Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

EVGENIY писав:
irina.skripka писав:
EVGENIY писав:я бачу ви вже і в них на форумі написали! Я б радив не поспішати, коли дороблять думаю будите всі звіти заново туди відправляти! 
До речі я тут зараз роблю вже квартальний звіт для другого кварталу, думаю зроблю щоб всім було зручніше, дбф для є-дати робити прям в файлі квартальної звітності, думав файл буде великим але спробував і не дуже він великий!
я не користуюся Вашими квартальними формами, це тільки додасть роботи мені: ввести в форми, щоб переслати головному розпоряднику, ввести в Ваші форми... ввести в Ваші форми=ввести в е-дату
Підтримав вас сьогодні на форумі є-дата, написав їм що на дворі 21 століття а ми підсумкові КЕКВ підбиваємо на калькуляторі і вносимо вручну, так вони видалили мій пост  :35: 
До того ж мене шокувала їх відповідь що портал "не зобов'язан" рахувати підсумки! Цей свій пост вони також видалили! Мабудь сьогодні вони не в настрої  :4:
та я своё сообщение об этом сайте-халтуре чето не могу найти!.. и так всегда! у нас всё хорошо! все всем довольны! 5летка за 3 года с улыбкой на морде!

svetlana@@@
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 30 січня 2014, 22:49
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення svetlana@@@ »

Доброго дня!!! У кого є трьохсторонні договора ?? як їх вносити на е-дату?

Орт Богдан
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 25 квітня 2016, 10:44
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Орт Богдан »

Доброго дня! В нас з місцевого бюджету виділялись кошти на фінасову підтримку спортивних громадських організацій, чи потрібно таким організаціям оприлюднювати інформацію на сайті Edata?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Орт Богдан писав:Доброго дня! В нас з місцевого бюджету виділялись кошти на фінасову підтримку спортивних громадських організацій, чи потрібно таким організаціям оприлюднювати інформацію на сайті Edata?
Доброго дня! Якщо вони ваші одержувачі, то потрібно!

Орт Богдан
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 25 квітня 2016, 10:44
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Орт Богдан »

EVGENIY писав:
Орт Богдан писав:Доброго дня! В нас з місцевого бюджету виділялись кошти на фінасову підтримку спортивних громадських організацій, чи потрібно таким організаціям оприлюднювати інформацію на сайті Edata?
Доброго дня! Якщо вони ваші одержувачі, то потрібно!
 дякую! Це значить їм потрібно буде виробляти електронні ключі ?

Аватар користувача
СтефаНа
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 31 липня 2013, 16:36
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення СтефаНа »

В мене декілька договорів від одного постачальника під одним і тим самим номером (щось типу особового номеру), але дати договорів різні. Один договір внесла, а ще 2 не дає внести. Підкажіть що робити

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Орт Богдан писав:
EVGENIY писав:
Орт Богдан писав:Доброго дня! В нас з місцевого бюджету виділялись кошти на фінасову підтримку спортивних громадських організацій, чи потрібно таким організаціям оприлюднювати інформацію на сайті Edata?
Доброго дня! Якщо вони ваші одержувачі, то потрібно!
 дякую! Це значить їм потрібно буде виробляти електронні ключі ?
Вони ж звітують якось до ДФС, в них ключі повинні бути!

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

подскажите, в накладных -вартисть послуг з пдв и без пдв имеется ввиду вообще облагается ли пдв или цена в накладной с пдв, или без него, как-то сейчас пришло сомнение когда набирала услугу,в которой нет ндс

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

buhg писав:подскажите, в накладных -вартисть послуг з пдв и без пдв имеется ввиду вообще облагается ли пдв или цена в накладной с пдв, или без него, как-то сейчас пришло сомнение когда набирала услугу,в которой нет ндс
Запитання 7. Якщо в накладній ціни стоять без ПДВ, а ПДВ вказано загальною сумою на всю вартість, ціну ставити в специфікації з ПДВ, тобто збільшувати, чи без ПДВ, як у накладній?

Відповідь 7. Якщо в специфікації ціна без ПДВ — вносити без ПДВ, якщо з ПДВ — то з ПДВ. Самостійно нічого не рахувати і не додавати!
https://buhgalter.com.ua/articles/obig- ... atsyuyemo/

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

спасибо, значит если цена указана без ндс, а ндс общей суммой и если его вообще нет, то ставим без пдв, если цена в т.ч., то ставим с пдв,так?

dprch_fin
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 12 грудня 2012, 14:33
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення dprch_fin »

Скажіть хто небуть заносив дані по державному бюджету. У мене така проблема коли загружаю звіт і заповнюю пусті поля, то просить, щоб занесла дані по місцевому бюджету (Код та назва типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів), це загальна помилка, чи я щось не то зробила

Андріївна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 18 лютого 2015, 11:36
Регіон: Закарпатская область
Звідки: Закарпаття

Повідомлення Андріївна »

Це загальна помилка,потрібно заповнювати так само як держбюджет(там примітка, "обов"язкові поля де *)

dprch_fin
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 12 грудня 2012, 14:33
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення dprch_fin »

Андріївна писав:Це загальна помилка,потрібно заповнювати так само як держбюджет(там примітка, "обов"язкові поля де *)
Дякую

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

У бюджетній установі надходження на спец фонд - плата за послуги (ф-4.1 і ф-4.2) по формі 4.3м у нас нічого немає... непотрібно вносити ф 4.1м і 4.2м?

