Оприлюднення публічних коштів

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Irina yyyy
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 03 червня 2015, 11:25
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Irina yyyy »

Просто_человек писав:
Irina yyyy писав:Доброго дня!!! Допоможіть!!!! При заповненні договору в Edata, в строці " обгрунтування відсутності процедури закупівлі с посиланням на закон", що потрібно вказувати???
Просто_человек
Anna happy писав:Підкажіть, що писать в пункті "Обгрунтування відсутності процедури закупівлі з посиланням на закон" при заповленні договорів по газу, воді,електроенергії? Чи вносити додаткові угоди в яких немає сум?
ми пишемо ст.2 ЗУ Про здійснення державних закупівель
"Стаття 2. Сфера застосування Закону

1. Цей Закон застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт та послуг за умови, що вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1 мільйон 500 тисяч гривень." , а які менше 200 тис, що застосовувати???

ТАНЯ8456
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 20 лютого 2013, 14:58
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Межевая
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ТАНЯ8456 »

Можливо це питання стосується не того підрозділу форуму . яле він найбільш "посещаемый". Підкажіть будь ласка чи зобов*язані сільські ради при відсутності тендерного комітету та тендерних сум надавати до УДКС річний план закупівель пустий за підписами голови та бухгалтера та додаток да річного плану закупівель теж за підписом голови та бухгалтера, де розписані всі предмети закувлі. (Наприклад: сума в кошторисі на закупівлі продуктів харчування для ДНЗ передбачена 37000 грн. на рік , або на придбання канцтоварів на рік передбачено 2000грн. ) Просто іноді як робимо ці додатки до річного плану закупівель в голові роїться питання "на віщо мені твоя робота, аби ти мучівся"

Св1тлана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 26 жовтня 2015, 11:18
Регіон: Киевская область

Повідомлення Св1тлана »

Irina yyyy писав:
Св1тлана писав:Дивилась вебінар, де сказали, що код ФОП-ків та їх адресу ми не вводимо. 
В мене інше питання-коли ввожу договір минулих років, то не можу знайти їх у переліку введених договорів і відповідно не мжу набрати додатки до них. Може хто знає, що робить?...
а що ставити ( вісім нулів)???
Так!

Вікторія яяя
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 16 січня 2016, 12:12
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Вікторія яяя »

Св1тлана писав:
Irina yyyy писав:
Св1тлана писав:Дивилась вебінар, де сказали, що код ФОП-ків та їх адресу ми не вводимо. 
В мене інше питання-коли ввожу договір минулих років, то не можу знайти їх у переліку введених договорів і відповідно не мжу набрати додатки до них. Може хто знає, що робить?...
а що ставити ( вісім нулів)???
Так!
Щоб побачити їх в переліку,мабуть треба поставити дату ,до якого договір,я ставила що він до 31.12.2016,тоді побачимо його.,а так звісно не бачите

Вікторія яяя
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 16 січня 2016, 12:12
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Вікторія яяя »

Скажіть,будь-ласка, чи буде помилкою,коли я підписую договори та звіти бухгалтером,а не директором,просто спочатку зареєструвалася  і підп. бухгалтером ,так і продовжила ним.?

Вікторія яяя
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 16 січня 2016, 12:12
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Вікторія яяя »

как в профиле добавить больше информации об управлении? правовая форма и др??

Оксана7278
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 04 грудня 2014, 13:19
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Оксана7278 »

підскажіть будь ласка як зараз бути з ПДВ, коли проводимо роботи чи закуповуємо товар до 200 тис. грн. ? наприклад закупівлю можна провести 199900,00 + пдв?

lenycj5000
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 02 листопада 2015, 19:32
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення lenycj5000 »

На сьогоднішній день без проведення процедури закупівлі можна закупляти товар на суму, що не перевищує 200 000 грн., з врахуванням ПДВ.
Якщо сума 200 000 грн.+ПДВ потрібно проводити процедуру закупівлі

Оксана7278
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 04 грудня 2014, 13:19
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Оксана7278 »

Спасибо, Вам большое за ответ!

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Дуже вибачась але хоче ще раз перепитати за договори які укладені з ФОПами. чи дійсно потрібно замість ідент. коду вписувати 0???????

Egorka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 12 січня 2016, 09:56
Регіон: Львовская область

Повідомлення Egorka »

За які періоди потрібно вводити дані на е дата? З першого кварталу?

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

як вносити акти виконаних робіт( н-д за електроенергію)???? Договір укладений у січні 2015, я відображаю за 3 квартал договір з загальною сумою ( річною) вношу акти за третій квартал, тоді як бути у 4 кварталі????? заново договір чи тільки акти????
якщо акти то як???????

