1c:8 Комплексний облік для бюджетних установ України!

Теми які втратили актуальність, застарілі теми
Аватар користувача
753
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 09 квітня 2012, 14:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення 753 »

Perl,Добрый день! так о чем и речь!  при хорошем программисте то и работа ладиться!  а тут ... ,  путем тыка

Irina9081
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 квітня 2013, 19:06
Регіон: Крым
Звідки: Симферополь

Повідомлення Irina9081 »

Поступили оконные блоки в сельский совет безвозмездно от благотворительного фонда,если кто сталкивался, подскажите пожалуйста как отразить в 1 с.

ezdok
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 08 лютого 2013, 13:50
Регіон: Крым
Звідки: Черноморское

Повідомлення ezdok »

Здравствуйте!
с 1с плотно работаю где-то с 2001 года, правда в коммерческих организациях, внедрял сам в 3 разных фирмах. И вот что скажу 1с конечно не панацея и бух-а не заменит, а чтобы 1с работала безотказно и правильно, нужно оч. внимательно заполнять справочники, не пропускать, и не оставлять на потом, и тогда прога вам помощник.
Вот теперь в бюджетной орг-ции хочу внедрить, вопросов много, вот тыкаю.
Но остановился на бухгалтерия для бюдж. учреждений, комплексная уж слишком навороченная, много лишней инфы (имхо)

Lubocka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 11 листопада 2012, 16:11
Регіон: Закарпатская Область
Звідки: Мукачево
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Lubocka »

ezdok писав:Но остановился на бухгалтерия для бюдж. учреждений, комплексная уж слишком навороченная, много лишней инфы
И Вы с таким подходом собрались бюджет осваивать?
Как раз конфа мне очень нравится. Работаем на ней уже пару месяцев, довольны как слоны. Пока внедрили зарплату и банк, решили по участкам внедрять.
Насчет лишней инфы не соглашусь.

Lubocka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 11 листопада 2012, 16:11
Регіон: Закарпатская Область
Звідки: Мукачево
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Lubocka »

kk-gor писав:питанні "Де вносяться утримання з нарахувань людей (Пенсійний, податок, ...)" При нарахуванні ЗП нарахування автоматично розраховуються, а от утримання - ні sad
ЕСВ и ПДФО программа также расчитует автоматично, только профсоюзный Вы должны указать , например при приеме,  и тогда программа сама удержит и профоюз, думаю и алименты, просто пока с алиментщиками не столкнулась.
kk-gor писав:5. Технічне. Техніка стара. Тому плануємо працювати в Термінальному режимі (Всі працюють з своїх старенький компутерів на Одному потужному). На конфігурацію це якось вплине чи це вже проблеми платформи?
ни как не вплине.
kk-gor писав:4.4. Як буде "висіти" заборгованість по Контрагенту? "Що ми йому нічого не винні" чи "Що ми з ним повністю НЕ розрахувались"?
В кредите счета контрагента, так и будет висеть пока казначейство не проплатит
kk-gor писав:3. Уточніть про БУМАЖНИЙ комплект до конфігурації (Книжки з основою роботи входить в комплект?)
Я так понимаю пиратку поставили. Книги есть, но они больше как подсказка, на них ориентироваться нельзя, т.к. они написаны в стиле справочника, а не учебника.

Добавлено (08.06.2013, 15:16)
---------------------------------------------
Модератор писав:1) Вбудований модуль роботи з казначейством(фактично вбудована програмуля "Казна");
Мы купили пока базовую за 1400 грн.
Файл Merega_W_1_5_3_.epf мне дал администратор данного сайта Евгений (за что ему огромное спасибо)
В книгах я не нашла информацию где мне брать этот файл , возможно плохо читала.

Вопросы :
1) Где мне брать подобные файлы, ведь без данного файла работа с казначейством просто не возможна. На сайте users.v8.1c.ru зарегистрированны, но что то там тоже не нашла.
Ну не форумах же брать такие файлы.

2) Мне нужен файл который бы подготавливал ведомость в Приватбанк в формате данного банка.  Я пока два раза сама поколдовала с екселем, но это не дело. Где взять? Уверена, что есть готовые варианты.

