Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Закон даже трактует, что товары, работы и услуги - есть разные понятия

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

tinamar писав:
irina.skripka писав:и очередной раз не новый вопрос: ФОП в ЕДРПОУ вводить как "хххххххххх"или прописывать его ИНН?
вводить как "хххххххххх", ІПН- персоніфіковані дані, які не оприлюднюються
А адрес вы вносите?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Радистка_Кэт писав:Закон даже трактует, что товары, работы и услуги - есть разные понятия
Звичайно що різні, але не в даному випадку це не суттево. На сайті Є-Дата специфікація роз'яснюється як: "ЗАВАНТАЖЕННЯ\ВНЕСЕННЯ СПЕЦИФІКАЦІЇ (В РОЗРІЗІ ТОВАРІВ, РОБІТ ТА ПОСЛУГ ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ КІЛЬКОСТІ, ЦІНИ ЗА ОДИНИЦЮ ТА РОЗМІРНОСТІ)"
Тобто все слід вносити, але чи в договори чи акти накладні... це вже залежить від конкретного випадку.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Радистка_Кэт писав:
tinamar писав:
irina.skripka писав:и очередной раз не новый вопрос: ФОП в ЕДРПОУ вводить как "хххххххххх"или прописывать его ИНН?
вводить как "хххххххххх", ІПН- персоніфіковані дані, які не оприлюднюються
А адрес вы вносите?
Я передбачив таку можливість - приховування коду і адреси ФОП, але сумніваюся в їх доцільності і тому не раджу користувачам приховувати дані. Тому що ця функція має бути на стороні сайту, тобто така птичка яка дозволяє приховувати внесені дані. Але дані все одно краще вносити (особливо код) інакше можна буде запутатися коли буде внесено кілька договорів контрагентів з "хххххххххх". Думаю з часом на сайті мають вирішити цю проблему.

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

Радистка_Кэт писав:
tinamar писав:
irina.skripka писав:и очередной раз не новый вопрос: ФОП в ЕДРПОУ вводить как "хххххххххх"или прописывать его ИНН?
вводить как "хххххххххх", ІПН- персоніфіковані дані, які не оприлюднюються
А адрес вы вносите?
Теперь адрес ФОПа вносится. Это открытая информация - в свободном доступе. За ИНН - ответов никто не даёт, увы... Только ещё коллизия в том, что даже, если нужно вносить ИНН, то в договорах, которые были заключены до появления приказа об открытии реестров, ничего исправить уже нельзя (если не ошибаюсь, то приказ мин. юстиции вышел в конце марта этого года) - в таких договорах останутся прочерки или нули, т.к. в доп. соглашениях поля для ввода ИНН/ЕДРПОУ нет.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Minzdrav, а вы как будете делать? Я везде, и в 2015 году тоже поставила хххххх. В крайнем случае, потом можно будет добавить, не думаю, что за такое будет штраф

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Кстати, ввиду того, что правки в договор вносить пока нельзя - пускает ли оно добавлять допсоглашения и акті в подписанній договор?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Minzdrav писав:
VOV писав:
Minzdrav писав:
nataliya28 писав:Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно вкидати на є-дата форми звітності які з"явилися в 2 кварталі 2016 р., за 3,4 кв.2015 та за 1 кв.2016 р. (маю на увазі по місцевому бюджету  Ф.№ 4-1м, 4-2м, 4-3м, ф.№7). Наперед вдячна за відповідь!
Да, необходимо заносить. И не тяните - не пропустите сроки. Тестовый режим окончен. Проверяйте каждый документ перед подписанием несколько раз - удалять подписанные документы до сих пор пока ещё нельзя.
Тестовий режим ще не закінчений
Зображення
І щось підказує що не закінчиться ще довго.
Надпись ни о чем не говорит (только она и осталась). В тестовом режиме возможно было удалять подписанные документы (при этом это нигде не фиксировалось). С 30 июня сайт в промышленной эксплуатации и штрафы уже будете платить Вы за нарушение сроков. За 2-й квартал последний день опубликования данных - 4 августа, то есть послезавтра. 
А вообще, это Ваше дело. Чего я переживаю?
Є-data
30 июля в 22:09 · https://www.facebook.com/edataua/#


Шановні колеги, будь ласка, Вашій увазі відкритий реєстр організацій, що не створили службові кабінети на порталі Є-data станом на 18.07.16 року. Окремо виділені державні підприємства. Ми працюємо над тим, щоб даний реєстр був доступний на порталі Є-data автоматично та по API.
Нагадуємо, що станом на сьогодні тестовий режим порталу ще не завершено. Наразі Міністерством фінансів розглядається подана документація щодо роботи порталу. Оскільки портал має пройти тестування і ми маємо доробити необхідний функціонал та забезпетити стабільну роботу - тестовий режим очікується що буде подовжено до того часу, поки усі заплановані роботи будуть виконані.
Будь ласка, реєструємо кабінети, тестуємо внесення договорів, пробуємо пакетне завантаження. Тестовий режим роботи порталу триває.





