План рахунків 2017

Запитання по проводкам які не знайшли відображення в типовій кореспонденції
Aniko
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 28 листопада 2012, 14:18
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aniko »

Тогда подскажите проводки по преобретению по КЕКВ 2210 (Рах 1113) со спец счета?Что то я совсем запуталась А на Целевое финансирование надо проводить?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Aniko писав:Тогда подскажите проводки по преобретению по КЕКВ 2210 (Рах 1113) со спец счета?Что то я совсем запуталась А на Целевое финансирование надо проводить?
Там читайте коментарі практикуючого бухгалтера! Здається він правий! Але не бачу перепон щоб зробити проведення як в новині! Ітог буде один і той же!

https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... a-rahunok/

Aniko
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 51
З нами з: 28 листопада 2012, 14:18
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Aniko »

Спасибо.

Larysa306
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 08 грудня 2017, 11:02
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Larysa306 »

Доброго дня. Не маю ще багато досвіду, тому звертаюсь по допомогу, бо хочу все правильно зробити. Ми в бюджетній установі будемо замінювати вікна і двері. На яких рахунках це все обліковується? 8013? Я так розумію, що це можна провести, як поточний ремонт. Але зовсім розгубилась, які дії від початку до кінця треба провести, щоб правильно облікувати. Допоможіть, будь ласка!

kristal1962
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 04 серпня 2016, 13:43
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення kristal1962 »

прочитайте капітальний  ремонт в бюджетній  організації на цьому ж форумі

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Larysa306 писав:Доброго дня. Не маю ще багато досвіду, тому звертаюсь по допомогу, бо хочу все правильно зробити. Ми в бюджетній установі будемо замінювати вікна і двері. На яких рахунках це все обліковується? 8013? Я так розумію, що це можна провести, як поточний ремонт. Але зовсім розгубилась, які дії від початку до кінця треба провести, щоб правильно облікувати. Допоможіть, будь ласка!
https://goo.gl/Q1EQBg

Larysa306
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 08 грудня 2017, 11:02
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Larysa306 »

EVGENIY писав:
Larysa306 писав:Доброго дня. Не маю ще багато досвіду, тому звертаюсь по допомогу, бо хочу все правильно зробити. Ми в бюджетній установі будемо замінювати вікна і двері. На яких рахунках це все обліковується? 8013? Я так розумію, що це можна провести, як поточний ремонт. Але зовсім розгубилась, які дії від початку до кінця треба провести, щоб правильно облікувати. Допоможіть, будь ласка!
https://goo.gl/Q1EQBg
Спасибі!

murhik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 05 січня 2013, 19:37
Регіон: Одесская область

Повідомлення murhik »

Списання раніше придбаних ОЗ

Первсна вартість 5000 грн. - знос 4800 грн. ліквідаційна - 200 грн.


Чи правильна кореспонденція:   1411-1014 списуємо знос 4800 грн.
                                              8411-1014 ліквідаціна вартість 200 грн.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

murhik писав:Списання раніше придбаних ОЗ

Первсна вартість 5000 грн. - знос 4800 грн. ліквідаційна - 200 грн.


Чи правильна кореспонденція:   1411-1014 списуємо знос 4800 грн.
                                              8411-1014 ліквідаціна вартість 200 грн.
+ Дт 5111 Кр 5512 - 5000

Юлюшка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 13 грудня 2017, 20:10
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юлюшка »

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, на какой счет отнести лучше домкрат и ключ балонний?

Аватар користувача
Крот Юлія
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 991
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харків
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 150 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Крот Юлія »

Юлюшка писав:Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, на какой счет отнести лучше домкрат и ключ балонний?
Доброго дня! З огляду на те, що вартість і того , й іншого, становить менше 6000 грн., а строк експлуатації, вочевидь, перевищує один рік, такі інструменти слід обліковувати у складі МНМА на субрахунку 1113 "Малоцінні необоротні матеріальні активи".

Ольга30
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 13 березня 2018, 10:07
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ольга30 »

Добрий день, скажіть, у нас зараз іде ревізія, виявлено що у 2016 році треба зняти 19000 з капітального ремонту, і зменьшити кредиторську заборгованість за 2017 рік за цим підрядником. якими проводками мені це зробити??

