dbf файли із звітності, для завантаження на e-data

Теми які втратили актуальність, застарілі теми
rada2815
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 05 березня 2013, 13:34
Регіон: Киевская Область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення rada2815 »

Доброго дня . Підскажіть, як підписати звіт на е- data? У мене вискакує тільки зберегти зміни , а підписати як в інструкції немає.

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

Доброго вечора! Підскажіть, як відправляти звіти в форматі дбф за 4 квартал? По тій інструкції , що була для 3 кварталу - не виходить.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Галюся писав:Доброго вечора! Підскажіть, як відправляти звіти в форматі дбф за 4 квартал? По тій інструкції , що була для 3 кварталу - не виходить.
Я попробывал заполнил форму 2.1 годовой отчёт переименовал в ZV_kv.xls у меня дбф получился и в нём всё как я и заполнил!

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

Спасибо. Попробую.

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

EVGENIY писав:
Галюся писав:Доброго вечора! Підскажіть, як відправляти звіти в форматі дбф за 4 квартал? По тій інструкції , що була для 3 кварталу - не виходить.
Я попробывал заполнил форму 2.1 годовой отчёт переименовал в ZV_kv.xls у меня дбф получился и в нём всё как я и заполнил!
Спасибо. Получилось. Только итоги по КЕКВ не выдает, и в предыдущем квартале также не выдавало. Это нормально?

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

Немогу внести відрядження. Начинаю сохранять - зависает.???

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Галюся писав:
EVGENIY писав:
Галюся писав:Доброго вечора! Підскажіть, як відправляти звіти в форматі дбф за 4 квартал? По тій інструкції , що була для 3 кварталу - не виходить.
Я попробывал заполнил форму 2.1 годовой отчёт переименовал в ZV_kv.xls у меня дбф получился и в нём всё как я и заполнил!
Спасибо. Получилось. Только итоги по КЕКВ не выдает, и в предыдущем квартале также не выдавало. Это нормально?
Это такие требование у е-даты! Всё нормально!

DarthNihilus
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 11 січня 2012, 16:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення DarthNihilus »

Где в макросах исправить диск Д на диск С (Что-то не нахожу)? Мне совсем неохота сейчас качать Акронис и танцевать с бубном, или вообще делить диски ещё чем-то ради едаты.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

DarthNihilus писав:Где в макросах исправить диск Д на диск С (Что-то не нахожу)? Мне совсем неохота сейчас качать Акронис и танцевать с бубном, или вообще делить диски ещё чем-то ради едаты.
Макросы тут не при чём, макросы делают дбф файл они будут работать с любого диска ,а вот в формулах которые тянут данные ссылка идёт на диск д, и зачем вам разбивать диски? Вставляете флешку и присваиваете ей букву Д и работаете по инструкции!

nattka77
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 11 вересня 2015, 10:48
Регіон: Полтавская область

Повідомлення nattka77 »

Все получилось.
Подскажите, в дбф файле не отражаются КФК по которым есть на дату 3-го квартала есть суммы "затверджені на звітний період" ,но нет кассовых и фактических расходов? У меня такие суммы не попали в дбф-файл.
Востаннє редагувалось 14 січня 2016, 12:34 користувачем nattka77, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

nattka77 писав:Евгений,подскажите,Ваш файл позволяет преобразовывать в дбф местный бюджет? Все делаю по инструкции:переименовываю файл отчетности,обновляю связи,разрешаю макросы. В результате создает файла с расширением ххх=350, а у нас 10-Орган з питань освіти і науки, молоді та спорту и отчетный квартал 4, а не 3. Что-то я делаю неправильно?
Конечно делает и месный! В самом отчёте проверте чтоб у вас был выбран месный бюджет а не гос!

nattka77
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 11 вересня 2015, 10:48
Регіон: Полтавская область

Повідомлення nattka77 »

Спасибо,все получилось ,неправильно обновляла связи.Но остался вопрос, он разместился выше Вашего ответа.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

nattka77 писав:Спасибо,все получилось ,неправильно обновляла  связи.Но остался вопрос, он разместился выше Вашего ответа.
Вышлите мне ваш отчёт на e.tokarev@id.factor.ua возможно ошибка в моём файле, хотя вроде я там такое предусмотрел, но возможно что то не учёл!

