Придбання житладля дітей-сиріт за кошти державної субвенції та передача такого житла у власність

Запитання по проводкам які не знайшли відображення в типовій кореспонденції
kolomatska_tetiana
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 29 травня 2017, 09:36
Регіон: Луганская область

Повідомлення kolomatska_tetiana »

Сільською радою отримана субвенція з державного бюджету на придбання житла для дитини - сироти. Придбана квартира у фізичної особи. Складений нотаріальний договір між фізичною особою - продавцем, фізичною особою - покупцем і платником - сільською радою. Які бухгалтерські проводки необхідно скласти у сільській раді?

tganna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 06 листопада 2015, 10:51
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tganna »

Меня тоже этот вопрос очень интересует! Кто сталкивался с подобным? Подскажите,пожалуйста.

Аватар користувача
Зоненко Надія
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 22 лютого 2017, 12:57
Звідки: Україна
Подякували: 1 раз

Повідомлення Зоненко Надія »

Мене також дуже цікавить це питання. Тільки житловий будинок сільська рада купляє для молодого спеціаліста за свої кошти, Підскажіть, будь-ласка, з яких рішень, документів, проводок починати?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

думаю тут нужно еще разбираться с юридической стороной, кому принадлежат юридически и дом и квартира? Сельсовету или физлицу? Если право владения и распоряжения у физлица то нет смысла ставить себе на баланс! скорее всего нужно на 
На субрахунках 1815 (1825) "Активи для розподілу, передачі, продажу" ведеться облік активів, що придбані (вироблені, отримані) та утримуються з метою подальшого розподілу, передачі або продажу, в тому числі вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення і напівдорогоцінного каміння, підручники й інші матеріали освітніх (навчальних) закладів, запаси озброєння тощо.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/buhgalterskiy-oblik/poryadok-zastosuvannya-planu-rahunkiv-buhgalterskogo-obliku-v/
оприходовать и по акту передачи передать и списать у себя в учете! Но єто только мое мнение! Может у минфина другое!

tganna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 06 листопада 2015, 10:51
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tganna »

Із роз'яснень Мінсоцполітики зрозуміло, що на баланс селищної ради придбане нерухоме майно для дитини-сироти, яке є їхньою власністю, не ставиться. А от з бух.проводками зовсім нічого не зрозуміло :(

tganna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 06 листопада 2015, 10:51
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tganna »

В минулому році ми вже придбавали соціальне житло, але воно нам належало (покупцем була селищна рада). По обліку проводили:
1. 2313 - 5411
2. 1311 - 6211
3. 1013 - 1311
4. 5411 - 5111
5. 6211 - 2313
 А от, що тут зайве у разі придбання у власність дитині-сироті й саме не знаю, може 3 й 4 об'єднати (5411 - 1311)? А чи можна так робити?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

якщо робити через 1815 як я вище написав то проводки наступні

2313 7011
6211 2313
1815 6211 - отримання
Дт 8013 (може 8511 або 8411) Кр 1815 - передача житла

tganna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 06 листопада 2015, 10:51
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tganna »

Мені подобається Ваша пропозиція, тільки як у звіті про фін результат з доходами тоді буде (ми ж капітальні видатки там не показуємо)?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tganna писав:Мені подобається Ваша пропозиція, тільки як у звіті про фін результат з доходами тоді буде (ми ж капітальні видатки там не показуємо)?
Фінансова звітність ні як не повинна стикуватися з КЕКВ, вона повинна стикуватися з вашими рахунками обліку! Якщо провели по рахунку 7011 значить так і показуєте в фінансовій звітності! Якщо не проводили через 7011 то і не показуєте! Це зовсім не проблема!

Відповісти

Повернутись до “Кореспонденція субрахунків”