Оприлюднення публічних коштів

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Аватар користувача
Лебедь Екатерина
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 жовтня 2015, 11:03
Звідки: Украина, Другое

Повідомлення Лебедь Екатерина »

EVGENIY писав:
Лебедь Екатерина писав:
EVGENIY писав:
Лебедь Екатерина писав: Сейчас загружу наш файл и сравнивайте,пожалуйста :17: У меня загрузились циферки,кроме строк 010,020,080,150 (в общем, итоги по КЭКВ)
Файл не прикрепили :1:
Заархивируйте, дбф файл форум не даст прикрепить
:28: Порлучилось!Вот так
Ну значит разбираюсь с вашим файлом, всё как бы теперь стало на свои места! Но есть парочку вопросов! Смотрите у вас нет итоговых КЕКВ к примеру нету 2110, а ведь именно здесь должно отображаться асигнования на отчётный период (5 колонка отчёта), так же и 2270! Вы обратили на это внимание? как у вас втянулось? Ну и основной у меня вопрос портал вам просумиировал КЕКВ 2000, 2100?? Просто мне нужно понять в эти итоговые КЕКВ может только 5 колонку из отчёта переносить а к примеру кассу он сам посчитает?!? :53:
Или сделайте скрин после загрузки этого файл как у вас отчёт выглядит на е-дата :53:
Я бы с удовольствием сделала скрин))) но не могу войти в служебный кабинет :2: Я видела,что отсутствует 5 колонка и итоги,поэтому отчет еще не публиковала,а просто сохранила!Я с Вами согласна:думаю,что нужно руками откорректировать отчеты (чтобы были в таком виде,как и в Казначействе),а потом загрузить на портал :25: Поэтому,как только получится-сразу скину!Или может Вы быстрее это сделаете и поделитесь опытом :13:

Ольгіца
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 03 листопада 2015, 17:42
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Ольгіца »

У нас двійка теж втягнулась без підсумкових КЕКВів. Ми вже ручками на порталі добавляли данні. Вже після того, як втягнули, натискаємо "редагувати" та довносимо дані.

Марина бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 04 листопада 2015, 12:34
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Марина бухгалтер »

Доброго дня. У мене виникла проблема коли вводиш акт виконаних робіт то при зберіганні дату автоматично міняє на день вводу. Що я роблю не так?

Ольгіца
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 03 листопада 2015, 17:42
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Ольгіца »

У нас теж так. І в дод.угодах теж несинітницю виводить (суму проставляє у всі колонки). Це баги порталу вважаю.

Марина бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 04 листопада 2015, 12:34
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Марина бухгалтер »

Ольгіца писав:У нас теж так. І в дод.угодах теж несинітницю виводить (суму проставляє у всі колонки). Це баги порталу вважаю.
Але чи можна це буде змінити потім? Чи покищо не вводити акти виконаних робіт?

Ольгіца
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 03 листопада 2015, 17:42
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Ольгіца »

Поки не підписали, можна вносити зміни. Якщо підпишите, а потім хлопці на порталі виправлять помилку - не знаю... можливо правильно і відобразиться (((( ми вчора тільки один договір підписали з допугодами та актами, подивилися на це неподобство і не знаємо чи вносити далі, чи чекати випралення помилок... схиляємося до того, що треба вносити...

Ольгіца
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 03 листопада 2015, 17:42
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Ольгіца »

В нас ще таке питання. В угодах, допах та актах в комірку "Керівник" ви свого керівника пишите чи керівника контрагента? В інструкціях написано в дужках "замовник", але здається, що логічно було б писати контрагента...

Марина бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 04 листопада 2015, 12:34
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Марина бухгалтер »

Договори я повносила і підписала. Але що робити з актами питання. Можливо повношу без підписання. Але чи є смисл їх вносить, бо непідписані вони не видні. В 00,15 все працює без запинок.

Марина бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 04 листопада 2015, 12:34
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Марина бухгалтер »

Коли вводиш договір і починаєш його підписувати то в цілому видно що потрібно вписувати керівника контрагента. Нашого керівника видно при реєстрації.

Козакевич Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 03 червня 2015, 16:07
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Козакевич Ольга »

Марина бухгалтер писав:Договори я повносила і підписала. Але що робити з актами питання. Можливо повношу без підписання. Але чи є смисл їх вносить, бо непідписані вони не видні. В 00,15 все працює без запинок.
Подскажите как вы вносили договора по электроенергии например. Сумма договора на весь год ?( у нас это две суммы-по тимчасовому кошторису і по постійному, а так сам договор основной с 2008 года который каждый год продлевается дополнительными соглашениями)
На фейсбуке читала что мол надо кассовые в сумме договора за третий квартал прописывать. Смысла не понимаю так как потом что ли заново его регистрировать в 4 квартал?

Марина бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 04 листопада 2015, 12:34
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Марина бухгалтер »

В таких договорах я суму договору ставила 0, а перераховано те що фактично за ІІІ квартал.

Ольгіца
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 03 листопада 2015, 17:42
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Ольгіца »

Козакевич Ольга писав:
На фейсбуке читала что мол надо кассовые в сумме договора за третий квартал прописывать. Смысла не понимаю так как потом что ли заново его регистрировать в 4 квартал?
Вот и я об этом )))) и это касается всех договоров, кот действуют на протяжение всего года...

