Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Minzdrav писав:
nazaar писав:Не вносяться звіти через - Заповніть поле КОАТУУ в профілі кабінету. Але в профілі КОАТУУ заповнене. В чому справа?
Проверьте все поля, чтобы были заполнены. Они же ещё и КВЕД добавили. А вообще сегодня проводились у них технические работы - может, что-то сломали, как всегда.
Коли КВЕД було не заповнено, на сайті висіло окреме повідомлення, що КВЕД не заповнений. Зараз все заповнено. І далі не можу внести звіт вручну. 
Зображення

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

Здравствуйте всем. У меня возникла проблема при сохранении накладной. Что означает следующая фраза:
  • [font="Open Sans", sans-serif]Документ №КЦР3101/08 (id = null); поле contractors[0].identifier; "38234468" не відповідає правилам формування українських податкових ідентифікаторів[/font]
  •  

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

Лариса79 писав:Здравствуйте всем. У меня возникла проблема при сохранении накладной. Что означает следующая фраза:
  • [font="Open Sans", sans-serif]Документ №КЦР3101/08 (id = null); поле contractors[0].identifier; "38234468" не відповідає правилам формування українських податкових ідентифікаторів[/font]
  •  
Спробуйте перевірити ІПН якщо це ФОП, можливо помилка десь у ньому, неправильно набрали, в крайньому разі у мене так було

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

Shov писав:
Лариса79 писав:Здравствуйте всем. У меня возникла проблема при сохранении накладной. Что означает следующая фраза:
  • [font="Open Sans", sans-serif]Документ №КЦР3101/08 (id = null); поле contractors[0].identifier; "38234468" не відповідає правилам формування українських податкових ідентифікаторів[/font]
  •  
Спробуйте перевірити ІПН якщо це ФОП, можливо помилка десь у ньому, неправильно набрали, в крайньому разі у мене так було
Спасибо. Действительно неправильный код ЭДРПОУ был

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

Лариса79 писав:
Shov писав:
Лариса79 писав:Здравствуйте всем. У меня возникла проблема при сохранении накладной. Что означает следующая фраза:
  • [font="Open Sans", sans-serif]Документ №КЦР3101/08 (id = null); поле contractors[0].identifier; "38234468" не відповідає правилам формування українських податкових ідентифікаторів[/font]
  •  
Спробуйте перевірити ІПН якщо це ФОП, можливо помилка десь у ньому, неправильно набрали, в крайньому разі у мене так було
Спасибо. Действительно неправильный код ЭДРПОУ был
Я також довго намагалася внести поки не зрозуміла таки в чому проблема

НаталіяБу
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 26 квітня 2019, 18:27
Регіон: Ровенская область

Повідомлення НаталіяБу »

Доброго дня. Зробила два звіти та підписала форму 7 та форму 2м. А далі які мої подальші дії? Чи необхідно ще щось настискати (висилати)?

lanasv27
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 26 серпня 2016, 10:40
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення lanasv27 »

maritime писав:
Minzdrav писав:
tstor писав:Підскажіть хто знає, у нас договір позички на приміщення, по цьому договору ми відшкодовуємо тепло та світло. Заношу в е-дата договір видає 
  • [font="Open Sans", sans-serif]Для коректного створення документу, будь ласка, додайте хоча б один cpv-код! [/font]
Какой у Вас код в плане закупок по этому договору - тот же указываете и на Е-дате. Ничего другого придумывать не надо, чтобы не получилось, как в анекдоте.
У мене теж питання. Оскільки ми відшкодовуємо, наприклад, видатки з електропостачання або податку на землю, а не платимо за послугу або сам податок, то який може бути сpv-код 
Аналогічне запитання, теж відшкодовуємо земельний податок по орендованим приміщенням. Минулого року опубліковувала ці договора без сpv-коду, зараз навіть не знаю що придумати :57: В плані закупівель на рік ми ці витрати не опубліковуєм, так як це податок (кекв 2800) і відповідно не присвоюємо сpv-код. Хто стикався з цим і знайшов відповідь - підскажіть будь-ласка. Заздалегідь вдячна.

nicstar_74@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 січня 2016, 13:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nicstar_74@ukr.net »

19.04.2019 в Є-data були внесені і підписані договори, 22.04.2019 були підписані акти і накладні. З 26.04.2019 заходжу на портал без службового входження через ПОШУК ЗА РОЗПОРЯДНИКАМИ і не бачу на порталі  жодного договору з накладними, які були оприлюднені з 2015 по 2019 рік. Поділіться будь ласка в кого щє ТАКЕ твориться з договорами, чи тільки у мене???

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

nicstar_74@ukr.net писав:19.04.2019 в Є-data були внесені і підписані договори, 22.04.2019 були підписані акти і накладні. З 26.04.2019 заходжу на портал без службового входження через ПОШУК ЗА РОЗПОРЯДНИКАМИ і не бачу на порталі  жодного договору з накладними, які були оприлюднені з 2015 по 2019 рік. Поділіться будь ласка в кого щє ТАКЕ твориться з договорами, чи тільки у мене???
Всё отображается. Посмотрел и свои организации, и некоторые другие - всё есть.

nicstar_74@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 січня 2016, 13:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nicstar_74@ukr.net »

Вот нарешті і я зараз бачу оприлюднені мною договори. Але з 26.04 по 02.05 вони чомусь не відображались у мене.