Sveta_zhurba
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 28 квітня 2014, 13:51
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Комсомольск

Повідомлення Sveta_zhurba »

Доброго дня! Не зовсім зрозуміла. Форми 2м повинно бути по кількості КФК + зведена чи тільки КФК. І ще ітогові КЕКВ вносити вручну чи підписувати так як є без ітогів. На мою думку це не коректно

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Sveta_zhurba писав:Доброго дня! Не зовсім зрозуміла. Форми 2м повинно бути по кількості КФК + зведена чи тільки КФК. І ще ітогові КЕКВ вносити вручну чи підписувати так як є без ітогів. На мою думку це не коректно
На мою думку це теж не коректно, але у портала такі вимоги! Якщо вводите вручну то вводите тільки зведенеу, якщо імпортуєте дбф то в ньому все в розрізі КФК без зведеної і вносити її не потрібно!

Grosbuxxx
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 25 лютого 2015, 11:52
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Grosbuxxx »

Доброго дня!Напевно я не так щось роблю,бо формує файл без суми

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Grosbuxxx писав:Доброго дня!Напевно я не так  щось роблю,бо   формує файл  без суми
Ну шліть файл і ви, подивлюсь e.tokarev@id.factor.ua

AJGN
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 14 квітня 2011, 12:22
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Борзна

Повідомлення AJGN »

Доброго дня!! У мене теж не виходить сформувати файл dbf, вірніше файл то формується і на e-data завнтажууться, але коли відкриваю звіт на сайті то там якісь цифри, яких в мене у формах не має, і заповнюється тільки КЕКВ 2111, а по інших КЕКВ пусті клітинки. Підкажіть, що я роблю не правильно??? Дякую

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

AJGN писав:Доброго дня!! У мене теж не виходить сформувати файл dbf, вірніше файл то формується і на  e-data  завнтажууться, але коли відкриваю звіт на сайті то там якісь цифри, яких в мене у формах не має,  і заповнюється тільки КЕКВ 2111, а по інших КЕКВ пусті клітинки.  Підкажіть, що я роблю не правильно???  Дякую
Ну а почему не говорите что когда пробуете обновлять связи ексель пишет НЕ МОГУ ОБНОВИТЬ СВЯЗИ!! Подозреваю что у вас такая же ошибка как и выше! Мы разобрались что были перееминованые листы! Вот пункт из инструкции:
2. В папку edbf копіюємо файл свого квартального звіту (або року) і перейменовуємо в ZV_kv.xls, якщо у вас файл для 2007 офісу тобто з розширенням xlsm то відкриваєте його і виберіть ЗБЕРЕГТИ ЯК у форматі 2003 офісу ну і називаєте ZV_kv.xls, ще важливо щоб аркуші не були перейменовані в звіті дані будуть тягнуться з листа з назвою ф.2.1 якщо у вас перейменовані то перейменуйте в ф.2.1 , так само і з іншими формами;
П.С. И прежде чем загружать на е-дату октрывайте дбф и смотрите ваши ли цифры там стоят, а то вы втянули мои тестовые цифры :)

AJGN
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 14 квітня 2011, 12:22
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Борзна

Повідомлення AJGN »

Дякую Вам за відповідь, але в мене не перейменовані аркуші, і в мене не зявлялось повідомлення "НЕ МОГУ ОБНОВИТЬ СВЯЗИ" і файл ДБФ не можу відкрити перед загрузкою на є- дату
Я зберігала у форматі 2003 офісу...

AJGN
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 14 квітня 2011, 12:22
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Борзна

Повідомлення AJGN »

Я попробувала зробити ще раз все по інструкції, але знову сформувався файл ДБФ "F350153" і я не можу його відкрити перед загрузкою....

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

AJGN писав:Дякую Вам за  відповідь, але в мене не перейменовані  аркуші, і  в мене не зявлялось повідомлення "НЕ МОГУ ОБНОВИТЬ СВЯЗИ"  і файл ДБФ не можу відкрити перед загрузкою  на є- дату
Я зберігала у форматі 2003 офісу...
Ну шліть файл і ви, подивлюсь e.tokarev@id.factor.ua
:57:

Pariz
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 11 березня 2013, 15:10
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення Pariz »

EVGENIY писав:
Галюся писав:
EVGENIY писав:
Галюся писав:Доброго вечора! Підскажіть, як відправляти звіти в форматі дбф за 4 квартал? По тій інструкції , що була для 3 кварталу - не виходить.
Я попробывал заполнил форму 2.1 годовой отчёт переименовал в ZV_kv.xls у меня дбф получился и в нём всё как я и заполнил!
Спасибо. Получилось. Только итоги по КЕКВ не выдает, и в предыдущем квартале также не выдавало. Это нормально?
Это такие требование у е-даты! Всё нормально!
На фейсбуці відповіли, що файли в дбф-форматі вносяться без підсумкових КЕКВ, а підсумкові дані - цитую відповідь: Поки що такі дані автоматично не сумуються і їх треба доставляти вручну.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Нет слов! Изначально я сделал файл который в дбф делает и итоговые строки, и люди писали что они втягиваются нормально кроме основной итоговой! Про то что их нужно теперь вручную вносить это шок, почему бы им просто не допилить нормально чтоб они сами посчитались!

