Оприлюднення публічних коштів

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
ульяна1985
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 21 жовтня 2012, 14:15
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення ульяна1985 »

Допоможіть будь ласка, який логін потрібно ввести для входу після закінчення реєстрації

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

свой код ЄДРПОУ

1nata
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 112
З нами з: 12 квітня 2011, 08:55
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавская обл
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення 1nata »

После регистрации одни вопросы. Подскажите, пожалуйста, что делать с неосновными КФК (заново регистрироваться с другими КФК или оставлять только основное) и как отражать "долгоиграющие" договора (коммунальные, связь и т.п.) с начала года или разницу между суммой договора и суммой кассовых в 1 полугодии?

Аватар користувача
Культура-zv
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 123
З нами з: 10 липня 2012, 15:49
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Культура-zv »

внесли мы данные с отчета. сохранили и подписали. хотели посмотреть через поиск по розпорядителям. ни платежек которые прошли в октябре, ни занесенного отчета ничего по нашему ЭДРПОУ нет.

NataliyaB
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 27 лютого 2013, 20:46
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення NataliyaB »

Не поспішайте, розробники обіцяють доопрацювати веб-портал, після чого будете мати змогу зареєструватись із своїми ключами.

Є інформація, що своїми ключами можна буде користуватись після 03.10.15

NataliyaB
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 27 лютого 2013, 20:46
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення NataliyaB »

Хто вже зареєстрований і вводив документи, все потрібно вводти починаючи з 14.09.15, а як бути з оплатами по договорах попередніх періодів????

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

yaoleg писав:
Культура-zv писав:мы тоже зарегистрировались на http://e-data.gov.ua/
почитайте статью. там все написано как регистрироваться.
https://buhgalter.com.ua/news/zakupivli ... adniki-ta/
ключи подошли, которые используем для подписания отчетов для налоговой. только вопрос - договора заносить те которые заключены с сентября или с начала года?
Всі дані потрібно вносити за 3 квартал 2015 року :69:
Добрый день. Это точно? Нам сказали с января всё вносить!!!!!!!!!!!!!!!! ,т.к нужна увязка с отчётами

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Я сейчас делаю файл который сможет сделать из отчётов в екселе дбф файлы по формам 2 4.1 4.2 4.3 котороые вы сожете закачать на портал! Так что не спешите вносить руками!

Lili9390
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 16 січня 2015, 12:33
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення Lili9390 »

Edata працює в тестовому режимі. Я зареєструвалась вчора. Запитань більше ніж відповідей. В мене місцевий бюджет, багато КТКВК. Вимагають прикріплювати звіт. Якщо давати ф.2 по кожному КТКВК, то і профілі треба реєструвати по кождному КТКВК, або підвішувати звіт зведений. Вимагають звіт в форматі DBF, але немає структури файлів. Конвертувала з EXEL, на сайті пише, що звіт імпортовано успішно, еле ні одної цифри немає. Питання задала, відправила на їх адресу e-data@minfin.gov.ua та продублювала на їх порталі, але відповідей немає. І не я одна намагаюсь отримати відповіді на запитання. Доречі, які штрафні санкції передбачені за несвоєчасне оприлюднення?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lili9390 писав:Edata працює в тестовому режимі. Я зареєструвалась вчора. Запитань більше ніж відповідей. В мене місцевий бюджет, багато КТКВК. Вимагають прикріплювати звіт. Якщо давати ф.2 по кожному КТКВК, то і профілі треба реєструвати по кождному КТКВК, або підвішувати звіт зведений. Вимагають звіт в форматі DBF, але немає структури файлів. Конвертувала з EXEL, на сайті пише, що звіт імпортовано успішно, еле ні одної цифри немає. Питання задала, відправила на їх адресу e-data@minfin.gov.ua та продублювала на їх порталі, але відповідей немає. І не я одна намагаюсь отримати відповіді на запитання. Доречі, які штрафні санкції передбачені за несвоєчасне оприлюднення?
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 677#p43677
Что значит Конвертувала з EXEL ??? Каким образом???

