Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
lanasv27
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 26 серпня 2016, 10:40
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення lanasv27 »

Добрый всем день. Подскажите, пожалуйста, по поводу очередного новшества - когда добавляешь новый договор и потом накладную, и если указываешь, что сумма с ПДВ появляется окошко, чтоб проставить в т.ч. сумму ПДВ. Нигде не нашла об обязательности его указывания и пока сумму ПДВ не указываю. Кто как заполняет? И кто как думает, будет ли это очень страшной и сильно большой и дорого наказуемой ошибкой, если в т.ч. сумму ПДВ не указывать, а только ставить что вся сумма с ПДВ? Заранее благодарна.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

lanasv27 писав:Добрый всем день. Подскажите, пожалуйста, по поводу очередного новшества - когда добавляешь новый договор и потом накладную, и если указываешь, что сумма с ПДВ появляется окошко, чтоб проставить в т.ч. сумму ПДВ. Нигде не нашла об обязательности его указывания и пока сумму ПДВ не указываю. Кто как заполняет? И кто как думает, будет ли это очень страшной и сильно большой и дорого наказуемой ошибкой, если в т.ч. сумму ПДВ не указывать, а только ставить что вся сумма с ПДВ? Заранее благодарна.
Якщо взяти до уваги що поле "Сума ПДВ" не заповнюється при внесенні актів/накладних за допомогою файлів CSV (за допомогою яких рекомендують вносити дані) то скоріш за все це поле на разі не є обовязковим для внесення. Відповідно незаповнення його помилкою вважатися не буде.

lanasv27
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 26 серпня 2016, 10:40
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення lanasv27 »

VOV писав:
lanasv27 писав:Добрый всем день. Подскажите, пожалуйста, по поводу очередного новшества - когда добавляешь новый договор и потом накладную, и если указываешь, что сумма с ПДВ появляется окошко, чтоб проставить в т.ч. сумму ПДВ. Нигде не нашла об обязательности его указывания и пока сумму ПДВ не указываю. Кто как заполняет? И кто как думает, будет ли это очень страшной и сильно большой и дорого наказуемой ошибкой, если в т.ч. сумму ПДВ не указывать, а только ставить что вся сумма с ПДВ? Заранее благодарна.
Якщо взяти до уваги що поле "Сума ПДВ" не заповнюється при внесенні актів/накладних за допомогою файлів CSV (за допомогою яких рекомендують вносити дані) то скоріш за все це поле на разі не є обовязковим для внесення. Відповідно незаповнення його помилкою вважатися не буде.
Спасибо за подсказку. Шаблонами не пользуюсь, заполняю с черновика напрямую в Е-Дату. Зашла посмотреть, чё это за шаблоны, а там с 11.01.2018г. они будут новые и сумма ПДВ там есть :15:

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

lanasv27 писав:
VOV писав:
lanasv27 писав:Добрый всем день. Подскажите, пожалуйста, по поводу очередного новшества - когда добавляешь новый договор и потом накладную, и если указываешь, что сумма с ПДВ появляется окошко, чтоб проставить в т.ч. сумму ПДВ. Нигде не нашла об обязательности его указывания и пока сумму ПДВ не указываю. Кто как заполняет? И кто как думает, будет ли это очень страшной и сильно большой и дорого наказуемой ошибкой, если в т.ч. сумму ПДВ не указывать, а только ставить что вся сумма с ПДВ? Заранее благодарна.
Якщо взяти до уваги що поле "Сума ПДВ" не заповнюється при внесенні актів/накладних за допомогою файлів CSV (за допомогою яких рекомендують вносити дані) то скоріш за все це поле на разі не є обовязковим для внесення. Відповідно незаповнення його помилкою вважатися не буде.
Спасибо за подсказку. Шаблонами не пользуюсь, заполняю с черновика напрямую в Е-Дату. Зашла посмотреть, чё это за шаблоны, а там с 11.01.2018г. они будут новые и сумма ПДВ там есть :15:
А де Ви бачили шаблони 11.01.2018? Підкажіть.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

А, вже побачив. Дивно що лише в інструкції про це поперджають. Непомітно ж...
Ех, знову міняти файли...

