План рахунків 2017

Запитання по проводкам які не знайшли відображення в типовій кореспонденції
Аватар користувача
LN
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 19 січня 2015, 13:33
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Носовка

Повідомлення LN »

Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, в зв’язку зі зміною плану рахунків та форми бланку інвентарної картки, потрібно переписувати всі інвентарні карточки та номери??? чи просто в інвентарній картці можна закреслити старий номер і записати новий???

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Я не бачу потреби заводити для цього нову картку, достатньо виправити номер в старій карточці

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

Дякую за відповідь. Приємно почути відповідь, яка розвіює сумніви.

Однак  розбивка субрахунків по надходженням дуже цікава. Цікава тім, що така розбивка спрощує складання фінзвітності, але ускладнює інвентарний номер. Нажаль на сьогодні роз’яснень по інвентарним номерам немає, тому я думаю краще залишити розбивку субрахунків по підгрупам. А яка ваша думка?

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

Нажаль на сьогодні я не найшла не одної інструкції по інвентарним номерам. Тому я вважаю, що будь яка операція по присвоєнню або виправленню інвентарних номерів недоречна. Потрібно почекати роз’яснень. Я не думаю, що інвентарні номери потрібно присвоювати на свій розсуд.

Аватар користувача
LN
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 19 січня 2015, 13:33
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Носовка

Повідомлення LN »

Матвєєва Вікторія писав:Я не бачу потреби заводити для цього нову картку, достатньо виправити номер в старій карточці
Дякую!

Аватар користувача
натали55
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 20 серпня 2014, 13:37
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон

Повідомлення натали55 »

Доброго дня!!!! Про коментуйте, будь-ласка цей наказ про ЗМІНИ ДО ПЛАНУ РАХУНКІВ…. Так розумію, що з новим планом рахунків працюємо з 01.01.2018р!!!!!!!!

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0015-17

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Колега, що коментувати?!?!??!

«Установити, що до 01 січня 2018 року норми цього наказу не застосовуються при здійсненні операцій з виконання державного та місцевих бюджетів органами Державної казначейської служби України.».

Тобто для розпорядників бюджетних коштів немає ніякого переносу до 01.01.2018

Аватар користувача
Bux6109
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 20 листопада 2013, 10:34
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Bux6109 »

Тяжко-важко, но потрібно переходити....Але тепер потрібно або чекати поновлення меморіальних ордерів та карток аналітичного обліку (ато не сумісниця виходить якась-то), або затверджувати своїми розпорядчими документами нову форму, або чекати-чекати-чекати....роз'яснень

Аватар користувача
натали55
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 20 серпня 2014, 13:37
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон

Повідомлення натали55 »

Дуже дякую за відповідь!!!!

Люда88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 10 січня 2012, 13:59
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Люда88 »

Доброго дня!підскажіть будь ласка, витрати на відрядження відносити на суб. 8511 ?чи ні?дякую

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Люда88 писав:Доброго дня!підскажіть будь ласка, витрати на відрядження відносити на суб. 8511 ?чи ні?дякую
8411 (8421) «Інші витрати за обмінними операціями»2250 «Видатки на відрядження»
2800 «Інші поточні видатки» – втрати, пов’язані із зменшенням корисності активу, від зміни курсу гривні до іноземної валюти, суми знецінення (уцінки) необоротних активів
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... go-obliku/

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

tymofeieva писав:Дякую за відповідь. Приємно почути відповідь, яка розвіює сумніви.

Однак  розбивка субрахунків по надходженням дуже цікава. Цікава тім, що така розбивка спрощує складання фінзвітності, але ускладнює інвентарний номер. Нажаль на сьогодні роз’яснень по інвентарним номерам немає, тому я думаю краще залишити розбивку субрахунків по підгрупам. А яка ваша думка?
А чим саме розбивка субрахунків по надходженням ускладнює інвентарний номер?
Я раніше практикував розбивку рахунків 101-143 на субрахунки по надходженням для контролю фондів але це ж ніяк не впливало на інвентарні номери. (хоча від такої розбивки в подальшому я відмовився, бо дуже громіздка була система субрахунків: Актив, МВО, Фонд, тому що виявилось що достатньо розбити вихідні рахунки які кредитуються при дебеті рахунків 101-143 та при списанні брати дані з інформації про надходження)
Востаннє редагувалось 31 січня 2017, 10:48 користувачем VOV, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Bux6109 писав:Тяжко-важко, но потрібно переходити....Але тепер потрібно або чекати поновлення меморіальних ордерів та карток аналітичного обліку (ато не сумісниця виходить якась-то), або затверджувати своїми розпорядчими документами нову форму, або чекати-чекати-чекати....роз'яснень
Можна і не дочекатися. Акти про списання матеріалів не обновлялися ще майже з минулого століття. Всі списують хто як може.
Таке може бути і з картками та ордерами.
І все таки я ще не  знайшов об'єктивних причин для невідкладного переходу на новий план рахунків...