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ольга30 писав:Добрий день, скажіть, у нас зараз іде ревізія, виявлено що у 2016 році треба зняти 19000 з капітального ремонту, і зменьшити кредиторську заборгованість за 2017 рік за цим підрядником. якими проводками мені це зробити??
ДТ 6211 Кр 5512

Ольга30
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 13 березня 2018, 10:07
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ольга30 »

EVGENIY писав:
Ольга30 писав:Добрий день, скажіть, у нас зараз іде ревізія, виявлено що у 2016 році треба зняти 19000 з капітального ремонту, і зменьшити кредиторську заборгованість за 2017 рік за цим підрядником. якими проводками мені це зробити??
ДТ 6211 Кр 5512
Дякую!

Tolik
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 08:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Tolik »

Добрый день, подскажите при списании со 1113 счета такие проводки делаются? Дт 8014 Кт 1412 - износ, Дт 1412 Кт 1113 - перв. сумма, Дт 5111 Кт 5511 износ, Дт 5511 Кт 8014 износ? И какие проводки делать при списании со счета 1112 , фонды прошлых годов? И какой сейчас используется акт при списании 1113?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Tolik писав:Добрый день, подскажите при списании со 1113 счета такие проводки делаются? Дт 8014 Кт 1412 - износ, Дт 1412 Кт 1113 - перв. сумма, Дт 5111 Кт 5511 износ, Дт 5511 Кт 8014 износ? И какие проводки делать при списании со счета 1112 , фонды прошлых годов? И какой сейчас используется акт при списании 1113?
Вот чем вас не устраивает в типовой кореспонденции пункт 1.26 и пунтк 1.28??
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... brahubkiv/

Ольга30
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 13 березня 2018, 10:07
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ольга30 »

Добрый день, подскажите если из зарплаты было удержано за прошлый год и вернули в бюджет, какие проводки должны быть?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ольга30 писав:Добрый день, подскажите если из зарплаты было удержано за прошлый год и вернули в бюджет, какие проводки должны быть?
Дт 6511 Кр 6518 - утримано 
Дт 6518 Кр 2313 - перераховано

Бюджетна організація
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 03 липня 2017, 11:10
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Бюджетна організація »

Доброго дня.Підскажіть будь ласка проводки.Списуємо меблі-потрібно оприбуткувати дрова,які використовуємо для власних потреб в господарський діяльності.Підскажіть будь ласка проводки та як їх оцінювати?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Бюджетна організація писав:Доброго дня.Підскажіть будь ласка проводки.Списуємо меблі-потрібно оприбуткувати дрова,які використовуємо для власних потреб в господарський діяльності.Підскажіть будь ласка проводки та як їх оцінювати?
пункт 3.10

Бюджетна організація
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 03 липня 2017, 11:10
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Бюджетна організація »

EVGENIY писав:
Бюджетна організація писав:Доброго дня.Підскажіть будь ласка проводки.Списуємо меблі-потрібно оприбуткувати дрова,які використовуємо для власних потреб в господарський діяльності.Підскажіть будь ласка проводки та як їх оцінювати?
пункт 3.10
Я вам дякую за відповідь.Ще одне питання будь ласка-яким чином я їх маю оцінити?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Бюджетна організація писав:
EVGENIY писав:
Бюджетна організація писав:Доброго дня.Підскажіть будь ласка проводки.Списуємо меблі-потрібно оприбуткувати дрова,які використовуємо для власних потреб в господарський діяльності.Підскажіть будь ласка проводки та як їх оцінювати?
пункт 3.10
Я вам дякую за відповідь.Ще одне питання будь ласка-яким чином я їх маю оцінити?
15. Запаси, отримані у процесі ремонту і поліпшення (модернізації, добудови, реконструкції тощо), ліквідації основних засобів, оприбутковуються за чистою вартістю реалізації або в оцінці можливого їх використання, яка може бути визначена виходячи з вартості подібних запасів за наявності їх на балансі суб'єкта державного сектору, з урахуванням ступеня їх придатності до експлуатації. Витрати на ремонт отриманих матеріальних цінностей, які будуть використовуватися як запасні частини, витрати, безпосередньо пов'язані з приведенням цих запасів у стан, в якому вони придатні для використання в запланованих цілях (витрати на доробку та підвищення якісних і технічних характеристик запасів), включаються до їх первісної вартості.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/metod-recomendacii-buhobliku-subjektiv-derjavnogo-sektoru/metod-recomendacii-buhobliku-zapasiv/

Діамантова Зоря
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 09 вересня 2015, 07:24
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Діамантова Зоря »

