Ремонт доріг

Запитання по проводкам які не знайшли відображення в типовій кореспонденції
Олефір
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 березня 2023, 16:43
Регіон: Рівненська область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Олефір »

доброго дня! Підскажіть будь ласка. Проводилися відновлювальні роботи та експлуатаційне утримання вулиць і доріг "поточний ремонт дорожнього покриття". як проводити. збільшувати вартість ОЗ, і перераховувати амортизацію. чи просто списати на витрати. бо сума біля 200тис.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Витрати на поточний ремонт - списуємо на витрати. На це в жодному разі не впливає, яка вартість таких робіт.
До речі, ці правила стосуються також й капітального ремонту

Олефір
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 березня 2023, 16:43
Регіон: Рівненська область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Олефір »

Матвєєва Вікторія писав:
11 грудня 2023, 20:00
Витрати на поточний ремонт - списуємо на витрати. На це в жодному разі не впливає, яка вартість таких робіт.
До речі, ці правила стосуються також й капітального ремонту
І також є капітальний ремонт доріг. то тут вже має збільшуватися вартість Основних засобів, і перераховуватися Амортизація. це ж типу вже КАПІТАЛЬНИЙ. я не знаю, підскажіть як з капітальним ремонтом.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Чому при капітальному ремонту збільшувати вартість ОЗ????? Я ж написала: ці правила стосуються також й капітального ремонту

Такі правила передбачено НП(С)БО 121:
Витрати на утримання об'єкта основних засобів (проведення технічного нагляду, технічного обслуговування та ремонту), які здійснюються для відновлення або підтримання суб'єктом державного сектору майбутніх економічних вигід або потенціалу корисності на первісно оціненому рівні продуктивності об'єкта основних засобів, визнаються витратами звітного періоду, в якому вони були понесені.

І працюють такі вимоги з 01.01.2015!!!!!!!!

Відповісти

Повернутись до “Кореспонденція субрахунків”