Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

VOV писав:
irina.skripka писав:скажіть, будь ласка, обов'язкове внесення коду товару за ДК 2015 починається з даних з 01.01.2018, чи вже у даних за 4 квартал 2017 ОБОВ'ЯЗКОВО вводити?
Писали що з 01.01.2018
де це писали?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

irina.skripka писав:
VOV писав:
irina.skripka писав:скажіть, будь ласка, обов'язкове внесення коду товару за ДК 2015 починається з даних з 01.01.2018, чи вже у даних за 4 квартал 2017 ОБОВ'ЯЗКОВО вводити?
Писали що з 01.01.2018
де це писали?
В новинах на сайті ЄДата писали що за 4 квартал заповнювати поле в разі наявності (я так розумію - в договорі) а для договорів укладених з 01.01.2018 заповнення поля буде облвязкове (виходить навіть коли його немає в договорі то щось ставити).
Хоча поки вони ніяк не введуть нових файлів обміну то це питання якось до кінця не зрозуміле, адже приймаються введені договори без цього поля.

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

VOV, подскажите уже запуталась коді ОКПО для ФОП пишем или 0 ставим,спасибо

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

buhg писав:VOV, подскажите уже запуталась коді ОКПО для ФОП пишем или 0 ставим,спасибо
Вони роз'яснювали, що пишимо повністю весь код.
Я так зрозумів, що вони автоматично будуть приховувати цей код при перегляді у випадку вибору відповідного типу контрагента

A_M_Alex
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 16 січня 2018, 14:05
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення A_M_Alex »

VOV писав:
A_M_Alex писав:Доброго дня! Допоможіть, будь-ласка)  Чи потрібно вводити на е-дату договори, акти, накладні за минулі роки (у моєму випадку - 2016 та 2017 рік). До цього часу ніхто не вводив цю інформацію на е-дату! Я нова людина в установі, і ще плаваю в цьому!!! Буду вдячна за інформацію))))
Теоретично потрібно. Але практично якщо до цього не було проблем з відсутністю інформації за попередні роки то можливо і не з'явиться. Головне щоб всі поточні дані вносилися вчасно.
Дякую)))

Хворостяновка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 11 лютого 2014, 12:12
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Хворостяновка »

Скажіть, чи потрібно вносити договір про надання субвенції ( сільська рада надавала субвенцію районній раді)? І ще питання: чи потрібно вносити штраф до ДФС ( наклали за помилку в звіті)

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Хворостяновка писав:Скажіть, чи потрібно вносити договір про надання субвенції ( сільська рада надавала субвенцію районній раді)? І ще питання: чи потрібно вносити штраф до ДФС ( наклали за помилку в звіті)
Я вважаю що в першому випадку - ні. Перше - це міжбюджетні трансферти що не є договірними відносинами які попадають під оприлюднення.
Щодо другого важко сказати, по суті воно також не є договірними відносинами по використанню бюджетних коштів, хоча є штрафом який потрібно б оприлюднити, але тоді ьреба привязувати до якогось договру, а до якого?

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

Підкажіть будь ласка що потрібно розміщувати на єдата бюджетним установам????????????????

ЄвгеніяМих
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 січня 2017, 10:11
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення ЄвгеніяМих »

EVGENIY писав:
Ромашкина78 писав:Добрый день! у меня вопрос: мы бюджетная организация, нужно ли заполнять "Звіт про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послу"?
НІ
підскажіть, будь ласка, де це прописано?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

ЄвгеніяМих писав:
EVGENIY писав:
Ромашкина78 писав:Добрый день! у меня вопрос: мы бюджетная организация, нужно ли заполнять "Звіт про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послу"?
НІ
підскажіть, будь ласка, де це прописано?
Це неодноразово вказувалося скрізь, в тому числі і розробниками.
Цей звіт подають "утворені в установленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим чи органами місцевого самоврядування та уповноважені на отримання державних коштів, взяття за ними зобов’язань і здійснення платежів, у тому числі державні, казенні, комунальні підприємства, а також господарські товариства, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, їхні дочірні підприємства, а також підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків належить державним, у тому числі казенним, комунальним підприємствам та господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, об’єднання таких підприємств."

ЄвгеніяМих
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 січня 2017, 10:11
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення ЄвгеніяМих »

VOV , дякую!

Bobrova Nataliia
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 26 січня 2016, 12:37
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Bobrova Nataliia »

Добрый день! у кого была такая проблема.. при входе в свой кабинет пользователя выбивает чужой кабинет пользователя, с совершенно чужими данными???

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

Bobrova Nataliia писав:Добрый день! у кого была такая проблема.. при входе в свой кабинет пользователя выбивает чужой кабинет пользователя, с совершенно чужими данными???
Доброго дня!! Так було, потім цей глюк зник

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

VOV писав:
Хворостяновка писав:Скажіть, чи потрібно вносити договір про надання субвенції ( сільська рада надавала субвенцію районній раді)? І ще питання: чи потрібно вносити штраф до ДФС ( наклали за помилку в звіті)
Я вважаю що в першому випадку - ні. Перше - це міжбюджетні трансферти що не є договірними відносинами які попадають під оприлюднення.
Щодо другого важко сказати, по суті воно також не є договірними відносинами по використанню бюджетних коштів, хоча є штрафом який потрібно б оприлюднити, але тоді ьреба привязувати до якогось договру, а до якого?
Вашу платіжку ДКСУ автоматично викидає на єдату, тож вона вже оприрлюднена ( щодо штрафу, і щодо трансферту).