Irina9081
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 квітня 2013, 19:06
Регіон: Крым
Звідки: Симферополь

Повідомлення Irina9081 »

Не правда, зарпату очень хорошо считает, главное правильно справочники все заполнить.Работаю с начала 2013 г., набила тоже много шишек, тем более что обратиться мне не к кому, но программой довольна.Есть некоторые проблемные вопросы, т.к. работаю в местном бюджете, но тем не менее справляемся.Для казначейства все перечисления делаю тоже в программе.Главная заполняется отлично.С основными порядок.Вот только не получается у меня настрить, что бы индксация по новому считалась.Если кто знает, не откажусь от помощи.Кстати взносы в пенсионный тоже оформляю одной платежкой.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lubocka, я знаю что 1с выпускает диски ИТС, вот на таких дисках вы найдёте файл Merega_W_1_5_3_.epf! Я правда незнаю они всем диски высылают или их отдельно нужно оплачивать!! Чо то думал что всем кто купил конфигурацию!

Наталекс
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 143
З нами з: 16 грудня 2011, 23:25
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Кіровоградська область
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення Наталекс »

Irina9081, я вам надіслала повідомлення, подивіться, будь-ласка в особисту пошту.

Аватар користувача
Наті
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 22 березня 2012, 18:06
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Тростянец

Повідомлення Наті »

Я працюю бухгалтером в районні раді , у нас  встановлена програма 1с:Підприємство 7.7. Бухгалтерський облік бюджетних установ України, але  ведеться лише облік тільки по основних засобах тобто 10-11 рахунки.  Програма в дії з 2009 року, її ще ні разу не обновляли, тому що  з установою в якої купляли Програму  по словам попереднього бухгалтера звязки пропали ( асоціація закрилась). Чи можливо поновити   програму? відповідь можна відіслати на Kyshnir.natalya@yandex.ua .

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

Достали ви хлопці! Моя адреса в Skype: vasilij1303, Email: v133@mail15.com . Поставлю всім бажаючим і демо і робочу версію через інтернет за пляшку. Доопрацювання - за ваш рахунок, але не дорого. Удачі.

Lubocka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 11 листопада 2012, 16:11
Регіон: Закарпатская Область
Звідки: Мукачево
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Lubocka »

EVGENIY писав:я знаю что 1с выпускает диски ИТС, вот на таких дисках вы найдёте файл Merega_W_1_5_3_.epf!
нашла , при установке оно в каталог установки сей файл кинуло.

Аватар користувача
Denial
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 серпня 2013, 13:19
Регіон: Черновицкая Область
Звідки: Черновцы

Повідомлення Denial »

Добрий День усім!
Вітаю усіх з Днем Незалежності України!
Може хтось в цей святковий день і не на дефіляціях по прошпектах, може хтось і працює, то у мене буде запитаннячко по "Комплексний облік для бюджетних установ України". Якщо хтось може допомогти, будь-ласка, не полишайте на призволяще
У мене така проблема по нарахуванню зарплати!
Встановив платформу 1С:Підприємство 8.2 [8.2.18.109], конфігурація "Комплексний облік для бюджетних установ України", редакція 1.0, вер. 1.0.28.1
Ввів усі необхідні дані:
- заповнив довідники - "Фізичні особи", "Посади", "Підрозділи";
- заповнив довідник "Способи відображення зарплати в регламентованому обліку";
- прийняв на роботу, поки що одну людину, щоб перевірити роботу програми - сформувався довідник "Співробітники";
- сформував "Виробничий календар" і "Графіки роботи";
- в "Налаштуваннях параметрів обліку->Розрахунок зарплати" встановив дату початку роботи на один день раніше дати прийому на роботу;
- тут же встановив основну групу внесків "ЄСВ на загальних підставах";
- в "Відомостях про планові утримання працівників організацій" і в "Планові утримання в працівників" з'явились утримання "Профвнески";
- заповнив табель;
- запустив "Документ по розрахунку зарплати"...

і... оклад нарахувало і проставило проводки, але утримань ні ПДФО, ні ЄСВ, ні чого би то не було (типу "Профвнески") - хоч стріляйся, НЕМА!

що тільки не робив, все видаляв і по-новому заносив, перерив усі довідники і регістри "План видів розрахунку", "Регістр розрахунку" - де тільки не лазив, ніщо не допомагає - не утримує і все тут!!!