Люда88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 10 січня 2012, 13:59
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Люда88 »

EVGENIY писав:
Люда88 писав:Доброго дня!підскажіть будь ласка, витрати на відрядження відносити на суб. 8511 ?чи ні?дякую
8411 (8421) «Інші витрати за обмінними операціями»2250 «Видатки на відрядження»
2800 «Інші поточні видатки» – втрати, пов’язані із зменшенням корисності активу, від зміни курсу гривні до іноземної валюти, суми знецінення (уцінки) необоротних активів
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... go-obliku/
Дуже дякую, корисна таблиця

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

VOV, Дякую. Я на 100% підтримую Вашу думку, щодо розбивкі субрахунків і щодо переходу на новий план рахунків.

Аватар користувача
darunok
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 30 листопада 2013, 15:06
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Подякували: 3 рази

Повідомлення darunok »

Люда88 писав:
EVGENIY писав:
Люда88 писав:Доброго дня!підскажіть будь ласка, витрати на відрядження відносити на суб. 8511 ?чи ні?дякую
8411 (8421) «Інші витрати за обмінними операціями»2250 «Видатки на відрядження»
2800 «Інші поточні видатки» – втрати, пов’язані із зменшенням корисності активу, від зміни курсу гривні до іноземної валюти, суми знецінення (уцінки) необоротних активів
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... go-obliku/
Дуже дякую, корисна таблиця
Верно ли: всё, что было, например, фактические расходы спецфонда 811, КЕКВ 2800 уходит на 8411, включая расходы на земельный налог, судовые сборы и т.д.?

Люда88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 10 січня 2012, 13:59
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення Люда88 »

darunok писав: Верно ли: всё, что было, например, фактические расходы спецфонда 811, КЕКВ 2800 уходит на 8411, включая расходы на земельный налог, судовые сборы и т.д.?
мене також це цікавить,я розумію так,  що 811 стає 8111-з/п, 8112 - єсв, 8113 - матеріальні виттрати (оплата послуг, маетріали) ,8114 - амортизація, 8115 - інші витрати (тут я так розумію витарати на земельний податок і т.д. все що по спец . рахунку проходить).  чи я помиляюся?підскажіть ще хтось?

Аватар користувача
darunok
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 30 листопада 2013, 15:06
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Подякували: 3 рази

Повідомлення darunok »

Люда88 писав:
darunok писав: Верно ли: всё, что было, например, фактические расходы спецфонда 811, КЕКВ 2800 уходит на 8411, включая расходы на земельный налог, судовые сборы и т.д.?
мене також це цікавить,я розумію так,  що 811 стає 8111-з/п, 8112 - єсв, 8113 - матеріальні виттрати (оплата послуг, маетріали) ,8114 - амортизація, 8115 - інші витрати (тут я так розумію витарати на земельний податок і т.д. все що по спец . рахунку проходить).  чи я помиляюся?підскажіть ще хтось?
8112 - точно не для ЕСВ, ЕСВ - 8111 расходы на оплату труда. На социальные мероприятия - это если вы перечисляете, например, профкому (если это прописано у Вас в коллективном договоре) (не профвзносы, а отчисления). Как для нашей организации - утопия)))

danata
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 04 червня 2014, 11:56
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення danata »

8112- КЕКВ 2120 нарахування на зарплату, дивіться https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/rekomendatsiyi-zi-spivstavlennya-subrahunkiv-buhgalterskogo-obliku/

КЗОЗ ПЦПМСД
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 83
З нами з: 23 травня 2016, 14:28
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення КЗОЗ ПЦПМСД »

Скажите, пожалуйста канцт.товары с 234 счета переносим на субрахунок 1812 (1822) «Малоцінні та швидкозношувані предмети»

grek
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 28 березня 2013, 08:22
Регіон: Донецкая область
Звідки: Донецкая область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення grek »

КЗОЗ ПЦПМСД писав:Скажите, пожалуйста канцт.товары с 234 счета переносим на субрахунок 1812 (1822) «Малоцінні та швидкозношувані предмети»
Если у Вас нет там стройматериалов то - да на 1812

КЗОЗ ПЦПМСД
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 83
З нами з: 23 травня 2016, 14:28
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення КЗОЗ ПЦПМСД »

grek писав:
КЗОЗ ПЦПМСД писав:Скажите, пожалуйста канцт.товары с 234 счета переносим на субрахунок 1812 (1822) «Малоцінні та швидкозношувані предмети»
Если у Вас нет там стройматериалов то - да на 1812
спасибо

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

Господарчі матеріали (електричні лампи, мило, щітки, тощо господарче) да, на 1812, а канцтовари питання до Мінфіну???? або на свій розсуд...

