Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Аватар користувача
Volodiimr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 52
З нами з: 08 січня 2013, 11:25
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Золотой Поток

Повідомлення Volodiimr »

Вітання всім страждаючим на Є-дата, у мене така проблема, завантажив з порталу форму для пакетного внесення договорів (файл Contract.csv), заповнив його згідно інструкції з того ж порталу. При спробі зберегти у формат csv (текст, розділений комами) Excel категорично противиться цьому і повідомляє, що документ містить можливості, несумісні з CSV і пропонує на вибір 3 варіанти: 1-зберегти, виправивши всі несумісні можливості, 2- зберегт можливості, зберігши у останньому форматі, і 3- довідка. Зберігаючи за 1 варіантом - файл не завантажується на портал, повідомляє, що у файлі помилка, але яка саме і що виправляти - нічого не вказано. Другий варіант збереження пропонує вибрати інший тип файлу, але це не припустимо, оскільки файл мусить бути у форматі csv. Що робити далі?

Radmila
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 13 жовтня 2011, 16:31
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Radmila »

Volodiimr, вам необходимо сохранить эксельвский файл в формате csv , закрыть его, и открыть его с помощью блакнота. Внести необходимые изменения. И только потом загружать договора

Аватар користувача
Volodiimr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 52
З нами з: 08 січня 2013, 11:25
Регіон: Тернопольская Область
Звідки: Золотой Поток

Повідомлення Volodiimr »

Radmila, дякую, що відгукнулись, але хотілось би знати, що саме змінювати? Як повинні бути заповнені поля? Чи допускаються пробіли у файлі замість незаповнених колонок? Де отримати необхідну інформацію?

jess
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 27 березня 2012, 12:28
Регіон: Киевская Область
Звідки: Володарка

Повідомлення jess »

Volodiimr писав:Вітання всім страждаючим на Є-дата, у мене така проблема, завантажив з порталу форму для пакетного внесення договорів (файл Contract.csv), заповнив його згідно інструкції з того ж порталу. При спробі зберегти у формат csv (текст, розділений комами) Excel категорично противиться цьому і повідомляє, що документ містить можливості, несумісні з CSV і пропонує на вибір 3 варіанти: 1-зберегти, виправивши всі несумісні можливості, 2- зберегт можливості, зберігши у останньому форматі, і 3- довідка. Зберігаючи за 1 варіантом - файл не завантажується на портал, повідомляє, що у файлі помилка, але яка саме і що виправляти - нічого не вказано. Другий варіант збереження пропонує вибрати інший тип файлу, але це не припустимо, оскільки файл мусить бути у форматі csv. Що робити далі?
Файл csv - це звичайний текстовий файл, що містить спеціальні технічні символи для розділення полів таблиці. В Екселі може бути присутнє форматування комірок чи ще щось, що звісно не може міститися в текстовому файлі. Тому Ексель і видає такі попередження. Просто при подальшому відкритті в Екселі файлу csv комірки вже не міститимуть налаштування формату.

Через це варто зберігати в xls дані, а перетворювати на csv лише для завантаження на портал. Якщо в Екселі правильно формати виставлені (наприклад, щоб не обрізало нулі спереду в ЄДРПОУ), то в csv значення цілком коректно зберігаються і дані нормально завантажуються на портал. Блокнотом звісно можна підглянути/підредагувати, але як правило в цьому виникає необхідність саме через неправильні формати комірок в Екселі.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Я так розумію що специфікацію до договорів, додаткових угод і актів можна завантадити лише по одному документу за раз (договору, дод. угоді, акту). Тобто якщо користувач може завантажити одним файлом за раз всі договори, всі угоди, всі акти то це сильно полегшує його роботу а от якщо потрібно внести специфікацію до якогось документа то потрібно шукати документ і туди втягувати по кожному окремо, це вже не зручно, тому що формат специфікації для різних документів однаковий і легко перепутати (наприклад спеціфікацію акта внести в договір). 
Чому ж не можна було формати специфікацій доповнити таким же набором ключових полів як у договорів, додаткових угод, актів щоб можна було завантажувати специфікації всіх договорів за раз одним файлом (а портал вже згідно ключових полів розкидав їх куди потрібно)?

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

вітаю. я реєструю договір. в специфікації до договору нічого не заповняю (там де назва, ціна, кількість, класифікатор). специфікацію заповняю в АКТі. питання. треба заповняти одно і то саме 2 рази чи досить 1-го разу? розясніть будь-ласка.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Добавив своїй програмі функцію для обліку договорів, додаткових угод, актів / накладних з експортом їх на портал Є-Дата. Для занесення договорів, актів / накладних програма використовує дані платіжних доручень. Функціонал придатний до використання, хоча потребує довшого і більш об’ємного тестування в практичних щоденних умовах роботи. Щодо зручності є спірні питання і тому інтерфейс буде обов’язково доопрацьовуватися і перевірятися на реальних користувачах (з великим об’ємом даних)на зручність щоденного використання як для занесення даних так і для відбору і експорту на портал.
Приймається критика як інтерфейсу так і функціоналу, готовий конструктивно обсудити зауваження
Ознайомитися з програмою можна тут: http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f ... 886#p57886

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10289
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

НикМСЕК писав:Как ввести ф 4-2, в т.ч. за 2015г.
Пока никак! Над этим работают!

med_buh
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 18 травня 2013, 10:58
Регіон: Запорожская область
Звідки: Приморск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення med_buh »