Може хтось допоможе і розкаже де я бараном вперся і не можу зрушити далі?
Дуже прошу, допоможіть! Га?

Lubocka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 11 листопада 2012, 16:11
Регіон: Закарпатская Область
Звідки: Мукачево
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Lubocka »

1) в документе о приеме на работу смотрели вкладки "Внески" и "ПДФО"
2) в документе по расчету попробуйте нажать "Заповнити і розрахувати все"
3) табель заполнять необязательно
4) "основні нараування організації" не изменяли? выбирали существующие из справочника?
5) флажок аттестованный работник не ставили, там есть свои ньюансы

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

А "Розрахувати" не пробували

Добавлено (30.08.2013, 11:06)
---------------------------------------------
А "Розрахувати" не пробували

Добавлено (30.08.2013, 11:06)
---------------------------------------------
А "Розрахувати" не пробували

Добавлено (30.08.2013, 11:24)
---------------------------------------------
У співробітнику "Прийом на роботу" оформили

Svetlana1306

Повідомлення Svetlana1306 »

Rom, Виконавчий комітет Новоозернівської селищної ради novoozernoe2@ukr.net .

Аватар користувача
Denial
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 серпня 2013, 13:19
Регіон: Черновицкая Область
Звідки: Черновцы

Повідомлення Denial »

Lubocka писав:1) в документе о приеме на работу смотрели вкладки "Внески" и "ПДФО"2) в документе по расчету попробуйте нажать "Заповнити і розрахувати все"
3) табель заполнять необязательно
4) "основні нараування організації" не изменяли? выбирали существующие из справочника?
5) флажок аттестованный работник не ставили, там есть свои ньюансы
Все по n-раз перепровірив, особливо в документі "прийом на роботу"!
Усі пункти дослідив і повторив - нічого не допомгло.

Створив нову пусту базу і все спочатку починаю робити - якщо знову не вдасться, викину до якоїсь матері цю версію...

Добавлено (07.09.2013, 01:06)
---------------------------------------------
Бліі-і-і-н, ребяти...
Знайшов :))))))))))))))))))))))))))

Коли почав робити первинні записи в довідники та вносити інші данні для роботи, то встановив "дату введення початкових залишків". Але для перевірки роботи нарахувань та утримань по з/п взяв місяць до цієї дати. От воно і працювало некоректно. Встановив "дату введення початкових залишків" до експериментального місяця і все пішло... Фу-у-у! Як знайшов - сам не знаю. Мабуть хтось згори підсказав...
Недарма кажуть, що хто довго б'ється головою об стіну, той пробиває стіну, а не голову... :)))))))))))))
Але ж скільки часу затратив!

Novichok

Повідомлення Novichok »

Rom, Добрый Вечер ! Работаю главным бухгалтером в райтерцентре .Опыт бухгалтера небольшой , поэтому хочу изучить 1С бюджетные учереждения. gporoshina@inbox.ru Спасибо .

Аватар користувача
valic
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 31 жовтня 2011, 15:32
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення valic »

Denial, у Вас в системе КЕКВ по новой или по-старому?Я обновил до 1,0,29 а кекв так и не поменялись...

Добавлено (15.09.2013, 21:31)
---------------------------------------------
Denial, у Вас в системе КЕКВ по новой или по-старому?Я обновил до 1,0,29 а кекв так и не поменялись...

Добавлено (15.09.2013, 21:31)
---------------------------------------------
Denial, у Вас в системе КЕКВ по новой или по-старому?Я обновил до 1,0,29 а кекв так и не поменялись...

Добавлено (15.09.2013, 21:31)
---------------------------------------------
Denial, у Вас в системе КЕКВ по новой или по-старому?Я обновил до 1,0,29 а кекв так и не поменялись...

Добавлено (15.09.2013, 21:31)
---------------------------------------------
Denial, у Вас в системе КЕКВ по новой или по-старому?Я обновил до 1,0,29 а кекв так и не поменялись...

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

Смотри Сервис=>Переход на новые КЕКР!

