Всем страдающим на Є-data!

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
lanasv27
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 26 серпня 2016, 10:40
Регіон: Черновицкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення lanasv27 »

EVGENIY писав:
lanasv27 писав:
мария2020 писав:Що це за звіт і хто  його заповнює
"Звіт про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послуг"
Так само цікавить це питання :57:
Читайте Закон
2) у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності:
підприємство (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);
орган управління майном підприємства (найменування, місцезнаходження, прізвище, ім'я та по батькові керівника);
обсяг платежів за договорами за звітний період - у розрізі товарів, робіт і послуг;
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... h-koshtiv/
Спасибо! Сделала вывод, что мы как бюджетная организация, имеющая спец.фонд, этот отчёт не заполняем, так как спец.фонд всё равно считается "коштами Держ.бюджету" (в моём случае), а не "коштами від госп.діяльності"

Lyubo4ka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 12 серпня 2013, 15:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lyubo4ka »

Доброго дня! З Є-датою тільки почала працювати. Попередній бухгалтер не вносила дані в колонки Державний клачифікатор і Державний класифікатор (СPV) так можна? Чи ці поля обов'язкові для заповнення?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Lyubo4ka писав:Доброго дня! З Є-датою тільки почала працювати. Попередній бухгалтер не вносила дані в колонки Державний клачифікатор і Державний класифікатор (СPV) так можна? Чи ці поля обов'язкові для заповнення?
На даний час ці поля можна не заповнювати.

Lyubo4ka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 12 серпня 2013, 15:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lyubo4ka »

Дуже дякую!

Анастасия16
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 жовтня 2015, 17:42
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Анастасия16 »

Підкажіть, будь ласка, в чому помилка, я завантажую звіти на едата дбф файл (зроблений з екселя скачаного з вашого сайту), потім переглядаю втягнутий звіт, а деякі цифри по рядку не співпадають, або знаходяться не в тому рядку?? Виправляю кожен звіт... І чи можливо завантажувати звіти з експортованих з Медка файлів? Буду дуже вдячна за відповідь

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Анастасия16 писав:Підкажіть, будь ласка, в чому помилка, я завантажую звіти на едата дбф файл (зроблений з екселя скачаного з вашого сайту), потім переглядаю втягнутий звіт, а деякі цифри по рядку не співпадають, або знаходяться не в тому рядку?? Виправляю кожен звіт... І чи можливо завантажувати звіти з експортованих з Медка файлів? Буду дуже вдячна за відповідь
надішліть мені ваш звіт в екселі Gorg1310@mail.ru та укажіть конкретніше які саме рядки не співпадають!! Якщо у вас звітність в медке не розумію навіщо вам ексель??? Медок вміє екпортувати в формат для є-дати!

Анастасия16
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 жовтня 2015, 17:42
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Анастасия16 »

EVGENIY писав:
Анастасия16 писав:Підкажіть, будь ласка, в чому помилка, я завантажую звіти на едата дбф файл (зроблений з екселя скачаного з вашого сайту), потім переглядаю втягнутий звіт, а деякі цифри по рядку не співпадають, або знаходяться не в тому рядку?? Виправляю кожен звіт... І чи можливо завантажувати звіти з експортованих з Медка файлів? Буду дуже вдячна за відповідь
надішліть мені ваш звіт в екселі Gorg1310@mail.ru та укажіть конкретніше які саме рядки не співпадають!! Якщо у вас звітність в медке не розумію навіщо вам ексель??? Медок вміє екпортувати в формат для є-дати!
Медок в експортує в ХМL, як його завантажувати?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Анастасия16 писав:
EVGENIY писав:
Анастасия16 писав:Підкажіть, будь ласка, в чому помилка, я завантажую звіти на едата дбф файл (зроблений з екселя скачаного з вашого сайту), потім переглядаю втягнутий звіт, а деякі цифри по рядку не співпадають, або знаходяться не в тому рядку?? Виправляю кожен звіт... І чи можливо завантажувати звіти з експортованих з Медка файлів? Буду дуже вдячна за відповідь
надішліть мені ваш звіт в екселі Gorg1310@mail.ru та укажіть конкретніше які саме рядки не співпадають!! Якщо у вас звітність в медке не розумію навіщо вам ексель??? Медок вміє екпортувати в формат для є-дати!
Медок в експортує в ХМL, як його завантажувати?
Шукайте в медке експорт! Там не тільки хмл!

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

працюю із звітом про обсяг платежів у розрізі товарів, робіт і послуг, і чомусь перестав зберігати введену інформацію- може в когось така ж проблема-підскажіть що треба робити!!!!