нужно ли разносить договора и накладные по спец фонду (основная деятельность, спонсорские взносы) Если нет формы 4-3, не разносить?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10289
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

prim_skazka писав:нужно ли разносить договора и накладные по спец фонду (основная деятельность, спонсорские взносы) Если нет формы 4-3, не разносить?
Нужно и по спецфонду!

yo.malyarchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 листопада 2015, 11:17
Регіон: Запорожская область

Повідомлення yo.malyarchuk »

Я думала, что пока сайт в тестовом режиме, удалять всё же возможно документы...А получается, что МОЖНО отредактировать и изменить (проверяла), но УДАЛИТЬ не дает...(((((((((((((

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

yo.malyarchuk писав:Я думала, что пока сайт в тестовом режиме, удалять всё же возможно документы...А получается, что МОЖНО отредактировать и изменить (проверяла), но УДАЛИТЬ не дает...(((((((((((((
Буває, що не дає видалити документ коли є підпорядковані. Наприклад в договорі є акти чи додаткові угоди. Якщо все повидаляти з документа то він повинен видалитися.

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

Допоможіть !!!!!!!!!!!!!!!!!Що з цим робити?


/Сертифікат пошкоджений, або неможе бути використаний/ -  це повідомлення системи, хача вчора підписували нормально
Востаннє редагувалось 16 червня 2016, 10:52 користувачем viktoriy_ubr, всього редагувалось 2 разів.

yo.malyarchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 листопада 2015, 11:17
Регіон: Запорожская область

Повідомлення yo.malyarchuk »

VOV писав:
yo.malyarchuk писав:Я думала, что пока сайт в тестовом режиме, удалять всё же возможно документы...А получается, что МОЖНО отредактировать и изменить (проверяла), но УДАЛИТЬ не дает...(((((((((((((
Буває, що не дає видалити документ коли є підпорядковані. Наприклад в договорі є акти чи додаткові угоди. Якщо все повидаляти з документа то він повинен видалитися.
Ура, получилось! Спасибо)))))))))))))))

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

viktoriy_ubr писав:Допоможіть !!!!!!!!!!!!!!!!!Що з цим робити?


/Сертифікат пошкоджений, або неможе бути використаний/ -  це повідомлення системи, хача вчора підписували нормально
в мене те саме..просто проводяться технічні роботи на сайті..потрібно зачекати

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

Поки будемо чекати, то пропаде натхнення цю муть заповнювати

владка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 16 квітня 2015, 14:00
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення владка »

День добрий ! Допоможіть будь-ласка розібратися! У звітах я заповнюю форму 4-1д , її потрібно вносити ?
А ще, як бути з оприлюдненням відряджень, якщо їх не було: просто не заповнювати чи заповнювати  з нуликами. прочерками і т.п.
Дякую!

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

а подскажите, пожалуйста, как вводить командировки, начиная с 3го квартала 2015 года: только то, что получилось в квартале или по нарастающей с начала года?

Тату
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 13 січня 2013, 22:23
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Тату »

Підкажіть будь-ласка!Не було ні часу ,ні нормального інтернету-тільки зараз дійшли руки до договорів:Чи правильно я зрозуміла,що в договорі код ЄДРПОУ і адресу забиваємо нулями;І коли я внесла специфікацію і зберегла .То коли  зайшла редагувати-специфікації не було...Я щось не так зробила?І іще-що писати в обгрунтуванні внизу?Велике Дякую

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

Доброго дня! Підскажіть, дбф файли по річній звітності 2015 року, як його там зробити, бланки брали на сайті.

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

Підкажіть: якщо предмет договору - купівля товарів, то як мені писати в е-даті?

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

lilia88 писав:Підкажіть: якщо предмет договору - купівля товарів, то як мені писати в е-даті?
Точно так же, как написано в договоре! Отсебятину нести не надо!

Natasha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 03 лютого 2014, 08:37

Повідомлення Natasha »

Я пишу тещо написано в предметі договора

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

Допоможіть переробити звіти ф2м,ф4.3м у ДБФ. :30:

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10289
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lilia88 писав:Допоможіть переробити звіти ф2м,ф4.3м у ДБФ. :30:
Ексель з цього сайту??

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

так

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10289
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lilia88 писав:так
Вишліть мені e.tokarev@id.factor.ua

Natali36
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 23 червня 2016, 17:41
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Natali36 »

Здравствуйте! уже 4-й день не могу подписать документы,которые были занесены в е-дату. пишет "помилка пыдпису звыту"! что это? это что-то с е-датой или у меня? спасибо

Хворостяновка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 49
З нами з: 11 лютого 2014, 12:12
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Хворостяновка »

Допоможіть!!! Якщо в мене договір на телекомунікаційні послуги з Укртелекомом заключений 31.12.2009р. на рік і про довжується на кожний наступний рік якщо у сторін не має ніяких претензій то мені його відмічати як безстроковий? І сума в даному договорі не обумовлюється, я повинна ставити суму договору 0.00грн.? І ще одне питання: додаткові угоди вносити тільки ті в яких міняється сума договору та термін дії, чи всі (наприклад зміна адреси)?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10289
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1368 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Natali36 писав:Здравствуйте! уже 4-й день не могу подписать документы,которые были занесены в е-дату. пишет "помилка пыдпису звыту"! что это? это что-то с е-датой или у меня? спасибо
Скорее всего у вас, попробуйте с другого браузера зайти!

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”