dbf файли із звітності, для завантаження на e-data

Теми які втратили актуальність, застарілі теми
Mariannaa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 25 травня 2015, 13:11
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Mariannaa »

Ні 10 ні 1000 не проходить(

Mariannaa
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 25 травня 2015, 13:11
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Mariannaa »

Просто на єдаті вони код рядка 010 перенесли зі стовпця код рядка в стовпець кекв, тому подумала може 010 :66:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Lili9390
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 16 січня 2015, 12:33
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення Lili9390 »

КФК - 13, Не вижу, как могу отобразить отчеты по каждому

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lili9390 писав:КФК - 13, Не вижу, как могу отобразить отчеты по каждому
А файл зведеного отчёта из 13 кфк у вас закачался на е-дата нормально?

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

Підскажіть. Якщо в звіті дбф є дані але вони якісь непонятні. І в не ті рядки і стовпчики заповнені

Ольга1966
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 23 вересня 2015, 15:09
Регіон: Киевская область

Повідомлення Ольга1966 »

Господи, хто придумав бухгалтерам зайву головну біль? Звіт втягнула... рядок лишивсь не заповнений а підписала, як тепер його видалити???

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Лесичка писав:Підскажіть. Якщо в звіті дбф є дані але вони якісь непонятні. І в не ті рядки і стовпчики заповнені
Заархивируйте дбф файл и прикрепите к сообщению, я посмотрю! Файл вы делали из екселя который я выше выкладывал?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ольга1966 писав:Господи, хто придумав бухгалтерам зайву головну біль? Звіт втягнула... рядок лишивсь не заповнений а підписала, як тепер його видалити???
из фейсбука

Код: Виділити все

ХХХХХХ Хтось може сказати як видалити підписаний звіт? Написано що в тестовому режимі сайту це можливо.

УУУУУУУУ
ХХХХХХХХ не можливо хоч і пише що можливо.Кажуть що зроблять на сайті але коли...

УУУУУУУУ
ХХХХХХХХ Не можливо...обіцяють зробити пізніше

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

Ура!! Нарешті!! форма 2.1. створена. Дякую всім і вам Евгеній!!!! Бо читала всі ваші коментарі і все вийшло.

Аватар користувача
TANYA85
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 13 лютого 2013, 13:36
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення TANYA85 »

При зберіганні звіту вручну пише (Введіть коректні дані) що це означає?

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

EVGENIY писав:
Лесичка писав:Підскажіть. Якщо в звіті дбф є дані але вони якісь непонятні. І в не ті рядки і стовпчики заповнені
Заархивируйте дбф файл и прикрепите к сообщению, я посмотрю! Файл вы делали из екселя который я выше выкладывал?
Дякую. Я розібралась. Все вчорашне видалила і спочатку створювала папку. І все вийшло. Зі свіжими силами. А скажіть а форму 4.3 не робить?

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

TANYA85 писав:При зберіганні звіту вручну пише (Введіть коректні дані) що це означає?
Можливо треба не кому, а крапку в цифрах ставити

Аватар користувача
jasmin_
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 14 березня 2013, 16:53
Регіон: Київська область
Звідки: Біла Церква
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення jasmin_ »

Доброе утро всем! Сделала файл dbf, втянула на сайт, но остается вопрос: 010 рядок весь по нулям, это правильно?
Востаннє редагувалось 05 листопада 2015, 10:35 користувачем jasmin_, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Лесичка писав:
EVGENIY писав:
Лесичка писав:Підскажіть. Якщо в звіті дбф є дані але вони якісь непонятні. І в не ті рядки і стовпчики заповнені
Заархивируйте дбф файл и прикрепите к сообщению, я посмотрю! Файл вы делали из екселя который я выше выкладывал?
Дякую. Я розібралась. Все вчорашне видалила і спочатку створювала папку. І все вийшло. Зі свіжими силами. А скажіть а форму 4.3 не робить?
Я сейчас работаю над тем чтоб и форму 4.3 делал, но мне так никто и не ответил как же зведена форма втягивается на е-дата?? Ведь в ней много КФК а на сколько я понял е-дата только одну форму показывает! И мы так и не разобрались с итоговой строкой! Поэтому не забывайте всё это называется тестированием, но смотрю уже начинают и подписывать отчёты, мне кажется так торопится не нужно, штрафов не будет, куда вы все так летите :)

Демьяновская Людмила
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 19 жовтня 2015, 20:53
Звідки: Украина, Белозерское

Повідомлення Демьяновская Людмила »

