Кореспонденція по відшкодуванню ФСС ТВП лікарняних

Запитання по проводкам які не знайшли відображення в типовій кореспонденції
budniuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 03 серпня 2017, 14:29
Регіон: Николаевская область

Повідомлення budniuk »

Добрий день. Питання такого змісту. Була перевірка соц.страху, виявили переплату лікарняних 1000,00 грн. минулих періодів. Працівники повернули кошти мені готівкою (готівки в нас нема - це школа), я сплатила по Привату від імені своєї організації ці кошти, але я роблю зняття з з/плати цих сум лікарняних, щоб відобразити в звіті ЄСВ, Яка має бути кореспонденція рахунків в такій ситуації?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Дт 6511 кр 2114 - виявили переплату
що означає ви сплатили по приватбанку від імені своєї організації?? В вашому особистому через приват24 ви сплатили зі своєї картка на рахунок ФСС? Чому це робите ви а не робітник одразу сам наприклад не пішов в банк або ж через приват24 не перерахував в ФСС? Вам не задається що ви тут зайве звено? Якщо кошти не пройшли у вас ні по касі ні по реєстраційному рахунку, то
Дт 2114 Кр 6511 - повернуті кошти (і прикладайте квитанцию про сплату!

budniuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 03 серпня 2017, 14:29
Регіон: Николаевская область

Повідомлення budniuk »

Фонд сказал, что можно платить и с Привата, но только от имени организации и всю сумму.

budniuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 03 серпня 2017, 14:29
Регіон: Николаевская область

Повідомлення budniuk »

И это что одна проводка и все. Я когда сделала ведомость для снятия больничных, т.е. показала в начислении б/л с "-", у меня же получились удержания НДФЛ и воен.збора в минусе + ЕСВ. Их я как должна показать, они ведь должны у меня висеть. Я уже столько начиталась проводок, что в рез-те у меня закрылись все счета, но должны же висеть остатки. В общем запуталась.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

звичайно ж не одна, давайте на прикладі виявили зайво нарховані 1195 грн виявили ж не виплату а саме нарахування отже ця 1195 це разом з податками тому я і навів одну проводку думав що це зрозуміло, отже:

6511 2114 1190 виявлено зайво нараховану суму лікарняного
6311 6511 195 з них зайво утриманих податків
2114 6511 1000 повернуто працівником
2114 2313 195 повернуто утримані податки (на цю суму фактично у праціника будуть зменьшено ПДФО та ВЗ )


П.С. податки це ПДФО+ВЗ (просто не став розбивати)

budniuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 03 серпня 2017, 14:29
Регіон: Николаевская область

Повідомлення budniuk »

Спасибо за корреспонденцию, выручили.

aleksandrsmyk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 11 серпня 2020, 09:34
Регіон: Київська

Повідомлення aleksandrsmyk »

Допоможіть з лікарняним!!! У травні був нарахований лікарняний по загальному захворюванню в суммі 6700,76 я його виплатив, повідомив соцстрах про виплату, але в ході перевірок у серпні місяці зясувалося що лікарняний повинен був бути проведений по виробничій травмі(соцстрах вимагає повернення всієї суми на їх рахунок щоб вони його провели по статті витрат виробнича травма і щоб я зробив корегуючу заявку на ці кошти, але не можу зрозуміти як повернути коли працівник на руки отримав 5394,11 і що робити з пдфо=1206.14 і вз=100,51 і єсв=1474,17

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

aleksandrsmyk писав:
11 серпня 2020, 09:45
Допоможіть з лікарняним!!! У травні був нарахований лікарняний по загальному захворюванню в суммі 6700,76 я його виплатив, повідомив соцстрах про виплату, але в ході перевірок у серпні місяці зясувалося що лікарняний повинен був бути проведений по виробничій травмі(соцстрах вимагає повернення всієї суми на їх рахунок щоб вони його провели по статті витрат виробнича травма і щоб я зробив корегуючу заявку на ці кошти, але не можу зрозуміти як повернути коли працівник на руки отримав 5394,11 і що робити з пдфо=1206.14 і вз=100,51 і єсв=1474,17
А як це ви збираєтесь робити? За які кошти? Щось перемудрив ваш ФСС що значить повернути кошти і вони їх заново перерахують це БРЄД!! Я впевенний на 100% у них є можливість без повернення коштів виправити у себе в обліку!! Подайте коригуючу заявку а далі вони самі хай виправляють у себе, як їм треба!!

