Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Олюсялюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 10 червня 2015, 11:44
Регіон: Винницкая область

Повідомлення Олюсялюся »

потрібно внести 4 квартал 2016 року, а інформацію ви подаєте за наростаючим підсумком

Ромашкина78
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 25 березня 2016, 10:26
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ромашкина78 »

Олюсялюся, спасибо, значит правильно сделала...по идеи это ж год..и в периоде ставить квартал не надо...там эти программисты или кто они там, сами бы подумали..

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

Чи має хтось програмки (розумні бланки exel) для внесення договорів, накладних ?

rada111
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 03 січня 2017, 11:29
Регіон: Сумская область

Повідомлення rada111 »

Добрый день. Подскажите пож. кто смог зайти сегодня на портал?

lanasv27
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 26 серпня 2016, 10:40
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення lanasv27 »

Здравствуйте, у меня пока не получается зайти ((

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

lilia88 писав:Чи має хтось програмки (розумні бланки exel) для внесення договорів, накладних ?
В програмі РБюджет є цілий модуль який призначений саме для обліку договорів, актів, накладних з їх послідуєчим експортом на Є-Дата (це не бланки в Екселі, хоча  працює достатньо розумно)

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

lanasv27 писав:Здравствуйте, у меня пока не получается зайти ((
Сегодня тоже невозможно работать(( наверное, вся украина ринулась на е-дату

Nata Vovk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 16 грудня 2016, 12:39
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Nata Vovk »

Підскажіть, будь-ласка, дуже багато читаємо, але вже запуталися з єдрпоу фоп. У нас в районі половина зашифровує при введенні в договора, а половина спільноти вводить , що робити і які можуть бути "послєдствія".

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Nata Vovk, я. наприклад, не вводив. сам досі не знаю чи треба вводити чи ні. справа в тому, що сама e-data, в розділі де платіжк. які автоматично висвітлюються, програма прописує ікси - xxxxxxxxx. де має бути код фізичної особи.

Nata Vovk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 16 грудня 2016, 12:39
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Nata Vovk »

думаю 17р. почати з ххххххх)))) дякую

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

nazaar писав:Nata Vovk, я. наприклад, не вводив. сам досі не знаю чи треба вводити чи ні. справа в тому, що сама e-data, в розділі де платіжк. які автоматично висвітлюються, програма прописує ікси - xxxxxxxxx. де має бути код фізичної особи.
Але ж платіжка в казначейство подавалася без іксів, а лише на перегляд сайт поставив з іксами. Тому і в договорах та актах також потрібно б - вносити без іксів а сайт має приховувати при перегляді. Але коли реалізують розробники сайту такий механізм для договорів і актів невідомо.

Nata Vovk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 16 грудня 2016, 12:39
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Nata Vovk »

дай боже щоб розробники реалізували такий механізм щоб коди автоматично приховались...адже у нас з 30 установ тільки 3 приховали єдрпоу фоп))) сумно але факт)))і хто зна що з цим робити(((

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Nata Vovk писав:дай боже щоб розробники реалізували такий механізм щоб коди автоматично приховались...адже у нас з 30 установ тільки 3 приховали єдрпоу фоп))) сумно але факт)))і хто зна що з цим робити(((
Я вважаю що можна вносити договри та акти з не прихованими кодами. Інакше буде путаниця коли договори будуть з однаковими номерами. Про приховавання все таки мають турбуватися розробники сайту шляхом добавляння необхідного функціоналу. Інакше якщо заміняти код при наборі на ХХХХХХХХХХ то це вже якось не приховування а більше схоже на спотворювання бо можна набрати і 0000000000 і ---------- і що в голову прийде.

Аватар користувача
lilia88
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 09 лютого 2016, 09:54
Регіон: Львовская область

Повідомлення lilia88 »

Хто знає: раніше в на сайті запамятовувалось виконавці, єдрпоу, адреса,  а тепер ні. З чим це може бути повязано? :57:

Аватар користувача
Юса
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 27 червня 2013, 10:53
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Юса »

В нас , наприклад, не запам`'ятовує, бо ми щодня чистимо куки в браузері. Можливо, ви також їх почистили?

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

lilia88 писав:Хто знає: раніше в на сайті запамятовувалось виконавці, єдрпоу, адреса,  а тепер ні. З чим це може бути повязано? :57:
сайт нічого не запамятовує. це все браузер. до речі самі розробники рекомендуюють користуватися едатою через Google Chrome.

