АРМ «Бюджетна установа» версія 1.14

Теми які втратили актуальність, застарілі теми
Olenka292
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 04 січня 2013, 11:24
Регіон: Одесская область
Звідки: Беляевка
Подякували: 1 раз

Повідомлення Olenka292 »

tinamar, звітністю я поки що не займалась

swetlana1977_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 18 квітня 2011, 13:41
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепродзержинск

Повідомлення swetlana1977_ubr »

Добрый день! Спасибо за программу, очень качественно и удобно! Помогите, пожалуйста, начала пользоваться месяц назад, сейчас пытаюсь ввести тимчасовий розпис на 2015 год, но при вводе не могу выбрать КФК поле пустое. При том, что в 2014 есть возможность выбирать у нас введено 2 КФК и появляются оба, выбираю какой нужно. А в 2015 никак.

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

2015 ще ранувато, чекаємо на зміну функціональної класифікації для сіл та селищ, та перехід на програмно-цільовий метод для рай  та обласних бюджетів, якщо до 15 грудня, не буде змін, буде поновлення де будуть старі КФК6 у 2015 році, все контролюємо !!

swetlana1977_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 18 квітня 2011, 13:41
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепродзержинск

Повідомлення swetlana1977_ubr »

Спасибо, ждем!

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Адаптація програми для формування тимчасового розпису бюджету на 2015 рік.
Адаптація програми для формування постійного розпису бюджету на 2015 рік.

Вийшла версія 1.06

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

Спасибо большое за программу.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx писав:Адаптація програми для формування тимчасового розпису бюджету на 2015 рік. Адаптація програми для формування постійного розпису бюджету на 2015 рік.

Вийшла версія 1.06
AlexStyx, оновила до останньої версії 1.06, але так і не змогла в програмі набрати тимчасовий кошторис на 2015 рік - не вибралось КФК, хоч у довіднику установи і стоїть точка-позначка, набрала в екселівських формах, тепер для електронного формату і для роботи в 2015 році прийдеться заносити в програму ще раз;
тепер те ж саме з бюджетним запитом - не вибирається КФК, а здати потрібно  30.12. Вибір КФК працюватиме тільки з 2015 року, чи я щось неправильно роблю?

Добавлено (28.12.2014, 01:30)
---------------------------------------------
AlexStyx писав:За любые предложения только рады !
В програмі є прекрасні можливості для формування звітів по зареєстрованих  фінансових зобов"язаннях, навіть з фільтром по одержувачах, кекв, у платіжних документах можна вибрати реєсти юричних, фінансових зобов"язань та платіжних доручень за будь-який період: день, місяць, квартал, рік, але особисто мені не вистачає в платіжних документах такого поля як сума відмічених документів, як колись було у програмі PLAT: відмічені документи галочкою підсумовувались разом- так можна було проконтролювати суму набраних документів за різними критеріями: по заявці я зразу ж бачила відмітивши документи, що набрала всі платіжки, а не бачила це тоді коли виводжу документи на друк і в запропонованому реєстрі платіжних доручень бачу, що пропустила якусь платіжку; теж дуже зручно було фільтрувати  платіжки по призначенню платежу: я так вибирала суми використаних коштів на бензин, канцтовари, та інші витрати, які ідуть під одним кекв, а потрібно окремо...

Добавлено (28.12.2014, 01:38)
---------------------------------------------
Olenka292 писав:было бы шикарно, если бы была добавлена кнопочка "плюсик" в поле набора платежки для формирования аналогичного назначения платежа из предыдущей платежки. Весьма удобно с ней)
Згодна -формування платіжки по шаблону будь-якої набраної раніше було б зручно

Добавлено (28.12.2014, 01:43)
---------------------------------------------
AlexStyx писав:"динамчному призначенні платежу" - цікава ідея, КЕКВ та КФК можливо визначати по кількості знаків, наприклад маска ???? це КЕКВ,  передам програмістам, зроблять до наступного поновлення у грудні.
не вийшло зробити перевірку КФК і КЕКВ? в мене теж бувають в цьому помилки....

