Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Natali36
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 23 червня 2016, 17:41
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Natali36 »

зашла с другого браузера,опять пишет"помилка підпису звіту"! неделю назад документы подписывались без проблем,а теперь просто кошмар! в договорах пишет,что документ подписан успешно, но договора остаются не подписанными! подскажите,пожалуйста,что делать?????????????

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Natali36 писав:зашла с другого браузера,опять пишет"помилка підпису звіту"! неделю назад документы подписывались без проблем,а теперь просто кошмар! в договорах пишет,что документ подписан успешно, но договора остаются не подписанными! подскажите,пожалуйста,что делать?????????????
Ключ на флешке? Может флешка глюкнула? Проверте в настройках на сайте центр сертификации может другой поставили!?

Natali36
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 23 червня 2016, 17:41
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Natali36 »

все я делаю правильно, центр сертификации правильный,ключ у меня в компьютере. Пробовали зайти с другого компьютера, все равно пишет ошибку. Может проблемы с ключами ЦСК"Украина"? хотя 5 дней назад все работало хорошо.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Господа, а что означает в договорах функция "Обсяг платежів за договір у розрізі товарів, робіт і послуг"?

Для чего она?

Тату
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 13 січня 2013, 22:23
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Тату »

Підкажіть,коли заповнюємо договір за 2015р.наприклад в договорі -предмет договору пральний порошок на суму200грн.Чи повинна я заповнювати специфікацію в договорі,а потім ще й те саме в накладній?Чи тільки в накладній?

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

Тату писав:Підкажіть,коли заповнюємо договір за 2015р.наприклад в договорі -предмет договору пральний порошок на суму200грн.Чи повинна я заповнювати специфікацію в договорі,а потім ще й те саме в накладній?Чи тільки в накладній?
Спецификации заполняются, начиная с 01 января 2016 года.

Тату
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 13 січня 2013, 22:23
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Тату »

Дякую.Отже с 2016року потрібно заповнювати і специфікація і накладну.(я читала в інструкції,якщо в накладній інші найменування то заповнювати і її).А якщо однакові ?Заповнюємо тільки специфікацію?

Кісенко_Тетяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 червня 2016, 13:21
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Кісенко_Тетяна »

Будь ласка, ДОПОМОЖІТЬ!!! Як мені правильно відобразити на Е-Дата??? Ситуація: у 2015 році була проплата частини кредиторської заборгованості за 2013 рік (194,02 грн.). Договір від 05.08.2013 року на суму 2669,70 грн. та до нього одна-єдина накладна на цю саму суму, але у 2013 році в Казначействі не вистачило ліміту для повної проплати, тому провели часткову (2475,68 грн.)... У 2015 році винайшли кошти для погашення кредиторської заборгованості, 07.07.2015 була підписана дод.угода про те, що договір чинний до 31.12.2015 або до повного виконання Сторонами своїх зобов"язань. Та 15.07.2015 була проведена оплата кред.заборгованості на суму 194,02грн. по старій (2013 року) накладній. Як мені правильно відобразити: старий договір на суму 2667,90 (строк дії 05.08.2013-31.12.2013)+ додаткова угода від 07.07.2015 на суму 194,02 (строк дії 07.07.2015-31.12.2015) + накладна від 05.08.2013 № 1743 на суму ?????. І як бути з переліком канц.товарів??? Допоможіть, я в розпачі!!!! ДЯКУЮ!!!!

Кісенко_Тетяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 червня 2016, 13:21
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Кісенко_Тетяна »

І в мене ще питання: договір з ПАТ "Укртелеком" з 2012 року, кожного року ми підписуємо додаткові угоди на поточний рік. Договір основний вносимо раз? А потім дод.угоди до нього за 2015, 2016 рік? І так само рахунки/акти? Тобто кількість дод.угод і актів буде накопичуватись? Правильно я розумію, чи не зовсім? ДЯКУЮ!!!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Кісенко_Тетяна писав:І в мене ще питання: договір з ПАТ "Укртелеком" з 2012 року, кожного року ми підписуємо додаткові угоди на поточний рік. Договір основний вносимо раз? А потім дод.угоди до нього за 2015, 2016 рік? І так само рахунки/акти? Тобто кількість дод.угод і актів буде накопичуватись? Правильно я розумію, чи не зовсім? ДЯКУЮ!!!
Я так само розумію, думаю що правильно.

