Оприлюдення коштів на є-дата з 2016 року.

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
NataliSSS
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 13 липня 2016, 13:30
Регіон: Черниговская область

Повідомлення NataliSSS »

При завантаженні dbf файла видає повідомлення файл F015162.dbf
 
Не вдалося імпортувати файл. Можливо, його структура не підходить. Переконайтеся, що ви завантажили файл звіту

'про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2м) 2016'

що це значить?

Мельник Наталія
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 58
З нами з: 14 липня 2016, 22:50
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Мельник Наталія »

Тобто, не потрібно вносити і їх адресу...???

Inna@
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 липня 2016, 17:50
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Inna@ »

[font="Noto Sans", sans-serif]Подскажите, пожалуйста, как в е-дате внести договора по услугам?![/font]

Inna@
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 28 липня 2016, 17:50
Регіон: Кировоградская область

Повідомлення Inna@ »

Подскажите, пожалуйста, как в е-дате внести договора по услугам?! (они оличаются от договоров по товарам) срочно

svetlana@@@
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 30 січня 2014, 22:49
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення svetlana@@@ »

доброго дня!! всі встигли внести дані на е-дату?? штрафні санкції вже застосовують?? Скільки я вже "заробила"???

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

svetlana@@@ писав:доброго дня!! всі встигли внести дані на е-дату?? штрафні санкції вже застосовують?? Скільки я вже "заробила"???
Вносите всё как можно скорее. Как они говорили в крайнем вебинаре, штрафовать будут, в первую очередь, тех, кто вообще ничего не сделал. Есть такие, кто ещё вообще не зарегистрировался - с них и начнут. Слава Богу, появилась уже возможность вносить правки (удалять подписанные документы самостоятельно), если нашли ошибку. В любом случае, перед тем, как подписать - перепроверьте каждую цифру, стоят ли все необходимые отметки (особенно касается НДС - за него часто забывают). Если у Вас не сильно много документов осталось для публикации, то думаю, что можно не переживать ;-)
Востаннє редагувалось 05 серпня 2016, 12:18 користувачем Minzdrav, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Да, я вчера удалила подписанный акт и внесла по-новой. Хорошо хоть так можно

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

Радистка_Кэт писав:Да, я вчера удалила подписанный акт и внесла по-новой. Хорошо хоть так можно
Тоже вчера вечером удалил акт, в котором была ошибка - забыл указать, что сумма с учётом НДС.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Там глюк еще с пакетным подписанием. Выделила 2015 год, птички поставила в нем же - а подписало все равно все, в том числе июль этого года. Слава богу, я проверила все до этого

Natalee21
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 18
З нами з: 06 липня 2016, 09:24
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Natalee21 »

Здрайствуйте! я второй день не могу втянуть акты пишет во такую ошибку, что делать?
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator at webmaster@localhost to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.
More information about this error may be available in the server error log.
Apache/2.4.10 (Debian) Server at spending.gov.ua Port 80
Спасибо.

svetka9594
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 серпня 2016, 11:26
Регіон: Ровенская область

Повідомлення svetka9594 »

Доброго дня!
Скажіть будь ласка може хто знає, чому не зберігаються акти??? Вже тиждень пробую їх внести нічого не виходить. Викидає на початок всіх договорів і з'являється рожева рамка.

Аватар користувача
Пожилая Оксана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 вересня 2016, 09:59

Повідомлення Пожилая Оксана »

EVGENIY, підкажіть будь ласка. Ми УСЗН . Які документи потрібно вносити до договорів про надання комунальних послуг по призначеним субсидіям та пільгам? При регистрації та оплаті ми несемо до ДКУ рахунки та списки осіб, яким надано пільги. І ще. У Предметі договору прописані ст ЗУ , цілий перелік. Чи потрібно все це вносити ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Пожилая Оксана писав:EVGENIY, підкажіть будь ласка. Ми УСЗН . Які документи потрібно вносити до договорів про надання  комунальних послуг по призначеним субсидіям та пільгам?   При регистрації та оплаті ми несемо до ДКУ рахунки та списки осіб, яким надано пільги.    І ще. У Предметі договору прописані ст ЗУ , цілий перелік. Чи потрібно все це вносити ?
Інші виплати населенню
2730
- акт звірки розрахунків за надані пільги (субсидії) населенню;
- заявка на видачу готівки;
- реєстр бюджетних зобов'язань;
- реєстр бюджетних фінансових зобов'язань;
- офіційний переклад рішення закордонних юрисдикційних органів;
- постанова про відкриття виконавчого провадження для здійснення платежів на виконання рішень закордонних юрисдикційних органів, прийнятих за наслідками розгляду справ проти України;
- виконавчий документ;
- розрахунок іноземної валюти в еквіваленті до національної валюти;
- зведений реєстр виплат3;
- реєстр виплат3.
Платіжне доручення, чек, заявка на видачу готівки1, заявка-доручення на забезпечення іноземною валютою, заявка-доручення на здійснення видатків в іноземній валюті.
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... rdnih-dok/
Я Договорів тут не бачу, ще в порядку реєстрації ось таке є:
За бюджетними зобов'язаннями за окремими напрямами видатків (наприклад, заробітна плата, стипендії, нарахування на заробітну плату, різні види допомоги), у тому числі за бюджетними зобов'язаннями, у яких не зазначаються суми, у Реєстрі суми проставляються розпорядниками бюджетних коштів розрахунково, але в межах річних планових показників.
Тому ніякі договори носити не потрібно, це не їх справа! На виплату заробітної плати вони ж договорів не просять, а тут чому?

