Повернення коштів минулих років

Запитання по проводкам які не знайшли відображення в типовій кореспонденції
rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

В установі на початок звітного року обліковується дебіторська заборгованість в сумі 849,98 грн. (мало бути відшкодування за теплопостачання, але орендар приміщення його не сплатив до кінця звітного періоду). В січні дебітор погасив заборгованість, але в сумі 850,00 грн. Ці кошти були нами перераховані в бюджет, оскільки заборгованості за теплопостачання наша установа не мала. Як це все відобразити в обліку: і повернення коштів в бюджет, і переплату 0,02 коп. Допоможіть, будь-ласка.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »


rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Дякую за статтю, але ж проводок там немає..... Я не знаю саме цього.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

rayrada писав:Дякую за статтю, але ж проводок там немає..... Я не знаю саме цього.
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=123&t=2951&p=16316#p16316

Універсал
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 лютого 2016, 15:12
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Універсал »

а чому не повинно бути? адже періодичні видання приходять щомісячно, а значить ми їх відносимо на 802 теж помісячно, сума Дт заборгованості поступово зменшується. Можливо є інший вихід ситуації?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Універсал писав:а чому не повинно бути? адже періодичні видання приходять щомісячно, а значить ми їх відносимо на 802 теж помісячно, сума Дт заборгованості поступово зменшується. Можливо є інший вихід ситуації?
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=123&t=2358&p=46357#p46357

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Добрий день!
А якщо дебіторка  яку треба відправити в дохід бюджету не сплачена орендарем тоді як бути виходить же кредит по доходах у бюджет? Чи можливо взагалі таке та як воно відображається в звітності

anastasia92
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 24 листопада 2016, 13:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення anastasia92 »

Доброго дня! В мене таке питання. Ми бюджетна установа, в минулому році нам були внесені кошти на наш спецрахунок фізичною особою, наша контора повинна була виконати роботи, але так і не виконала. Кошти ми повернули особі назад в лютому цього року зі спецрахунку. Підскажіть, будь ласка, в якому ордері мені їх відобразити і якою проводкою? В 6 МО я зменшила суму кредиторської заборгованості, а от як показати що грошей на спец рахунку стало менше не знаю.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

anastasia92 писав:Доброго дня! В мене таке питання. Ми бюджетна установа, в минулому році нам були внесені кошти на наш спецрахунок фізичною особою, наша контора повинна була виконати роботи, але так і не виконала. Кошти ми повернули особі назад в лютому цього року зі спецрахунку. Підскажіть, будь ласка, в якому ордері мені їх відобразити і якою проводкою? В 6 МО я зменшила суму кредиторської заборгованості, а от як показати що грошей на спец рахунку стало менше не знаю.
А якою проводкою ви зменьшили в 6 мо?? 
В загалі то рух коштів по СФ все життя відображали в 3 МО, чому зараз в ньому сумніваєтесь?

anastasia92
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 24 листопада 2016, 13:47
Регіон: Ровенская область

Повідомлення anastasia92 »

Я як прийшла працювати в цю контору, то тут по МО№6 все проводилось, от я і продовжую. Зараз я зробила так: в правій частині проводки на 323рахунку поставила цю суму за мінусом, але не впевнена що так правильно.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

anastasia92 писав:Я як прийшла працювати в цю контору, то тут по МО№6 все проводилось, от я і продовжую. Зараз я зробила так: в правій частині проводки на 323рахунку поставила цю суму за мінусом, але не впевнена що так правильно.
Ця проводка повинна відображитись і в 3 МО і в 6 МО, але в головну книгу вона йде саме з 3 МО! 
МО - 6
......
Для одержання позиції «Сума оборотів за меморіальним ордером» вираховуються суми операцій на реєстраційних (поточних) рахунках суб’єкта державного сектору та за нарахованими доходами  суб’єкта державного сектору.
П.С. Ну можна і з мінусом поставити, щоб не заморочуватись  :52:

Відповісти

Повернутись до “Кореспонденція субрахунків”