План рахунків 2017

Запитання по проводкам які не знайшли відображення в типовій кореспонденції
Maryna1989
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 57
З нами з: 04 лютого 2017, 19:17
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Maryna1989 »

EVGENIY писав:Тут треба читати ваші договори, акти, рішення! Які у вас документи були для перерахування коштів? Мені здається якщо вам нічого оприбутковувати то точно 5411 тут не до чого
Дякую, я теж притримуюсь цієї думки

Вороновська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 21 березня 2017, 15:28
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Вороновська »

Добрий день, допоможіть будь ласка, як відобразити у проводках, якщо нам прислали рішення суду про примусове стягнення послуг зв'язку, пеня, штраф, 3 % річних, казначейство на основі цього рішення самостійно стягує кошти, які нам проведення робити???

kmk3@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 13 березня 2017, 11:52
Регіон: Киевская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення kmk3@ukr.net »

Подскажите, при замене окон (поточн.ремонт) затрагивать рах,5411 ?

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

kmk3@ukr.net писав:Подскажите, при замене окон (поточн.ремонт) затрагивать рах,5411 ?
Субрахунок 5411 "Цільове фінансування розпорядників бюджетних коштів" слід застосовувати лише у випадку придбання, створення, виготовлення, реконструкції або модернізації (поліпшення, дообладнання) об’єктів необоротних активів. Тоді як ремонт, навіть капітальний і тим паче поточний, не передбачає поліпшення (модернізації) основних засобів. Тож у цьому випадку субрахунок 5411 не застосовується. Отримання фінансування на проведення ремонтних робіт показуємо за Кт 7011.

Тетяна21
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 07 березня 2017, 05:33
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Тетяна21 »

Перечитала форум і заплуталась! Раніше  (наприклад шафа) взято на 221 рахунок і списано на видатки. Тепер переносимо на 1812? Що мені робити?

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Тетяна21 писав:Перечитала форум і заплуталась! Раніше  (наприклад шафа) взято на 221 рахунок і списано на видатки. Тепер переносимо на 1812? Що мені робити?
Шафи, як і раніше, так і зараз, слід обліковувати у складі малоцінних необоротних матеріальних активів. Раніш це був субрахунок 113, а з 2017 року - 1113. Якщо у Вас шафа чи інші меблі обліковують у складі МШП - це помилка і її слід виправляти.

Тетяна21
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 07 березня 2017, 05:33
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Тетяна21 »

Якщо придбано зубило,плоскогубці,набір викруток на який рахунок мені краще їх віднести (стройматеріали?)

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Тетяна21 писав:Якщо придбано зубило,плоскогубці,набір викруток на який рахунок мені краще їх віднести (стройматеріали?)
Ні, це фактично господарський інвентар, тому ці інструменти доцільно обліковувати у складі МШП на субрахунку 1812. Після видачі в експлуатацію вартість інструментів слід списати на витрати відповідного звітного періоду. Однак не забувайте надалі вести їх оперативний (кількісний) облік.

Вороновська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 21 березня 2017, 15:28
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Вороновська »

Подскажите пожалуйста как правильно оформить, если у нас была кредиторка по услуге, эту услугу не оказали т.к. мы ее не оплатили, по нашему письму нам подготовили доп.угоду на расторжение договора, мне эту кредиторку нужно снять я это делаю теми же проводками какими ставила только красным, или может что то подложить еще нужно??

Ddd
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 14 серпня 2017, 19:08
Регіон: Запорожская область
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Ddd »

Якщо ви оплатили послугу (яка не була зроблена), то підрядник поверає кошти на розрахунковий рахунок, ви робите відновлення касових видатків та закриваєте віповідними проведеннями кредиторку :11:

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Вороновська писав:Подскажите пожалуйста как правильно оформить, если у нас была кредиторка по услуге, эту услугу не оказали т.к. мы ее не оплатили, по нашему письму нам подготовили доп.угоду на расторжение договора, мне эту кредиторку нужно снять я это делаю теми же проводками какими ставила только красным, или может что то подложить еще нужно??
Перепрошую, не зовсім зрозуміла, у результаті чого виникла заборгованість, якщо і послуги не надані, і оплата не проведена. На підставі чого (яких документів) Ви взагалі нарахували заборгованість? Цікаво також, якою проводкою це зробили?