Ще раз дякую за програму і Вашу працю!!!

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

tinamar писав:AlexStyx, оновила до останньої версії 1.06, але так і не змогла в програмі набрати тимчасовий кошторис на 2015 рік - не вибралось КФК, хоч у довіднику установи і стоїть точка-позначка, набрала в екселівських формах, тепер для електронного формату і для роботи в 2015 році прийдеться заносити в програму ще раз;тепер те ж саме з бюджетним запитом - не вибирається КФК, а здати потрібно 30.12. sad Вибір КФК працюватиме тільки з 2015 року, чи я щось неправильно роблю?

Ми ж писали, в примітках до оновлення У 2015 році необхідно зайти в довідник ДОВІДНИКИ - ДОВІДНИК УСТАНОВА та додати коди КФК, за обраною класифікацією

Все буде по платіжках, в новому році, готуємо великі поновлення для ІПК, змінилися додатки до рішень сесії про бюджет

Про фільтр по призначеннях, взагалі не питання, у Звіти Проведені платежі у полі фільтр додамо фільтр по призначенню тоді можна буде задавати маску *бензин*

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx, спасибі за роз"яснення! нам треба писати - буде доступне для роботи з 2015 року, а то
AlexStyx писав:Ми ж писали, в примітках до оновлення У 2015 році необхідно зайти в довідник ДОВІДНИКИ - ДОВІДНИК УСТАНОВА та додати коди КФК, за обраною класифікацією 
я рік у програмі змінила на 2015 - і все я У 2015 році  :)

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Ні не у 2015 році,

Перейтиу програмі у 2015 рік

Та в довідник установи додати КФК

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx, вже не раз пробувала по Вашій картинці зробити теж саме, переходжу у 2015 рік,  у довіднику установи у мене і так стояла точка де КТКВК, але редагую ще раз, вибираю знову КТКВК, але довідника співвідношень КТКВКМБ (далі назву не видно)як у Вас на фото в мене немає... є  (Довідники-Бюджетна класифікація-Довідник програмної/видатків МБ)  який називається Довідник типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів. не можу зрозуміти, що я роблю не так?

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

А у довіднику установи кнопка КТКВК натискали ?

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx, ні не натискала, не зрозуміла, що то кнопка, тепер вийшло, можна додати КФК, спасибі

Добавлено (29.12.2014, 11:13)
---------------------------------------------
AlexStyx,  попробувала як набирається бюджетний запит, знову не вибирається КФК, хоча довідник заповнила, пише при перевірці: Форма 2015-1 (загальний) 
Помилок не виявлено 
Форма 2015-2 3.2(індивідуальний) 
ПОМИЛКА : Рядок 1 : не обраний код програмної класифікації 
І не доступна кнопка друкувати, чи якщо помилка, то на друк не виводиться?

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

У Вас немає бюджетних запитів за КТКВК у АРМ "Бюджетна установа" бюджетні запити тільки за програмно-цільовим методом.

Для роботи з бюджетними запитами за програмно-цільовим методом необхідно : у довіднику бюджетних програм додати програми та завдання

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx, зрозуміла.... поки що

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

ПОНОВЛЕННЯ ДО ВЕРСІЇ 1.08 від 31.12.2014 року -> http://ipkmb.org.ua/files/ponov/update_arm_1_08.exe

Boss
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 13 вересня 2012, 09:10
Регіон: Киевская Область

Повідомлення Boss »

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, чому при створені нового індивідуального бюджетного запиту, він заміняє попередній вже створений, тільки під іншим КПК

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

А точно індивідуальний ? Якщо можливо скрін, по ПЦМ додали недавно, ще сам не дуже розбирався, ось скрін спробував створити два індивідуальних запити по різних КПК

Може загальний ?


Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx,  я набрала тимчасовий кошторис у програмі, а в електронному фоматі він де зберігається?-потрібний файл для казначейства, чи знову набирати повторно  у Фіндокументах - вже не хотіла до неї повертатися у новому році...

Boss
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 13 вересня 2012, 09:10
Регіон: Киевская Область

Повідомлення Boss »

Індивідуальний це точно. В мене теж, то один раз добавляє новий бюджетний запит, другий раз заміняє попередній. Потім знову може добавити новий. Якось не стабільно працює.

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

tinamar писав:AlexStyx, я набрала тимчасовий кошторис у програмі, а в електронному фоматі він де зберігається?-потрібний файл для казначейства, чи знову набирати повторно у Фіндокументах - вже не хотіла до неї повертатися у новому році...

Інструменти - Відправлення DBF файлу до Казначейства - Кошторис/план асигнувань - формує ZVDB_15.DBF та ZVDB_15_xxxxx.DBF
Boss писав:Індивідуальний це точно. В мене теж, то один раз добавляє новий бюджетний запит, другий раз заміняє попередній. Потім знову може добавити новий. Якось не стабільно працює.


Новиймодуль ПЦМ можливі деякі bug, можливо ви обираєте підпрограми а запит в межах
програми ? і тому перетирає ? Якщо приклад покажете, як виникає помилка будемо
вдячні і оперативно виправимо

Boss
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 13 вересня 2012, 09:10
Регіон: Киевская Область

Повідомлення Boss »

Я не знаю як правильно показать, но можу розказати. Спочатку я створював було все добре, потім почало заміняти от наприклад було 
 

тобто 4 пункт зверху "Методичне забезпечння.....", потіб нажимаю "Новий" створюю новий запит, наприклад на "Централізоване ведення......." і стає таке

тобто замість  "Методичне забезпечння....." стає "Централізоване ведення......." і так уже третій день не можу створити бюджетні запити. Поможіть будь-ласка.

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Спробую сьогодні відтворити побачу закономірність, скажу програмістам, думаю якщо будуть поновлення найближчі, а вони будуть , там поправлять

А ваш район повністю перейшов на ПЦМ ?

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

AlexStyx писав:Інструменти - Відправлення DBF файлу до Казначейства - Кошторис/план асигнувань - формує ZVDB_15.DBF та ZVDB_15_xxxxx.DBF
дякую

Boss
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 13 вересня 2012, 09:10
Регіон: Киевская Область

Повідомлення Boss »

Я не знаю. Наприклад в кошторисах по КФК, Бюджетний запит і паспорти по ПЦМ

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Та ні це не ПЦМ, це так для совісті, якщо ПЦМ то у Вас КФК немає

І Юр.Фін зобов'язання повинні бути по КПК, а не по КТКВК

Boss
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 13 вересня 2012, 09:10
Регіон: Киевская Область

Повідомлення Boss »

Я не розумію. Мені потрібно Бюджетний запит і Паспорт по ПЦМ, кошторис по КФК, Юр.та фін. зобов"язання взагалі на ПЦМ не набираються. Підскажіть будь-ласка як мені можна працювати з цією програмою, бо вона вже моні подобається. Все в ній компактно.

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Так вона працювати не буде

Є два режими

КФК
ПЦМ

У вас це КФК, а бюджетні запити будуть робити по ПЦМ, паспорти працювати не будуть, тому що  планування по КФК

Працюйте по КФК

Boss
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 13 вересня 2012, 09:10
Регіон: Киевская Область

Повідомлення Boss »

Дякую. Я так розумію Бюджетний запит та паспорт я не зможу в цій програмі набирати.

Аватар користувача
AlexStyx
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 126
З нами з: 12 липня 2012, 11:21
Регіон: Черкасская область
Звідки: Черкассы

Повідомлення AlexStyx »

Бюджетний запит можна

Паспорт ні , але гляну чи можна відкрити тільки без автозаповнення планових показників

Закрито

Повернутись до “Архів тем”