Аватар користувача
valic
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 31 жовтня 2011, 15:32
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення valic »

v133, Спасибо!
Стою перед вопросом переходить на 1с 8.2 или нет? Кто- то перешел самостоятельно, без прогамиста?v133,

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

valic писав:Стою перед вопросом переходить на 1с 8.2 или нет? Кто- то перешел самостоятельно, без прогамиста?v133,

Natashadnz12
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 27 січня 2012, 17:22
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Шепетовка

Повідомлення Natashadnz12 »

Rom, Доброго дня також хотіла б подивитися демо версію 1с 8 Підприємство. Комплексний облік для бюджетних установ. Шепетівський ДНЗ №12 "Ялинка", korotkovanatasha@i.ua

Аватар користувача
никита2288
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 22 липня 2013, 15:01
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення никита2288 »

Rom, Я тоже хочу посмотреть 1с 8 Підприемство Комунарівська  сільська рада bogoderowa@yandex.ru

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

Здравствуйте! 
Мне не жалко. Сообщайте свои E-mail на v133@mail15.com
Вышлю ссылки на платформу, демо и рабочую базу.
А переходить надо. 7-ка вот-вот перестанет поддерживаться, и что будете сами дописывать?
Удачи!

Аватар користувача
valic
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 31 жовтня 2011, 15:32
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення valic »

v133, как сделать график работы где человек работает через день в рабочие дни?

Аватар користувача
Tellur
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 18 вересня 2013, 16:30
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Tellur »

Perle писав:Для kk-gor номер моего программиста 098-467-73-39 Виталий
Perle писав:Полностью не согласна с Вами... ЗП не сырая совсем... веду дошкольное учреждение в ней... и довольна как слон... оплатила себе 10 часов работы программиста и вот за 4 мес использовала только 4 часа. А с ЗП у меня полная "опа" была в начале пока не разобралась вместе с программистом, но зато сейчас все просто летает... и отчеты формируются и продукты и товары веду... ну в общем все что может быть в детском саду. Программист ни в чем не отказывает мне... По з/п конечно много нужно вносить для того что бы она считалась сама... особенно легко тем у кого нет заме, совмещений и сменных графиков работы... у меня оплата происходит за фактически отработанное время и то я умудряюсь все вести и так классно получается.  Нужно просто не сдаваться и если начали, то с квалифицированным специалистом все у вас получится.  У меня если что то не то, один звонок и слова нет я не услышу...
Спасибо за доверие к нашему специалисту, а так же благодарим за выбор нашего продукта. Если возникнут вопросы по обслуживанию, можно так же обращаться по городскому номеру 044 443-03-03, 583-20-25 "1С-Теллур" ГК "1С-Рарус"

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1966
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 72 рази
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Просьба номера телефонов и e-mail писать в личку. Не подставляйте себя и других для спамеров.

Аватар користувача
Tellur
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 18 вересня 2013, 16:30
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Tellur »

Чтобы всегда быть в курсе выхода обновлений, заходите на сайт разработчика.
http://www.tellur.com.ua/news/

v133
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 29 березня 2013, 06:00
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення v133 »

Создайте ему индивидуальный график работы. И занесите его в спправочник сотрудники.

Добавлено (01.10.2013, 07:07)
---------------------------------------------
1.       1С -Платформа       http://www.fayloobmennik.net/3122294 2.Снятие ключа защитыhttp://www.fayloobmennik.net/31223312.Демонстрационная базаhttp://www.fayloobmennik.net/31223422.База 1.0.29.1http://www.fayloobmennik.net/3122353Буду рад помочь - обращайтесь. Удачи.

Добавлено (02.10.2013, 03:25)
---------------------------------------------
1          1.-Платформа   http://www.fayloobmennik.net/3122294 2.Снятие ключа защиты   http://www.fayloobmennik.net/3122331 3.Демонстрационнаябаза  http://www.fayloobmennik.net/3122342 4.База 1.0.29.1    http://www.fayloobmennik.net/3122353Изв. так понятнее.

Добавлено (22.11.2013, 14:19)
---------------------------------------------
Перезалил платформу, последнюю конфигурацию и Демо-базу. Обращайтесь v133@mail15.com .

mazinat
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 06 січня 2012, 17:33
Регіон: Сумская Область
Звідки: Путивль
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення mazinat »

v133, Добрый вечер, ссылки не работают почему-то ?

Закрито

Повернутись до “Архів тем”