Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
kulturaIra
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 02 березня 2016, 09:37
Регіон: Николаевская область

Повідомлення kulturaIra »

Підкажіть , будь-ласка, чи треба вносити договори на є-дату на кошти спец.рахунку?

Людмила
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 250
З нами з: 04 лютого 2014, 08:06
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Людмила »

Хто знає чому не зберігає звіти?

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення antonenko »

Не про е-дату, та не хочеться створювати нову тему. Хто розуміє зміст Постанови 835 від 21.10.2015, кого стосується обов"язкова реєстарція на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних data.gov.ua та яка інформація оприлюднується на ньому?

nata69
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 19 вересня 2014, 09:00
Регіон: Волынская Область
Звідки: Луцк
Подякували: 1 раз

Повідомлення nata69 »

Підкажіть , будь-ласка, чи треба вносити договори на є-дату на кошти спец.рахунку?

Сьогодні на семінарі ,який проводили розробники е-дата задавали таке ж запитання щодо спецфонду , відповіли що потрібно.

Антонина328
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 17 лютого 2016, 09:27
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Антонина328 »

добрый день, подскажите пожалуйста если в накладной цена за единицу стоит и с ПДВ и без ПДВ то какую надо заносить?

konstrada2016
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 січня 2016, 15:20
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення konstrada2016 »

Почему в конечном dbf файле нет первой строки?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

konstrada2016 писав:Почему в конечном dbf файле нет первой строки?
Структура DBF:
Транспортні файли  звітних даних
Дані по всіх формах звітності  передаються у грн з копійками
 ( з двома десятковими знаками після коми) .
Форма 2 – Звіт про виконання загального фонду кошторису установи
Fxxxppk.dbf, де:
       xxx – код відомчої класифікаціїї;
       рр – дві останні цифри звітного року;
       k  - звітний квартал
Дані по підсумковим кодам  економічної класифікації не вводяться.

http://spending.gov.ua/web/guest/help-upravlati-zvitami

П.С.
Это касается только дбф файлов, если вносите вручную то итоги нужно вносить и е-дата говорит что после ввода дбф итоги тоже нужно вносить, что то совсем они не хотят допиливать отчёты, эта проблема с самого начала тестирования и никак она не продвинулась, а точнее продвинулась теперь вобще при загрузке дбф отчёт пустой :(

AlisaAlaya
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 70
З нами з: 15 січня 2013, 17:22
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення AlisaAlaya »

Допоможіть! Внесла по держбюджету звіти, один треба було видалити. Написало, що видаляється, але звіт залишився в списку звітів!!! Що робити???

Аватар користувача
Виктолина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 31 жовтня 2014, 08:59
Регіон: Луганская Область
Звідки: Северодонецк

Повідомлення Виктолина »

преобразовала форму 2м в дбф. Все цифры на месте. Загружаю в е-дату - ПУСТО. В чем проблема? Кто может ответьте. Спасибо

Ніна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 13 березня 2014, 12:51

Повідомлення Ніна »

Вручному режимі набираємо ф.2д натискаємо "зберегти зміни". Де можна  переглянути цей звіт або внести зміни?

бухгалтер4733
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 жовтня 2014, 22:59
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення бухгалтер4733 »

Виктолина писав:преобразовала форму 2м в дбф. Все цифры на месте. Загружаю в е-дату - ПУСТО. В чем проблема? Кто может ответьте. Спасибо
Те ж саме

tanyaslavdon
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 146
З нами з: 07 травня 2015, 16:25
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення tanyaslavdon »

C понедельника ( 11.04.16) загружаем и пусто (((

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Цитата с е-даты
Друзі, на порталі ще немає нових форм dbf для імпорту звітності за 2016 рік, 

тому, БУДЬ ЛАСКА, не намагайтеся завантажити нові файли в стару форму - нічого не вийде!