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Всім добрий день! Можливо вже хтось знає, то прошу допомоги: я в листопаді та грудні поступово вносила договора та накладні в е-дату, щоб не було нагрузки на січень 2018р., і довго не заходила туди, а тепер, коли зайшла в е-дату- в шоці: класифікатор з ДК 021:2015, який я вносила після назви товару, тепер стала  колонкою з назвою ДК 016:2010 (ДКПП), а там , де був класифікатор CPV код-тепер колонка з ДК 021:2015, тоб-то ,мої дані, що я вносила раніше, тепер не в тій колонці, і перенести їх у слідуючу колонку не так уже і просто- необхідно повністю удалити строку і по - новому вносити все знову!Ця ситуація як з договорами, так і з накладними. Може хтось знає вихід- допоможіть! "Дякую" розробникам сайту- дуже допомагають бухгалтерам, щоб "облегчити" нам роботу!!!! А дозвонитись на гарячу лінію НЕМОЖЛИВО!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Luda_66 писав:Всім добрий день! Можливо вже хтось знає, то прошу допомоги: я в листопаді та грудні поступово вносила договора та накладні в е-дату, щоб не було нагрузки на січень 2018р., і довго не заходила туди, а тепер, коли зайшла в е-дату- в шоці: класифікатор з ДК 021:2015, який я вносила після назви товару, тепер стала  колонкою з назвою ДК 016:2010 (ДКПП), а там , де був класифікатор CPV код-тепер колонка з ДК 021:2015, тоб-то ,мої дані, що я вносила раніше, тепер не в тій колонці, і перенести їх у слідуючу колонку не так уже і просто- необхідно повністю удалити строку і по - новому вносити все знову!Ця ситуація як з договорами, так і з накладними. Може хтось знає вихід- допоможіть! "Дякую" розробникам сайту- дуже допомагають бухгалтерам, щоб "облегчити" нам роботу!!!! А дозвонитись на гарячу лінію НЕМОЖЛИВО!
Ви вносили через csv  файли чи заповнювали вручну на сайті?

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

вручну, а є якась різниця?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Luda_66 писав:вручну, а є якась різниця?
Я думав що коли вносити вручну то таких проблем бути не може. Тобто коли Ви вносите дані то бачите в які колонки вносите (по назві) і коли розробники поміняють порядок колонок то Ви зможете це побачити і внести у правильні колоки. А дані які були вже внесені (правильно на той момент) не повинні б спотворитись. 
Дана проблема спостерігалася у тих хто вносив за допомогою файлів і не помітив коли змінили порядок колонок (при автоматичному внесенні не дуже звертаєш увагу на колонки). Тоді дійсно дані втягувалися не в ті колонки, Потрібно було міняти колонки і у файлі.

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Я подивитись і на старі( до 4квартала)договора і накладні-там така ж ситуація!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Luda_66 писав:Я подивитись і на старі( до 4квартала)договора і накладні-там така ж ситуація!
Тоді потрібно запитувати в розробників сайту чому вони спортили внесені раніше дані. Крім них в цій ситуації ніхто не допоможе.

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

А якщо в охороні здоров'я все йде по одному КЕКВу 2282 то й у звітах ф2, ф4 все ставити по одному?

Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

Підкажіть будь ласка! Головна установа з відокремленими структурними підрозділами по області як окремими юр особами. В ІV кв. 2017 року відбулась реорганізація і всі відокремлені підрозділи ввійшли до її складу.
І тепер у мене на руках гора переданих договорів з цих підрозділів, датованих 2015 - 2016 роками (в основному оренда), а додатковою угодою юристи просто внесли зміни до назви однієї із сторін (прописавши нашу головну установу), щоб не перезаключати нових.
Як мені вносити ці договори?
1) Внести договір 2015 роком, але в передметі договору дописати що він був заключений не знами. А в створеній додатковій угоді ІV кв. вже прописати зміну організації.
2) Внести договір, але дату договору поставити таку як дату додаткової угоди?

Бо буде питання, чому в ІV кварталі 2017 року ми "забули" внести договори 2015-2016 років :)
Дякую!
Востаннє редагувалось 16 січня 2018, 12:19 користувачем Pavel-san, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

user писав:А якщо в охороні здоров'я все йде по одному КЕКВу 2282 то й у звітах ф2, ф4 все ставити по одному?
Звичайно ж що так.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Pavel-san писав:Підкажіть будь ласка! Головна установа з відокремленими структурними підрозділами по області як окремими юр особами. В ІV кв. 2017 року відбулась реорганізація і всі відокремлені підрозділи ввійшли до її складу.
І тепер у мене на руках гора переданих договорів з цих підрозділів, датованих 2015 - 2016 роками (в основному оренда), а додатковою угодою юристи просто внесли зміни до назви однієї із сторін (прописавши нашу головну установу), щоб не перезаключати нових.
Як мені вносити ці договори?
1) Внести договір 2015 роком, але в передметі договору дописати що він був заключений не знами. А в створеній додатковій угоді ІV кв. вже прописати зміну організації.
2) Внести договір, але дату договору поставити таку як дату додаткової угоди?