tatyanaw1@ukr.net
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 221
З нами з: 10 липня 2015, 21:29
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 29 разів

Повідомлення tatyanaw1@ukr.net »

Євгеній,вітаю.
допоможіть будь ласка з проводками.
людина на лікарняному з січня 2023р.заявки пенсійним були прийняті,профінансовані і нами виплачені.
і ось під час подання останньої заявки на початку травня,вона не була прийнята,причиною стало те,що до нас людина працювала лише в ТОВ і як зясувалося не сплачувала ЄСВ,тобто середню потрібно було рахувати з мінімалки,а не з зарплати за 8 днів відроблених у нас.(як вони перевіряли до цього не зрозуміло)
ця людина продовжує перебувати на лікарняному(буде оформлювати групу) переплата становить близько 8 тисяч в тч податки.
після спілкування з пенсійним вони сказали робити повернення з тих лікарняних які будуть їй нараховані по новим заявкам.
ми повернули вже близько 5 тисяч.
тепер не знаю як бути з проводками,суми треба сторнувати,повернути,відобразити

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tatyanaw1@ukr.net писав:
16 травня 2023, 08:34
Євгеній,вітаю.
допоможіть будь ласка з проводками.
людина на лікарняному з січня 2023р.заявки пенсійним були прийняті,профінансовані і нами виплачені.
і ось під час подання останньої заявки на початку травня,вона не була прийнята,причиною стало те,що до нас людина працювала лише в ТОВ і як зясувалося не сплачувала ЄСВ,тобто середню потрібно було рахувати з мінімалки,а не з зарплати за 8 днів відроблених у нас.(як вони перевіряли до цього не зрозуміло)
ця людина продовжує перебувати на лікарняному(буде оформлювати групу) переплата становить близько 8 тисяч в тч податки.
після спілкування з пенсійним вони сказали робити повернення з тих лікарняних які будуть їй нараховані по новим заявкам.
ми повернули вже близько 5 тисяч.
тепер не знаю як бути з проводками,суми треба сторнувати,повернути,відобразити
Не зрозуміло він вам коши на рахунок повернув? На скільки я зрозумів то ви просто продовжуєте нараховувати лікарняний поки суму нарахуваннь не перекриє борг ось проводки

Дт Кт сума
Нарахували лікарняний 2114 6511 10 000,00
Утримали податки 6511 63 1 950,00
Отримали кошти від ПФУ 2314 2114 10 000,00
Перерахвуали працівнику 6511 2314 8 050,00
Сплатили податки 63 2314 1 950,00

Виявили помилково нараховані лікарняні 6511 2114 8 000,00
Нараховано продовження лікарняного 2114 6511 5 000,00

tatyanaw1@ukr.net
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 221
З нами з: 10 липня 2015, 21:29
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 29 разів

Повідомлення tatyanaw1@ukr.net »

так.все вірно.вона продовжує перебувати на лікарняному,ми подаємо нові заявки і коли надходять гроші (саме по цій працівниці) повертаємо їх на пенсійний вказуючи лікарняний і заявку ті по яким була переплата.
вона нам кошти не повертала.
але ж переплату потрібно сторнувати.
6511-2114виявили *-*8000
6311-6511 перерахунок податків *-*1440(пп) *-*120(вз)
я геть заплуталася.
вилізе переплата ж по податкам(чи мудрю)
будь-ласка обміркуйте.допоможіть.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ну так коли суми прокриють переплату то і податки вирівнюяться

Відповісти

Повернутись до “Кореспонденція субрахунків”