План рахунків 2017

Запитання по проводкам які не знайшли відображення в типовій кореспонденції
Ol4ik.kis
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 27 січня 2017, 14:44
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Ol4ik.kis »

EVGENIY писав:Что за наличніе приняли в кассу? Из банка получили деньги в кассу которые вы перечисляли в банк? Или что? 

Чем не устравивает прводка в пункте 5.12???

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/tipova-koresp-subrahubkiv/

Чем проводки по принятию авансового отчёта не устраивают в пункте 5.13??? 

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/tipova-koresp-subrahubkiv/
приняли наличные в кассу (плата за услуги, которые предоставляются бюджетными учреждениями, согласно их функц. деятельности) (код 25010100)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ol4ik.kis писав:
EVGENIY писав:Что за наличніе приняли в кассу? Из банка получили деньги в кассу которые вы перечисляли в банк? Или что? 

Чем не устравивает прводка в пункте 5.12???

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/tipova-koresp-subrahubkiv/

Чем проводки по принятию авансового отчёта не устраивают в пункте 5.13??? 

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/tipova-koresp-subrahubkiv/
приняли наличные в кассу (плата за услуги, которые предоставляются бюджетными учреждениями, согласно их функц. деятельности) (код 25010100)
А вот єту проводку почему не хотите применять???
9.6 Нарахування суми надходжень від реалізації робіт, послуг, виробів і продукції 
Дт
2111 (2121) "Поточна дебіторська заборгованість за розрахунками за товари, роботи, послуги", 6212 (6222) "Розрахунки із замовниками за роботи і послуги" 
Кр
7111 (7121) "Доходи від реалізації продукції (робіт, послуг)"

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/tipova-koresp-subrahubkiv/

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

9.8 Надходження коштів від реалізації робіт, послуг, виробів і продукції 
Дт
2311 (2321) "Поточні рахунки в банку", 2313 (2323) "Реєстраційні рахунки" 
Кр
2111 (2121) "Поточна дебіторська заборгованість за розрахунками за товари, роботи, послуги", 6212 (6222) "Розрахунки із замовниками за роботи і послуги"

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/tipova-koresp-subrahubkiv/

Вместо 2313 ставите вашу кассу и получаете следующую проводку!
Почему не хотите читать?? Вы спрашиваете вопросы ответы на которые есть в типовой кореспонденции, ну сколько можно?

Ol4ik.kis
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 27 січня 2017, 14:44
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Ol4ik.kis »

EVGENIY писав:9.8 Надходження коштів від реалізації робіт, послуг, виробів і продукції 
Дт
2311 (2321) "Поточні рахунки в банку", 2313 (2323) "Реєстраційні рахунки" 
Кр
2111 (2121) "Поточна дебіторська заборгованість за розрахунками за товари, роботи, послуги", 6212 (6222) "Розрахунки із замовниками за роботи і послуги"

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/tipova-koresp-subrahubkiv/

Вместо 2313 ставите вашу кассу и получаете следующую проводку!
Почему не хотите читать?? Вы спрашиваете вопросы ответы на которые есть в типовой кореспонденции, ну сколько можно?
Да я вас понимаю, я читаю все. просто это меня просят у вас спросить другие бухгалтера, не мне нужны эти проводки :) спасибо вам большое!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ааааа, вы как депутат  :4:

Ol4ik.kis
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 27 січня 2017, 14:44
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Ol4ik.kis »

EVGENIY писав:Ааааа, вы как депутат  :4:
смешно)) скажите пожалуйста еще)) нам сдают наличку за услуги в кассу, а мы сдаем в банк. какие проводки будут?)) т.е. нужна проводка, когда мы приняли наличные и сдали сами в банк.. или так нельзя делать?))

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Издеваетесь? В предыдущих сообщениях я вам все проводки привёл!!!!
9.6 Нарахування суми надходжень від реалізації робіт, послуг, виробів і продукції 
Дт
2111 (2121) "Поточна дебіторська заборгованість за розрахунками за товари, роботи, послуги", 6212 (6222) "Розрахунки із замовниками за роботи і послуги" 
Кр
7111 (7121) "Доходи від реалізації продукції (робіт, послуг)"
9.8 Надходження коштів від реалізації робіт, послуг, виробів і продукції 
Дт
2211
Кр
2111 (2121) "Поточна дебіторська заборгованість за розрахунками за товари, роботи, послуги", 6212 (6222) "Розрахунки із замовниками за роботи і послуги"
Перечислили на свой спецсчёт
Дт 2313 Кр 2211

П.С. У меня нет слов!! Кто нибудь читает мои ответы?