Задала им вопрос там. Посмотрим, что ответят

yo.malyarchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 листопада 2015, 11:17
Регіон: Запорожская область

Повідомлення yo.malyarchuk »

я что-то пропустила... так что по ФОПам теперь показывать, а что-нет? ИНН-нет, как я понимаю, а полное имя и адрес - да?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Радистка_Кэт писав:Кстати, ввиду того, что правки в договор вносить пока нельзя - пускает ли оно добавлять допсоглашения и акті в подписанній договор?
Звичайно що пускає. Інакше як би взагалі здійснювалося оприлюднення актів і доп дугод. А Ви хіба не підписували свої договори?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

пока нет)

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Minzdrav писав:
Радистка_Кэт писав:
tinamar писав:
irina.skripka писав:и очередной раз не новый вопрос: ФОП в ЕДРПОУ вводить как "хххххххххх"или прописывать его ИНН?
вводить как "хххххххххх", ІПН- персоніфіковані дані, які не оприлюднюються
А адрес вы вносите?
Теперь адрес ФОПа вносится. Это открытая информация - в свободном доступе. За ИНН - ответов никто не даёт, увы... Только ещё коллизия в том, что даже, если нужно вносить ИНН, то в договорах, которые были заключены до появления приказа об открытии реестров, ничего исправить уже нельзя (если не ошибаюсь, то приказ мин. юстиции вышел в конце марта этого года) - в таких договорах останутся прочерки или нули, т.к. в доп. соглашениях поля для ввода ИНН/ЕДРПОУ нет.
Якщо приховувати ИНН і показувати адресу і все інше то я чомусь не можу зрозуміти з логічної точки зору в чому ж тоді заключається взагалі приховування? До того ж всі ФОП які заключають договір в ньому обов'язково вказують свій код а от адреса для виконання договору якраз і не обов'язкова, особливо коли ФОП не хоче нею ділитися коли вона співпадає з домашньою, наприклад. Код Ви всі вказуєте в платіжних документах коли несете в казначейство, (уявіть платіжне доручення з хххххххххх). 
Я вважаю що на сайт потрібно вносити Ідентифікаційний код ФОП тому що передбачене таке поле (як і в платіжному дорученні). А от чи його оприлюднювати широкому кругу людей має піклуватися сайт. Для цього потрібно було їм добавити птичку опубліковувати чи приховувати дані. Отоді можна було говорити про приховування чи публікацію даних. А так виходить користувачі самі вирішують чи ставити в поле ЄДРПОУ вірні дані чи ні, при тому що це поле являється ключовим для бази договорів (чомусь ще не виникає такого питання при роботі з платіжними дорученнями).
Це так, в більшості думки в слух. І скоріш призначені для розробників сайту. А користувачам вважаю що немає чого переживати і слід вносити всі дані тому що в інструкції вказано явно: "Під час завантаження файлу на портал аналізуються поля 1 , 2 і 4 (номер договору, дата укладення та ЄДРПОУ контрагента)." А якщо заміняти ЄДРПОУ нулями в усіх ФОП то що ж тоді аналізувати сайту?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Радистка_Кэт писав:пока нет)
Тобто виходить Ви нічого ще не оприлюднили? В чому ж заключається страх підписати те що внесено?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

VOV писав:
Радистка_Кэт писав:пока нет)
Тобто виходить Ви нічого ще не оприлюднили? В чому ж заключається страх підписати те що внесено?
Ну вот, например, буквально вчера я выяснила, что нужно вносить спецификацию по услугам. Раньше обсуждалось, что только товар. С ФОПами, вот, так и не понятно. Я тоже склоняюсь к тому, что надо вносить, но единого мнения нет. А если бы я опубликовала - то вот, нервничала бы. 
Сейчас спешно вношу спецификации, сегодня закончу. Но если они дадут отсрочку - я бы не публиковала договора.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Радистка_Кэт писав:
VOV писав:
Радистка_Кэт писав:пока нет)
Тобто виходить Ви нічого ще не оприлюднили? В чому ж заключається страх підписати те що внесено?
Ну вот, например, буквально вчера я выяснила, что нужно вносить спецификацию по услугам. Раньше обсуждалось, что только товар. С ФОПами, вот, так и не понятно. Я тоже склоняюсь к тому, что надо вносить, но единого мнения нет. А если бы я опубликовала - то вот, нервничала бы. 
Сейчас спешно вношу спецификации, сегодня закончу. Но если они дадут отсрочку - я бы не публиковала договора.
Звичайно що це ваша справа оприлюднювати чи ні. Але я вважаю що внесені документи після перевірки слід зразу ж підписувати. Якщо ж після цього виявляться якісь помилки до для їх виправлення має бути механізм, якого поки що немає. І це буде лишнім нагадуванням розробникам про прискорення роботи над сайтом. А поки немає механізму виправити помилки то їх можна робити нічого не боячись так як поки що не прийняли закону який забороняє людям помилятися. В інакшому випадку можна боятися дуже довго і в кінці кінців так і не наважитися підписати... а може ще щось не так занесено ;)