Тетяна П
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 05 листопада 2015, 12:26
Регіон: Волынская область

Повідомлення Тетяна П »

А договора на відшкодування експлуатаційних витрат вносити? Відшкодовуємо заробітну плату опалювачам котельні

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

naduchka писав:У бюджетній установі надходження на спец фонд - плата за послуги (ф-4.1 і ф-4.2) по формі 4.3м у нас нічого немає... непотрібно вносити ф 4.1м і 4.2м?
Видатки по 4.1 та 4.2 вносити!

ольга77777
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 09 січня 2015, 16:19
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення ольга77777 »

Ці форми то з'являються то зникають...

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

EVGENIY, скажите ,в прошлом году вносили только 2-м и 4-3 отчеты, а теперь какие надо ,кроме этих и извините, что надоедаю,я правильно Вас поняла про ндс, выше писала Вам

Орт Богдан
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 25 квітня 2016, 10:44
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Орт Богдан »

Підкажіть будь-ласка, вводив дані про ІІІ-ІV квартал коли ще не було таблиці з державним класифікатором, чи потрібно зараз вводити державні класифікатори правлячи вже введені дані і чи потрібно взагалі їх вводити якщо не було тендерних процедур?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10300
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

buhg писав:EVGENIY, скажите ,в прошлом году вносили только 2-м и 4-3  отчеты, а теперь какие надо ,кроме этих и извините, что надоедаю,я правильно Вас поняла про ндс, выше писала Вам
Про НДС я просто процетировал статью, точнее сказать не могу! Отчёты они ещё допиливают, обещают скоро допилять, вот тогда и будете вносить, обещают все доделать и 4.1 и 4.2

buhg
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 727
З нами з: 21 січня 2014, 14:27
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 87 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення buhg »

я про цитату поняла,просто не уверена что правильно поняла,хотела услышать Ваше мнение так ли надо

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

у мене виникає питань все більше і більше...
1) як ввести акт, якщо там тільки за що платиться і загальна сума (відшкодування за електроенергію ------------------------ 755,49)?
2) як ввести акт, якщо в ньому є рядок, в якому є тільки кількість, розмірність, загальна сума по рядку без ПДВ (телеком. послуги: міжміські розмови: один. вим. - розм.; к-сть - 16; тариф, грн - (порожньо); сума без ПДВ - 47.18)?
3) як вводить пеню, якщо вона є окремим рядком в акті, а не окремим актом?
4) постачальник змінив реквізити (ЄДРПОУ), але договір (безстроковий) той же, додаткової угоди нема, що з ним робити в е-даті?

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

я так робила: 1) так і вводила тільки суму номер та дату акту, специфікацію не заповнювала (хіба це порушення?) 2) по телекому також тільки суму (ПДВ, без ПДВ), номер акту та дату. 4) якщо змінюється ЄДРПОУ значить, що змінюється форма власності, а отже й назва. в такому випадку хіба не треба поновлювати договір? Можливо я помиляюся, тоді мені потрібна теж допомога :)

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

nataliroz08 писав:я так робила: 1) так і вводила тільки суму  номер та дату акту, специфікацію не заповнювала (хіба це порушення?)  2) по телекому також тільки суму (ПДВ, без ПДВ), номер акту та дату. 4) якщо змінюється ЄДРПОУ значить, що змінюється форма власності, а отже й назва. в такому випадку хіба не треба поновлювати договір?   Можливо я помиляюся, тоді мені потрібна теж допомога :)
4) та нам просто при получении счета на дополнительном листике написали новые реквизиты и приписали в конце типа "отримання цього листа вважати повідомленням про зміну реквізитів", никакого договора в придачу мы с ними не заключали...

Anatolievna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 26 квітня 2016, 15:11
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Anatolievna »

Как вносить договора за 3 и 4 квартал, если договор еще с января 2015 года и  действует до конца года( продукты, Укртелеком)?

Tet
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 02 листопада 2015, 16:20
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Tet »

Щось вже запрацювалась, підкажіть, будь-ласка, ми вносимо ЄДРПОУ ФОПів та адресу, чи ні???

Tet
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 02 листопада 2015, 16:20
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Tet »

Anatolievna писав:Как вносить договора за 3 и 4 квартал, если договор еще с января 2015 года и  действует до конца года( продукты, Укртелеком)?
Термін дії зазначаєте з січня 2015 та ставите галочку "Безстроковий"

Anatolievna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 26 квітня 2016, 15:11
Регіон: Запорожская область

Повідомлення Anatolievna »

Если заполнять акт выполненных работ к договору, что указывать в графе кількість і розмірність, например по Укртелекому или еще каким-нибудь услугам?

Аватар користувача
Людочка Б.
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 11 вересня 2015, 11:08
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення Людочка Б. »

Теж виникало таке питання. Я писала, наприклад, телекомунікаційні послуги за березень 2016, к-сть -1, вартість - загальна сума рахунку, розмірність - міс.

viktoryshevchuk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 27 квітня 2016, 09:28
Регіон: Киевская область

Повідомлення viktoryshevchuk »

Добрий день!
Підскажіть будь-ласка, ато не зовсім зрозуміла, код державного класифікатора прописувать у специфікації тільки для тендерних договорів чи для всіх?

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”