Оприлюднення публічних коштів

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Почему? Это же в интересах самих пользователей. Им же удобно задавать вопросы, просить помочь с их проблемами, выслать свои файлы на проверку. А намного проще дать доступ и посмотреть что там внутри напрямую. Я знаю очень много пользователей которым в ЭДату вносили даные посторонние люди а сами они даже не знают как это делать. Только подписывали. При том пароль можно дать на определённый период а потом сменить и всё. Ну это конечно если доверяешь кому даёшь. Но Вам то доверяют 100%

dimon
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 09 квітня 2012, 14:55
Регіон: Черновицкая область
Звідки: Чернівці
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення dimon »

EVGENIY, VOV справу говорить. З прямим доступом ваша праця буде більш продуктивною і менш затратною, в плані часу. Якщо актуально, я можу надати Вам його.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

dimon писав:EVGENIY, VOV справу говорить. З прямим доступом ваша праця буде більш продуктивною і менш затратною, в плані часу. Якщо актуально,  я можу надати Вам його.
Актуально! Буду вдячний!

dimon
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 09 квітня 2012, 14:55
Регіон: Черновицкая область
Звідки: Чернівці
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення dimon »

EVGENIY, Відправив в ПП

Аватар користувача
Герасименко Татьяна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 серпня 2016, 18:47
Регіон: Кировоградская область
Звідки: Украина

Повідомлення Герасименко Татьяна »

Добрый день всем. :23:
Доскажите пожалуйста, за какой период и что именно нужно вносить в е-дату? Я так поняла Форму 2 по всем КФК и все заключенные договора?
Сначала понятно зарегистрируюсь ключи есть в наличии, хоть это радует.
Я новый бухгалтер работаю только 1 мес, предыдущий бухгалтер ничего не делал!

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

За період 3-4 квартали 2015 року та 1-3 квартали 2016 року вносимо договори, звіти про відрядження, звіти ф.2(зведені) та укладені угоди і акти/накладні до них.

final
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 28 жовтня 2016, 08:52
Регіон: Харьковская область

Повідомлення final »

Добрый день! я новичок в работе на едате. вижу, что Завантаження звітів з файлів .csv та .dbf формату відключено. Просимо користуватися ручним введенням, это всегда так было?

Bon Bon
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 16 травня 2017, 14:40
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Bon Bon »

доброго дня!
підкажіть, будь-ласка, в такому питанні:
чи потрібно оприлюднювати оплату послуг перекладача, якщо вона проводилась не згідно Договору, а згідно ухвали суду?
якщо потрібно, то як? ухвалу вносити "як Договір"?

Надежда1988
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 03 липня 2018, 10:12
Регіон: Ивано-Франковская область

Повідомлення Надежда1988 »

Здравсивуйте подскажите пожалуйста в отчете 2м в графе Код відомчої класифікації видатків та кредитування я проставляю 10 Орган  з питань культури, національностей та релігій . И сразу же выбивает ошибку Поле Код відомчої класифікації не може бути більше, ніж 10 символів. а после формирования отчета выбивает еще и ошибку что к этому бюджету даный код не подходит . Что делать? У нас месный бюджет. Как сформировать отчет?

kar1kam1
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 76
З нами з: 09 червня 2016, 11:56
Регіон: Луганская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення kar1kam1 »

Всем привет!
Подскажите, а кто-то сталкивался с необходимостью вытянуть все внесённые договора в е-дату? нужен просто список в таком же виде как отображается

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Надежда1988 писав:Здравсивуйте подскажите пожалуйста в отчете 2м в графе Код відомчої класифікації видатків та кредитування я проставляю 10 Орган  з питань культури, національностей та релігій . И сразу же выбивает ошибку Поле Код відомчої класифікації не може бути більше, ніж 10 символів. а после формирования отчета выбивает еще и ошибку что к этому бюджету даный код не подходит . Что делать? У нас месный бюджет. Как сформировать отчет?
Так Ви проставляєте лише 10 чи 10 і назву цього коду?

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Доброго ранку! Не знаю чи по темі, але хочу дуже почути вашу думку  з приводу такої ситуації: договора та акти виконаних робіт(накладні) занесені в є-дату по формі, що передбачає сайт. І один активіст, вивчивши все це на є-даті, просить через запит на отримання доступу до публічної інформації, копію одного з договорів та акту виконаних робіт до нього. Договір незначний ( близько 10000  грн) . Мотивація, що на єдаті все вказано правильно і договір ніяких додаткових матеріалів не містить, що не вказані на сайті його не влаштовує. Як його послати?  Договір нічого протизаконного не містить, ДКСУ зареєстрований і проведена оплата.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

JAFA писав:Доброго ранку! Не знаю чи по темі, але хочу дуже почути вашу думку  з приводу такої ситуації: договора та акти виконаних робіт(накладні) занесені в є-дату по формі, що передбачає сайт. І один активіст, вивчивши все це на є-даті, просить через запит на отримання доступу до публічної інформації, копію одного з договорів та акту виконаних робіт до нього. Договір незначний ( близько 10000  грн) . Мотивація, що на єдаті все вказано правильно і договір ніяких додаткових матеріалів не містить, що не вказані на сайті його не влаштовує. Як його послати?  Договір нічого протизаконного не містить, ДКСУ зареєстрований і проведена оплата.
2. Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/oprilyudnennya-publichnih-koshtiv/pro-dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”