Козакевич Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 03 червня 2015, 16:07
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Козакевич Ольга »

Марина бухгалтер писав:В таких договорах я суму договору ставила 0, а перераховано те що фактично за ІІІ квартал.
Честно говоря уже голова кругом идет от этого всего. Спасибо за ответ. По поводу суммы в 0 было где то разьяснение. ? И получается если сумма договора 0 , то там по моему след.пункт оплачено в текущем периоде (могу ошибаться в терминологии т.к два дня на сайт зайти невозможно, пишу по памяти) ставим сумму кассовых за квартал, и потом уже вводим акты на эту же сумму помесячно ?

Козакевич Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 03 червня 2015, 16:07
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Козакевич Ольга »

Ольгіца писав:
Козакевич Ольга писав:
На фейсбуке читала что мол надо кассовые в сумме договора за третий квартал прописывать. Смысла не понимаю так как потом что ли заново его регистрировать в 4 квартал?
Вот и я об этом )))) и это касается всех договоров, кот действуют на протяжение всего года...
Честно, просто слов нет. Я все понимаю, сайт в тестовом режиме, доработки, сервера, нагрузки и т.п это все понятно, для любых нововведений это нормально, но почему же нет конкретного мануала что нужно и как вносить. А так уже дергается глаз (из цитаты на фейсбуке) ,ну честное слово

Марина бухгалтер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 04 листопада 2015, 12:34
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Марина бухгалтер »

вартість договору -0
обсяг платежів за договором у звітному періоді - сума витрачена за ІІІ квартал ( і на неї акти виконаних робіт. якщо було три акти всі розношу)
ціна за одиницю - 0
Я робила так. Чи вірно не знаю.

Козакевич Ольга
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 03 червня 2015, 16:07
Звідки: Украина, Житомир

Повідомлення Козакевич Ольга »

Марина бухгалтер писав: Я робила так. Чи вірно не знаю.
в этом то и проблема, но в любом случае спасибо за ответ

lenycj5000
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 02 листопада 2015, 19:32
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення lenycj5000 »

Підскажіть, будь-ласка, якщо згідно одного договору ми закуповуємо товар в різних одиницях виміру (кг, шт., м) яку кількість показувати ? І що показувати в ціні за одиницю товару, якщо по одному договору ми закуповуємо декілька видів товару по різній ціні?

Olegklymenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 23 жовтня 2015, 23:02
Регіон: Львовская область

Повідомлення Olegklymenko »

по телефону сказали ставити 0 - і по кількості, і по ціні

Olegklymenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 23 жовтня 2015, 23:02
Регіон: Львовская область

Повідомлення Olegklymenko »

Козакевич Ольга писав:
GalinaT писав: Вносимо договори за ІІІ квартал нові + всі договори з початку року,проплати по яких проводились у ІІІ кварталі.

Спасибо за ответ огромное :1: . То есть и акты,накладные тоже за весь период 3-его квартала и привязке к дате 12.09.15-30.09.15 нет ?

Ні, ніякої прив'язки до 12.09 нема, вносимо з 01.07.2015 по 30.09.2015

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

Господа бухгалтера, а вы все успели в срок "оприлюднити дані"? А то мы еще даже и не зарегистрировались. Переживаю, чтоб штрафа не было

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Лариса79 писав:Господа бухгалтера, а вы все успели в срок "оприлюднити дані"? А то мы еще даже и не зарегистрировались. Переживаю, чтоб штрафа не было
я ще теж не зареєстрована, пояснили що це все працює в тестовому режимі

S Tori
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 02 листопада 2015, 10:25

Повідомлення S Tori »

Розробники запевняють, що оскільки сайт знаходиться в тестовому режимі, то ніяких штрафів не буде. Але ніякими нормативними документами це не підтверджено.

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

вот и я переживаю,что официального документа нет. а еще подскажите, кто в организации этим оприлюдненням должен заниматься?

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

S Tori писав:Розробники запевняють, що оскільки сайт знаходиться в тестовому режимі, то ніяких штрафів не буде. Але ніякими нормативними документами це не підтверджено.
наказ від 29.10.2015 № 972

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

покажите мне этот наказ кто-нибудь.. . везде читаю про него,а нигде не могу найти..
Востаннє редагувалось 05 листопада 2015, 15:08 користувачем Лариса79, всього редагувалось 1 раз.

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Лариса79 писав:покажите мне этот наказ кто-нибудь.. . везде читаю про него,а нигде не могу найти..
пролистайте форум по цій темі вище там викладали цей наказ

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

ЛІДІЯ Кулешник писав:
Лариса79 писав:покажите мне этот наказ кто-нибудь.. . везде читаю про него,а нигде не могу найти..
пролистайте форум по цій темі вище там викладали цей наказ
спасибо, нашла, распечатала..но в наказе все равно ничего не сказано за штрафы((

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Наказ мінфіну і Закон це різні речі, але швидше за все штрафів не буде, тому що їх прийдеться платити 99% бюджетних установ :4:

Аватар користувача
tata2109
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 14 серпня 2012, 15:27
Регіон: Сумская область
Звідки: Сумы
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення tata2109 »

Доброй ночи! Подскажите пожалуйста пробовала зарегистрироваться на портале,дошла до подписи ключами и пишет красным вот что :TypeError: Cannot call method 'ReadFile' of undefined,что делать с этим?

Аватар користувача
Юса
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 27 червня 2013, 10:53
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юса »

Мы тоже никак не можем зареистрироваться. На сайте пишут, что ключи ЦСК Masterkey ТОВ АРТ -Мастер можно использовать, а на деле - увы, нет. И внятного ответа, когда заработают, тоже нет. Сижу, жду.

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”