План рахунків 2017

Запитання по проводкам які не знайшли відображення в типовій кореспонденції
olchik123
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 65
З нами з: 26 квітня 2015, 12:57
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення olchik123 »

Дайте відповідь будьласка на вище задане питання: чи  всім бюджетним установам потрібно перейти на новий план рахунків, навіть якщо ми фінансуємся районними субвенціями (дошкільний навчальний заклад)....Дякую.

Yulia 13
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 19 травня 2016, 09:04
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Yulia 13 »

EVGENIY писав:
Yulia 13 писав:
EVGENIY писав:
Yulia 13 писав:Допоможіть будь ласка!!!!! Надійшло на рахунок (ЗФ, бувший 321) відновлення касових видатків від орендаря. Хто знає яка буде проводка відповідно до нового ПР?
Відновлення касових і в старому не було і в новому не має! Це просто надійшли кошти від дебітора або кредитора!
EVGENIY, а проводку можете підсказати...
Дт 2313 Кр2117, проводку з 8 класом це якщо треба і фактичні видатки зменшувати
в старом було ось так (єдина проводка в якій згадується відновлення)
3.21 
Надходження в касу плати за телефонні переговори та інших коштів, які відповідно до законодавства відносяться на відшкодування касових видатків 
301 
364, 801, 802, 811 - 813
все залежить від вашого обліку і конкретної ситуації!
EVGENIY, дякую!! Ситуація полягає в тому, що палац культури надає в оренду приміщення, за яке нам сплачують орендну плату та відшкодовують експлуатаційні послуги (прибирання) та комунальні (вода, тепло електроенергія). Раніше було так: отримано суму відновлення від орендаря 321/364, нараховано орендарю за послуги 364/802; отримано від орендаря за оренду  323/364, нараховано орендарю за оренду 364/711. (орендна плата поступала на спецрах. - надання наших послуг, а відновлення поступало на загальний фонд.  Як зараз? Мене цікавить відновлення. Буду дуже вдячна за відповідь.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

olyshka032 писав:Дайте відповідь будьласка на вище задане питання: чи  всім бюджетним установам потрібно перейти на новий план рахунків, навіть якщо ми фінансуємся районними субвенціями (дошкільний навчальний заклад)....Дякую.
Та вже раз десять відповідь надана!!!!!!!! 
Ще раз кажу!!
ТАК, ВСІМ ТРЕБА ПЕРЕХОДИТИ НА НОВИЙ ПЛАН РАХУНКІВ!!!!!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Раніше було так: отримано суму відновлення від орендаря 321/364, нараховано орендарю за послуги 364/802
Одразу треба сказати що трішки не вірно назви проводок, на мою думку, друга буде називатися зменшення фактичних видатків на суму відшкодування за компослуги, хоча це і не принципово можливо в дужках писати мою назву щоб було зрозуміліше :)

Думаю зараз будет так само:
Першу проводку я навів в попередньому повідомлення а друга тепер така
Дт 2117 Кр 8013 

П.С. Одразу додаю, це тільки моє особисте бачення! Що скаже мінфін мені не відомо, і можливо його бачення буде іншим!

Yulia 13
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 19 травня 2016, 09:04
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Yulia 13 »

EVGENIY писав:
Раніше було так: отримано суму відновлення від орендаря 321/364, нараховано орендарю за послуги 364/802
Одразу треба сказати що трішки не вірно назви проводок, на мою думку, друга буде називатися зменшення фактичних видатків на суму відшкодування за компослуги, хоча це і не принципово можливо в дужках писати мою назву щоб було зрозуміліше :)

Думаю зараз будет так само:
Першу проводку я навів в попередньому повідомлення а друга тепер така
Дт 2117 Кр 8013 

П.С. Одразу додаю, це тільки моє особисте бачення! Що скаже мінфін мені не відомо, і можливо його бачення буде іншим!
EVGENIY Дякую! В мінфін потрібно відправляти таких як Ви - практиків. Теоретики, як показав новий план рахунків не зовсім володіють бухгалтерськими тонкощами...м'яко кажучи.

natalisenk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 19 квітня 2016, 13:48
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення natalisenk »

Доброго дня! Підскажить будь ласка, як що студент заплатив за навчання. Які будуть проводки? Нараховано за навчання Д-т 2117  К-т 7111. Надійшли кошти за навчання Д-т 2313 К-т 2117.