Ol4ik.kis
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 27 січня 2017, 14:44
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Ol4ik.kis »

EVGENIY писав:Издеваетесь? В предыдущих сообщениях я вам все проводки привёл!!!!
9.6 Нарахування суми надходжень від реалізації робіт, послуг, виробів і продукції 
Дт
2111 (2121) "Поточна дебіторська заборгованість за розрахунками за товари, роботи, послуги", 6212 (6222) "Розрахунки із замовниками за роботи і послуги" 
Кр
7111 (7121) "Доходи від реалізації продукції (робіт, послуг)"
9.8 Надходження коштів від реалізації робіт, послуг, виробів і продукції 
Дт
2211
Кр
2111 (2121) "Поточна дебіторська заборгованість за розрахунками за товари, роботи, послуги", 6212 (6222) "Розрахунки із замовниками за роботи і послуги"
Перечислили на свой спецсчёт
Дт 2313 Кр 2211

П.С. У меня нет слов!! Кто нибудь читает мои ответы?
ну им не понятно.. спасибо вам еще раз!

Ol4ik.kis
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 27 січня 2017, 14:44
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Ol4ik.kis »

EVGENIY писав:Наличніми сдают в кассу Дт 2211 Кр (Дебетор или кредитор)
Передача налички в банк для перечисления на свой счет в казначействе Дт 2313  Кр 2211
может вы не понимаете)) поступление налички через кассу бухгалтерии (учреждения) в банк :)) как провести это поступление?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ol4ik.kis писав:
EVGENIY писав:Наличніми сдают в кассу Дт 2211 Кр (Дебетор или кредитор)
Передача налички в банк для перечисления на свой счет в казначействе Дт 2313  Кр 2211
может вы не понимаете)) поступление налички через кассу бухгалтерии (учреждения) в банк :)) как провести это поступление?
у вас расчётный счёт в банке?? И деньги там храняться? Что за деньги в касу сдают??
Вы написали плата за услуги!!! Так вот плату за услуги сначала начисляют (І проводка), потом получают в кассу деньги (ІІ проводка), из кассі деньги несут в банк для перечисления на свой доходній счет открітій в ДКСУ!!!!!!!! Вы может вопрос не так задали???

Ol4ik.kis
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 27 січня 2017, 14:44
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Ol4ik.kis »

EVGENIY писав:
Ol4ik.kis писав:
EVGENIY писав:Наличніми сдают в кассу Дт 2211 Кр (Дебетор или кредитор)
Передача налички в банк для перечисления на свой счет в казначействе Дт 2313  Кр 2211
может вы не понимаете)) поступление налички через кассу бухгалтерии (учреждения) в банк :)) как провести это поступление?
у вас расчётный счёт в банке?? И деньги там храняться? Что за деньги в касу сдают??
Вы написали плата за услуги!!! Так вот плату за услуги сначала начисляют (І проводка), потом получают в кассу деньги (ІІ проводка), из кассі деньги несут в банк для перечисления на свой доходній счет открітій в ДКСУ!!!!!!!! Вы может вопрос не так задали???
ну простите, пишу как меня просят, под диктовку.. :)

barhosp
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 02 лютого 2012, 12:17
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення barhosp »

Добрий день! Підкажіть будь-ласка, капітальний ремонт (заміна) ліфта вірні проводки: 
2311         7011
6211         2311
8013         6211

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Вітаю колеги допоможіть з проводками. Прийняли на баланс автобусні зупинки (як безхоз). Подала до казни довідку натур форма. А які тепер проводки робити? Ніде не можу знайти.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

belka писав:Вітаю колеги допоможіть з проводками. Прийняли на баланс автобусні зупинки (як безхоз). Подала до казни довідку натур форма. А які тепер проводки робити? Ніде не можу знайти.
https://goo.gl/TVC94S

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

EVGENIY писав:
belka писав:Вітаю колеги допоможіть з проводками. Прийняли на баланс автобусні зупинки (як безхоз). Подала до казни довідку натур форма. А які тепер проводки робити? Ніде не можу знайти.
https://goo.gl/TVC94S
Як же погано шукаєте  :1:
Безоплатне отримання основних засобів: як відобразити в обліку

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/articles/buhgalterskiy-oblik/bezoplatne-otrimannya-osnovnih-zasobiv-yak-vidobraziti-v-obliku/

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

EVGENIY писав:
belka писав:Вітаю колеги допоможіть з проводками. Прийняли на баланс автобусні зупинки (як безхоз). Подала до казни довідку натур форма. А які тепер проводки робити? Ніде не можу знайти.
https://goo.gl/TVC94S
Велике дякую!!!!

jaryna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 12 вересня 2017, 13:19
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення jaryna »