ОльгаК
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 03 листопада 2015, 16:07
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ОльгаК »

Скажіть будь ласка, на фейсбуці працівники Є-дата писали, що по ФОПам не потрібно вносити инн та адресу, але в інструкції по договорам цього не прописано. Чи буде помилка що по ФОПам не вносила ці данні?

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

Вже другий тиждень не можу нормально внести договори та акти..?? Хтось знає в чому причина?

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

Підкажіть будь ласка!!
Чи потрібно детально вносити рахунок по теплу у специфікацію..ВОНИ в мене досить великі.

Ніна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 13 березня 2014, 12:51

Повідомлення Ніна »

Підскажіть будь ласка, якщо дані звіту вносити вручну безпосередньо на порталі чи потрібно вводити підсумкові коди чи ні?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ніна писав:Підскажіть будь ласка, якщо дані звіту вносити вручну безпосередньо на порталі чи потрібно вводити підсумкові коди чи ні?
Потрібно!

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

EVGENIY писав:
Ніна писав:Підскажіть будь ласка, якщо дані звіту вносити вручну безпосередньо на порталі чи потрібно вводити підсумкові коди чи ні?
Потрібно!
це завжди так було?! чи це новизна з 2016р?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

irina.skripka писав:
EVGENIY писав:
Ніна писав:Підскажіть будь ласка, якщо дані звіту вносити вручну безпосередньо на порталі чи потрібно вводити підсумкові коди чи ні?
Потрібно!
це завжди так було?! чи це новизна з 2016р?
Взагалі як вони пишуть, звіти в них ще недороблені! І якщо вручну вносити то тільки зведені! Мені здається в них нічого ще автоматично не рахує в звітах :) а ви що в 2015 році вносили вручну без підсумкових?

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

EVGENIY писав:
irina.skripka писав:
EVGENIY писав:
Ніна писав:Підскажіть будь ласка, якщо дані звіту вносити вручну безпосередньо на порталі чи потрібно вводити підсумкові коди чи ні?
Потрібно!
це завжди так було?! чи це новизна з 2016р?
Взагалі як вони пишуть, звіти в них ще недороблені! І якщо вручну вносити то тільки зведені! Мені здається в них нічого ще автоматично не рахує в звітах :) а ви що в 2015 році вносили вручну без підсумкових?
ага)) та ще і у Вас довго добивалася як це)) на сторінці 1-2 цієї теми, до речі, це все відбувалось))))

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

irina.skripka писав:
EVGENIY писав:
irina.skripka писав:
EVGENIY писав:
Ніна писав:Підскажіть будь ласка, якщо дані звіту вносити вручну безпосередньо на порталі чи потрібно вводити підсумкові коди чи ні?
Потрібно!
це завжди так було?! чи це новизна з 2016р?
Взагалі як вони пишуть, звіти в них ще недороблені! І якщо вручну вносити то тільки зведені! Мені здається в них нічого ще автоматично не рахує в звітах :) а ви що в 2015 році вносили вручну без підсумкових?
ага)) та ще і у Вас довго добивалася як це)) на сторінці 1-2 цієї теми, до речі, це все відбувалось))))
я бачу ви вже і в них на форумі написали! Я б радив не поспішати, коли дороблять думаю будите всі звіти заново туди відправляти! 
До речі я тут зараз роблю вже квартальний звіт для другого кварталу, думаю зроблю щоб всім було зручніше, дбф для є-дати робити прям в файлі квартальної звітності, думав файл буде великим але спробував і не дуже він великий!