Kukharchuk Kateryna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2016, 15:30

Повідомлення Kukharchuk Kateryna »

Дорого времени суток. Только начала работать бухгалтером. Сделали ключи. Добралась до е-дати. До меня бухгалтер ничего не делал вообще. Подскажииииите с чего начинать? Мне договора регистрировать задним числом с 4 кв.2015 года? или можно начать с 1 го 2016? Помогииитеее.

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Kukharchuk Kateryna писав:Дорого времени суток. Только начала работать бухгалтером. Сделали ключи. Добралась до е-дати. До меня бухгалтер ничего не делал вообще. Подскажииииите с чего начинать? Мне договора регистрировать задним числом с 4 кв.2015 года? или можно начать с 1 го 2016? Помогииитеее.
Реєструйтесь, на сайті а далі берете договора, які були діючими у 3-4 кварталі 2015 року (попередні і ті що заключались у цей період) і потихенько вносите. А також і акти і накладні і звіти починаючи з ІІІ кв.2015 р.

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Майже всі це робили заднім числом раніше чи пізніше, яка різниця... І вносите всі дані до сьогоднішнього дня. До речі, на сайті ж не видно яким числом ви вносите інформація, а може я помиляюсь... давно там не була...

Kukharchuk Kateryna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2016, 15:30

Повідомлення Kukharchuk Kateryna »

naduchka писав:
Kukharchuk Kateryna писав:Дорого времени суток. Только начала работать бухгалтером. Сделали ключи. Добралась до е-дати. До меня бухгалтер ничего не делал вообще. Подскажииииите с чего начинать? Мне договора регистрировать задним числом с 4 кв.2015 года? или можно начать с 1 го 2016? Помогииитеее.
Реєструйтесь, на сайті а далі берете договора, які були діючими у 3-4 кварталі 2015 року (попередні і ті що заключались у цей період) і потихенько вносите. А також і акти і накладні і звіти починаючи з ІІІ кв.2015 р.
Так,  - третій день вивчаю програму. Три договори внесла. Підскажіть на який Закон посилатися у останньому пункті у 2015 та 2016 роках? Дякую.

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Підскажіть : в є-дата персональні дані ФОП  з якого періоду можна вносити , чи ще вносити з нулями? Я правильно розумію під персональними даними : ІПН, адреса? а "Керівник" ?

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

naduchka писав:Майже всі це робили заднім числом раніше чи пізніше, яка різниця... І вносите всі дані до сьогоднішнього дня. До речі, на сайті ж не видно яким числом ви вносите інформація, а може я помиляюсь... давно там не була...
видно каким числом вы подписали документ

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Kukharchuk Kateryna писав:
naduchka писав:
Kukharchuk Kateryna писав:Дорого времени суток. Только начала работать бухгалтером. Сделали ключи. Добралась до е-дати. До меня бухгалтер ничего не делал вообще. Подскажииииите с чего начинать? Мне договора регистрировать задним числом с 4 кв.2015 года? или можно начать с 1 го 2016? Помогииитеее.
Реєструйтесь, на сайті а далі берете договора, які були діючими у 3-4 кварталі 2015 року (попередні і ті що заключались у цей період) і потихенько вносите. А також і акти і накладні і звіти починаючи з ІІІ кв.2015 р.
Так,  - третій день вивчаю програму. Три договори внесла. Підскажіть на який Закон посилатися у останньому пункті у 2015 та 2016 роках? Дякую.
ЗАКОН України вiд 10.04.2014 N 1197-VІІ - це при умові якщо без тендерної процедури закупівля.

Аватар користувача
вишня
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 63
З нами з: 09 серпня 2013, 12:26
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення вишня »

Ну что ж Вы Кухарчук Катерина так Высказались о предыдущем бухгалтере!А может у нее, физически, времени не было вносить информацию.Может работала за двоих...В бюджетных организациях такое бывает.Желаю удачи в бухгалтерской профессии.