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

неможу вже тиждень підписати ні договорів ні актів..пише Сертифікат незнайдено.

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

lilia88 писав:неможу вже тиждень підписати ні договорів ні актів..пише Сертифікат незнайдено.
может ключи закончились... у нас так было: медковские ключи как закончились, так и конвертированый перестал работать...

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

irina.skripka писав:
lilia88 писав:неможу вже тиждень підписати ні договорів ні актів..пише Сертифікат незнайдено.
может ключи закончились... у нас так было: медковские ключи как закончились, так и конвертированый перестал работать...
ВИ праві..я уточнила у гол.бухгалтера.Дякую

Irina87
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 15 червня 2016, 13:03
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Irina87 »

У когось підписуються договори чи звіти?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Вчера поздно вечером подписівались

bodya_93
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 55
З нами з: 10 липня 2014, 15:26
Регіон: Одесская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення bodya_93 »

Хто що пише в обгрунтування, коли тендерний договір і сума, наприклад, 460 000 або 1 800 000?

dex
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 06 листопада 2015, 15:56
Регіон: Черниговская область

Повідомлення dex »

Думаю, що обгрунтування потрібно лише тоді, коли тендерна процедура не відбулась.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Е-дата на фейсбуке удалила мой вопрос

Дозвонилась к ним на техподдержку, сказали, что тестовый режим не продлен ни на день, все работает, а опцию исправления договора они нам и не обещали, мол, лучше проверяйте.

Так что мы слишком хорошо о них подумали. И штрафовать, видимо, тоже не погнушаются....

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Да нет, это они себя оправдывают, ведь они же сначала не вложились в строки по допиливанию функционала до нормального вида.
По их словах выходит договора после подписания править нельзя...? Смешно.
После окончания "тестового" периода уже прошло довольно времени но о штрафах ничего не слышно ведь. Некогда штрафовать, всё время и силы уходят на доведение сайда, поэтому пока что можно сильно не переживать.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

А неудобные вопросы на фейсбуке удаляют давно... чтобы карму не портить ;)

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

VOV, да, именно так, с возмущением, типа, а зачем их править? Вы не ошибайтесь.

Про СПД сказала что-то невразумительное, типа, если он на вас в суд не подаст, то публикуйте, или нули. Ни о чем.

Слава богу, дублировать в акте спецификацию, если она такая же, как в договоре, типа, не нужно

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Кое в чём я их конечно понимаю. Что они только исполнители и делают функционал который их попросили сделать. Но кто то же заказывал им этот сайт и проверяет как они его сделали и не они же будут штрафы выставлять если до них когда-то дойдёт а тот кто придумал всё это или тот кого назначат проверяющим. Вот и отвечать на вопросы что куда как и когда заносить должен он, тогда бы можно было точно знать что от нас требуют. Им то всё равно куда мы будем заносить и как. Они только технически делают сайт. Но то что они не признают свои ошибки и общаются свысока то это конечно их не красит.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Да я вообще возмущена, хотя и не строила иллюзий. Как так - удалять нормальный вопрос? Открытость, блин, и прозрачность. Сначала запустить кривой проект, напугать штрафами, заставить вносить кучу документов задним числом, оставить фразы про тестовый режим, кучу непоняток, и еще и быковать. Слов нет.

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

bodya_93 писав:Хто що пише в обгрунтування, коли тендерний договір і сума, наприклад, 460 000 або 1 800 000?
Ссылка на статью соответствующего закона, согласно которой проводилась или не проводилась тендерная процедура закупки. Ничего другого там не пишется и не придумывается. Обоснование нужно вносить всегда.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Minzdrav писав:
bodya_93 писав:Хто що пише в обгрунтування, коли тендерний договір і сума, наприклад, 460 000 або 1 800 000?
Ссылка на статью соответствующего закона, согласно которой проводилась или не проводилась тендерная процедура закупки. Ничего другого там не пишется и не придумывается. Обоснование нужно вносить всегда.
Чому потрібно завжди вносити коли написано "обґрунтування в разі відсутності"?

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”