Вороновська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 21 березня 2017, 15:28
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Вороновська »

Крот Юлія писав:
Вороновська писав:Подскажите пожалуйста как правильно оформить, если у нас была кредиторка по услуге, эту услугу не оказали т.к. мы ее не оплатили, по нашему письму нам подготовили доп.угоду на расторжение договора, мне эту кредиторку нужно снять я это делаю теми же проводками какими ставила только красным, или может что то подложить еще нужно??
Перепрошую, не зовсім зрозуміла, у результаті чого виникла заборгованість, якщо і послуги не надані, і оплата не проведена. На підставі чого (яких документів) Ви взагалі нарахували заборгованість? Цікаво також, якою проводкою це зробили?
по договору была 100 % предоплата,  провели её, а финансирования не было, в 2018 году расчеты будут другие и этот договор будет не актуален. я неверно написала дебиторская задолженность.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Вороновська писав:
Крот Юлія писав:
Вороновська писав:Подскажите пожалуйста как правильно оформить, если у нас была кредиторка по услуге, эту услугу не оказали т.к. мы ее не оплатили, по нашему письму нам подготовили доп.угоду на расторжение договора, мне эту кредиторку нужно снять я это делаю теми же проводками какими ставила только красным, или может что то подложить еще нужно??
Перепрошую, не зовсім зрозуміла, у результаті чого виникла заборгованість, якщо і послуги не надані, і оплата не проведена. На підставі чого (яких документів) Ви взагалі нарахували заборгованість? Цікаво також, якою проводкою це зробили?
по договору была 100 % предоплата,  провели её, а финансирования не было, в 2018 году расчеты будут другие и этот договор будет не актуален. я неверно написала дебиторская задолженность.
А какие вы проводки делали? По бухучету у вас не было оснований делать проводки!! Вы просто зарегестрировали в казначействе обязательства, но они на ваш бухучет никак не влияют и никаких проводок вы делать не должны были! Поэтому и снимать вам сейчас нужно только обязательства в казначействе, а не проводки делать!

Вороновська
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 21 березня 2017, 15:28
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Вороновська »

Добрый день, подскажите какие проводки сделать, купили по спец.фонду елки ну и конечно их роздали и списываем, как провести?

Aniko
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 28 листопада 2012, 14:18
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aniko »

Які проводки по придбанню меблів за рахунок доходів від реалізації майна (чермет та дрова )

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

скажіть, будь ласка, якщо головна установа (в мережі рівень 2 ) перераховує мої ж кошти мені на рахунок (я в мережі маю рівень 3 ) і в призначенні пишуть "На фінансування кошторисних призначень", то це рах 5411 чи 7111?

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

А какие именно вам перечисляются деньги, если это ассигнование согласно смете на "проедание" (общий фонд), то вы признаете их доходом, а значит относите на счет 7011. Если вы получаете деньги для приобретения основных средств, что приведет к увеличению у вас капитала - на целевое финансирование 5411.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Aniko писав:Які проводки по придбанню меблів за рахунок доходів від реалізації майна (чермет та дрова )
Ви повинні зробити наступне:
1. Збільшити капітальні інвестиції та зобов'язання перед постачальников.
2. Розрахуватися із постачальником.
3. Визнати сумму цих розрахунків цільовим фінансуванням та виключити із складу доходів.
4. При введені в експлуатацію цього майна відповідно збільшити основні засоби та власний капітал.
За проводками це так:
1311 - 6211 - оприбуткування прибданних меблів
6211 - 2313 - оплата постачальнику
7211 - 5411 - виключення із складу доходів на користь цільового фінансування
1016 - 1311 - введення в експлуатацію
5411 - 5111 - визнання фінансування власним капіталом