Olya_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 04 січня 2012, 09:01
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Olya_ubr »

ЛІДІЯ Кулешник писав:повторюсь, як бути з фінансуванням установ нищого рівня за КЕКВ 2610 "Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам організаціям), чи вважати це цільовим фінансуванням розпорядників бюджетних коштів і використовувати новий рахунок 5411???????

Чи субрахунки 8531 (8541) "Трансферти" ведеться облік видатків, пов'язаних із перерахуванням сум трансфертів, наданих з державного (місцевого) бюджету.

голова йде кругом((((((((( :23: :23: ,
Де Ви взяли рахунок 8531, якщо план рахунків для розпорядників закінчується на 8511 У мене така ж ситуація, але я думаю, що фінасування одержувачів буду проводити по рахунках:
Отримане фінансування розпорядником бюджетних коштів для фінансування установи нищого рівня за КЕКВ 2610 Д-т 2315 К-т 8511
Проведено фінансування установи нищого рівня за КЕКВ 2610 згідно розподілу Д-т 8511 К-т 2315
Немає проводок в типовій кореспонденції і немає роз'яснень.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

2315 трішки не з тої опери!  :67:

На субрахунках 2314 (2324) "Інші рахунки в Казначействі" ведеться облік інших надходжень грошових коштів, що знаходяться на рахунках в органах Казначейства, які не відображені на субрахунках 2313 (2323), зокрема грошові кошти для виплати працівникам допомоги у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю; кошти, виділені з бюджету розпоряднику бюджетних коштів для подальшого їх розподілу та перерахування на реєстраційні рахунки.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-zastosuvannya-planu-rahunkiv-buhgalterskogo-obliku-v/

natalisenk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 19 квітня 2016, 13:48
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення natalisenk »

Допоможить по спец.рахунку.За навчання. На який рахунок, якщо раніше був 364?????

Аватар користувача
Сорокина Татьяна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 10 січня 2017, 14:22

Повідомлення Сорокина Татьяна »

Допоможіть, будь ласка!
Раніше кредиторську заборгованість з підзвітними особами по спортвним заходам відображали по Кт362. Сама проводка була Дт802 Кт362. А тепер як?? 
Пропонують теперь замість 362 рах2116. Чи я правильно розумію, що тепер буде Дт8013 Кт2116.
трохи незрозкміло, що по Кт2116 відображається списання Дтзаборгованості, але аж ніях відображення кредиторської.
  Дуже дякую!!!

KSENIJA
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 29 травня 2014, 08:23

Повідомлення KSENIJA »

olyshka032 писав:Дайте відповідь будьласка на вище задане питання: чи  всім бюджетним установам потрібно перейти на новий план рахунків, навіть якщо ми фінансуємся районними субвенціями (дошкільний навчальний заклад)....Дякую.
так, всі бюджетні установи переходять на ноий План рахунків з 01.01.2017 року

KSENIJA
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 29 травня 2014, 08:23

Повідомлення KSENIJA »

Alina_MAlina писав:Здравствуйте, скажите, пожалуйста, в главную книгу и мемориальные ордера самим вносить новые счета или как?
Зробіть наказ чи розпорядження по установі про організацію бухгалтерського обліку.Затвердіть Робочий План рахунків та робочу креспонденцію рахунків своєї установи  та відкривайте субрахунки обліку до Нового плану рахунків бухобліку в держсекторі з 01.01.17р., закривши субрахунки  які склались на рахунках Плану рахунків бухобліку бюджетних установ. В Журналі-Головна будуть два записи, перший із залишками по усіх субрахунках що діяли до 1.01.17, а другий відкривається січнем по залишках згідно з відомістю перенесення по новому плану рах.

Аватар користувача
IrinaKovalchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 вересня 2011, 11:36
Регіон: Киевская область

Повідомлення IrinaKovalchuk »

Підкажіть, на якому рахунку обліковувати розрахунки за комунальні послуги?

marinasin
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 175
З нами з: 12 квітня 2016, 13:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення marinasin »

6211 наверное

marinasin
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 175
З нами з: 12 квітня 2016, 13:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення marinasin »

Скажите кто уже делал проводку - поступление финансирования по КЕКВ 2800? Какой счет?

Аватар користувача
IrinaKovalchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 вересня 2011, 11:36
Регіон: Киевская область

Повідомлення IrinaKovalchuk »

marinasin писав:6211 наверное
і розрахунки за товари також на цьому? чи це правильно буде, що в одному меморіальному і комуналка, і всі товари?
Востаннє редагувалось 17 лютого 2017, 15:22 користувачем IrinaKovalchuk, всього редагувалось 1 раз.

marinasin
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 175
З нами з: 12 квітня 2016, 13:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення marinasin »

а раньше у вас по другому было? старый 675 расчеты с поставщиками..