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

nicstar_74@ukr.net писав:Вот нарешті і я зараз бачу оприлюднені мною договори. Але з 26.04 по 02.05 вони чомусь не відображались у мене.
Пора бы привыкнуть, что эти ресурсы делают рукожопы. Это всё распил денег и добавление нам лишней ненужной работы...

Юлия ОД
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 25 квітня 2019, 11:18
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Юлия ОД »

Доброго дня всем страдающим, очень точное определение) Подскажите пож, что ждать при несвоевременном внесении отчетов , договоров и прочей мути..Срок,так понимаю, был до 5 мая..

Юлия ОД
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 25 квітня 2019, 11:18
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Юлия ОД »

И еще, договора и акты мы вносим в течение квартала,а после окончания квартала в течение 35 дней подписываем, да? Извините за глупые вопросы, недавно работаю с бюджетом и не могу выйти из шока)

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Юлия ОД писав:И еще, договора и акты мы вносим в течение квартала,а после окончания квартала в течение 35 дней подписываем, да? Извините за глупые вопросы, недавно работаю с бюджетом и не могу выйти из шока)
Зачем ждать 35 дней? Сразу и подписівайте! Как только в казне зарегестрировали сразу и в е-дату вносите и подписівайте, если не успеваете то у вас есть 35 дней! Но специально ждать ненужно!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Юлия ОД писав:Доброго дня всем страдающим, очень точное определение) Подскажите пож, что ждать при несвоевременном внесении отчетов , договоров и прочей мути..Срок,так понимаю, был до 5 мая..
Еще никого не штрафовали! Я знаю еще есть организации которие там даже не регистрировались!

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Доброго ранку! Підкажіть,будь-ласка, як знайти документи які вносилися установою постійно до квітня місяця 2019 року. Сьогодні відкрила свій кабінет, а там нічого немає.

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

rayrada писав:Доброго ранку! Підкажіть,будь-ласка, як знайти документи які вносилися установою постійно до квітня місяця 2019 року. Сьогодні відкрила свій кабінет, а там нічого немає.
 
Смотрите новость от 29.05.2019 при входе в кабинет.
"ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ПОРТАЛУ!
29.05.2019

Останнім часом спостерігається багато запитів із приводу того що, у вкладці Договори не відображаються всі наявні договори користувача.
Для того, щоб побачити всі наявні в Вашому кабінеті договори, потрібно в фільтрах зліва в блоці ДАТА УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУнатиснути піктограми Х (ОЧИСТИТИ) напроти кожної з дат і після цього натиснути кнопку ПОШУК."

Аватар користувача
bovol
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 02 квітня 2018, 12:52
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення bovol »

lanasv27 писав:
maritime писав:
Minzdrav писав:
tstor писав:Підскажіть хто знає, у нас договір позички на приміщення, по цьому договору ми відшкодовуємо тепло та світло. Заношу в е-дата договір видає 
  • [font="Open Sans", sans-serif]Для коректного створення документу, будь ласка, додайте хоча б один cpv-код! [/font]
Какой у Вас код в плане закупок по этому договору - тот же указываете и на Е-дате. Ничего другого придумывать не надо, чтобы не получилось, как в анекдоте.
У мене теж питання. Оскільки ми відшкодовуємо, наприклад, видатки з електропостачання або податку на землю, а не платимо за послугу або сам податок, то який може бути сpv-код 
Аналогічне запитання, теж відшкодовуємо земельний податок по орендованим приміщенням. Минулого року опубліковувала ці договора без сpv-коду, зараз навіть не знаю що придумати :57: В плані закупівель на рік ми ці витрати не опубліковуєм, так як це податок (кекв 2800) і відповідно не присвоюємо сpv-код. Хто стикався з цим і знайшов відповідь - підскажіть будь-ласка. Заздалегідь вдячна.
МЕРТ в консультації на запит 206/2017 надає відповідь, що дійсно дія Закону України "Про публічні закупівлі" не поширюється на: "придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі, інше майно" та ВІДШКОДУВАННЯ витрат. Тому, як мене проконсультували спеціалісти E-DATи, для реєстрації договорів (актів) проставляємо ДК 65000000-3 Комунальні послуги

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

bovol писав:МЕРТ в консультації на запит 206/2017 надає відповідь, що дійсно дія Закону України "Про публічні закупівлі" не поширюється на: "придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі, інше майно" та ВІДШКОДУВАННЯ витрат. Тому, як мене проконсультували спеціалісти E-DATи, для реєстрації договорів (актів) проставляємо ДК 65000000-3 Комунальні послуги
У Вас есть план закупок, в котором прописываются все закупки по кодам, датам, процедурам и именно эти коды нужно публиковать. К тому же, есть требования по минимальному количеству знаков кода предмета закупки - их, как минимум, должно быть 4, а не 2. Если Вы публикуете данные, которых у Вас нет, то это относится к публикации неверных данных. Всё берётся исключительно из Ваших документов. Специалисты Е-Даты пусть изучат законодательную базу, для начала.