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

JAFA писав:
VOV писав:
Хворостяновка писав:Скажіть, чи потрібно вносити договір про надання субвенції ( сільська рада надавала субвенцію районній раді)? І ще питання: чи потрібно вносити штраф до ДФС ( наклали за помилку в звіті)
Я вважаю що в першому випадку - ні. Перше - це міжбюджетні трансферти що не є договірними відносинами які попадають під оприлюднення.
Щодо другого важко сказати, по суті воно також не є договірними відносинами по використанню бюджетних коштів, хоча є штрафом який потрібно б оприлюднити, але тоді ьреба привязувати до якогось договру, а до якого?
Вашу платіжку ДКСУ автоматично викидає на єдату, тож вона вже оприрлюднена ( щодо штрафу, і щодо трансферту).
Але ж мова йде не про платіжні документи а про договори та накладені штрафи.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Сегодня ж последний день для 4 квартала?

Сайт не работает, не успела подписать(

lanasv27
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 26 серпня 2016, 10:40
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення lanasv27 »

Радистка_Кэт писав:Сегодня ж последний день для 4 квартала?

Сайт не работает, не успела подписать(
Почему сегодня последний день? Вроде как завтра :57: У меня пока работает, сижу набираю :15:

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Я вот понять не могу, почему для этих сроков не работает перенос на первый рабочий день по ЦКУ?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Радистка_Кэт писав:Я вот понять не могу, почему для этих сроков не работает перенос на первый рабочий день по ЦКУ?
Тому що згідно цих строків поки що ніяких санкцій ні до кого не примінялося.

Motrenko Oxana
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 68
З нами з: 08 червня 2015, 08:17
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 16 разів

Повідомлення Motrenko Oxana »

Внесла 2 лютого всі звіти, до 9 години сайт працював добре, а потім"глюкав", за кілька спроб підписала внесену інформацію, все було підписано. Вчора випадково зайшла вдома на портал, виявилось, що три останні звіти не підписані. Сьогодні зранку мусила їхати на роботу, щоб підписати, бо сьогодні останній день.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

VOV писав:
Радистка_Кэт писав:Я вот понять не могу, почему для этих сроков не работает перенос на первый рабочий день по ЦКУ?
Тому що згідно цих строків поки що ніяких санкцій ні до кого не примінялося.
Дело в том, что есть еще и внутренние проверки. НАпример, у нас недавно был внутренний аудит из вышестоящей, который проверял, в том числе, и е-дату. А, поскольку, никаких официальных писем от них нет, формально, закон уже работает в полную силу. Пусть штраф и не выставят, но нарушение напишут

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Радистка_Кэт писав:
VOV писав:
Радистка_Кэт писав:Я вот понять не могу, почему для этих сроков не работает перенос на первый рабочий день по ЦКУ?
Тому що згідно цих строків поки що ніяких санкцій ні до кого не примінялося.
Дело в том, что есть еще и внутренние проверки. НАпример, у нас недавно был внутренний аудит из вышестоящей, который проверял, в том числе, и е-дату. А, поскольку, никаких официальных писем от них нет, формально, закон уже работает в полную силу. Пусть штраф и не выставят, но нарушение напишут
Якщо для цього тепер використовують контроль вищестоящої організації, то тепер зрозуміло.

Вика8931
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 21 серпня 2014, 09:26
Регіон: Полтавская Область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Вика8931 »

Доброго вечора, підкажіть будь-ласка, якщо договір заключено, оплачено (оцінка приміщення), а потім відшкодовано орендарем 100%. Чи оприлюднювати договір, акт???

ksenka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 04 лютого 2015, 23:08
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Залещики
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ksenka »

У мене ще інша проблема! Три дні не можу підписати звіти, вибиває що сертифікат не дійсний або пошкоджений. Але ж цим самим ключем на e-tender все підписується. Що робити?

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

Доброго вечора!Підкажіть будь ласка як зареєструватись в є-даті,вже 4 дні ніяк не можу створити кабінет,заповнюю всі дані,і просто крутить синій квадрат,залишала на ніч і все без змін((((((

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

male4a писав:Доброго вечора!Підкажіть будь ласка як зареєструватись в є-даті,вже 4 дні ніяк не можу створити кабінет,заповнюю всі дані,і просто крутить синій квадрат,залишала на ніч і все без змін((((((
Зверніться до розробників сайту. Може вони Вам допоможуть з технічними проблемами при реєстрації.

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

VOV писав:
male4a писав:Доброго вечора!Підкажіть будь ласка як зареєструватись в є-даті,вже 4 дні ніяк не можу створити кабінет,заповнюю всі дані,і просто крутить синій квадрат,залишала на ніч і все без змін((((((
Зверніться до розробників сайту. Може вони Вам допоможуть з технічними проблемами при реєстрації.
  писала їм і ніякої відповіді немає(((((((((((((((

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

VOV писав:
male4a писав:Доброго вечора!Підкажіть будь ласка як зареєструватись в є-даті,вже 4 дні ніяк не можу створити кабінет,заповнюю всі дані,і просто крутить синій квадрат,залишала на ніч і все без змін((((((
Зверніться до розробників сайту. Може вони Вам допоможуть з технічними проблемами при реєстрації.
  писала їм і ніякої відповіді немає(((((((((((((((

Надія Володимирівна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 19 серпня 2015, 20:36
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Надія Володимирівна »

В мене також цілий день крутить синій квадрат (не можу підписати звіти), вже не знаю що робити(((((((((((((

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

ksenka писав:У мене ще інша проблема! Три дні не можу підписати звіти, вибиває що сертифікат не дійсний або пошкоджений. Але ж цим самим ключем на e-tender все підписується. Що робити?
А вы выбрали там вид ключа?

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”