AJGN
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 14 квітня 2011, 12:22
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Борзна

Повідомлення AJGN »

А хто знає, чому на є-даті при підписанні звіту з"являється повідомлення "Помилка при підписанні звіту"?

Ксю
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 133
З нами з: 07 листопада 2012, 09:38
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Ксю »

Доброго дня а який саме файлик треба скачати щоб з exl зробити dbf і як це зробити?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10299
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ксю писав:Доброго дня а який саме файлик треба скачати щоб з exl зробити dbf і як це зробити?
Файлик тут https://buhgalter.com.ua/blanks/rozumni-blanki-v-exsel/
Інструкцію для створення дбф файлів:
1. Робимо на диску Д папку edbf;
2. В папку edbf копіюємо файл свого квартального звіту (або року) і перейменовуємо в ZV_kv.xls, якщо у вас файл для 2007 офісу тобто з розширенням xlsm то відкриваєте його і виберіть ЗБЕРЕГТИ ЯК у форматі 2003 офісу ну і називаєте ZV_kv.xls, ще важливо щоб аркуші не були перейменовані в звіті дані будуть тягнуться з листа з назвою ф.2.1 якщо у вас перейменовані то перейменуйте в ф.2.1 , так само і з іншими формами;
3. У папку edbf копіюєте файл dbf_edata_zved_v1.02.xls;
4. Відкриваєте файл dbf_edata_zved_v1.02.xls він скаже що у файлі є зв'язки з іншими файлами оновити їх вибираєте ОНОВИТИ! І дозволити виконання макросів;
5. На аркуші dbf в файлі тиснемо кнопку створити ДБФ і в цій же папці edbf з'являється файл:
Форма 2 - Fxxxppk.dbf
Форма 4-1 - RKxxxppк.dbf,
Форма 4-2 - DKxxxppк.dbf,
Форма 4-3 - SKxxxppк.dbf,
де:
xxx – код відомчої класифікаціїї;
рр – дві останні цифри звітного року;
k - звітний квартал

Ксю
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 133
З нами з: 07 листопада 2012, 09:38
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Ксю »

Дуже дякую за відповідь!Я працюю з вашими звітами,за що вам дуже вдячна,у мене всі звіти у ваших формах.

Тарнавская Ирина6

Повідомлення Тарнавская Ирина6 »

EVGENIY писав:Ну вот значит сделал я файлик который могёт делать дбф из файла отчёта за квартал (Пока что только из одной формы 2 т.е. из листа в отчёте Ф.2.1). Сейчас нужно разобраться устроит ли такой файл портал е-дата.
Ну значит вот:
1. Делаем на диске Д папку edbf
2.  в папку edbf копируем файл своего квартального отчёта и переименовываем в ZV_kv.xls, если у вас файл для 2007 офиса т.е. с разрешением xlsm то открываете его и выбираете СОХРАНИТЬ КАК в формате 2003 офиса ну и называете ZV_kv.xls, ещё важно чтоб листы не были переименованы в отчёте данные будут тянутся из листа с названием ф.2.1 если у вас переименованы то переименуйте в ф.2.1
3. В папку edbf копируете файл который прикреплён к этому сообщению dbf_edata.xls
4. Открываете файл dbf_edata.xls он скажет что в файле есть связи с другими файлами обновить их выбираете ОБНОВИТЬ! И разрешить выполнение макросов!
5. На листе dbf жмём кнопку создать дбф и в єтой же папке edbf появляется файл Fxxxppk.DBF

Всё :)
Не забываем это тестовая вещь, кто не хочет разбираться не качайте и не используйте!
Жду добровольцев :) Пишите сюда
Дуууже дякую за інструкцію пошагову і файл дбф!!!! все получилось. шкода тільки, що не втягує коди КОАТУУ, КОПФ))) але це не проблема довнести вручну, коли основна інформація звіту автоматично роснесена!!!

Ксю
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 133
З нами з: 07 листопада 2012, 09:38
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Ксю »

В папку edbf копируете файл который прикреплён к этому сообщению dbf_edata.xls А де взяти цей файл

Закрито

Повернутись до “Архів тем”