Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

male4a писав:
VOV писав:
male4a писав:Доброго вечора!Підкажіть будь ласка як зареєструватись в є-даті,вже 4 дні ніяк не можу створити кабінет,заповнюю всі дані,і просто крутить синій квадрат,залишала на ніч і все без змін((((((
Зверніться до розробників сайту. Може вони Вам допоможуть з технічними проблемами при реєстрації.
  писала їм і ніякої відповіді немає(((((((((((((((
На скільки знаю, до них потрібно телефонувати, на писати вони не відповыдають.

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Яке ЕЦП накладається печатка останови чи підпис директора? Дякую.

male4a
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 15 січня 2014, 09:46
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення male4a »

ключ має бути на установу!!!!!!!!!!!!!

0957265738
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 29 липня 2016, 10:03
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення 0957265738 »

male4a писав:
VOV писав:
male4a писав:Доброго вечора!Підкажіть будь ласка як зареєструватись в є-даті,вже 4 дні ніяк не можу створити кабінет,заповнюю всі дані,і просто крутить синій квадрат,залишала на ніч і все без змін((((((
Зверніться до розробників сайту. Може вони Вам допоможуть з технічними проблемами при реєстрації.
  писала їм і ніякої відповіді немає(((((((((((((((
Доброго дня! У мене також була така проблема. Дивно але потрібно почистити кеш в браузері.(так було написано за посиланням в Є даті). Я це зробила, перезавантажила та заново зареєструвалася. Все вийшло.

oksana_g.
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 12 лютого 2018, 10:18
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення oksana_g. »

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, виправити помилку. Занесла всі звіти за IV квартал 2017 року у розділі звітів за 2018-й рік (тобто за IV квартал 2018 року). Чи можливо якось це виправити??? Не знаю, що робити... На гарячу лінію додзвонитися не можу

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

oksana_g. писав:Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, виправити помилку. Занесла всі звіти за IV квартал 2017 року у розділі звітів за 2018-й рік (тобто за IV квартал 2018 року). Чи можливо якось це виправити??? Не знаю, що робити... На гарячу лінію додзвонитися не можу
Доброго дня! Мені здається, що редагувати ж можна звіти, зайти на кожен та виправити на 4 квартал, потім перепідписати ( як варіаннт виправлення помилки)

oksana_g.
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 12 лютого 2018, 10:18
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення oksana_g. »

Shov писав:
oksana_g. писав:Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, виправити помилку. Занесла всі звіти за IV квартал 2017 року у розділі звітів за 2018-й рік (тобто за IV квартал 2018 року). Чи можливо якось це виправити??? Не знаю, що робити... На гарячу лінію додзвонитися не можу
Доброго дня! Мені здається, що редагувати ж можна звіти, зайти на кожен та виправити на 4 квартал, потім перепідписати ( як варіаннт виправлення помилки)
Я вже пробувала. Але там "викидає" тільки квартали 2018-го року, а мені потрібно на 2017-й виправити...

natik1987
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 23 січня 2018, 15:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення natik1987 »

Добрий день! Скажіть будь ласка, що буде як що бюджетна організація не вносила на є-дату нічого, тільки зарееструвалась і все?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

natik1987 писав:Добрий день! Скажіть будь ласка, що буде як що бюджетна організація не вносила на є-дату нічого, тільки зарееструвалась і все?
Це потрібно запитати у цієї організації... Якщо поки що все нормально, то це добре. Але в будь який момент може погіршати якщо хтось із сторонніх зверне на це увагу перевіряючих органів.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Лично я вносила все, начиная с 2015 года...