Кісенко_Тетяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 червня 2016, 13:21
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Кісенко_Тетяна »

EVGENIY, Хотілося почути Вашу думку!!! Якщо Ваша ласка!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Кісенко_Тетяна писав:Будь ласка, ДОПОМОЖІТЬ!!! Як мені правильно відобразити на Е-Дата??? Ситуація: у 2015 році була проплата частини кредиторської заборгованості за 2013 рік (194,02 грн.). Договір від 05.08.2013 року на суму 2669,70 грн. та до нього одна-єдина накладна на цю саму суму, але у 2013 році в Казначействі не вистачило ліміту для повної проплати, тому провели часткову (2475,68 грн.)... У 2015 році винайшли кошти для погашення кредиторської заборгованості, 07.07.2015 була підписана дод.угода про те, що договір чинний до 31.12.2015 або до повного виконання Сторонами своїх зобов"язань. Та 15.07.2015 була проведена оплата кред.заборгованості на суму 194,02грн. по старій (2013 року) накладній. Як мені правильно відобразити: старий договір на суму 2667,90 (строк дії 05.08.2013-31.12.2013)+ додаткова угода від 07.07.2015 на суму 194,02 (строк дії 07.07.2015-31.12.2015) + накладна від 05.08.2013 № 1743 на суму ?????. І як бути з переліком канц.товарів??? Допоможіть, я в розпачі!!!! ДЯКУЮ!!!!
Я нажаль не на стільки компетентий в є-даті, щоб вам надати відповідь точну! На мою особисту думку вам треба показати договір на 194,02 грн, ну і якось виділити в накладній саме цю суму канцтоварів, адже закон не зобов'язує публікувати інформацію за 2013, тому вона там і не потрібна!

Кісенко_Тетяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 червня 2016, 13:21
Регіон: Харьковская область

Повідомлення Кісенко_Тетяна »

EVGENIY, дякую!

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

Доброго дня колеги. Порадьте, хто знає, чи потрібно громадській організації - одержувачу коштів місцевого бюджету, реєструватись на порталі Є-Дата. Я так розумію, що потрбно, але ключів у них не має (тай ключі не проблема). А як вважаєте Ви?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10291
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

viktoriy_ubr писав:Доброго дня колеги. Порадьте, хто знає, чи потрібно громадській організації - одержувачу коштів місцевого бюджету, реєструватись на порталі Є-Дата. Я так розумію, що потрбно, але ключів у них не має (тай ключі не проблема). А як вважаєте Ви?
Інформація, що оприлюднюється згідно з цим Законом, готується розпорядниками та одержувачами коштів Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим і місцевих бюджетів, органами Пенсійного фонду, підприємствами, а також фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування та подається ними для оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів.
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-koshtiv/

Svetik2
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 22 листопада 2011, 18:39
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Вознесенск

Повідомлення Svetik2 »

Добрий день! Напишить будь ласка до якого числа потрібно внести 3,4 квартал 2015р. та 1кв.2016р. до 30.06.2016 чи 01.07.2016р. І чи будуть штрафувати, якщо не внесені всі дані. Дякую.

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

Подивіться вебінар у Фейсбуці https://www.facebook.com/edataua/?fref=ts Там вкінці вебінару відповіді на питання, прослухайте

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

Так все ж таки , реєструю громадську організацію -одержувача коштів, чи ні ??????????????

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

viktoriy_ubr писав:Подивіться вебінар у Фейсбуці          https://www.facebook.com/edataua/?fref=ts  Там вкінці вебінару відповіді на питання, прослухайте
А можете сказать, вот по поводу штрафов?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

viktoriy_ubr писав:Так все ж таки , реєструю громадську організацію -одержувача коштів, чи ні ??????????????
Так да, Евгений же выше написал

ОльгаК
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 листопада 2015, 16:07
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ОльгаК »

Добрий день. Скажіть будь ласка що робити з ФОПами, та з іншими фізичними особами, чи вносити в розділ "договори" їх данні такі як ЄДРПОУ, ІПН, та адресу. На останьому вебінарі сказали що потрібно, але як же захист персональних данних?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

ФОП не подпадает под этот закон, ИПН у него в печати вбит

Аватар користувача
Buhgalter Ksenia
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 18 січня 2016, 10:14
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Buhgalter Ksenia »

Доброго дня!