Kukharchuk Kateryna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2016, 15:30

Повідомлення Kukharchuk Kateryna »

naduchka писав:
Kukharchuk Kateryna писав:
naduchka писав:
Kukharchuk Kateryna писав:Дорого времени суток. Только начала работать бухгалтером. Сделали ключи. Добралась до е-дати. До меня бухгалтер ничего не делал вообще. Подскажииииите с чего начинать? Мне договора регистрировать задним числом с 4 кв.2015 года? или можно начать с 1 го 2016? Помогииитеее.
Реєструйтесь, на сайті а далі берете договора, які були діючими у 3-4 кварталі 2015 року (попередні і ті що заключались у цей період) і потихенько вносите. А також і акти і накладні і звіти починаючи з ІІІ кв.2015 р.
Так,  - третій день вивчаю програму. Три договори внесла. Підскажіть на який Закон посилатися у останньому пункті у 2015 та 2016 роках? Дякую.
ЗАКОН України вiд 10.04.2014 N 1197-VІІ - це при умові якщо без тендерної процедури закупівля.
Так, Дякую. Це я буду вказувать при реєстрвції договорів у 2015 році. 
А в 2016 році вказую  ЗУ №922-VIII ст.2 п.1.? Що думаєте з цього приводу?

Kukharchuk Kateryna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2016, 15:30

Повідомлення Kukharchuk Kateryna »

вишня писав:Ну что ж Вы Кухарчук Катерина так Высказались о предыдущем бухгалтере!А может у нее, физически, времени не было вносить информацию.Может работала за двоих...В бюджетных организациях такое бывает.Желаю удачи в бухгалтерской профессии.
:57:  Все может быть.  :19:  Спасибо за пожелание Удачи.

бухгалтер Ната
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 27 січня 2016, 15:31
Регіон: Херсонская область

Повідомлення бухгалтер Ната »

Підкажіть будь-ласка, хто давно вже працює на е-дата, як відобразити на сайті оплату річних, інфляції та пеню, наприклад по електроенергії, адже в актах виконаних робіт цих сум не має, а ми розносимо дані з актів в/р або накладних. Якщо їх не розносити, то не співпадуть рознесені суми з касовими видаткаами у звітах?

Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

Доброго дня!Підкажіть,чому я акти не можу втягнути?пише помилку :
Документ у рядку #1 має помилкові дані за договором: № договору 162, Дата 14.07.2016, ЄДРПОУ 12345678 (відбувається спроба завантажити документ до неiснуючого договору) .Але ж договора я витягла з Е-дати і там він точно існує.Дякую.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людмила_К писав:Доброго дня!Підкажіть,чому я акти не можу втягнути?пише помилку :
Документ у рядку #1 має помилкові дані за договором: № договору 162, Дата 14.07.2016, ЄДРПОУ 12345678 (відбувається спроба завантажити документ до неiснуючого договору) .Але ж договора я витягла з Е-дати і там він точно існує.Дякую.
В мене також виникали такі помилки. Це пов'язано з тим що сайт порівнює крім номера договора і ЄДРПОУ також ще і назву контрагента. Якщо спробувати завантажувати акт з назвою яка відрізняється від раніше занесеного договору то виникає така помилка, хоча номер договору і ЄДРПОУ збігаються.

Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

VOV,я і назву ,і договір і навіть суму беру з Е-дати(копіюванням),не може назва відрізнятись,а акти не грузяться...

Аватар користувача
Настя0602
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 26 вересня 2016, 13:51
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Настя0602 »

Мы бюджетная организация. Нам возмещают часть счетов по коммунальным расходам. Мы регистрируем в Казначействе полную сумму, а оплачиваем только часть, остальную часть оплачивают арендаторы, в Е-дате вносили полную сумму. В сентябре сделали восстановление юридических обязательств, потому что нам не хватало юридических обязательств для регистрации нового счета. Как в е-дате отобразить восстановление?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людмила_К писав:VOV,я і назву ,і договір і навіть суму беру з Е-дати(копіюванням),не може назва відрізнятись,а акти не грузяться...
А в назві лапок немає, або якихось небуквенних символів? Вони також можуть бути причиною.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Настя0602 писав:Мы бюджетная организация. Нам возмещают часть счетов по коммунальным расходам. Мы регистрируем в Казначействе полную сумму, а оплачиваем только часть, остальную часть оплачивают арендаторы, в Е-дате вносили полную сумму. В сентябре сделали восстановление юридических обязательств, потому что нам не хватало юридических обязательств для регистрации нового счета. Как в е-дате отобразить восстановление?
Скоріш за все в Є-Даті потрібно було відображати лише суму оплачену Вами за свою установу без врахування орендарів.

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”