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Радистка_Кэт писав:Лично я вносила все, начиная с 2015 года...
Я так розумію, що питання в тому що робити установам в яких на даний момент нічого не внесено. Думаю що вносити з 2015 року... це абсурд. Я за те щоб завжди починати вносити з поточного моменту. Якщо хтось має якісь аргументовані точки зору на це питання, хотілося б почути.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

VOV писав:
Радистка_Кэт писав:Лично я вносила все, начиная с 2015 года...
Я так розумію, що питання в тому що робити установам в яких на даний момент нічого не внесено. Думаю що вносити з 2015 року... це абсурд. Я за те щоб завжди починати вносити з поточного моменту. Якщо хтось має якісь аргументовані точки зору на це питання, хотілося б почути.
Я вважаю, що з момента вводу в промислову експлуатацію!

миронюк виктория
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 січня 2016, 14:25
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення миронюк виктория »

доброго дня! 2 дні вносила дані в шаблон і при збережені вискакує віконечко (у вкладенні). що робити? в когось таке було?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

миронюк виктория писав:доброго дня! 2 дні вносила дані в шаблон і при збережені вискакує віконечко (у вкладенні). що робити? в когось таке було?
Натискайте "Да". А потім відкрийте повторно перевірити чи все нормально. Це скоріш за все попередження про якісь особливості форматування.

oksana_g.
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 12 лютого 2018, 10:18
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення oksana_g. »

VOV, доброго дня. Допоможіть, будь ласка, виправити помилку. Занесла всі звіти за IV квартал 2017 року у розділі звітів за 2018-й рік (тобто за IV квартал 2018 року). Чи можливо якось це виправити??? Не знаю, що робити... На гарячу лінію додзвонитися не можу

Аватар користувача
nessa-iness
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 160
З нами з: 08 січня 2015, 16:53
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 58 разів

Повідомлення nessa-iness »

oksana_g. писав:VOV, доброго дня. Допоможіть, будь ласка, виправити помилку. Занесла всі звіти за IV квартал 2017 року у розділі звітів за 2018-й рік (тобто за IV квартал 2018 року). Чи можливо якось це виправити??? Не знаю, що робити... На гарячу лінію додзвонитися не можу
Нічого не зробите, у мене було таке - прийшлося заново створювати, повезло , що строки ще не вийшли були. В самих звітах змініть що це за 2017 рік і не видаляйте. Ви ж їх оприлюднили, умови виконані.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

oksana_g. писав:VOV, доброго дня. Допоможіть, будь ласка, виправити помилку. Занесла всі звіти за IV квартал 2017 року у розділі звітів за 2018-й рік (тобто за IV квартал 2018 року). Чи можливо якось це виправити??? Не знаю, що робити... На гарячу лінію додзвонитися не можу
Тут дійсно ніхтокрім розробників допомогти не зможе. Або так як рекомендували вище, просто внести вірні звіти і все.

bodya_93
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 55
З нами з: 10 липня 2014, 15:26
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення bodya_93 »

Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи потрібно вносити ІПН ФОПа в Єдату чи вносити 000 чи ххх. Ніхто дозволу у ФОПів на оприлюднення персональних даних не бере чи його вже й не потрібно брати?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

bodya_93 писав:Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи потрібно вносити ІПН ФОПа в Єдату чи вносити 000 чи ххх. Ніхто дозволу у ФОПів на оприлюднення персональних даних не бере чи його вже й не потрібно брати?
Як роз'яснили розробники, ІПН потрібно вносити повністю. А вже власне захист персональних даних буде здійснюватися при перегляді цих даних у випадку коли вибраний тип контрагента ФОП.

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Хто знає, як вносити додаткові угоди, які встановлюють суму догомору на 2018 рік? Я внесла додатковою угодою суму, але вартість договору показує попереднього року.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

JAFA писав:Хто знає, як вносити додаткові угоди, які встановлюють суму догомору на 2018 рік? Я внесла додатковою угодою суму, але вартість договору показує попереднього року.
Якщо внесли вірно, то нічого переживати. Оожливо просто невірно відображається договір засобами порталу.

likiy1985
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 березня 2018, 11:00
Регіон: Одесская область

Повідомлення likiy1985 »