Тётка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 04 грудня 2012, 13:16
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Комсомольск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Тётка »

Добрий день. Підскажіть будь ласка оприлюднюю накладну, хочу підписати, пише  [font="Open Sans", sans-serif]Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP. [/font]Що це може бути?

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

Тётка писав:Добрий день. Підскажіть будь ласка оприлюднюю накладну, хочу підписати, пише  [font="Open Sans", sans-serif]Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP. [/font]Що це може бути?
 
Если ключи АЦСК "Украина", то это Вам сюда: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/uvaga-timchasovo-obmezheno-robotu-tssk-ukrayina/
Если другой АЦСК, то возможны проблемы на стороне Вашего АЦСК.

Ket_
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 03 грудня 2018, 12:12
Регіон: Волынская область

Повідомлення Ket_ »

Minzdrav писав:
Тётка писав:Добрий день. Підскажіть будь ласка оприлюднюю накладну, хочу підписати, пише  [font="Open Sans", sans-serif]Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP. [/font]Що це може бути?
 
Если ключи АЦСК "Украина", то это Вам сюда: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/uvaga-timchasovo-obmezheno-robotu-tssk-ukrayina/
Если другой АЦСК, то возможны проблемы на стороне Вашего АЦСК.
Доброго дня!
В мене аналогічна проблема.
Ключі інакші.
Техпідтримка відписали наступне:
"Наразі спостерігаються складнощі такого типу.
Це питання вже перебуває в роботі у технічних спеціалістів.
Просимо перевірити повторно - після обіду
Якщо помилка буде повторюватись, просимо надати зворотній зв'язок обов'язково у відповідь на цей лист."

Тётка
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 04 грудня 2012, 13:16
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Комсомольск
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Тётка »

ключі ІДД ДФС . все вже підписує. Дякую.

mdbi53@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 20 березня 2018, 10:24
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення mdbi53@ukr.net »

Добрий ранок.Допоможіть будь ласка.Вже третій день не можна підписати договора.Пише пройшло дублювання документа.Що робити?

ОльгаZT
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 29 травня 2013, 17:59
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Житомир
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ОльгаZT »

При "втягуванні" фалу з актами, накладними Є-Дата видає помилку: "Номер рядка 2: Не заповнено поле "ЄДРПОУ_контрагента_договору" (від 8 до 10 символів)". ЄДРПОУ контрагента починається з "0". Чи вирішена ця проблема?

Катерина Геннадіївна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 06 липня 2016, 10:22
Регіон: Донецкая область
Подякували: 6 разів

Повідомлення Катерина Геннадіївна »

Доброго дня! Нещодавно в e-Data з'явився розділ "Транзакції" . Імпортую платіжня доручення, які були оплачены через банк, як написано в інструкції, імпортуються, по деяким платіжним дорученням видає помилки, виявила, що в них однакові номери, поставила в оному з них номер з крапкою (наприклад 15.), вже не видає помилки, підписую документи, показує повідомлення про те, щотранзакціє успішно підписані, і всі платіжні доручення зникають навіть у власному кабінеті. 

 Це у всіх так?? Пробувала у різних браузерах, Googl Chrome та Mozila, результат однаковий!

Хто повинен заповнювати цей розділ???

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Доброго дня. Вношу договори і коли вношу ЄДРПОУ контрагента який є в списку створених контрагентів, то до договору він не додається (поле "Контрагенти" залишається порожнім). Додати контрагента можна лише натиснувши "створити контрагента", а нащо його створювати коли він  уже є створений. Що робити?

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

Кузя писав:Доброго дня. Вношу договори і коли вношу ЄДРПОУ контрагента який є в списку створених контрагентів, то до договору він не додається (поле "Контрагенти" залишається порожнім). Додати контрагента можна лише натиснувши "створити контрагента", а нащо його створювати коли він  уже є створений. Що робити?
Е-дата и глюки - слова-синонимы.

Наталія Melnyk
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 55
З нами з: 31 травня 2018, 11:08
Регіон: Закарпатская область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Наталія Melnyk »

Доброго дня, хто підскаже така ситуація: не занесено ні одного звіту за 2018 рік, так як бухгалтер сказала що вони здані через Клінент казначейство, що робити???? звідки його туди занести чи можливо перетягнути в електронному вигляді

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

Наталія Melnyk писав:Доброго дня, хто підскаже така ситуація: не занесено ні одного звіту за 2018 рік, так як бухгалтер сказала що вони здані через Клінент казначейство, що робити???? звідки його туди занести чи можливо перетягнути в електронному вигляді
Клиент-Казначейтсво не имеет отношения к Едате. Если отчёты сдавались через Е-Звитнисть, то теоретически теперь можно 
попробовать их вытянуть в электронном виде и импортировать в Е-Дату. В противном случае, только ручками набирать - из бумажного варианта заносить каждую форму в Е-Дату.

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”