Olegklymenko
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 23 жовтня 2015, 23:02
Регіон: Львовская область

Повідомлення Olegklymenko »

Lili9390 писав: Доречі, які штрафні санкції передбачені за несвоєчасне оприлюднення?
в КпАПП (ст.212-3) за неоприлюднення прописно від 25 до 50 нмдг (425-850грн)

Lili9390
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 16 січня 2015, 12:33
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення Lili9390 »

в офісі 2003 "Файл"-"Зберегти як" і вибрати "Тип файлу" DBF IV", але перед цім форматувати ячейки в яких цифри та формули в форматі "числовий" та виділити діапазон ячейок та стовпців для перетворення. Є особливості опрацювання ячейок з текстовим форматом. Докладніше знає ГУГЛ

Lili9390
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 16 січня 2015, 12:33
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення Lili9390 »

Доречі, для розміщення на Порталі вимагаються, чомусь тільки ф. 2, 4.3, а куди дівати 4.1. та 4.2.? Як вони думають ув"язати кусок звіту з куском договорів? А куди дівати підзвіти (окрім відряджень)?? Та може вони вже весь бюджетний всеукраїнський облік переведуть у"хмари"?

Аватар користувача
Культура-zv
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 123
З нами з: 10 липня 2012, 15:49
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Культура-zv »

EVGENIY писав:
Lili9390 писав:В мене місцевий бюджет, багато КТКВК. Вимагають прикріплювати звіт. Якщо давати ф.2 по кожному КТКВК, то і профілі треба реєструвати по кождному КТКВК, або підвішувати звіт зведений.
ми отобразили только свод. по каждому КТКВК не делали. или надо по каждому?

Lili9390
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 16 січня 2015, 12:33
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення Lili9390 »

А договора розміщувати з 14.09.15 року? А що робтити з договорами по ком. послугам?, по харчуванню? Знову ж таки в мене 2-а дитячі садочки до 8 накладних в день, в договорах предмет закупівлі "Продукти харчування" та специфікація продуктів, закуповуємо в одних молокопродукти, в інших крупи, спеції, м"ясо, хліб. По одному договору може йти до 10-ти найменувань продуктів. Як я покажу кількість і ціну в договорі?! Договір заключили на якусь суму та період. За період ціна може коливатись. (всі договора не тендерні).

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lili9390 писав:в офісі 2003 "Файл"-"Зберегти як" і вибрати "Тип файлу" DBF IV", але перед цім форматувати ячейки в яких цифри та формули в форматі "числовий" та виділити діапазон ячейок та стовпців для перетворення. Є особливості опрацювання ячейок з текстовим форматом. Докладніше знає ГУГЛ
Сколько себя помню и сколько помню попыток таким образом создать дбф файл, ни одна из них не увенчалась успехом :52: советую даже не пытаться! Я уже доделал почти пробную програмку для формирования ДБФ из отчёта за кварта! Но я смотрю вы пишите что вкачали зведену, а как же кфк??

Lili9390
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 16 січня 2015, 12:33
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення Lili9390 »

ДБФ создался нормально, с нужной структурой (во всяком случае текстовые и цифровые значения на своем месте, колонки и строчки, как положено, но свойства полей проверить не могу, поскольку не счем сравнивать). Отчет не подвешивала. В раздумиях. Свод никого не устраивает, а в одном профиле несколько отчетов подвесить невозможно, ругается, что отчет за эту дату уже существует. Портал вообще глючит. Транзакций по себе увидеть не могу.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lili9390 писав:ДБФ создался нормально, с нужной структурой (во всяком случае текстовые и цифровые значения на своем месте, колонки и строчки, как положено, но свойства полей проверить не могу, поскольку не счем сравнивать). Отчет не подвешивала. В раздумиях. Свод никого не устраивает, а в одном профиле несколько отчетов подвесить невозможно, ругается, что отчет за эту дату уже существует. Портал вообще глючит. Транзакций по себе увидеть не могу.
Ну на сколько мне скинули структуру файла то там текстовых значений вобще не должно быть! Это на вид он нормальный. а реально, я вам говорю не мучайтесь! Без макросов ексель не сделает нормальный дбф файл, проверено на личном опыте!
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=125&t=5712 вот тема про создание дбф! Я уже придумал как делать дбф из отчёта квартального который в екселе!

Lili9390
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 16 січня 2015, 12:33
Регіон: Кировоградская Область
Звідки: Кировоград

Повідомлення Lili9390 »

Большое спасибо! У Вас потрясающая работоспособность!! Кстати, в Ваших отчетиках предусмотрено формирование ДБФ. Вы давно предвидели подобные проблемы?

Аватар користувача
Культура-zv
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 123
З нами з: 10 липня 2012, 15:49
Регіон: Днепропетровская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Культура-zv »

если отчеты нужно вылаживать по каждому кфк, то как это сделать? регистрировать отдельно каждую организацию так ключ один, сайт пустит на подпись? почему не подходит свод?

