що ми с дружиною не показували що в нас є якісь статки і якщо ми покажемо що придбали житло то встане питання за які кошти. сума не вилика 6000$.Допоможіть розібратися з цим питанням. Зазделегіть дякую.[/font]

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

1. повідомлення про суттєві зміни - дохід 6*26,2 - подарунок від батьків (не оподатковується)
2. придбання квартири
3. повідомлення про суттєві зміни - придбання
3. у черговій декларації прописується і дохід(подарунок), і квартира, і вчинення нотаріальних дій, і, звичайно, зміна місця проживання.

kadry
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення kadry »

Доброго дня! Декларант планує брати пайову участь у будівництві багатоквартирного будинку. Як правильно подати повідомлення про зміни в майновому стані?
1 Повідомлення про подарунок від батьків на перший внесок який перевищує 50 прожиткових мінімумів
2. Сам внесок???

Дякую

kadry
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 17 березня 2015, 15:44
Регіон: Волынская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення kadry »

В якому розділі повідомлення про зміни в майновому стані відобразити вартість пайового внеску

Kos31025
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 13 березня 2019, 22:21
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Kos31025 »

Доброго дня. Я держслужбовець, чоловік ні.  Куплена квартира за позичені кошти у родичів. Квартира буде оформлена на чоловіка. Як це відобразити в декларації? І в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані?  І чи потрібно це робити?

Відповісти

Повернутись до “Антикорупційне законодавство”