dbf файли із звітності, для завантаження на e-data

Теми які втратили актуальність, застарілі теми
Аватар користувача
mirosa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 31 серпня 2012, 14:09
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення mirosa »

а в мене тількии завантажилась сама шапка таблиці і все. Що я не так зробила?

Tanya2012
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 07 вересня 2012, 10:14
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Прилуки

Повідомлення Tanya2012 »

Підкажіть будь-ласка, у нас програма "М.Е.DOC" я з неї на можу втягнути звіти в E.Data, так як вона формує в форматі xml, як бути???Як мені їх переформатувати??? Дякую

Аниретак
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 20 липня 2015, 17:49
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Аниретак »

mirosa писав:а в мене тількии завантажилась сама шапка таблиці і все. Що я не так зробила?
В мене теж так було, коли я намагалася дбф файл завантажувати, навіть підписала без проблем, так і висіла пуста таблиця. Потім з’явилася функція видалення підписаних звітів, а потім я вже ввела вручну, але не маю змоги підписати так і лежить у мене в бібліотеці.

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

mirosa писав:а в мене тількии завантажилась сама шапка таблиці і все. Що я не так зробила?
а ви можете подивитись сам .dbf файл?
у вас є якась програмулька, яка відкриває такі файли для перегляду ?

може він порожній!

я дивлюсь такі файли ще DOS - програмкою turbobrowser.exe (tb.exe)
нормальна програмка, все бачить, є можливості робити підсумки по полях.......

Lyutik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 35
З нами з: 03 грудня 2014, 12:10
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кременчуг
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lyutik »

Все получилось отлично. Все формы загрузились Спасибо большое!!! Только у меня вопрос: строчку 010 надо заполнять или все-таки оставлять незаполненной как итоговая строчка?

Lyutik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 35
З нами з: 03 грудня 2014, 12:10
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кременчуг
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lyutik »

Подскажите, пожалуйста, командировки вносить только за третий квартал или нарастающим итогом за три квартала?

Аниретак
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 20 липня 2015, 17:49
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Аниретак »

Lyutik писав:Подскажите, пожалуйста, командировки вносить только за третий квартал или нарастающим итогом за три квартала?
написано, що тільки за 3 квартал. з 01.07.2015 по 30.09.2015

Lyutik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 35
З нами з: 03 грудня 2014, 12:10
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кременчуг
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Lyutik »

Дякую. І ще одне питання. Якщо договір заключений в березні місяці, а потім щомісяця заключалися додаткові угоди (і в 3-му кварталі також), то вносити договір і кожну додаткову угоду за кожен місяць чи тільки останню додаткову угоду і загальну суму договору?

Наталія9002
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 62
З нами з: 05 січня 2015, 15:21
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Наталія9002 »

Підкажіть, будь-ласка, після створення службового кабінету ви знаходите себе у розпорядниках, щоб подивитися свої звіти? Я себе не бачу, а ПФ -так, написано статус зареєстровано

RVadimA
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 17 листопада 2015, 10:03
Регіон: Киевская область

Повідомлення RVadimA »

Доброго дня всім. В мене в .dbf затягує не Ф.2 зведену а Ф.2.6. І скільки не пробував всеодно тягне 2.6, навіть зведену перейменовував (.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

RVadimA писав:Доброго дня всім. В мене в .dbf затягує не Ф.2 зведену а Ф.2.6. І скільки не пробував всеодно тягне 2.6, навіть зведену перейменовував (.
В дбф в файле и не будет прям зведеной, в файле всё будет разбито по КФК/КПК, е-дата сама должна просумировать и выдать зведену! По крайней мере так было!

RVadimA
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 17 листопада 2015, 10:03
Регіон: Киевская область

Повідомлення RVadimA »

EVGENIY писав:
RVadimA писав:Доброго дня всім. В мене в .dbf затягує не Ф.2 зведену а Ф.2.6. І скільки не пробував всеодно тягне 2.6, навіть зведену перейменовував (.
В дбф в файле и не будет прям зведеной, в файле всё будет разбито по КФК/КПК, е-дата сама должна просумировать и выдать зведену! По крайней мере так было!
Да но скільки не скидаю в .dbf постійно Ф.2.6, а на e-data ще один 2м не можливо затянути

