АРМ «Бюджетна установа» версія 1.14

Теми які втратили актуальність, застарілі теми
anelll
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 04 грудня 2012, 13:38
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення anelll »

AlexStyx, у п/д створених у програмі зміни зберігаються. Буду шукати помилки.

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Скоріш за все проблема з номером ПД або КВК можуть бути зайві пробіли

Якщо, зробите резервну копію, Інструменти - Резервна копія , потім з C:\ARM\BACKUP  скинете на пошту info@ipkmb.org.ua , програмісти подивляться, все виправлять

ТАТА_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 16 березня 2011, 11:26
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення ТАТА_ubr »

Установила программу, неактивны окна в "Платежных документах", не могу скинуть на флешку информацию для казны, нельзя поставить  отметку о проведенных платежах.Что делать?

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

неактивны окна в "Платежных документах" - не пойму как это

не могу скинуть на флешку информацию для казны - что пишет в протоколе , может Довідники не заполнены

ТАТА_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 16 березня 2011, 11:26
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення ТАТА_ubr »

Не могу набрать новые платежи, редактировать перенесенные из МЕрежи платежки и взятые ранее обязательства, работает только раздел "РАСХОДЫ", но и скинуть на флешку эту информацию не получается.После выбора носителя формирует, но ничего не выдает!

Добавлено (11.09.2014, 15:34)
---------------------------------------------
Не могу набрать новые платежи, редактировать перенесенные из МЕрежи платежки и взятые ранее обязательства, работает только раздел "РАСХОДЫ", но и скинуть на флешку эту информацию не получается.После выбора носителя формирует, но ничего не выдает!

Добавлено (11.09.2014, 15:42)
---------------------------------------------
Не  набраются новые платежи, нельзя отредактировать старые, перенесенные из Мережи платежки, обязательства.Работает только раздел "Видатки".Но записать на флешку не могу.Файл для отправки  фроде формируется, но нигде не высвечивается

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Проверте , Довідник - Довідники установи все поля должны быть заполнены

ТАТА_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 16 березня 2011, 11:26
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення ТАТА_ubr »

Огромное спасибо! Все работает!

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Ожидайте версию 1.02 .

Там будет :

Бюджетні запити на 2015 рік по КФК чи ТПКВКМБ
Бюджетні запити на 2015 рік по ПЦМ + нові довідники з типовими програмами та результативними показниками

Радькова
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 04 вересня 2012, 09:35
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення Радькова »

Скажите эта программа подходит для организаций, которые финансируются из госбюджета?

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

к сожалению, нет,

но, если местные бюджеты перейдут на ПЦМ с 2015 года,до конца году будет поддержка и госбюджета, так как желающих очень много, и еще нужно немного бланки подогнать

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

AlexStyx, Добрый день! У меня наконец то появился интернет Где можно качнуть и посмотреть сию програмку???

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

AlexStyx, сори уже забыл как сайтом пользоваться Уже нашёл!

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

С возвращением на сайт !!!

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx писав:якщо у Вас на флешці спробуйте на іншому комп'ютері, тоді буде зрозуміло причину
AlexStyx, спробувала: встановила програму на іншому комп"ютері, оновила, а потім відновила дані з резервної копії з флешки, і знову те ж саме-при спробі записати документ, відкривається віконечко для вибору носія для запису і списку один тільки рядок: пошук носіїв... може в налаштуваннях десь ше треба якусь інформацію, а так програма дуже зручна, давно про таку мріяла.

При перегляді на друк, нажимаю дискетку, то список носіїв відкривається, але типу формату файлу дбф немає, а я так зраділа, думала, що збережу з форми друку

Добавлено (02.10.2014, 09:47)
---------------------------------------------
AlexStyx, моя проблема вирішилась: список носіїв блокувався якимось вірусом, почистила флешку і запис документів здійснюється. Пробувала відкривати записані документи програмою Фіндокументи-всі відкриваються.  Я поки що  спробувала набирати тільки платіжні документи, втричі швидше ніж у Мережі, операції з документом у одному вікні: формування, збереження і друк, і   залишки по договорам з одним номером діляться, а не так, як Мережа збиває все в один рядок. Хотіла запитати чи вже хто користується цією програмою у роботі: казначейство приймає електронку без проблем?