1. Звіти на е-дата за 1 квартал 2016 року завантажила по старій формі (без КЕКВ 2276), на той момент нової на сайті ще не було. Коригувати і видаляти підписані звіти не можна! Як бути зараз, коли крім КЕКВ 2276 у формі 2 ще з'явились форми 4 і 7 ??? Заносити ці форми з третього кварталу 2015 року?

2. У договорі зробила механічну помилку - м.Хмельницький Хмельницька область вибило Івано-Франківська область. Договір підписала і коли заносила акт побачила помилку, але договори також редагувати не можна...

На різних форумах прошу допомоги, але ніхто чіткої відповіді дати не може, тому важливо ваша думка!

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

А почему нельзя? НА фейсбуке пишут, что можно, но будет формироваться протокол про проведенные изменения

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Это у всех сегодня сайт глючит?

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Радистка_Кэт писав:ФОП не подпадает под этот закон, ИПН у него в печати вбит
а далі таке зустрічне зауваження. на самому сайті едати коли відображаються автоматично платіжні доручення, то програма сама не показує коди ЄДРПОУ ФОПів. позначаючи їх xxxxxxxxxx.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Действительно. Но мы сами не скрываем сами данные по таким финансовым. Странно, непонятно, на каком этапе оно так скрывается

Это сложный вопрос, над ним, вон, который год бьются, хотя, как по мне, тут все ясно. ФОПы выступают в данном контексте участниками хозяйственных отношений, которые публичны по своей сути. Это такая коллизия - вроде, как бы, они физлица, а вроде, и нет, потому, как участвует в коммерческой деятельности. В общем, человек и пароход.
Есть требования по вывешиванию на видное место регистрационных документов, например, в торговле - а там ведь ИПН. И печать, например, где тоже фигурирует ИПН, а она ставится на документах к выдаче "в массы".

Совсем недавно консультировалась с юристом по этому поводу - однозначно на ФОП не распространяется закон про перданные. Но вот, что странно, точку окончательную в этом вопросе никто не ставит.

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

Радистка_Кэт писав:Действительно. Но мы сами не скрываем сами данные по таким финансовым. Странно, непонятно, на каком этапе оно так скрывается

Это сложный вопрос, над ним, вон, который год бьются, хотя, как по мне, тут все ясно. ФОПы выступают в данном контексте участниками хозяйственных отношений, которые публичны по своей сути. Это такая коллизия - вроде, как бы, они физлица, а вроде, и нет, потому, как участвует в коммерческой деятельности. В общем, человек и пароход.
Есть требования по вывешиванию на видное место регистрационных документов, например, в торговле - а там ведь ИПН. И печать, например, где тоже фигурирует ИПН, а она ставится на документах к выдаче "в массы".

Совсем недавно консультировалась с юристом по этому поводу - однозначно на ФОП не распространяется закон про перданные. Но вот, что странно, точку окончательную в этом вопросе никто не ставит.
Получается так, что возникла очередная правовая коллизия. С одной стороны, есть закон о защите персональных данных, а с другой, как я понял из последнего вебинара по е-дате (только нашлось время его посмотреть), с этого года открыли реестры. И как нам быть - вопрос. Но в том году, пока реестры не были открытыми, ИПН ФОПа и его адрес не заносились. И самое интересное, что либо нигде в широких кругах такие изменения в законодательной базе не афишировались, либо я что-то упустил. 
Завтра утром задам вопрос по этому поводу нашему штатному юристу - благо, появился в коллективе такой человек.

ОльгаК
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 листопада 2015, 16:07
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ОльгаК »

А если посмотреть, то в реестрах ОКПО по ФОПам не отображается

yo.malyarchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 листопада 2015, 11:17
Регіон: Запорожская область

Повідомлення yo.malyarchuk »

По ошибке указала в акте неверную сумму и подписала. Договор еще не подписан. Хотела удалить всё, но уже нельзя...что же мне делать?????????? как удалить акт?

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”