джус
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 28 серпня 2013, 12:40
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубно
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення джус »

ЯК ввести код за КОПФГ в звіт про використання договорів???? Все набралось, а це недає набрати!!! Навіть ніяка ячейка не світиться, але видає "код має містити не менше одного символу"??!!!

govitas
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 січня 2017, 09:28
Регіон: Донецкая область

Повідомлення govitas »

Скажіть будь ласка звіт у розрізі товарів, робіт і послуг - у якому форматі та як у форматі CSV вносити дату, щоб вона автоматично підливалася у звіт?

hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

Программа очень виснет, с горем пополам внесла 2016 год. Записала, подписала. После обеда захожу в ярлычок "Договори" - нет перечня моих договоров, точно также и с внесенными отчетами. Это у всех так? Звонила на горячую линию, сказали подождите, медленный интернет - появится. Жду пол часа!!!

govitas
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 січня 2017, 09:28
Регіон: Донецкая область

Повідомлення govitas »

нарешті у звіт у розрізі товарів, робіт і послуг почали автоматично підливатися дати, но стало писати заповніть усі ячейки, при цьому усі вони заповнені, що може бути, підкажить будь ласка?

Lyubo4ka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 12 серпня 2013, 15:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lyubo4ka »

Доброго дня! Це тільки у мене вже 2 години не працює є-дата?

ksenjaM
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 10 жовтня 2012, 19:42
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов

Повідомлення ksenjaM »

Lyubo4ka, в мене так сама є-дата не працює

Lyubo4ka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 12 серпня 2013, 15:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lyubo4ka »

ksenjaM, вже запрацюв портал)

Lyubo4ka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 12 серпня 2013, 15:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lyubo4ka »

Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно вносити в є-дату договори на субвенцію?

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Lyubo4ka писав:Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно вносити в є-дату договори на субвенцію?
це що за договора такі?

Lyubo4ka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 12 серпня 2013, 15:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lyubo4ka »

nazaar, договір між ройонною радою і нами (сільською радою) на виділення субвенції. Ми надаємо субвенцію для фінансування нашого амбулаторії, школи чи терцентру.

nicstar_74@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 січня 2016, 13:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nicstar_74@ukr.net »

Підскажіть. На сьогодняшній день обов'язково заповнювати специфікацію в договорах і накладних. Чи можна просто ігнорувати ці таблиці?

Pavel-san
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 135
З нами з: 20 січня 2015, 08:42
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Pavel-san »

Підкажіть будь-ласка , можна я піду в Верховну Раду, знайду того генія, який запропонував цю дивовижну послугу з ще дивовижнішею программою,  і з усієї сили трісну його об підлогу?
Тирять бабло мильйонами, а я тут ввечері ( бо днем нерви не витримують),  повинен в программу вносити гайки з болтами по 1 грн. ........ з олівцями і т.п. Щоб люди бачили, що кабмін працює, все прозорро і для народу. 
НАкипіло вже. Написав би ще, на зрозумілій народові мові, так забанять.

Lyubo4ka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 12 серпня 2013, 15:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lyubo4ka »

Підкажіть, будь-ласка, підписку преси треба всю перераховувати по пунктах, чи можна загальною сумою?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

nicstar_74@ukr.net писав:Підскажіть. На сьогодняшній день обов'язково заповнювати специфікацію в договорах і накладних. Чи можна просто ігнорувати ці таблиці?
Судячи с того як "гарно" працює сайт а також беручи до уваги те що тестовий період продовжений ще на півроку, теоретично можна не тільки не заносити специфікацію в договорах і накладних а і самі договори та накладні заносити 1 через 5.
Тестовий період це ж як? Спробували занести - получилося / не получилося, щось не зручно - вказали, щось незрозуміло - спитали... і все! А далі розробники повинні працювати покращуючи надійність, зручність та функціонал. А користувачі займатися своїми справами.
А по факту навпаки. Користуачі вже два року "тестують" сайт - і вдень і вночі і у вихідні, а розробники займаються "своїми справами" і лише продовжують тестовий період... Як це можна назвати, як не знущанням над людьми.

nicstar_74@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 січня 2016, 13:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nicstar_74@ukr.net »

Підскажіть, авансові звіти на придбання господарських товарів треба вносити в е-дата чи ні?

