Сільська рада надає субвенцію районному бюджету.

Запитання по проводкам які не знайшли відображення в типовій кореспонденції
Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

Добрий день!!!!!!!! Дайте відповідь будь ласка на попереднє питання "Сільська рада надає субвенцію районному бюджету" якими проводками відобразити

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Люсія писав:Добрий день!!!!!!!! Дайте відповідь будь ласка на попереднє питання "Сільська рада надає субвенцію районному бюджету" якими проводками відобразити
Нараховано субвенцію Дт 802 Кр 675
Виділено асигнування Дт 321 Кр 702
Перераховано субвенцію Дт 675 КР 321

Люсія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 78
З нами з: 20 жовтня 2015, 14:04
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Люсія »

EVGENIY писав:
Люсія писав:Добрий день!!!!!!!! Дайте відповідь будь ласка на попереднє питання "Сільська рада надає субвенцію районному бюджету" якими проводками відобразити
Нараховано субвенцію Дт 802 Кр 675
Виділено асигнування Дт 321 Кр 702
Перераховано субвенцію Дт 675 КР 321
Дуже вдячна!!!!!!!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
Люсія писав:Добрий день!!!!!!!! Дайте відповідь будь ласка на попереднє питання "Сільська рада надає субвенцію районному бюджету" якими проводками відобразити
Нараховано субвенцію Дт 802 Кр 675
Виділено асигнування Дт 321 Кр 702
Перераховано субвенцію Дт 675 КР 321
Доброго дня. 
Можна уточнити з посиланням чи логічним обгрунтуванням щодо наведених проведень по субвенціях.
Всі бухгалтери яких я знаю і які проводять перерахування субвенцій це роблять виконуючи проведення:
Виділено асигнувань Дт 321 Кр 702
Перерахування субвенції Дт 802 Кр 321
Пояснюють це тим що ці розрахунки не відносяться до розрахунків з дебіторами кредиторами (казначейство ж не надає послуг), тому в 4 чи 6 ордер такі проведення попадати не повинні. Я також вважаю це обгрунтування цілком логічним. 
Чим Ви можете пояснити використання 675 рахунку при перерахуванні субвенцій?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