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Дуже добре що всевирішилось, бо я сам не бачив раніше таких проблем

Зверніть увагу що потрібно ще додатково внести планові показники бо з нового
року можна буде вносити тільки в межах бюджетних призначень

Все тягнеться в електронному вигляді, зміни,кошториси та платіжні документи на
форумі є працівники казначейства у яких цілі райони користуються програмою і пам’ятають
як з нового року все чудово тягнулося з ІПК МБ

Зараз квартальна звітність спробуйте, для автоматичного формування потрібно

1. По заявкам на фінансування формується  поля надійшло коштів
2. По платіжкам в залежності від стану виконання каса або заборгованість

Розробники не встигають з інструкцією, вона буде, зараз весь час займає
підготовка до 2015 року, паралельно 3 варіанти роблять  по старих КФК по
нових 4 значних КФК, та по ПЦМ, ще досі невідомо,що буде з нового року, а ще як
приймуть зміни до бюджетного кодексу то і класифікація доходів зміниться

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx писав:Зараз квартальна звітність спробуйте, для автоматичного формування потрібно 1. По заявкам на фінансування формується  поля надійшло коштів
2. По платіжкам в залежності від стану виконання каса або заборгованість
 AlexStyx, дякую, обов"язково спробую, але вже за рік, в мене звіт на завтра, не було часу внести кошторис і відмітити всі платіжки про виконання , а так програма суперова (дуже надіюсь, що не зроблять платною, коли пройде тестування!), швидка, зручна, автоматизовано багато звітів і операцій, що виконувала вручну, тратила безліч часу, і все рівно робила помилки. А платіжні документи тепер буду формувати тільки в цій програмі, поки цей рік їх можна зробити без планових показників.

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Приємно чути !!!. Платною не стане 100 %

Васіліса
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 03 січня 2013, 20:33
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення Васіліса »

Доброго дня! Скачала програмку все гарно працює ! Тільки коли я відкриваю мені незявляється головна форма там де є доходи, джерела... шо треба робити щоб воно появлялося? мені треба зміни по доходах внести а не можу, бо нема?

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Програма розрахована на бюджетні установи

Все що відноситься доходи,джерела тільки у основній програмі, ми про це писали у самому початку


Цитата писав:безкоштовна програма на основі бібліотек ІПК «Місцевий бюджет» з
обмеженням використання для бюджетних установ та розпорядників
коштів місцевого бюджету.

Для цих категорій неактуально доходи та джерела,

Чи це мається на увазі спец фонд 7 ?

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx писав:Цитатабезкоштовна програма на основі бібліотек ІПК «Місцевий бюджет» з
обмеженням використання для бюджетних установ та розпорядників
коштів місцевого бюджету.
AlexStyx писав:Для цих категорій неактуально доходи та джерела,
AlexStyx, а чому неактуально? Я тільки хотіла спитати чи не планується надалі розробок у програмі звітів по доходах? Я сільська рада, але кожен місяць проводжу аналіз виконання доходів в табл. ексель, заплановано, уточнення і виконання: беру папку з бюджетом у паперовому вигляді і виписки по доходах, калькулятор і додаю кожен місяць показники , попросиш у фінуправлінні роздруківку аналізу виконання доходів, вони нехотя дадуть, але з словами, що ми самі повинні це вести (так веду ж ) , хоч знаю, що в них програма втягує електронні виписки, вибирається період і все-звіт готовий

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

tinamar Мы про цеговорили на початку для бюджетних установ, не для головних розпорядників коштів

В основній програмі є аналіз по доходах(все затягується з текстових файлів що дає казна FT110 та VP111), навіть аналіз по платниках
податків,рішення сесій,розпорядження на фінансування, балансування бюджету,
розписи але це комерційний варіант

Наша ціль альтернатива Мережі, а комерційний варіант розвивається окремо ми
тільки використали їх бібліотеки, і адаптували для пересічної бюджетної установи. Я агітувати за комерцію не буду, так як цей
форум призначений для безкоштовних програмних продуктів

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx писав:Наша ціль альтернатива Мережі, а комерційний варіант розвивається окремо ми тільки використали їх бібліотеки, і адаптували для пересічної бюджетної установи.
Зрозуміло, просто Ви написали, що для нас не актуальні доходи, тож я стала казати як актуально! але все рівно величезне спасибі за Вашу працю!  як розбагатіємо B), то буду купувати основну програму. Альтернатива Мережі, але з більш функціональними можливостями, набагато зручніша (я вже про це писала), швидша (про це теж писала), але ж працюючи в Мережі при виконанні будь-якої операції я рахувала до чотирьох, не кажучи вже про те, що при формуванні одного документу потрібно відвідати три вікна (і про це писала).

Добавлено (07.10.2014, 11:15)
---------------------------------------------
AlexStyx, формую документи на казначейство  у Вашій програмі, а вікна створення розпорядження про виділення коштів не бачу чи не знайшла?

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

tinamar у АРМ "Бюджетна установа" немає розпоряджень на фінансування, тільки заявки, як для бюджетної установи

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx писав:немає розпоряджень на фінансування
Думала з нового року користуватися тільки цією програмою, а прийдеться носити з собою ще й Фіндокументи, щоб набирати самі розпорядження, не практично
AlexStyx писав:Наша ціль альтернатива Мережі
там розпорядження є...