марина2020
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 27 травня 2013, 10:10
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення марина2020 »

Що це за звіт і хто  його заповнює
"Звіт про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послуг"

lanasv27
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 26 серпня 2016, 10:40
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення lanasv27 »

мария2020 писав:Що це за звіт і хто  його заповнює
"Звіт про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послуг"
Так само цікавить це питання :57:

Аватар користувача
TANYA85
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 13 лютого 2013, 13:36
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення TANYA85 »

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка якщо форма №7 звіту пуста чи потрібно її вносити? Дякую!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10289
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lanasv27 писав:
мария2020 писав:Що це за звіт і хто  його заповнює
"Звіт про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послуг"
Так само цікавить це питання :57:
Читайте Закон
2) у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності:
підприємство (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);
орган управління майном підприємства (найменування, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);
обсяг платежів за договорами за звітний період - у розрізі товарів, робіт і послуг;
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-koshtiv/

lanasv27
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 26 серпня 2016, 10:40
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення lanasv27 »

EVGENIY писав:
lanasv27 писав:
мария2020 писав:Що це за звіт і хто  його заповнює
"Звіт про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послуг"
Так само цікавить це питання :57:
Читайте Закон
2) у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності:
підприємство (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);
орган управління майном підприємства (найменування, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);
обсяг платежів за договорами за звітний період - у розрізі товарів, робіт і послуг;
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-koshtiv/
Спасибо! Сделала вывод, что мы как бюджетная организация, имеющая спец.фонд, этот отчёт не заполняем, так как спец.фонд всё равно считается "коштами Держ.бюджету" (в моём случае), а не "коштами від госп.діяльності"

Lyubo4ka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 12 серпня 2013, 15:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lyubo4ka »

Доброго дня! З Є-датою тільки почала працювати. Попередній бухгалтер не вносила дані в колонки Державний клачифікатор і Державний класифікатор (СPV) так можна? Чи ці поля обов'язкові для заповнення?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Lyubo4ka писав:Доброго дня! З Є-датою тільки почала працювати. Попередній бухгалтер не вносила дані в колонки Державний клачифікатор і Державний класифікатор (СPV) так можна? Чи ці поля обов'язкові для заповнення?
На даний час ці поля можна не заповнювати.

Lyubo4ka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 12 серпня 2013, 15:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lyubo4ka »

Дуже дякую!

Анастасия16
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 жовтня 2015, 17:42
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Анастасия16 »

Підкажіть, будь ласка, в чому помилка, я завантажую звіти на едата дбф файл (зроблений з екселя скачаного з вашого сайту), потім переглядаю втягнутий звіт, а деякі цифри по рядку не співпадають, або знаходяться не в тому рядку?? Виправляю кожен звіт... І чи можливо завантажувати звіти з експортованих з Медка файлів? Буду дуже вдячна за відповідь

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10289
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Анастасия16 писав:Підкажіть, будь ласка, в чому помилка, я завантажую звіти на едата дбф файл (зроблений з екселя скачаного з вашого сайту), потім переглядаю втягнутий звіт, а деякі цифри по рядку не співпадають, або знаходяться не в тому рядку?? Виправляю кожен звіт... І чи можливо завантажувати звіти з експортованих з Медка файлів? Буду дуже вдячна за відповідь
надішліть мені ваш звіт в екселі Gorg1310@mail.ru та укажіть конкретніше які саме рядки не співпадають!! Якщо у вас звітність в медке не розумію навіщо вам ексель??? Медок вміє екпортувати в формат для є-дати!

Анастасия16
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 жовтня 2015, 17:42
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Анастасия16 »

EVGENIY писав:
Анастасия16 писав:Підкажіть, будь ласка, в чому помилка, я завантажую звіти на едата дбф файл (зроблений з екселя скачаного з вашого сайту), потім переглядаю втягнутий звіт, а деякі цифри по рядку не співпадають, або знаходяться не в тому рядку?? Виправляю кожен звіт... І чи можливо завантажувати звіти з експортованих з Медка файлів? Буду дуже вдячна за відповідь
надішліть мені ваш звіт в екселі Gorg1310@mail.ru та укажіть конкретніше які саме рядки не співпадають!! Якщо у вас звітність в медке не розумію навіщо вам ексель??? Медок вміє екпортувати в формат для є-дати!
Медок в експортує в ХМL, як його завантажувати?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10289
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Анастасия16 писав:
EVGENIY писав:
Анастасия16 писав:Підкажіть, будь ласка, в чому помилка, я завантажую звіти на едата дбф файл (зроблений з екселя скачаного з вашого сайту), потім переглядаю втягнутий звіт, а деякі цифри по рядку не співпадають, або знаходяться не в тому рядку?? Виправляю кожен звіт... І чи можливо завантажувати звіти з експортованих з Медка файлів? Буду дуже вдячна за відповідь
надішліть мені ваш звіт в екселі Gorg1310@mail.ru та укажіть конкретніше які саме рядки не співпадають!! Якщо у вас звітність в медке не розумію навіщо вам ексель??? Медок вміє екпортувати в формат для є-дати!
Медок в експортує в ХМL, як його завантажувати?
Шукайте в медке експорт! Там не тільки хмл!

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

працюю із звітом про обсяг платежів у розрізі товарів, робіт і послуг, і чомусь перестав зберігати введену інформацію- може в когось така ж проблема-підскажіть що треба робити!!!!

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

ЯК ввести код за КОПФГ в звіт про використання договорів???? Все набралось, а це недає набрати!!! Навіть ніяка ячейка не світиться, але видає "код має містити не менше одного символу"??!!!

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”