EVGENIY писав:
Раніше було так: отримано суму відновлення від орендаря 321/364, нараховано орендарю за послуги 364/802
Одразу треба сказати що трішки не вірно назви проводок, на мою думку, друга буде називатися зменшення фактичних видатків на суму відшкодування за компослуги, хоча це і не принципово можливо в дужках писати мою назву щоб було зрозуміліше :)

Думаю зараз будет так само:
Першу проводку я навів в попередньому повідомлення а друга тепер така
Дт 2117 Кр 8013 

П.С. Одразу додаю, це тільки моє особисте бачення! Що скаже мінфін мені не відомо, і можливо його бачення буде іншим!
Доброго дня.Допоможіть з проводками. я новачок.
 бюджетна установа (місцевий бюджет ) здає в оренду частину  приміщення (будинку культури ),але  згідно із затвердженими показниками бюджету  на 2017р. плату за оренду приміщення планують по загальному фонду вид  доходу  по 22080400 "Надходження  від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та ін. майном,що перебуває в комунальній власності " .куди і надходять ці кошти . кожного місяця  виставляємо рахунок. як бути з проводками? допоможіть будь ласка..Якщо б по спецфонду ,то проводка виглядала б так :
нарахування орендної плати за приміщення  Дт 2117 Кт 7411. а якщо по загальному фонду не знаю який кредит.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

jaryna писав:
EVGENIY писав:
Раніше було так: отримано суму відновлення від орендаря 321/364, нараховано орендарю за послуги 364/802
Одразу треба сказати що трішки не вірно назви проводок, на мою думку, друга буде називатися зменшення фактичних видатків на суму відшкодування за компослуги, хоча це і не принципово можливо в дужках писати мою назву щоб було зрозуміліше :)

Думаю зараз будет так само:
Першу проводку я навів в попередньому повідомлення а друга тепер така
Дт 2117 Кр 8013 

П.С. Одразу додаю, це тільки моє особисте бачення! Що скаже мінфін мені не відомо, і можливо його бачення буде іншим!
Доброго дня.Допоможіть з проводками. я новачок.
 бюджетна установа (місцевий бюджет ) здає в оренду частину  приміщення (будинку культури ),але  згідно із затвердженими показниками бюджету  на 2017р. плату за оренду приміщення планують по загальному фонду вид  доходу  по 22080400 "Надходження  від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та ін. майном,що перебуває в комунальній власності " .куди і надходять ці кошти . кожного місяця  виставляємо рахунок. як бути з проводками? допоможіть будь ласка..Якщо б по спецфонду ,то проводка виглядала б так :
нарахування орендної плати за приміщення  Дт 2117 Кт 7411. а якщо по загальному фонду не знаю який кредит.
то дохід ЗФ бюджету, а не вашої установи, тому в вашому обліку така проводка не відображається!

belka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 124
З нами з: 22 січня 2012, 11:24
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення belka »

Доброго ранку всім! Допоможіть з проводками. Ми слищна рада. Втягнули залишок  коштів на початок року по власним надходженням(оренда) для придбання жалюзі. Планую поставити їх на рах 1113. Які проводки потрібні. Ніде не можу знайти.

shaten
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 13 липня 2017, 23:33
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення shaten »

подскажите,пожалуйста с проводками,необходимо формировать баланс за квартал,и есть неясности с основными средствами
 в 2014 безвозмездно был получен монитор  на сумму 3000 грн,сейчас списываем его с баланса такими проводками:
д-т 1411  к-т 1014 в сумме 600 грн списываем износ
д-т 8411  к-т 1014 в сумме 2400 списываем остаточную стоимость 

Как быть с внесенным капиталом 5111??,
В п.1.28 типов корр описано приобретение и безоплатно полученным по внутреннему перемещению,а как же безоплатно отриманих основних засобів (крім внутрішнього переміщення в межах органу, уповноваженого управляти об’єктами державної (комунальної) власності), для такого типа бесплатного получения указан п. 1.17,но там амортизация,а не списание.

Делать проводку д-т 5111-к-т 7511 в сумме 2400 грн что-ль?,так как не было техн проводки по 5111.

jaryna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 12 вересня 2017, 13:19
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення jaryna »

EVGENIY писав:
jaryna писав:
EVGENIY писав:
Раніше було так: отримано суму відновлення від орендаря 321/364, нараховано орендарю за послуги 364/802
Одразу треба сказати що трішки не вірно назви проводок, на мою думку, друга буде називатися зменшення фактичних видатків на суму відшкодування за компослуги, хоча це і не принципово можливо в дужках писати мою назву щоб було зрозуміліше :)

Думаю зараз будет так само:
Першу проводку я навів в попередньому повідомлення а друга тепер така
Дт 2117 Кр 8013 