Olenka292
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 04 січня 2013, 11:24
Регіон: Одесская область
Звідки: Беляевка
Подякували: 1 раз

Повідомлення Olenka292 »

Добрый день! Хочу выразить Вам огромную благодарность за программу. Пока все весьма удобно. Только возникает вопрос по поводу Розпоряджень. Мы местный совет. Как и все местные советы в нашем районе (может у кого по-другому), для финансирования формируем Розпорядження, а не заявки на финансирования. Соотвественно цифры в анализ и отчеты идут с Розпоряджень. В данной прогрмамме этого нет. Пока вижу только такой выход: формирую Распоряжения для казны в старой программе, а этой все остальное.И для корректного отображения цифр в анализе и отчетах дублирую здесь цифры из Распоряжения в заявку на финансирования? Или я что-то неправильно понимаю?
И еще вопрос.. в анализе по расходам.. откуда бертся цифры "залишки на реєстраційних рахунках"? Заявка на финансирование минус кассовые? Почему тогда все равно после заполнения заявок в остатках стоят нолики? 
Спасибо!

Добавлено (22.10.2014, 09:30)
---------------------------------------------
І ще одне питання.. чи є можливість зберігати на флешку довідки для казни?

Добавлено (22.10.2014, 09:38)
---------------------------------------------
AlexStyx, і ще... чи є можливість в на довідках та кошторисах ставити реквізит "Погоджено"? для погодження з фінуправлінням? Дякую!

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Дуже приємно
чути, позитивні відгуки !

    З приводу розпоряджень, повторюсь ще раз, є основна програма ІПК “Місцевий бюджет”, там є все що необхідно місцевим радам та головним розпорядникам коштів обласних та рай бюджетів, але існує багато інших
бюджетних установ, для яких ІПК Місцевий бюджет, якщо їм встановити буде використовуватись відсотків на 30%, брати з них повну вартість совість не дозволяє, а безкоштовно поставити , керівництво не
дозволить
    Тому ми вирішили ці відсотків 30 % виділити у окрему безкоштовну програму, для
цих установ.
    Але так як, розпорядження є у Фіндокументах, для того щоб повністю була можливість перейти з Фіндокументів і можливостей 30 % ІПК "Місцевий бюджет" вистачить, починаючи з 2015 року буде додано
розпорядження на фінансування, та розпорядження про передачу коштів з заг до  спец. фонду
    Заявка на фінансування необхідно для того щоб фінуправління знало потребу у фінансуванні бюджетної установи, бланк був розроблений нами. Місцевим радам, заявка не потрібно, але Ви все правильно
робите до кінця 2014 року, так і робіть, а з 2015 буде розпорядження.

"залишки на реєстраційних рахунках" - у Вас будуть нулі, в районах які повністю охоплені ІПК Місцевий бюджет, налаштований зв’язок з фінуправлінням, там вони бачать повну картину доходи, залишки, каса, там цей
показник заповнюється. Але зробимо щоб у бюджетній звітності була формула “Профінасовано – Каса”

Звичайно, з початку 2014 року, у нас все чудово формує ZVDB, ZMINV

Всі бланки у строгій відповідності до наказів МФУ та ДКУ, "Погоджено" це ініціатива фінуправлінь, контролювати все. Всі форми що формує АРМ Бюджетна установа можна перенести у Word,Excel там додати якщо э необхідність

Olenka292
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 04 січня 2013, 11:24
Регіон: Одесская область
Звідки: Беляевка
Подякували: 1 раз

Повідомлення Olenka292 »

Спасибо за ответ! Всем удовлетворена)) Нашла, как сохранять "довідки" и "кошториси"))

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Інструменти - Відправлення DBF файлу до Казначейства - Зміни по видатках

Olenka292
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 04 січня 2013, 11:24
Регіон: Одесская область
Звідки: Беляевка
Подякували: 1 раз

Повідомлення Olenka292 »

Вы ответили раньше, чем я успела отредактировать сообщение) уже разобралась. еще раз большое спасибо!!

Добавлено (22.10.2014, 16:16)
---------------------------------------------
Я Вас еще чуть покошмарю) Так же, как и у пользователей, которые писали выше, не втягиваются "Отримувачі коштів". Пишет "ПОМИЛКА"... . Несколько раз перепровела, пустых строк нет. С сем это еще может быть связанно?..

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

что то мешает импортеру, скопируйте мережу в другую папку , в мереже попробуйте стиснути базу даних, а потом с этой папки попробуйте втянуть, где-то есть запись которая мешает, если не поможет откройте в DBF Navigator или в excel файл в папке мережи NDI\Otrim.dbf, посмотрите может есть "мусор"

Закрито

Повернутись до “Архів тем”