VOV писав:
ЄвгеніяМих писав:
EVGENIY писав:
Ромашкина78 писав:Добрый день! у меня вопрос: мы бюджетная организация, нужно ли заполнять "Звіт про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послу"?
НІ
підскажіть, будь ласка, де це прописано?
Це неодноразово вказувалося скрізь, в тому числі і розробниками.
Цей звіт подають "утворені в установленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим чи органами місцевого самоврядування та уповноважені на отримання державних коштів, взяття за ними зобов’язань і здійснення платежів, у тому числі державні, казенні, комунальні підприємства, а також господарські товариства, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, їхні дочірні підприємства, а також підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків належить державним, у тому числі казенним, комунальним підприємствам та господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, об’єднання таких підприєм
Доброго скажіть а органам місцевого самоврядування треба подавати цей звіт?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

likiy1985 писав:
VOV писав:
ЄвгеніяМих писав:
EVGENIY писав:
Ромашкина78 писав:Добрый день! у меня вопрос: мы бюджетная организация, нужно ли заполнять "Звіт про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послу"?
НІ
підскажіть, будь ласка, де це прописано?
Це неодноразово вказувалося скрізь, в тому числі і розробниками.
Цей звіт подають "утворені в установленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим чи органами місцевого самоврядування та уповноважені на отримання державних коштів, взяття за ними зобов’язань і здійснення платежів, у тому числі державні, казенні, комунальні підприємства, а також господарські товариства, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, їхні дочірні підприємства, а також підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків належить державним, у тому числі казенним, комунальним підприємствам та господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, об’єднання таких підприєм
Доброго скажіть а органам місцевого самоврядування треба подавати цей звіт?
Враховуючи процитований текст, запитання виглядає більш ніж дивно ;)

КНП ЦПМСД 1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 03 березня 2018, 16:23
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення КНП ЦПМСД 1 »

Підкажіть будь ласка. Якщо на протязі 2015-2018 року в програмі вносилось все крім Специфікацій до Договору/Накладних/Актів. Чи є порушенням не внесення Специфікацій? Завчасно дякую.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

КНП ЦПМСД 1 писав:Підкажіть будь ласка. Якщо на протязі 2015-2018 року в програмі вносилось все крім Специфікацій до Договору/Накладних/Актів. Чи є порушенням не внесення Специфікацій? Завчасно дякую.
Взагалі то факту порушенням вважається будь яке неповне оприлюднення інформації але по факту до цього можна причепитися лише коли цілеспрямовано перевірити Ваші внесені дані. Тому якщо є можливість то бажано внести (починаючи з новіших) якщо ж ні, то хоч наступні оприлюднювати із специфікаціями.

Аватар користувача
Ирина5308
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 28 лютого 2015, 14:42
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ирина5308 »

Добрый день!
Подскажи пожалуйста, а если в договоре нет спецификации?  создавать ее на основании накладных?

КНП ЦПМСД 1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 03 березня 2018, 16:23
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення КНП ЦПМСД 1 »

Дуже Вам дякую за відповідь.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Ирина5308 писав:Добрый день!
Подскажи пожалуйста, а если в договоре нет спецификации?  создавать ее на основании накладных?
В такому випадку договір вносите без специфікації. А коли будите вносити накладну то введете специфікацію. Специфікація у договір вноситься у випадку її конкретної наявності в ньому.

Аватар користувача
Ирина5308
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 28 лютого 2015, 14:42
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ирина5308 »

VOV писав:
Ирина5308 писав:Добрый день!
Подскажи пожалуйста, а если в договоре нет спецификации?  создавать ее на основании накладных?
В такому випадку договір вносите без специфікації. А коли будите вносити накладну то введете специфікацію. Специфікація у договір вноситься у випадку її конкретної наявності в ньому.
Спасибо!

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Потрібно вносити ідентифікаційний код фізичної особи? Бо досі ще не в курсі. Потрібно чи не потрібно?

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”