EVGENIY писав: штрафов не будет
Здравтсвуйте, читаю все ваши сообщения, большое спасибо за ваш труд, вы Большой МОЛОДЕЦ!!! но вот на счет штрафов я уже сомневаюсь. Мы вчера на минфин отправили письмо, о том что не можем зарегистрироваться на е-дата, т.к. у нас ключи АЦСК "Украина" которые до сих пор не работают на сайте. Так вот нам ответили , цитирую : "3. Терміни подачі звітності чітко прописані в законі, тому перенести їх можна тільки внесенням змін в закон, а це недоцільно" Может я что то путаю , но ...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Демьяновская Людмила писав:
EVGENIY писав: штрафов не будет
Здравтсвуйте, читаю все ваши сообщения, большое спасибо за ваш труд, вы Большой МОЛОДЕЦ!!! но вот на счет штрафов я уже сомневаюсь. Мы вчера на минфин отправили письмо, о том что не можем зарегистрироваться на е-дата, т.к. у нас ключи АЦСК "Украина" которые до сих пор не работают на сайте. Так вот нам ответили , цитирую : "3. Терміни подачі звітності чітко прописані в законі, тому перенести їх можна тільки внесенням змін в закон, а це недоцільно" Может я что то путаю , но ...
Это назвыается читаю А и не вижу Б!!!!
2. У разі вчинення порушень, зазначених у частині першій цієї статті, з вини суб'єкта, уповноваженого Кабінетом Міністрів України на адміністрування єдиного веб-порталу використання публічних коштів, відповідальність несе керівник такого уповноваженого суб'єкта.

Стаття 4. Відповідальність за порушення вимог цього Закону
(Закон, ВР України, від 11.02.2015, № 183-VIII "Про відкритість використання

Лесичка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 71
З нами з: 26 березня 2015, 13:59
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Лесичка »

Я на рахунок зведеної незнаю. У мене лише одне кфк 010116. Тому я не можу вам сказати чи зведена затягується.

Аватар користувача
jasmin_
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 14 березня 2013, 16:53
Регіон: Київська область
Звідки: Біла Церква
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення jasmin_ »

Вот сегодня нашла на Фейсбуке К вопросу о штрафах

Код: Виділити все

Є-data
Вчера, в 4:08 · отредактировано · 
Шановні користувачі порталу Є-дата!
1. Портал працює, але встановлено обмеження на кількість користувачів, які можуть перебувати на порталі одночасно. Якщо ми знімемо це обмеження - портал «ляже». Зараз він працює в такому режимі, оскільки чинна версія підтримує тільки тисячу одночасних з’єднань.
2. Портал працює в тестовому режимі. Це означає, що ми маємо відпрацювати процеси створення кабінетів, внесення звітів, внесення договорів. Ми маємо час на доопрацювання недоліків та внесення всієї інформації за 3 та 4 квартали до 31.01.2016.
3. Відповідальність за технічну роботу порталу несе розробник. Ми повністю розуміємо свою відповідальність і запевняємо Вас, що штрафних санкцій до Вас застосовано не буде. Це погоджена позиція. Звісно, закон вищий за будь-яке розпорядження, але цим документом визнано, що розробник порталу визначає форми, умови оприлюднення та несе відповідальність.
4. Строки: ми маємо час в спокійному режимі реєструвати кабінети, вносити інформацію, доопрацьовувати зауваження. Є регіони, в яких немає інтернету, звітність на паперових носіях; є організації, які не встигли отримати ключі ДФС; існує пропускна можливість каналів і системні проблеми порталу. Внесення змін до закону підготовлено, але їх не можливо провести оперативно. З дня відкриття порталу ми наголошуємо, що «Портал працює у тестовому режимі». Зважаючи на вказані фактори, штрафні санкції ніяким чином не можуть бути застосовані до розпорядників, одержувачів та цільових державних фондів.
5. Альтернативні ключі: на зараз триває тестування АЦСК Україна. Будь ласка, не заходьте на портал з ключами, які ще не протестовані. Ви збільшуєте навантаження. Так, у нас є план, і ми робимо все можливе, щоб інші ключі дозволяли реєструвати кабінети. Сьогодні у нас строк закінчення тестування. Наразі працюють тільки ключі ДФС. Ми дамо окреме повідомлення про час, з якого можливо буде використовувати сьогодні ключі ЦСК Україна.
6. Ресурси команди «Є-дата» не безмежні. Нас фізично в природі лише восьмеро. Це, звісно, не знімає з нас відповідальності, але об’єктивно обмежує у швидкості виправлення помилок, у відповідях на Ваші запитання.
Команда «Є-дата»
(044) 206-56-96

Демьяновская Людмила
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 19 жовтня 2015, 20:53
Звідки: Украина, Белозерское

Повідомлення Демьяновская Людмила »

EVGENIY писав:
Демьяновская Людмила писав:
EVGENIY писав: штрафов не будет
Здравтсвуйте, читаю все ваши сообщения, большое спасибо за ваш труд, вы Большой МОЛОДЕЦ!!! но вот на счет штрафов я уже сомневаюсь. Мы вчера на минфин отправили письмо, о том что не можем зарегистрироваться на е-дата, т.к. у нас ключи АЦСК "Украина" которые до сих пор не работают на сайте. Так вот нам ответили , цитирую : "3. Терміни подачі звітності чітко прописані в законі, тому перенести їх можна тільки внесенням змін в закон, а це недоцільно" Может я что то путаю , но ...
Это назвыается читаю А и не вижу Б!!!!
2. У разі вчинення порушень, зазначених у частині першій цієї статті, з вини суб'єкта, уповноваженого Кабінетом Міністрів України на адміністрування єдиного веб-порталу використання публічних коштів, відповідальність несе керівник такого уповноваженого суб'єкта.