VOV писав:
EVGENIY писав:
Люсія писав:Добрий день!!!!!!!! Дайте відповідь будь ласка на попереднє питання "Сільська рада надає субвенцію районному бюджету" якими проводками відобразити
Нараховано субвенцію Дт 802 Кр 675
Виділено асигнування Дт 321 Кр 702
Перераховано субвенцію Дт 675 КР 321
Доброго дня. 
Можна уточнити з посиланням чи логічним обгрунтуванням щодо наведених проведень по субвенціях.
Всі бухгалтери яких я знаю і які проводять перерахування субвенцій це роблять виконуючи проведення:
Виділено асигнувань Дт 321 Кр 702
Перерахування субвенції Дт 802 Кр 321
Пояснюють це тим що ці розрахунки не відносяться до розрахунків з дебіторами кредиторами (казначейство ж не надає послуг), тому в 4 чи 6 ордер такі проведення попадати не повинні. Я також вважаю це обгрунтування цілком логічним. 
Чим Ви можете пояснити використання 675 рахунку при перерахуванні субвенцій?
Ну по перше треба сказати що про ці проведення в плані рахунків, зовсім забули, маю на увазі субвенції! По друге ну зовсім не логічна проводка Дт 802 Кр 321 (навіть подібних не має в плані рахунків), хоча її існування я і не можу заперечити, у зв'язку з першим висловлюванням! 
Ось така от єрунда виходить  :7:
Я читав тему по РБюджет! 
Моя особиста думка в цьому питанні, це кошти бюджетів які передаються і до бухобліку установи вони не мають відношення, облік таких операції покладено на ДКСУ! В порядку складання звітності є ось таке
2.8. Розпорядники бюджетних коштів за бюджетними програмами, призначення за якими встановлюються законом про Державний бюджет України та рішенням про місцевий бюджет за загальнодержавними витратами в частині міжбюджетних трансфертів та бюджетних програм з реалізації проектів економічного розвитку, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, для відображення у бюджетній звітності складають і подають до органів Казначейства "Звіт про надходження та використання коштів загального фонду" (форма N 2д, N 2м) (додаток 4), "Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду" (форма N 4-3д, N 4-3м) (додаток 7).
А про бухоблік субвенцій нічого в плані рахунків немає, але звітність є! Взагалі дуже багато питань без відповідей!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
VOV писав:
EVGENIY писав:
Люсія писав:Добрий день!!!!!!!! Дайте відповідь будь ласка на попереднє питання "Сільська рада надає субвенцію районному бюджету" якими проводками відобразити
Нараховано субвенцію Дт 802 Кр 675
Виділено асигнування Дт 321 Кр 702
Перераховано субвенцію Дт 675 КР 321
Доброго дня. 
Можна уточнити з посиланням чи логічним обгрунтуванням щодо наведених проведень по субвенціях.
Всі бухгалтери яких я знаю і які проводять перерахування субвенцій це роблять виконуючи проведення:
Виділено асигнувань Дт 321 Кр 702
Перерахування субвенції Дт 802 Кр 321
Пояснюють це тим що ці розрахунки не відносяться до розрахунків з дебіторами кредиторами (казначейство ж не надає послуг), тому в 4 чи 6 ордер такі проведення попадати не повинні. Я також вважаю це обгрунтування цілком логічним. 
Чим Ви можете пояснити використання 675 рахунку при перерахуванні субвенцій?
Ну по перше треба сказати що про ці проведення в плані рахунків, зовсім забули, маю на увазі субвенції! По друге ну зовсім не логічна проводка Дт 802 Кр 321 (навіть подібних не має в плані рахунків), хоча її існування я і не можу заперечити, у зв'язку з першим висловлюванням! 
Ось така от єрунда виходить  :7:
Я читав тему по РБюджет! 
Моя особиста думка в цьому питанні, це кошти бюджетів які передаються і до бухобліку установи вони не мають відношення, облік таких операції покладено на ДКСУ! В порядку складання звітності є ось таке
2.8. Розпорядники бюджетних коштів за бюджетними програмами, призначення за якими встановлюються законом про Державний бюджет України та рішенням про місцевий бюджет за загальнодержавними витратами в частині міжбюджетних трансфертів та бюджетних програм з реалізації проектів економічного розвитку, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, для відображення у бюджетній звітності складають і подають до органів Казначейства "Звіт про надходження та використання коштів загального фонду" (форма N 2д, N 2м) (додаток 4), "Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду" (форма N 4-3д, N 4-3м) (додаток 7).
А про бухоблік субвенцій нічого в плані рахунків немає, але звітність є! Взагалі дуже багато питань без відповідей!
Я також зразу подумав що це не відноситься до бухобліку установи якби воно не затрагувало 321, а він то точно належить установі. Но органи ДКСУ покладено операції які стосуються котлових, доходних рахунків і подібних. Тому все таки якось показувати в бухобліку потрібно і якраз Проведення Дт 802 Кт 321 видається найбільш підходящим. Згідно нього видно що надання субвенції це убиточна операція для бюджету установи (вддають кошти з рахунку і нічого в замін не отримують) чим відрізняється від інших платежів де відображається результат передачі коштів на інших рахунках.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Погодитися не можу, але заперечити ні чим! так можна і мені з бюджету на картку кинути як субвенцію і списати на 802  :52:

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:Погодитися не можу, але заперечити ні чим! так можна і мені з бюджету на картку кинути як субвенцію і списати на 802  :52:
Теоретично да. Можна субвенцію перерахувати на будь який рахунок. Але ж звіт не зійдеться на районному рівні і швидко знайдуть винуватця. ;)

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

З усього я так зрозумів що хто важає правильним то може проводити прямо на 802 рахунок а хто хоче якось причепити це до 6 ордера і бачити в ньому Казначейство серед інших кредиторів то може пробувати проводити через 675 рахунок. 
Всі бухгалтери яких я знаю не ускладнюють собі цим життя, і їхню неправоту доведено не було ;)

Відповісти

Повернутись до “Кореспонденція субрахунків”