Доброго дня! Не можу знайти в Типовій кореспонденції проводку 8014* - 6211*, якою відображається в обліку списання на фактичні видатки витрат на оплату навчання (по Акту надання послуг). Підкажіть, будь ласка, щось змінилось у відпрацюванні цієї госп.операції?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Діамантова Зоря писав:Доброго дня! Не можу знайти в Типовій кореспонденції проводку 8014* - 6211*, якою відображається в обліку списання на фактичні видатки витрат на оплату навчання (по Акту надання послуг). Підкажіть, будь ласка, щось змінилось у відпрацюванні цієї госп.операції?
ну 8014 це амортизація! Фактичних видатків вже не існує! Списання на витрати отриманих послуг Дт 8013(мабуть в вашому випадку 8511 або 8411) Кр 6211,6415,2117,2111

Ольга30
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 13 березня 2018, 10:07
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ольга30 »

Здравствуйте, не нашла раздела где могу задать вопрос, подскажите пожалуйста, мы отдел образования и у нас централизованная бухгалтерия, но с 01.09 в одно наше учреждение вводится бухгалтер и свою деятельность они будут вести сами, а мы будем просто главным распорядителем, можете подсказать как мне правильно передать все ценности, материалы на них, должна ли я передавать кредиторскую задолженность которая была образована до 01.09. , и должна ли я делать им баланс и отправлять внеочередной отчет???? Может подскажите где это прочитать.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Доброго дня!
Будь ласка уточніть, який статус такий заклад мав раніше, вони були як структурний підрозділ у складі відділу освіти?
З якої причини облік у такому закладі буде вести окремий бухгалтер? Які були для цього підстави, хто прийняв таке рішення? Такий заклад буде діяти як окрема юр. особа (бюджетна установа) зі своїм головним бухгалтером

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ольга30 писав:Здравствуйте, не нашла раздела где могу задать вопрос, подскажите пожалуйста, мы отдел образования и у нас централизованная бухгалтерия, но с 01.09 в одно наше учреждение вводится бухгалтер и свою деятельность они будут вести сами, а мы будем просто главным распорядителем, можете подсказать как мне правильно передать все ценности, материалы на них, должна ли я передавать кредиторскую задолженность которая была образована до 01.09. , и должна ли я делать им баланс и отправлять внеочередной отчет???? Может подскажите где это прочитать.
Ви должни передать по актам все! У вас теперь баланс в квартальний отчет уменьшится на отчетную дату(на начало года не трогайте только), у них на начало года пустой на звітну дату увеличится! кредиторку єто решать вам и руководству, договор то с вами акт или накладаня тоже, как ее передать то? Лучше ви уже оплатите а им передадите то что купили! Никакх промежуточних отчетов ненужно!

Ольга30
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 13 березня 2018, 10:07
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ольга30 »

EVGENIY писав:
Ольга30 писав:Здравствуйте, не нашла раздела где могу задать вопрос, подскажите пожалуйста, мы отдел образования и у нас централизованная бухгалтерия, но с 01.09 в одно наше учреждение вводится бухгалтер и свою деятельность они будут вести сами, а мы будем просто главным распорядителем, можете подсказать как мне правильно передать все ценности, материалы на них, должна ли я передавать кредиторскую задолженность которая была образована до 01.09. , и должна ли я делать им баланс и отправлять внеочередной отчет???? Может подскажите где это прочитать.
Ви должни передать по актам все! У вас теперь баланс в квартальний отчет уменьшится на отчетную дату(на начало года не трогайте только), у них на начало года пустой на звітну дату увеличится! кредиторку єто решать вам и руководству, договор то с вами акт или накладаня тоже, как ее передать то? Лучше ви уже оплатите а им передадите то что купили! Никакх промежуточних отчетов ненужно!
Большое спасибо за подсказку.))

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Доброго дня. Сільська рада надає послуги з водопостачання населенню і школі, плата за воду надходить на рахунок спеціального фонду як доходи від додаткової (господарської) діяльності. З цього рахунку ми сплачуємо за електроенергію спожиту насосом водобашти і податки (збір за спецводокористування і збір за користування надрами). Видатки по КЕКВ 2800 (податки) я списую на  рах. 8411, а по КЕКВ 2273 на рах 8113. Чи правильно це?

Литвинова Людмила
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 16 жовтня 2017, 20:51
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Литвинова Людмила »

Підскажіть будь ласка проводки. Проведено  капітальний ремонт приміщення КЕКВ 3132  по  іншим надходженням спец. фонду.

Відповісти

Повернутись до “Кореспонденція субрахунків”