Вікторія яяя
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 16 січня 2016, 12:12
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Вікторія яяя »

Egorka писав:За які періоди потрібно вводити дані на е дата? З першого кварталу?
З 3 КВАРТАЛУ 2015 РОКУ

Egorka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 12 січня 2016, 09:56
Регіон: Львовская область

Повідомлення Egorka »

13. інформація щодо процедури закупівлі (якщо процедури закупівлі не було, то пояснити чому – посилання на закон та статтю)
Яку статтю можна використати? Є-дата

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Вносила звіти за 3 - тій квартал а вони продублювались у 4- тому(((((((((((((((((((((( що робити .... видалити.....

Вікторія яяя
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 16 січня 2016, 12:12
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Вікторія яяя »

Скажите,если я вручную буду вносить отчет 2д,то что ставить на пустое место без цифр: нули или прочерки??? почему после нажатия "Зберегти " ,отчет не сохраняется?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Вікторія яяя писав:Скажите,если я вручную буду вносить отчет 2д,то что ставить на пустое место без цифр: нули или прочерки??? почему после нажатия "Зберегти " ,отчет не сохраняется?
Ставте два прочерки. Сайт ще тестуватиметься пів року, тому не дивуйтесь таким недоопрацюванням.

natag1211
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 22 грудня 2015, 09:40
Регіон: Ровенская область

Повідомлення natag1211 »

Вікторія яяя писав:Скажите,если я вручную буду вносить отчет 2д,то что ставить на пустое место без цифр: нули или прочерки??? почему после нажатия "Зберегти " ,отчет не сохраняется?
Перевірте  як ви відділяєте копійки. Потрібно ставити через крапку. Якщо кома дані у звіті не зберігаються.

natag1211
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 22 грудня 2015, 09:40
Регіон: Ровенская область

Повідомлення natag1211 »

Підкажіть будь-ласка чи потрібно до 31 січня оприлюднювати інформацію про використання навчальним закладом спецкоштів (платні послуги)?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Стаття 3. Зміст інформації про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, та строки її оприлюднення

1. Інформація про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, надається за встановленими законодавством України формами та має містити такі відомості:

1) у разі використання коштів Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів:

розпорядник (одержувач) бюджетних коштів (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);

головний розпорядник бюджетних коштів (найменування, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);

обсяги бюджетних призначень та/або бюджетних асигнувань на відповідний бюджетний період - всього та в розрізі бюджетних програм;

обсяги проведених видатків бюджету та наданих кредитів з бюджету за звітний період - всього та в розрізі бюджетних програм (при цьому зазначаються також види та обсяги відповідних надходжень щодо коштів спеціального фонду бюджету);

інформація про укладені за звітний період договори (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), кількість закупленого товару, робіт та/або послуг, проведена процедура закупівлі або обґрунтування її відсутності з посиланням на закон, обсяг платежів за договором у звітному періоді, строк дії договору);

інформація про стан виконання договорів, укладених у попередні звітні періоди, з усіма додатками, які є їх невід'ємною частиною (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), процедура закупівлі або обґрунтування її відсутності з посиланням на закон, обсяг платежів за договором у звітному періоді, наявність або відсутність претензій і штрафних санкцій, що виникли в результаті виконання договору, акти виконання договору (акти наданих послуг, приймання-передачі, виконаних робіт) за наявності);

кількість службових відряджень, у тому числі із зазначенням кількості закордонних відряджень, загальний обсяг витрат на службові відрядження, у тому числі із зазначенням обсягу витрат на закордонні відрядження.

Інформація, зазначена в цьому пункті, оприлюднюється щоквартально, не пізніш як за 35 днів після закінчення звітного кварталу, та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення;

2) у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності:

підприємство (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);

орган управління майном підприємства (найменування, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);

обсяг платежів за договорами за звітний період - у розрізі товарів, робіт і послуг;

відомості про договори, укладені за звітний період, загальна вартість яких перевищує 1 мільйон гривень (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), строк дії договору);

відомості про стан виконання договорів, укладених за попередні звітні періоди, які продовжують виконуватися, загальна вартість яких перевищує 1 мільйон гривень (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), обсяг платежів за договором у звітному періоді, наявність або відсутність претензій і штрафних санкцій, що виникли в результаті виконання договору, акти виконання договору (акти наданих послуг, приймання-передачі, виконаних робіт) за наявності).