Бо буде питання, чому в ІV кварталі 2017 року ми "забули" внести договори 2015-2016 років :)
Дякую!
Это уже проплаченные договора теми организациями?
КОнечно же, не нужно, их вносили они. Да, у вас будет в форме 2 очень большая сумма по сравнению с опубликованными договорами, но она объяснима.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Радистка_Кэт писав:
Pavel-san писав:Підкажіть будь ласка! Головна установа з відокремленими структурними підрозділами по області як окремими юр особами. В ІV кв. 2017 року відбулась реорганізація і всі відокремлені підрозділи ввійшли до її складу.
І тепер у мене на руках гора переданих договорів з цих підрозділів, датованих 2015 - 2016 роками (в основному оренда), а додатковою угодою юристи просто внесли зміни до назви однієї із сторін (прописавши нашу головну установу), щоб не перезаключати нових.
Як мені вносити ці договори?
1) Внести договір 2015 роком, але в передметі договору дописати що він був заключений не знами. А в створеній додатковій угоді ІV кв. вже прописати зміну організації.
2) Внести договір, але дату договору поставити таку як дату додаткової угоди?

Бо буде питання, чому в ІV кварталі 2017 року ми "забули" внести договори 2015-2016 років :)
Дякую!
Это уже проплаченные договора теми организациями?
КОнечно же, не нужно, их вносили они. Да, у вас будет в форме 2 очень большая сумма по сравнению с опубликованными договорами, но она объяснима.
Скоріш за все діючі договори тому що: "юристи просто внесли зміни до назви однієї із сторін (прописавши нашу головну установу), щоб не перезаключати нових". Тобто договори потрібні і по них будуть проплати. А щоб їх внести то треба мати внесеними договори.

_oksana_
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 24 січня 2015, 11:16
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення _oksana_ »

Підкажіть будь-ласка, в мене по введені та підписані договори ще за минулі періоди чомусь стали червони. Заходжу в них-там де контраген-світяться червоними. Повідомлення про помилку ніде не знайшла...

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

VOV писав:
Радистка_Кэт писав:
Pavel-san писав:Підкажіть будь ласка! Головна установа з відокремленими структурними підрозділами по області як окремими юр особами. В ІV кв. 2017 року відбулась реорганізація і всі відокремлені підрозділи ввійшли до її складу.
І тепер у мене на руках гора переданих договорів з цих підрозділів, датованих 2015 - 2016 роками (в основному оренда), а додатковою угодою юристи просто внесли зміни до назви однієї із сторін (прописавши нашу головну установу), щоб не перезаключати нових.
Як мені вносити ці договори?
1) Внести договір 2015 роком, але в передметі договору дописати що він був заключений не знами. А в створеній додатковій угоді ІV кв. вже прописати зміну організації.
2) Внести договір, але дату договору поставити таку як дату додаткової угоди?

Бо буде питання, чому в ІV кварталі 2017 року ми "забули" внести договори 2015-2016 років :)
Дякую!
Это уже проплаченные договора теми организациями?
КОнечно же, не нужно, их вносили они. Да, у вас будет в форме 2 очень большая сумма по сравнению с опубликованными договорами, но она объяснима.
Скоріш за все діючі договори тому що: "юристи просто внесли зміни до назви однієї із сторін (прописавши нашу головну установу), щоб не перезаключати нових". Тобто договори потрібні і по них будуть проплати. А щоб їх внести то треба мати внесеними договори.
А, тогда я за пункт 2. Я в таких случаях вносила допсоглашение

julls
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 січня 2018, 17:34
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення julls »

_oksana_ писав:Підкажіть будь-ласка, в мене по введені та підписані договори ще за минулі періоди чомусь стали червони. Заходжу в них-там де контраген-світяться червоними. Повідомлення про помилку ніде не знайшла...
Вітаю! Нещодавно також мала цю проблему. Вирішила її досить просто: натиснула на кнопку "Редагувати документ", далі "Редагувати контрагента" і вказала тип контрагента (юр. особа, ФОП чи фіз. особа). Після цього яскравий колір зник. Маю надію, вам це допоможе.

julls
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 січня 2018, 17:34
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення julls »

Вітаю шановних бухгалтерів! Якщо сума, закладена у багаторазовий договір, була використана не в повному обсязі і ми розриваємо такий договір додатковою угодою, у якій не вказана фактична сума, що залишилася не використаною, чи треба таку угоду вносити в Е-дату?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

julls писав:Вітаю шановних бухгалтерів! Якщо сума, закладена у багаторазовий договір, була використана не в повному обсязі і ми розриваємо такий договір додатковою угодою, у якій не вказана фактична сума, що залишилася не використаною, чи треба таку угоду вносити в Е-дату?
Думаю, що потрібно вносити всі додаткові угоди. Якщо сума не вказана то в підставі "інше" описати словами.