Але це все буде у разі того, що ви обліковуєте ці меблі як ОЗ.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Вороновська писав:Добрий день, допоможіть будь ласка, як відобразити у проводках, якщо нам прислали рішення суду про примусове стягнення послуг зв'язку, пеня, штраф, 3 % річних, казначейство на основі цього рішення самостійно стягує кошти, які нам проведення робити???
А можно поподробнее? Верно ли я понял, что речь идет о том, что по решению суда установлена некая пеня или штраф за невыполнение договора? Также суд обязал органы казначейства осуществлять погашение этой задолженности? Если так, то:
1. Вы должны вызнать штраф и обязательства перед контрагентом в виде обязательства (задолженности)
2. Каждое списание уменьшает эту задолженность.
Проводками:
8511 - 6415
И далее по мере списания казначейством
6415 - 2313
Но к такой мысли я пришел как аудитор, и это соответствует ПСБО, а вот проводки подбирал из таких соображений, что штраф - это необменная операция, а обязательство перед контрагентом - это прочая кредиторская задолженность.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Крот Юлія писав:
kmk3@ukr.net писав:Подскажите, при замене окон (поточн.ремонт) затрагивать рах,5411 ?
Субрахунок 5411 "Цільове фінансування розпорядників бюджетних коштів" слід застосовувати лише у випадку придбання, створення, виготовлення, реконструкції або модернізації (поліпшення, дообладнання) об’єктів необоротних активів. Тоді як ремонт, навіть капітальний і тим паче поточний, не передбачає поліпшення (модернізації) основних засобів. Тож у цьому випадку субрахунок 5411 не застосовується. Отримання фінансування на проведення ремонтних робіт показуємо за Кт 7011.
А ось тут я з вами не зовсім згодний. Оскільки треба більш детально зрозуміти що саме відбудеться з цим об'єктом. Так і рішення про то, чи визнавати ремонт поліпшенням приймає керівник установи (методрекомендації розділ VI, де ремонт може визнаватися поліпшенням). Тому, якщо заміна вікон на вплине на потенціал корисності на первісно оціненому рівні продуктивності, то такі витрати треба визнавати витратами звітного періоду.
Більш повна відповідь має бути такою: визнання коштів доходами або цільовим фінансуванням здійснується із позиції витрат. Тобто, якщо такі витрати можна визнати одразу (зменьшення активів або збільшення зобов'язань), а не шляхом розподілу (амортизації) то виключно тоді використовується рахунок доходів.
До стандартів була в бюджеті така погана практика вважати вікна витратами (списували після монтажу), але зараз чи доречно це якщо вікна поліпшують будову, зберігають тепло та додають комфорту?

Ольга Вороновська
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 09 січня 2018, 19:31
Регіон: Донецкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ольга Вороновська »

Иванников Алексей писав:
Вороновська писав:Добрий день, допоможіть будь ласка, як відобразити у проводках, якщо нам прислали рішення суду про примусове стягнення послуг зв'язку, пеня, штраф, 3 % річних, казначейство на основі цього рішення самостійно стягує кошти, які нам проведення робити???
А можно поподробнее? Верно ли я понял, что речь идет о том, что по решению суда установлена некая пеня или штраф за невыполнение договора? Также суд обязал органы казначейства осуществлять погашение этой задолженности? Если так, то:
1. Вы должны вызнать штраф и обязательства перед контрагентом в виде обязательства (задолженности)
2. Каждое списание уменьшает эту задолженность.
Проводками:
8511 - 6415
И далее по мере списания казначейством
6415 - 2313
Но к такой мысли я пришел как аудитор, и это соответствует ПСБО, а вот проводки подбирал из таких соображений, что штраф - это необменная операция, а обязательство перед контрагентом - это прочая кредиторская задолженность.
Вы все правильно поняли, только я подумала что это счет 6311.

Ольга Вороновська
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 09 січня 2018, 19:31
Регіон: Донецкая область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ольга Вороновська »

Помогите разобраться, в октябре по спец.фонду было проведено строительство площадок по КЕКВ 3122 и изготовлена пректная документация по кап.ремонту КЕКВ 3132,  в казначействе эти обязательства можем регистрировать только при наличии денег на счете, нам в 2017 году так и не выделили эти деньги, эти суммы у меня теперь будут к додатке 28. пректная документация не увеличивает стоимость ОС, и я сделала проводку Д 8013 К 6211, год закончился о списываю 8013 на 5511, но у меня возникла проблема не могу понять почему, ф.2  р.1 стр.2390 там где дефицит / профицит  у меня не идет с балансом  гр.1420 фин. результат, именно на сумму 3132 проектная документация. Помогите понять.

Ira555
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 15 березня 2017, 12:19
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ira555 »

Ольга Вороновська писав:Помогите разобраться, в октябре по спец.фонду было проведено строительство площадок по КЕКВ 3122 и изготовлена пректная документация по кап.ремонту КЕКВ 3132,  в казначействе эти обязательства можем регистрировать только при наличии денег на счете, нам в 2017 году так и не выделили эти деньги, эти суммы у меня теперь будут к додатке 28. пректная документация не увеличивает стоимость ОС, и я сделала проводку Д 8013 К 6211, год закончился о списываю 8013 на 5511, но у меня возникла проблема не могу понять почему, ф.2  р.1 стр.2390 там где дефицит / профицит  у меня не идет с балансом  гр.1420 фин. результат, именно на сумму 3132 проектная документация. Помогите понять.
Кредиторку можна ставити в баланс, якщо є кошт. призначення та асигнування, хіба ні? Тому й на факт. видатки ви не можете списувати.