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

RVadimA писав:
EVGENIY писав:
RVadimA писав:Доброго дня всім. В мене в .dbf затягує не Ф.2 зведену а Ф.2.6. І скільки не пробував всеодно тягне 2.6, навіть зведену перейменовував (.
В дбф в файле и не будет прям зведеной, в файле всё будет разбито по КФК/КПК, е-дата сама должна просумировать и выдать зведену! По крайней мере так было!
Да но скільки не скидаю в .dbf постійно Ф.2.6, а на e-data ще один 2м не можливо затянути
Кинте мне ваш отчёт и файл дбф который сделали e.tokarev@id.factor.ua

Герасимчук Руслана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 10 листопада 2015, 12:29
Подякували: 10 разів

Повідомлення Герасимчук Руслана »

Щодо загрузки форми 2-м на сайт Е-дата Спробюувала два варіанти. Це для закладів у кого багато КТКВК.
1. При перетворенні файлу ZV_kv у файл dbf (у мене назва F010153) підтягуються показники усіх
листків звіту Ф2м (F.2.1.- F.2-15). Проте після загрузки цього файлу на сайт Е-дата до форми 2-м попадають лише дані з листків F.2.6, F.2.12, F.2.15.
Спробувала піти іншим шляхом.
2. Створила копію папки edbf. У звіт ZV_kv внесла дані із зведеної форми 2-м на листок F.2.1. Відповідно інші форми не заповнювала., а тому показники зведеної форми Ф.2.Звед. не порушились. Файл ZV_kv знову перетворила у файл dbf. При відкритті файлу формату dbf для пергляду за допомогою Excel видно, що дані загрузились із звіту повністю, як і в першому випадку. Після загрузки цього файлу на сайт Е-дата показники форми 2-м на сайті = показникам Ф.2.Звед., тобто в даному випадку уже підтягнуло листок F.2.1.
НЕ РОЗУМІЮ! ЧОМУ у першому випадку тягне листки 2.6, 2.12, та 2.15, а в другому випадку 2.1??? Можна звичайно просто скористатись ІІ варіантом, але... У назві КТКВК вибирає лише одну функцію. І відповідно у файл dbf попадає лише один КТКВК. ПРоте у формі, що заповнюється на сайті цього не видно, адже дані для шапки форми вносяться окремо.

Герасимчук Руслана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 10 листопада 2015, 12:29
Подякували: 10 разів

Повідомлення Герасимчук Руслана »

Напевне буде простіше створити окремі файли Excel: Ф.2м, Ф.4-1м і т.д. Скопіювати в них показники із відповідних форм у форматі значень (без формул). Перетворити ці файли з Excel у dbf та згрузити на сайт. Це буде скоріше, ніж вносити вручну.

Аниретак
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 20 липня 2015, 17:49
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Аниретак »

Lyutik писав:Дякую. І ще одне питання. Якщо договір заключений в березні місяці, а потім щомісяця заключалися додаткові угоди (і в 3-му кварталі також), то вносити договір і кожну додаткову угоду за кожен місяць чи тільки останню додаткову угоду і загальну суму договору?
У фейсбуці я знайшла таке пояснення, що потрібно ввести договір за 1 квартал(або якщо він пізніше укладався то за 2 або 3 квартал, але перший договір потрібно вводити, тому, що потім не буде до чого дод угоди додати) і додаткові угоди та акти на виконання за 3 квартал

Аниретак
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 20 липня 2015, 17:49
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Аниретак »

Наталія9002 писав:Підкажіть, будь-ласка, після створення службового кабінету ви знаходите себе у розпорядниках, щоб подивитися свої звіти? Я себе не бачу, а ПФ -так, написано статус зареєстровано
Це поки що так працює єдата, я теж не бачу своїх звітів, видно, коли вже в кабінет зайти,а через ЄДРПО,-ні тільки комадировки, от спробуйте когось іншого подивитись.

Vesna777
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 13 березня 2015, 12:57
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Vesna777 »

УРА !!!! Все получилось!!!! Подписала!!! Огромное спасибо EVGENIY за Ваш труд и помощь, дай Бог Вам здоровья, счастья и любви !!!!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Герасимчук Руслана писав:Напевне буде простіше створити окремі файли Excel: Ф.2м, Ф.4-1м і т.д. Скопіювати в них показники із відповідних форм у форматі значень (без формул). Перетворити ці файли з Excel у dbf та згрузити на сайт. Це буде скоріше, ніж вносити вручну.
Мне кажется это на портале е-дата ещё недоработан импорт отчётов!! Нет смысла втягивать только зведену, это не несёт никакой смысловой нагрузки, как по мне! Файл дбф соответсвует их требованиям, а значит они ещё что то не доделали раз у вас не выходит его втянуть нормально! Будем ждать :20:

Аватар користувача
Веда
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 27 червня 2012, 11:19
Регіон: Mazowieckie
Звідки: Warsaw

Повідомлення Веда »

У кого-нибудь получилось вчера или сегодня подписать отчет? Все время пишет "Помилка підпису звіту". Правда, появилось окошечко "Выберите центр сертификации", а самого списка нет. Может быть из-за этого? Что делать?