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

EVGENIY писав:
Lili9390 писав:ДБФ создался нормально, с нужной структурой (во всяком случае текстовые и цифровые значения на своем месте, колонки и строчки, как положено, но свойства полей проверить не могу, поскольку не счем сравнивать). Отчет не подвешивала. В раздумиях. Свод никого не устраивает, а в одном профиле несколько отчетов подвесить невозможно, ругается, что отчет за эту дату уже существует. Портал вообще глючит. Транзакций по себе увидеть не могу.
Ну на сколько мне скинули структуру файла то там текстовых значений вобще не должно быть! Это на вид он нормальный. а реально, я вам говорю не мучайтесь! Без макросов ексель не сделает нормальный дбф файл, проверено на личном опыте!
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=125&t=5712 вот тема про создание дбф! Я уже придумал как делать дбф из отчёта квартального который в екселе!
Евгений,доброго времени суток, а я создавала dbf файлы в Вашем квартальном, там же ЕСТЬ такая возможность :27: . На сайте у меня требует толькоф2 и ф. 4-3.Я сделала копию отчёта , в копии отчёта удалила ф, 4-1 и ф. 4-2 и создала файл dbf-спецсчёт без них, так можно ????

NataliyaB
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 27 лютого 2013, 20:46
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення NataliyaB »

Для реєстраці, який ключ використовувати: начальника, буха чи печатку, чи взагалі без різниці????

NataliyaB
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 27 лютого 2013, 20:46
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення NataliyaB »

І ще таке, якщо я ДБ, то у графах для реєрації ставити 00?

NataliyaB
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 27 лютого 2013, 20:46
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення NataliyaB »

ЗАРЕЄСТРУВАЛАСЬ!!!!!!!!!!!!!!1

NataliyaB
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 27 лютого 2013, 20:46
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення NataliyaB »

У цих звітах, якщо вводти дані вручну, то потрібно усі дані вносити у підсумкові КЕКВ суми не попадають?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

на_та писав:
EVGENIY писав:
Lili9390 писав:ДБФ создался нормально, с нужной структурой (во всяком случае текстовые и цифровые значения на своем месте, колонки и строчки, как положено, но свойства полей проверить не могу, поскольку не счем сравнивать). Отчет не подвешивала. В раздумиях. Свод никого не устраивает, а в одном профиле несколько отчетов подвесить невозможно, ругается, что отчет за эту дату уже существует. Портал вообще глючит. Транзакций по себе увидеть не могу.
Ну на сколько мне скинули структуру файла то там текстовых значений вобще не должно быть! Это на вид он нормальный. а реально, я вам говорю не мучайтесь! Без макросов ексель не сделает нормальный дбф файл, проверено на личном опыте!
http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=125&t=5712 вот тема про создание дбф! Я уже придумал как делать дбф из отчёта квартального который в екселе!
Евгений,доброго времени суток, а я создавала dbf файлы в Вашем квартальном, там же ЕСТЬ такая возможность :27: . На сайте у меня требует толькоф2 и ф. 4-3.Я сделала копию отчёта , в копии отчёта удалила ф, 4-1 и ф. 4-2 и создала файл dbf-спецсчёт без них, так можно ????
Нет так нельзя! Вы сделали файл ф7! В квартальном не было возможности делать ф2 и ф4 в дбф!

NataliyaB
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 27 лютого 2013, 20:46
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення NataliyaB »

Якщо не виходить методом научного тику, потрібно читати інструкцію користувача!!!!

Аватар користувача
212
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 15 березня 2011, 13:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення 212 »

Добрий ранок ! Хто знає підскажіть звіт вносити за III квартал ( це за січень-вересень чи за липень-вересень). Договора, акти вносити з початку року чи за липень-вересень.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lili9390 писав:Большое спасибо! У Вас потрясающая работоспособность!! Кстати, в Ваших отчетиках предусмотрено формирование ДБФ. Вы давно предвидели подобные проблемы?
Спасибо :7:
Нет я такого не предвидел, создание дбф предусмотрено вобщето казначейством для подачи форм 7 и чтоб казнчаеи их не вручную вводили а импортировали дбф в свои программы!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

21 писав:Добрий ранок ! Хто знає підскажіть звіт вносити за III квартал ( це за січень-вересень чи за липень-вересень). Договора, акти вносити з початку року чи за липень-вересень.
Согласно 44 порядку отчёты идут нарастающим итогом с начала года, следовательно отчёт за третий квартал это отчёт за январь - сентябрь! Отчётов за липень-вересень у вас просто нету, а вносить то чего нету как то не логично! На счёт актов и договоров пока дилема!

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”