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

grek писав:
КЗОЗ ПЦПМСД писав:Скажите, пожалуйста канцт.товары с 234 счета переносим на субрахунок 1812 (1822) «Малоцінні та швидкозношувані предмети»
Если у Вас нет там стройматериалов то - да на 1812
МШП списується при введенні в експлуатацію з подальшою організацією оперативного кількісного обліку( методрекомендації з бухобліку запасів наказ №11 від 23.01.15). Вести оперативний облік ручки, олівця та паперу????.  На мою думку краще канцтовари віднести на рахунок 1518 «інші виробничі запаси» там так же є тощо.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

tymofeieva писав:
grek писав:
КЗОЗ ПЦПМСД писав:Скажите, пожалуйста канцт.товары с 234 счета переносим на субрахунок 1812 (1822) «Малоцінні та швидкозношувані предмети»
Если у Вас нет там стройматериалов то - да на 1812
МШП списується при введенні в експлуатацію з подальшою організацією оперативного кількісного обліку( методрекомендації з бухобліку запасів наказ №11 від 23.01.15). Вести оперативний облік ручки, олівця та паперу????.  На мою думку краще канцтовари віднести на рахунок 1518 «інші виробничі запаси» там так же є тощо.
МШП що, вводяться в експлуатацію? Я розумію так, написано "списуються" - значить списуються з балансу, і не вводяться  в експлуатацію а передаються для використання в роботі. А кількісний облік то щоб олівці по домам не розтягли а використовували в роботі.

Анастейша
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 29 листопада 2016, 15:09
Регіон: Полтавская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Анастейша »

Подскажите пожалуйста,если приобретаем канцтовары, хозтовары на какой счет относить, на 1812? Спасибо.

Наташа_П
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 04 травня 2015, 13:11
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення Наташа_П »

Доброго дня!Яку кореспонденцію бухгалтерських рахунків застосовувати при віднесені на витрати послуг за постачання енергоносіїв, водопостачання, обслуговування програмного забезпечення.
В мережі нашої установи є підвідомчі установи, які отримують фінансування за допомогою розподілу асигнувань. Бухгалтерські проведення по даній операції:
Дт 2314 Кт 7011 - отримання фінансування 
Дт 7011 Кт 2314 - перерахування по розподілу підвідомчій установі.

tymofeieva
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 66
З нами з: 08 листопада 2016, 16:35
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення tymofeieva »

VOV писав:
tymofeieva писав:
grek писав:
КЗОЗ ПЦПМСД писав:Скажите, пожалуйста канцт.товары с 234 счета переносим на субрахунок 1812 (1822) «Малоцінні та швидкозношувані предмети»
Если у Вас нет там стройматериалов то - да на 1812
МШП списується при введенні в експлуатацію з подальшою організацією оперативного кількісного обліку( методрекомендації з бухобліку запасів наказ №11 від 23.01.15). Вести оперативний облік ручки, олівця та паперу????.  На мою думку краще канцтовари віднести на рахунок 1518 «інші виробничі запаси» там так же є тощо.
МШП що, вводяться в експлуатацію? Я розумію так, написано "списуються" - значить списуються з балансу, і не вводяться  в експлуатацію а передаються для використання в роботі. А кількісний облік то щоб олівці по домам не розтягли а використовували в роботі.
Добре говорити, якщо в штаті 15 працівників, а якщо 150 то про аналітичний облік  олівців, ручок та паперу немає і речі. Тому я однозначно для канцтоварів обираю рахунок 1518. Так я при видачі канцтоварів в користування одразу можу списувати їх з балансу, без порушень метод рекомендацій. Хотілось би з цього приводу  почути думку консультантів журналу.

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

а як буде з асигнуваннями (702) і КЕКВом 2800? в таблиці, де співставлення субрахунка і КЕКВа рахунку 7011 відповідають КЕКВи 2110, 2120 і 2200, а КЕКВа 2800 тут нема

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

irina.skripka писав:а як буде з асигнуваннями (702) і КЕКВом 2800? в таблиці, де співставлення субрахунка і КЕКВа рахунку 7011 відповідають КЕКВи 2110, 2120 і 2200, а КЕКВа 2800 тут нема
У КЕКВа 2800 є напрямки використання коштів (план використання) от саме певні напрямки і мають відповідати рахунку 7011.

Відповісти

Повернутись до “Кореспонденція субрахунків”