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Оскільки в кінці кожного кварталу ми закриваємо рахунки 70, 71, 75, то якими проводками у  4 кварталі мені відобразити оплату послуг по спецфонду (благодійні внески) якщо доходи були відображені у 3 кварталі. тобто у 3 кварталі кошти надійшли на рахунок, а у 4 кварталі ми оплачували послуги.

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Ольга Вороновська писав:
Иванников Алексей писав:
Вороновська писав:Добрий день, допоможіть будь ласка, як відобразити у проводках, якщо нам прислали рішення суду про примусове стягнення послуг зв'язку, пеня, штраф, 3 % річних, казначейство на основі цього рішення самостійно стягує кошти, які нам проведення робити???
А можно поподробнее? Верно ли я понял, что речь идет о том, что по решению суда установлена некая пеня или штраф за невыполнение договора? Также суд обязал органы казначейства осуществлять погашение этой задолженности? Если так, то:
1. Вы должны вызнать штраф и обязательства перед контрагентом в виде обязательства (задолженности)
2. Каждое списание уменьшает эту задолженность.
Проводками:
8511 - 6415
И далее по мере списания казначейством
6415 - 2313
Но к такой мысли я пришел как аудитор, и это соответствует ПСБО, а вот проводки подбирал из таких соображений, что штраф - это необменная операция, а обязательство перед контрагентом - это прочая кредиторская задолженность.
Вы все правильно поняли, только я подумала что это счет 6311.
Нет, в данном случаи это штрафи и пени, то есть прочие обязательства, а не расчеты с бюджетом. 6415 - логичнее по сути операции

О.Іванніков
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 342
З нами з: 06 січня 2018, 01:35
Регіон: Одесская область
Звідки: Ukraine, Odessa
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 431 раз

Повідомлення О.Іванніков »

Кузя писав:Оскільки в кінці кожного кварталу ми закриваємо рахунки 70, 71, 75, то якими проводками у  4 кварталі мені відобразити оплату послуг по спецфонду (благодійні внески) якщо доходи були відображені у 3 кварталі. тобто у 3 кварталі кошти надійшли на рахунок, а у 4 кварталі ми оплачували послуги.
А в чому питання? Доходи понесені за фактом отримання.

shaten
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 13 липня 2017, 23:33
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення shaten »

подскажите,проводки по списанию дров в утиль,мы написали акт что они сгнили и непригодны
8511-1514 либо 
1518-1514

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

shaten писав:подскажите,проводки по списанию дров в утиль,мы написали акт что они сгнили и непригодны
8511-1514 либо 
1518-1514
Відповідно до п. 19 розд. ІІ Методрекомендацій з бухобліку запасів вартість повністю втрачених (зіпсованих або тих, яких не вистачає) запасів списуються на витрати звітного періоду. Тож при списанні зіпсованих (не придатних для використання) дров слід робити таку проводку: Дт 8013 Кт 1514.
Тоді як на субрахунку 8511 "Витрати за необмінними операціями" ведеться облік видатків, пов'язаних із наданням субсидій, дотацій, поточних трансфертів юридичним особам, поточних трансфертів населенню, у тому числі з виплатою всіх видів соціальної допомоги, пільг, субсидій; стипендій; пенсій; путівок на оздоровлення, капітальних трансфертів урядам іноземних держав та міжнародним організаціям, капітальних трансфертів населенню, інших поточних видатків. Тобто цей субрахунок немає жодного відношення до втрат від псування матеріальних цінностей.

shaten
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 13 липня 2017, 23:33
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення shaten »

дуже дякую,Юлія!

shaten
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 13 липня 2017, 23:33
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення shaten »

подскажите,еще при установці металопластикових вікон отриманих в вигляді благодійної допомоги при установці їх,
 списується на який витратний рахунок 8013 чи 8511. Вышестоящая установа считает,что они былт отражены при надходженні на рах 7511,значит и списываться должны на соответ ему витратний 8511.

Відповісти

Повернутись до “Кореспонденція субрахунків”