Інформація, зазначена в цьому пункті, оприлюднюється щорічно, не пізніше 31 січня року, наступного за звітним роком, та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення;

3) у разі використання коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування та коштів Пенсійного фонду:

підприємство, установа, організація (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), що використовує кошти загальнообов'язкового державного соціального страхування та/або кошти Пенсійного фонду;

обсяги надходжень та витрат, затверджені на відповідний рік;

обсяги надходжень та витрат за звітний період;

інформація про укладені за звітний період договори (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), проведена процедура закупівлі або обґрунтування її відсутності з посиланням на закон, обсяг платежів за договором у звітному періоді, строк дії договору);

інформація про стан виконання договорів (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), проведена процедура закупівлі або обґрунтування її відсутності з посиланням на закон, обсяг платежів за договором у звітному періоді, наявність або відсутність претензій і штрафних санкцій, що виникли в результаті виконання договору, акти виконання договору (акти наданих послуг, приймання-передачі, виконаних робіт) за наявності);

кількість службових відряджень, у тому числі із зазначенням кількості закордонних відряджень, загальний обсяг витрат на службові відрядження, у тому числі із зазначенням обсягу витрат на закордонні відрядження.

Інформація, зазначена в цьому пункті, оприлюднюється щоквартально, не пізніш як за 35 днів після закінчення звітного кварталу, та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення.

Вікторія яяя
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 16 січня 2016, 12:12
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Вікторія яяя »

natag1211 писав:
Вікторія яяя писав:Скажите,если я вручную буду вносить отчет 2д,то что ставить на пустое место без цифр: нули или прочерки??? почему после нажатия "Зберегти " ,отчет не сохраняется?
Перевірте  як ви відділяєте копійки. Потрібно ставити через крапку. Якщо кома дані у звіті не зберігаються.
Нет с точкой,то не сохранялось,а теперь аж 2 отчета есть:1:

natag1211
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 22 грудня 2015, 09:40
Регіон: Ровенская область

Повідомлення natag1211 »

Ми залишали нулі. А перед звітом усі поля заповнені? Код відомчої класифікації місцевих бюджетів і тимчасової класифікації видатків містевих бюджетів маєте проставити 0

natag1211
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 22 грудня 2015, 09:40
Регіон: Ровенская область

Повідомлення natag1211 »

EVGENIY Дуже дякую, Закон я перечитала, але питання в тому що ніде не буде видно чи то договір за спеціальним фондом чи за загальним, І поля для оприлюднення інформації про орган управління майном підприємства теж ніби немає. І ще яка різниця між "обсяг платежів за договорами за звітний період - у розрізі товарів, робіт і послуг" і "відомості про договори....". Чому відомості про договори якщо більше 1 млн, а обсяг платежів за тими самими договорами незалежно від суми?

natag1211
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 22 грудня 2015, 09:40
Регіон: Ровенская область

Повідомлення natag1211 »

???? Допоможіть, до 31 січня залишилось зовсім мало, не знаю як внести дані по спецфонду.

Garmonia
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 28 січня 2016, 10:51
Регіон: Черкасская область

Повідомлення Garmonia »

комунальне підприємство, третій день намагаюсь зареєструвати кабінет, в мене ключі Мастер кей, техпідтримка відповідає що все працює, а по факту нічо воно не працює, то пише що ключ пошкоджениі і не може бути використаний, то якась помилка при передачі на сервер. Не кажучи вже про те що залишилось 2 дні. Ніхто не в курсі, що буде, якщо не вдастся зареєструватися і оприлюднити до 31го? Штраф?

Ольгіца
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 03 листопада 2015, 17:42
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Ольгіца »

Знову за декілька днів до "строку" починається ажіотаж )))) навантаження на сайт дуже велике. Мабуть, тому і проблеми....

natag1211
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 22 грудня 2015, 09:40
Регіон: Ровенская область

Повідомлення natag1211 »

За спецфондом додано звіти 4-1 і 4-2 тільки для державного бюджету. А що робити місцевому? Вносити в 4-1д чи чекати коли додадуть 4-1м?

Вікторія яяя
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 16 січня 2016, 12:12
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Вікторія яяя »

почему не сохраняется отчет 7д????

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Просто_человек »

Вікторія яяя писав:почему не сохраняется отчет 7д????
Зверніть увагу!
На сьогодні форми 7, 4-1 та 4-2 не відповідають затвердженим бланкам!
Я ці звіти поки не вношу, щоб не вносити потім ще раз...

Вікторія яяя
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 16 січня 2016, 12:12
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Вікторія яяя »

Просто_человек писав:
Вікторія яяя писав:почему не сохраняется отчет 7д????
Зверніть увагу!
На сьогодні форми 7, 4-1 та 4-2 не відповідають затвердженим бланкам!
Я ці звіти поки не вношу, щоб не вносити потім ще раз...
Бачимо що щось не те   і не туди,чекаємо

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”