П.С. Одразу додаю, це тільки моє особисте бачення! Що скаже мінфін мені не відомо, і можливо його бачення буде іншим!
Доброго дня.Допоможіть з проводками. я новачок.
 бюджетна установа (місцевий бюджет ) здає в оренду частину  приміщення (будинку культури ),але  згідно із затвердженими показниками бюджету  на 2017р. плату за оренду приміщення планують по загальному фонду вид  доходу  по 22080400 "Надходження  від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та ін. майном,що перебуває в комунальній власності " .куди і надходять ці кошти . кожного місяця  виставляємо рахунок. як бути з проводками? допоможіть будь ласка..Якщо б по спецфонду ,то проводка виглядала б так :
нарахування орендної плати за приміщення  Дт 2117 Кт 7411. а якщо по загальному фонду не знаю який кредит.
то дохід ЗФ бюджету, а не вашої установи, тому в вашому обліку така проводка не відображається!
Дуже дякую за відповідь. але як тоді відобразити в обліку нарахування орендної плати орендарю? ми виставляємо рахунок і нараховуємо орендну плату (м/о№4 ) .Підскажіть, буду вдячна за відповідь.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

тому в вашому обліку така проводка не відображається

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

shaten писав:подскажите,пожалуйста с проводками,необходимо формировать баланс за квартал,и есть неясности с основными средствами
 в 2014 безвозмездно был получен монитор  на сумму 3000 грн,сейчас списываем его с баланса такими проводками:
д-т 1411  к-т 1014 в сумме 600 грн списываем износ
д-т 8411  к-т 1014 в сумме 2400 списываем остаточную стоимость 

Как быть с внесенным капиталом 5111??,
В п.1.28 типов корр описано приобретение и безоплатно полученным по внутреннему перемещению,а как же безоплатно отриманих основних засобів (крім внутрішнього переміщення в межах органу, уповноваженого управляти об’єктами державної (комунальної) власності), для такого типа бесплатного получения указан п. 1.17,но там амортизация,а не списание.

Делать проводку д-т 5111-к-т 7511 в сумме 2400 грн что-ль?,так как не было техн проводки по 5111.
Дт 5111 Кр 5512 - 2400 грн

shaten
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 13 липня 2017, 23:33
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення shaten »

ну там же не указали безкоштовно отримани ОС по проводке 5111-5512 ,в гороно не примут баланс,они при проверке сверяют есть ли эта проводка в типовой корреспонденции для данной операции

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

shaten писав:ну там же не указали безкоштовно отримани ОС по проводке 5111-5512 ,в гороно не примут баланс,они при проверке сверяют есть ли эта проводка в типовой корреспонденции для данной операции
д-т 5111-к-т 7511 это проводка вторая при начислении износа! Разве вы сейчас износ начисляете?? 
Такую проводка которая никак не относится к списанию они примут, а проводку которую нужно делать при списании они не примут???  :57:
Где логика?  :57:

shaten
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 13 липня 2017, 23:33
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення shaten »

да,вы правы они не указали безкоштовное  списание ОС в п 1.28 тип кор ,потому как при начисление амортизации по ней есть вторая запись 5111-7511 то есть постепенно по мере начисления амортизации каждый квартал будет уменьшаться внесенный капитал  и признаваться доход по бесплатно полученным ОС до полного износа,а внесенный капитал по приобретенным ОС уменьшится только при их списании с баланса.

То есть к примеру если в 1 квартале 2017 году будет бесплатно получен компьютер в сумме 10 000 грн с проводкой д-т 7511 и к-т 5111 на эту сумму,а во втором квартале будет начислена амортизация 
8014-1411 вторая проводка 5111-7511 (т.е.обратная проводка при зачислении) в сумме 250грн ,а в 3 квартале возникнет необходимость списать компьютер,нужно отнести
5111-5512 на оставшуюся сумму и не затрагивать счет 7511 и не делать обратную проводку как пр зачислении

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

подскажите проводку 7511   5511 на износ безвозм полученных только по приобретенным в этом году или на старые тоже, что-то меня озадачило перед кварталом

Ulyasya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 22 серпня 2012, 17:32
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ulyasya »

Видано аванс на відрядження в останній робочий день місяця: 2116   2313, відображено в МО 2, та ж кореспонденція в МО 8 (видано під звіт), в балансі це актив, а пасив? Я заплуталась..........., будь ласка, допоможіть розібратися.

Ulyasya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 22 серпня 2012, 17:32
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ulyasya »

Вже розплуталась.

Tolik
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 08:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Tolik »

Добрый день, подскажите, у меня в этом месяце образовалась дебиторская задолженность на суму 0,49 грн, в главной книге она у меня отразилась на счете 6211 по мемориальному ордеру №6 . Нужно ли еще делать мемориальный ордер № 4 и какие там должны быть проводки????

Відповісти

Повернутись до “Кореспонденція субрахунків”