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

Веда писав:У кого-нибудь получилось вчера или сегодня подписать отчет? Все время пишет "Помилка підпису звіту". Правда, появилось окошечко "Выберите центр сертификации", а самого списка нет. Может быть из-за этого? Что делать?

я вчора підписував, все пройшло нормально, правда трошки довгувато..., пока подумає...

в віконці "Выберите центр сертификации", уже було вказано - Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС
тобто саме те, що мені треба...

нижче віконце, вказати шлях до ключа, яким підписували, коли реєструвалися,

ще нижче - пароль для ключа

і все пройшло.....підписало....

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Веда писав:У кого-нибудь получилось вчера или сегодня подписать отчет? Все время пишет "Помилка підпису звіту". Правда, появилось окошечко "Выберите центр сертификации", а самого списка нет. Может быть из-за этого? Что делать?
Рекомендуют очистить кеш!

Аватар користувача
Веда
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 27 червня 2012, 11:19
Регіон: Mazowieckie
Звідки: Warsaw

Повідомлення Веда »

Евгений! огромное спасибо - после очистки кеша все получилось.

Mariannaa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 25 травня 2015, 13:11
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Mariannaa »

mirosa писав:а в мене тількии завантажилась сама шапка таблиці і все. Що я не так зробила?
Після завантаження дбф файлу збережіть зміни (вкінці звіту є кнопочка)

Masha_63
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 січня 2014, 10:46
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Masha_63 »

Всім доброго ранку. Підскажіть будь-ласка якщо зберегти звіт то потім можна буде його видалити

Герасимчук Руслана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 10 листопада 2015, 12:29
Подякували: 10 разів

Повідомлення Герасимчук Руслана »

Після внесення даних на Е-дату (звіт, договір тощо) необхідно все зберегти. Інакше прийдеться все вносити по-новому. Якщо допущено помилку можна зайти в цей документ повторно для коригування даних. Документ не підлягає коригуванню тільки після ПІДПИСАННЯ. ТОбто, є дві функції: ЗБЕРЕГТИ та ПІДПИСАТИ. У разі ПІДПИСАННЯ документ коригуванню не підлягає.

Аниретак
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 20 липня 2015, 17:49
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Аниретак »

EVGENIY писав:
Герасимчук Руслана писав:Напевне буде простіше створити окремі файли Excel: Ф.2м, Ф.4-1м і т.д. Скопіювати в них показники із відповідних форм у форматі значень (без формул). Перетворити ці файли з Excel у dbf та згрузити на сайт. Це буде скоріше, ніж вносити вручну.
Мне кажется это на портале е-дата ещё недоработан импорт отчётов!! Нет смысла втягивать только зведену, это не несёт никакой смысловой нагрузки, как по мне! Файл дбф соответсвует их требованиям, а значит они ещё что то не доделали раз у вас не выходит его втянуть нормально! Будем ждать :20:
На єдата пишуть, що поки потрібно виставялти зведену ф2, але для чого?
Ось цитата з сторіки єдата фейсбуку (//www.facebook.com/edataua/)
Так, поки зведений (при цьому виберіть потрібну форму: для держбюджету - 2д, для місцевого - 2м)
16 ноября в 14:28

Masha_63
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 січня 2014, 10:46
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Олександрія
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 9 разів

Повідомлення Masha_63 »

Герасимчук Руслана »
Дякую за змістовну відповідь.

TatianaSurkova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 16 листопада 2015, 22:15
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення TatianaSurkova »

Подскажите пожалуйста, кто нибудь знает когда можно отчет 4,1 и 4,2 добавлять?? а то на сайте только 2 и 4,3

TatianaSurkova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 16 листопада 2015, 22:15
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення TatianaSurkova »

И еще вопрос - как подписывать отчеты ключом начальника, главбуха и печатью? или только ключ начальника?

Закрито

Повернутись до “Архів тем”