Стаття 4. Відповідальність за порушення вимог цього Закону
(Закон, ВР України, від 11.02.2015, № 183-VIII "Про відкритість використання
Будем надеяться :), пока наши ключи заработают , вы все формы протестируете на сайте и мы опробуем их :7:

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

Зведена форма Ф.2.ЗВЕД втягується тютелька-в-тютельку!
Всі рядочки розбиті по КЕКВ та/або ККК, всі суми ВІДПОВІДАЮТЬ файлу ZV_kv.xls!!!
Навіть Код рядка втягує без помилок!
Єдине те, що рядок 010 остається по нулях.
Але то ніщо - внести результативні суми в 5 стовпчиків, то, якщо порівняти з тим що потрібно було б клацать по всій формі..... то для моряков єто пыль... :-)
Дякую!! від імені всіх затюканих бухгалтерів....дякую!!! :-)

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

Євгений!
Я думаю, рядок 010 не втягує, бо в dbf - файлі цей запис відсутній...
зараз я попробую тупо дописать в dbf-ку рядок, де KEKV = Х, так як в xls-файлі
може втяне?

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

не получилось.....
поле KEKV числове, символи туда "не лізуть"
попробую та поставить 0 (нуль)

irina_s88
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 05 листопада 2015, 09:15
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення irina_s88 »

відкриваю файл dbf_edata в стовпчику інформаці стоїть КПК 3504010, наш КПК 2201150, як змінити? Звіт беру з ІАСУ МОНУ

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Atas писав:Євгений!
Я думаю, рядок 010 не втягує, бо в dbf - файлі цей запис відсутній...
зараз я попробую тупо дописать в dbf-ку рядок, де KEKV = Х, так як в xls-файлі
може втяне?
він не відсутній він з позначкою 0, це я так поставив щоб хоть щось було потім швидше буде виправити, коли узнаємо що там потрібно! Х не прокате! тому що цифровий формат! Я думаю вони ще допрацюють портал він підсумки повинен сам рахувати, але у них він чомусь не рахує! Ми вчора пробували ставити і 9999 і 0100 і 0010 на цьому фантазія закінчилась, спробуйте ще ви :)

Аватар користувача
jasmin_
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 14 березня 2013, 16:53
Регіон: Київська область
Звідки: Біла Церква
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення jasmin_ »

Atas писав: Єдине те, що рядок 010 остається по нулях.
Але то ніщо - внести результативні суми в 5 стовпчиків, то, якщо порівняти з тим що потрібно було б клацать по всій формі..... то для моряков єто пыль...
А як 010 рядок заповнити? Я спробувала на сайті його заповнити після внесення файлу, не виходить. Чи може у файлі dbf надо його якось довнести? А я з цим форматом не розуміюся :57:

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

тоже не получилось....
запис, де KEKV = 0 просто проігнорувало....

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

irina_s88 писав:відкриваю файл dbf_edata в стовпчику інформаці стоїть КПК 3504010, наш КПК 2201150, як змінити? Звіт беру з ІАСУ МОНУ
EVGENIY писав: Файлик который я выложил выше делает дбф файл из квартального отчёта в екселе скачать его можно здесь
https://buhgalter.com.ua/blanks/rozumni-blanki-v-exsel/

Если я вас правильно понял

Елена77777
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 листопада 2015, 11:36
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Елена77777 »

:30: не могу зарегестрироваться. ключи из медока, подтягиваю файл с расширением zs2 пишет что сертификат не найдено. И что делать? ПС пробовала ключ на директора, бухгалтера и печать

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Елена77777 писав::30: не могу зарегестрироваться. ключи из медока, подтягиваю файл с расширением zs2 пишет что сертификат не найдено. И что делать? ПС пробовала ключ на директора, бухгалтера и печать
медок не делает ключи, он использует ключи всех центров сертицикации, портал е-дата использует ключи центра сертийикации ДФС у вас ключи не из него, на портале писали что пока доделывают возможность работы с ключами из других центров сертификации!

Atas
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 04 листопада 2015, 13:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення Atas »

jasmin_ писав:
Atas писав: Єдине те, що рядок 010 остається по нулях.
Але то ніщо - внести результативні суми в 5 стовпчиків, то, якщо порівняти з тим що потрібно було б клацать по всій формі..... то для моряков єто пыль...
А як 010 рядок заповнити? Я спробувала на сайті його заповнити після внесення файлу, не виходить. Чи може у файлі dbf надо його якось довнести? А я з цим форматом не розуміюся :57:

відкриваєш форму 2д в е-дата, спочтку підставляєш дані з dbf-файла, а в рядок 010 просто вписуєш свої циферки

Закрито

Повернутись до “Архів тем”