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

julls
_oksana_ писав:Підкажіть будь-ласка, в мене по введені та підписані договори ще за минулі періоди чомусь стали червони. Заходжу в них-там де контраген-світяться червоними. Повідомлення про помилку ніде не знайшла...
Вітаю! Нещодавно також мала цю проблему. Вирішила її досить просто: натиснула на кнопку "Редагувати документ", далі "Редагувати контрагента" і вказала тип контрагента (юр. особа, ФОП чи фіз. особа). Після цього яскравий колір зник. Маю надію, вам це допоможе.

А відповідальності не буде ніякої, коли ви поміняєте щось у підписаних даних, коли вже пройшов термін їх виправлень?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Luda_66 писав:julls
_oksana_ писав:Підкажіть будь-ласка, в мене по введені та підписані договори ще за минулі періоди чомусь стали червони. Заходжу в них-там де контраген-світяться червоними. Повідомлення про помилку ніде не знайшла...
Вітаю! Нещодавно також мала цю проблему. Вирішила її досить просто: натиснула на кнопку "Редагувати документ", далі "Редагувати контрагента" і вказала тип контрагента (юр. особа, ФОП чи фіз. особа). Після цього яскравий колір зник. Маю надію, вам це допоможе.

А відповідальності не буде ніякої, коли ви поміняєте щось у підписаних даних, коли вже пройшов термін їх виправлень?
Вказання типу контрагента не вважається виправленням тому що раніше цього пункту не було. Тому ніякої відповідальності.

A_M_Alex
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 16 січня 2018, 14:05
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення A_M_Alex »

Доброго дня! Допоможіть, будь-ласка)  Чи потрібно вводити на е-дату договори, акти, накладні за минулі роки (у моєму випадку - 2016 та 2017 рік). До цього часу ніхто не вводив цю інформацію на е-дату! Я нова людина в установі, і ще плаваю в цьому!!! Буду вдячна за інформацію))))

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

A_M_Alex писав:Доброго дня! Допоможіть, будь-ласка)  Чи потрібно вводити на е-дату договори, акти, накладні за минулі роки (у моєму випадку - 2016 та 2017 рік). До цього часу ніхто не вводив цю інформацію на е-дату! Я нова людина в установі, і ще плаваю в цьому!!! Буду вдячна за інформацію))))
Теоретично потрібно. Але практично якщо до цього не було проблем з відсутністю інформації за попередні роки то можливо і не з'явиться. Головне щоб всі поточні дані вносилися вчасно.

nicstar_74@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 січня 2016, 13:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nicstar_74@ukr.net »

У кого-нибудь работает сайт https://spending.gov.ua для заполнения информации для е-дата?

НатаV
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 24 квітня 2013, 13:17
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Подякували: 1 раз

Повідомлення НатаV »

ні

Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

Радистка_Кэт, VOV, дякую за допомогу:))
Ще питання, якщо установа робить закупки товару для перевірки (відбір зразків для дослідів), але договір не укладається, а пишеться Рішення за підписом лише нашого керівника (по типу наказу), в якому вказана назва Фірми-продавця і перелік товарів, які ми будем купувати для досліджень.
Під це Рішення підкладються накладні з переліком і вартістю закуплених товарів.
Чи вносити це Рішення, і як? В е-даті вносять тільки наявні договори, а якщо це рішення внести як договір - тоді це неправдива інформація, бо по суті такого договору немає? Але ж кошти на придбання витрачені...
Дякую.

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

скажіть, будь ласка, обов'язкове внесення коду товару за ДК 2015 починається з даних з 01.01.2018, чи вже у даних за 4 квартал 2017 ОБОВ'ЯЗКОВО вводити?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

irina.skripka писав:скажіть, будь ласка, обов'язкове внесення коду товару за ДК 2015 починається з даних з 01.01.2018, чи вже у даних за 4 квартал 2017 ОБОВ'ЯЗКОВО вводити?
Писали що з 01.01.2018

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”