Golka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 06 квітня 2014, 19:42
Регіон: Волынская Область
Звідки: Луцк

Повідомлення Golka »

VOV писав:
nicstar_74@ukr.net писав:Підскажіть. На сьогодняшній день обов'язково заповнювати специфікацію в договорах і накладних. Чи можна просто ігнорувати ці таблиці?
Судячи с того як "гарно" працює сайт а також беручи до уваги те що тестовий період продовжений ще на півроку, теоретично можна не тільки не заносити специфікацію в договорах і накладних а і самі договори та накладні заносити 1 через 5.
Тестовий період це ж як? Спробували занести - получилося / не получилося, щось не зручно - вказали, щось незрозуміло - спитали... і все! А далі розробники повинні працювати покращуючи надійність, зручність та функціонал. А користувачі займатися своїми справами.
А по факту навпаки. Користуачі вже два року "тестують" сайт - і вдень і вночі і у вихідні, а розробники займаються "своїми справами" і лише продовжують тестовий період... Як це можна назвати, як не знущанням над людьми.
Не бачила інформації про тестовий режим. Повідомте, будь ласка. Побачила сьогодні помилки в раніше опублікованих договорах, вже ведеться протокол змін. Думаю чи це буде якась "санкція" за це.

gelena
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 07 грудня 2016, 16:20
Регіон: Запорожская область
Подякували: 7 разів

Повідомлення gelena »

Pavel-san писав:Підкажіть будь-ласка , можна я піду в Верховну Раду, знайду того генія, який запропонував цю дивовижну послугу з ще дивовижнішею программою,  і з усієї сили трісну його об підлогу?
Тирять бабло мильйонами, а я тут ввечері ( бо днем нерви не витримують),  повинен в программу вносити гайки з болтами по 1 грн. ........ з олівцями і т.п. Щоб люди бачили, що кабмін працює, все прозорро і для народу. 
НАкипіло вже. Написав би ще, на зрозумілій народові мові, так забанять.
Я пойду с тобой!!!!!!!  Субботнее утро, дома все еще спят. А Я СИЖУ В Е-ДАТЕ!!!!! СУПЕР-РАБОТА!!!!!

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Golka писав:
VOV писав:
nicstar_74@ukr.net писав:Підскажіть. На сьогодняшній день обов'язково заповнювати специфікацію в договорах і накладних. Чи можна просто ігнорувати ці таблиці?
Судячи с того як "гарно" працює сайт а також беручи до уваги те що тестовий період продовжений ще на півроку, теоретично можна не тільки не заносити специфікацію в договорах і накладних а і самі договори та накладні заносити 1 через 5.
Тестовий період це ж як? Спробували занести - получилося / не получилося, щось не зручно - вказали, щось незрозуміло - спитали... і все! А далі розробники повинні працювати покращуючи надійність, зручність та функціонал. А користувачі займатися своїми справами.
А по факту навпаки. Користуачі вже два року "тестують" сайт - і вдень і вночі і у вихідні, а розробники займаються "своїми справами" і лише продовжують тестовий період... Як це можна назвати, як не знущанням над людьми.
Не бачила інформації про тестовий режим. Повідомте, будь ласка. Побачила сьогодні помилки в раніше опублікованих договорах, вже ведеться протокол змін. Думаю чи це буде якась "санкція" за це.
Тестовий режим продовжено до 1.07.2017, про це була інформація і тут десь і на їх офіційному форумі. Протокол змін - це просто протокол змін який фіксує виправлення підписаних документів, навіть якби і тестового режиму не було то це не означало б санкцій. А так тим більше ніяких санкцій до закінчення тестового режиму не буде, тому що ті помилки або те що щось не встигли оприлюднити, чи зробили не вчасно можливо були викликані саме не ндійною або не правильною роботою їхнього сайту. Тому до 1.07.1017 переживати взагалі не варто, а далі буде видно чи продовжать тестовий період.
От розробникам чомусь немає санкцій що вони вже два роки "тестують" сайт і ніяк його не дороблять, чим зривають виконання закону про оприлюднення.

finansistKP
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 06 березня 2013, 10:39
Регіон: Хмельницкая область
Звідки: Каменец-Подольский

Повідомлення finansistKP »

Як можна видалити підписаний звіт? Помилково вказала не той квартал: звіт за 2016 рік, а вказала І квартал 2017 року.
Дякую!

solovey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 23 січня 2014, 16:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Богуслав

Повідомлення solovey »

Подскажите , пожалуйста, я єкпосртирую отчеты с медка, но итоговые рядки не подбиваются, надо ли заносить итоги вручную?
И ещё отчёт по командировкам делается наростающим за год или только за квартал?


Моряк
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 січня 2015, 11:18
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення Моряк »

Скажіть будь ласка, а відколи необхілно заповнювати Звіт
про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послуг?
За минулий період не треба?

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”