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

EVGENIY писав:я бачу ви вже і в них на форумі написали! Я б радив не поспішати, коли дороблять думаю будите всі звіти заново туди відправляти! 
До речі я тут зараз роблю вже квартальний звіт для другого кварталу, думаю зроблю щоб всім було зручніше, дбф для є-дати робити прям в файлі квартальної звітності, думав файл буде великим але спробував і не дуже він великий!
я не користуюся Вашими квартальними формами, це тільки додасть роботи мені: ввести в форми, щоб переслати головному розпоряднику, ввести в Ваші форми... ввести в Ваші форми=ввести в е-дату

Ksu_ha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 31 жовтня 2013, 16:04
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ksu_ha »

Євгене! А я користуюся Вашими формами і дуже Вам за них вдячна! Це буде чудово якщо вм зробите дбф для е-дати в звіті!

tasha.taran
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 13 січня 2016, 09:59
Регіон: Сумская область

Повідомлення tasha.taran »

второй день не могу ничего выложить, издевательство какое то. Я одна такая, у остальных все работает?

бухгалтер4733
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 03 жовтня 2014, 22:59
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення бухгалтер4733 »

tasha.taran писав:второй день не могу ничего выложить, издевательство какое то. Я одна такая, у остальных все работает?
я уже неделю не могу ничего сделать(((

Tanya2012
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 07 вересня 2012, 10:14
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Прилуки

Повідомлення Tanya2012 »

ну Вы скажите мыслимо вот так работать,ввожу даные только ночью

Аватар користувача
elefseri
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 15 грудня 2015, 11:14
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення elefseri »

tasha.taran писав:второй день не могу ничего выложить, издевательство какое то. Я одна такая, у остальных все работает?
Аналогичная ситуация!
Эта е(ханая)-data уже вконец заколебала!
Чтобы ввести договора мы выходили на работу с 6-00 утра. Теперь днем, который день, не могу ввести Ф.№2-д. Придется опять работать дома, ночью. :35:
Время идет, а этот гадский портал работает все хуже...

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Tanya29 писав:Підскажіть будь ласка, *Код та назва програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (код та назва Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу) у нас з зірочкою!!!Звідти, обов'язкове поле для заповнення!!!Маємо 37 КПКВ, вписуємо зведену форму 2м. тоді як працюємо-ставимо прочерк???????Зарання дякую!
Якщо ви звіт вносите вручну, то вводите лише зведений звіт, цифри вводите через крапку, і заповняєте такі поля:
  • Організаційно-правова форма господарювання
  • Код та назва відомчої класифікації видатків та кредитування державного бюджету (Якщо організація працює по декількох кодах, то їх вводите переліком через кому)
  • Код та назва програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету (Якщо організація працює по декількох кодах, то їх вводите переліком через кому)
  • Код та назва типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (Якщо організація працює по декількох кодах, то їх вводите переліком через кому)
  • Код та назва програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (код та назва Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу)(Якщо організація працює по декількох кодах, то їх вводите переліком через кому)
  • Код за КОАТУУ 
  • Код за КОПФГ 
Якщо у вас відсутня інформація одного з полів  - проставляєте «-» або «нулі»
http://spending.gov.ua/web/guest/help-upravlati-zvitami

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

irina.skripka писав:
EVGENIY писав:я бачу ви вже і в них на форумі написали! Я б радив не поспішати, коли дороблять думаю будите всі звіти заново туди відправляти! 
До речі я тут зараз роблю вже квартальний звіт для другого кварталу, думаю зроблю щоб всім було зручніше, дбф для є-дати робити прям в файлі квартальної звітності, думав файл буде великим але спробував і не дуже він великий!
я не користуюся Вашими квартальними формами, це тільки додасть роботи мені: ввести в форми, щоб переслати головному розпоряднику, ввести в Ваші форми... ввести в Ваші форми=ввести в е-дату
Підтримав вас сьогодні на форумі є-дата, написав їм що на дворі 21 століття а ми підсумкові КЕКВ підбиваємо на калькуляторі і вносимо вручну, так вони видалили мій пост  :35: 
До того ж мене шокувала їх відповідь що портал "не зобов'язан" рахувати підсумки! Цей свій пост вони також видалили! Мабудь сьогодні вони не в настрої  :4:

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”