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

IrinaKovalchuk писав:
marinasin писав:6211 наверное
і розрахунки за товари також на цьому? чи це правильно буде, що в одному меморіальному і комуналка, і всі товари?
На субрахунках 6211 "Розрахунки з постачальниками та підрядниками" ведеться облік розрахунків з постачальниками та підрядниками за одержані товарно-матеріальні цінності, виконані роботи і надані послуги. 

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-zastosuvannya-planu-rahunkiv-buhgalterskogo-obliku-v/

А раніше по 675 все проводили і у вас питань не виникало??? І все було в 6 МО! В чому проблема зараз??

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

я всегда так делала

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

buhg писав:я всегда так делала
Как? О чём речь?  :28:

marinasin
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 175
З нами з: 12 квітня 2016, 13:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення marinasin »

marinasin писав:Скажите кто уже делал проводку - поступление финансирования по КЕКВ 2800? Какой счет?
Отзовитесь)))))

Олена Гривнюк
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 19 березня 2015, 15:25
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Олена Гривнюк »

Я в шоці місяць була на лікарняному і тут такі зміни, підкажіть будь-ласка  як поставити на облік і списати МШП .

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

marinasin писав:
marinasin писав:Скажите кто уже делал проводку - поступление финансирования по КЕКВ 2800? Какой счет?
Отзовитесь)))))
Та відносьте на 7011, ну забули про цей кекв в мінфіні! Мінфін не відповідає, а брати на себе відповідальність мінфіну ніхто не хоче, адже куди віднесе цей кекв мінфін вгадати не реально! Моя логіка каже про 7011, а логіка мінфіну мені не відома!  :52:

marinasin
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 175
З нами з: 12 квітня 2016, 13:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення marinasin »

СПАСИБО))))))))))))))) вообщем кто как понял так делает....... классный бух. учет....))))))

Аватар користувача
Кавка Оксана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 07 лютого 2017, 13:40
Звідки: Украина, Хуст

Повідомлення Кавка Оксана »

У мене на Дт122 рахунку рахується земля. Поставлена ще у 2008 році згідно акта ревізії за нормативно-грошовою оцінкою куди її зараз поставити  на який рахунок?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Кавка Оксана писав:У мене на Дт122 рахунку рахується земля. Поставлена ще у 2008 році згідно акта ревізії за нормативно-грошовою оцінкою куди її зараз поставити  на який рахунок?
Новий План рахунків: переносимо залишки 

https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... -zalishki/

Lyutik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 35
З нами з: 03 грудня 2014, 12:10
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кременчуг
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lyutik »

EVGENIY писав:
IrinaKovalchuk писав:
marinasin писав:6211 наверное
і розрахунки за товари також на цьому? чи це правильно буде, що в одному меморіальному і комуналка, і всі товари?
На субрахунках 6211 "Розрахунки з постачальниками та підрядниками" ведеться облік розрахунків з постачальниками та підрядниками за одержані товарно-матеріальні цінності, виконані роботи і надані послуги. 

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-zastosuvannya-planu-rahunkiv-buhgalterskogo-obliku-v/

А раніше по 675 все проводили і у вас питань не виникало??? І все було в 6 МО! В чому проблема зараз??
А в типовій кореспонденції п.5.7 для перерахування сум постачальникам згідно з пред'явленими рахунками за матеріальні цінності та отримані послуги, за електричну енергію та комунальні послуги, за замовлення транспорту на доставку матеріалів і продуктів харчування тощо після надходження матеріальних цінностей, отримання послуг використовується рахунок 6415 (6425) "Розрахунки з іншими кредиторами". Так яким рахунком користуватись? 

uly
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 52
З нами з: 26 червня 2012, 21:46
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення uly »

Я веду так 6211 за продукти та медикаменти
6415 інші кредитори : послуги,товари....

marinasin
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 175
З нами з: 12 квітня 2016, 13:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення marinasin »

так 6415 аспиранты, гуртожитки, студенти....?....

Lyutik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 35
З нами з: 03 грудня 2014, 12:10
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кременчуг
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lyutik »

marinasin писав:так 6415 аспиранты, гуртожитки, студенти....?....
В типовій кореспонденції одне, а в порядку застосування інше. Зовсім не зрозуміло як робити.

Відповісти

Повернутись до “Кореспонденція субрахунків”