Оприлюдення коштів на є-дата з 2016 року.

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
svetka9594
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 серпня 2016, 11:26
Регіон: Ровенская область

Повідомлення svetka9594 »

Доброго дня!
Скажіть будь ласка може хто знає, чому не зберігаються акти??? Вже тиждень пробую їх внести нічого не виходить. Викидає на початок всіх договорів і з'являється рожева рамка.

Аватар користувача
Пожилая Оксана
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 вересня 2016, 09:59

Повідомлення Пожилая Оксана »

EVGENIY, підкажіть будь ласка. Ми УСЗН . Які документи потрібно вносити до договорів про надання комунальних послуг по призначеним субсидіям та пільгам? При регистрації та оплаті ми несемо до ДКУ рахунки та списки осіб, яким надано пільги. І ще. У Предметі договору прописані ст ЗУ , цілий перелік. Чи потрібно все це вносити ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Пожилая Оксана писав:EVGENIY, підкажіть будь ласка. Ми УСЗН . Які документи потрібно вносити до договорів про надання  комунальних послуг по призначеним субсидіям та пільгам?   При регистрації та оплаті ми несемо до ДКУ рахунки та списки осіб, яким надано пільги.    І ще. У Предметі договору прописані ст ЗУ , цілий перелік. Чи потрібно все це вносити ?
Інші виплати населенню
2730
- акт звірки розрахунків за надані пільги (субсидії) населенню;
- заявка на видачу готівки;
- реєстр бюджетних зобов'язань;
- реєстр бюджетних фінансових зобов'язань;
- офіційний переклад рішення закордонних юрисдикційних органів;
- постанова про відкриття виконавчого провадження для здійснення платежів на виконання рішень закордонних юрисдикційних органів, прийнятих за наслідками розгляду справ проти України;
- виконавчий документ;
- розрахунок іноземної валюти в еквіваленті до національної валюти;
- зведений реєстр виплат3;
- реєстр виплат3.
Платіжне доручення, чек, заявка на видачу готівки1, заявка-доручення на забезпечення іноземною валютою, заявка-доручення на здійснення видатків в іноземній валюті.
https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... rdnih-dok/
Я Договорів тут не бачу, ще в порядку реєстрації ось таке є:
За бюджетними зобов'язаннями за окремими напрямами видатків (наприклад, заробітна плата, стипендії, нарахування на заробітну плату, різні види допомоги), у тому числі за бюджетними зобов'язаннями, у яких не зазначаються суми, у Реєстрі суми проставляються розпорядниками бюджетних коштів розрахунково, але в межах річних планових показників.
Тому ніякі договори носити не потрібно, це не їх справа! На виплату заробітної плати вони ж договорів не просять, а тут чому?

Kukharchuk Kateryna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2016, 15:30

Повідомлення Kukharchuk Kateryna »

Дорого времени суток. Только начала работать бухгалтером. Сделали ключи. Добралась до е-дати. До меня бухгалтер ничего не делал вообще. Подскажииииите с чего начинать? Мне договора регистрировать задним числом с 4 кв.2015 года? или можно начать с 1 го 2016? Помогииитеее.

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Kukharchuk Kateryna писав:Дорого времени суток. Только начала работать бухгалтером. Сделали ключи. Добралась до е-дати. До меня бухгалтер ничего не делал вообще. Подскажииииите с чего начинать? Мне договора регистрировать задним числом с 4 кв.2015 года? или можно начать с 1 го 2016? Помогииитеее.
Реєструйтесь, на сайті а далі берете договора, які були діючими у 3-4 кварталі 2015 року (попередні і ті що заключались у цей період) і потихенько вносите. А також і акти і накладні і звіти починаючи з ІІІ кв.2015 р.

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Майже всі це робили заднім числом раніше чи пізніше, яка різниця... І вносите всі дані до сьогоднішнього дня. До речі, на сайті ж не видно яким числом ви вносите інформація, а може я помиляюсь... давно там не була...

Kukharchuk Kateryna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2016, 15:30

Повідомлення Kukharchuk Kateryna »

naduchka писав:
Kukharchuk Kateryna писав:Дорого времени суток. Только начала работать бухгалтером. Сделали ключи. Добралась до е-дати. До меня бухгалтер ничего не делал вообще. Подскажииииите с чего начинать? Мне договора регистрировать задним числом с 4 кв.2015 года? или можно начать с 1 го 2016? Помогииитеее.
Реєструйтесь, на сайті а далі берете договора, які були діючими у 3-4 кварталі 2015 року (попередні і ті що заключались у цей період) і потихенько вносите. А також і акти і накладні і звіти починаючи з ІІІ кв.2015 р.
Так,  - третій день вивчаю програму. Три договори внесла. Підскажіть на який Закон посилатися у останньому пункті у 2015 та 2016 роках? Дякую.

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Підскажіть : в є-дата персональні дані ФОП  з якого періоду можна вносити , чи ще вносити з нулями? Я правильно розумію під персональними даними : ІПН, адреса? а "Керівник" ?

Лариса79
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 74
З нами з: 05 листопада 2015, 13:49
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Лариса79 »

naduchka писав:Майже всі це робили заднім числом раніше чи пізніше, яка різниця... І вносите всі дані до сьогоднішнього дня. До речі, на сайті ж не видно яким числом ви вносите інформація, а може я помиляюсь... давно там не була...
видно каким числом вы подписали документ

naduchka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 17 листопада 2015, 09:26
Регіон: Хмельницкая область
Подякували: 3 рази

Повідомлення naduchka »

Kukharchuk Kateryna писав:
naduchka писав:
Kukharchuk Kateryna писав:Дорого времени суток. Только начала работать бухгалтером. Сделали ключи. Добралась до е-дати. До меня бухгалтер ничего не делал вообще. Подскажииииите с чего начинать? Мне договора регистрировать задним числом с 4 кв.2015 года? или можно начать с 1 го 2016? Помогииитеее.
Реєструйтесь, на сайті а далі берете договора, які були діючими у 3-4 кварталі 2015 року (попередні і ті що заключались у цей період) і потихенько вносите. А також і акти і накладні і звіти починаючи з ІІІ кв.2015 р.
Так,  - третій день вивчаю програму. Три договори внесла. Підскажіть на який Закон посилатися у останньому пункті у 2015 та 2016 роках? Дякую.
ЗАКОН України вiд 10.04.2014 N 1197-VІІ - це при умові якщо без тендерної процедури закупівля.

Аватар користувача
вишня
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 63
З нами з: 09 серпня 2013, 12:26
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення вишня »

Ну что ж Вы Кухарчук Катерина так Высказались о предыдущем бухгалтере!А может у нее, физически, времени не было вносить информацию.Может работала за двоих...В бюджетных организациях такое бывает.Желаю удачи в бухгалтерской профессии.

Kukharchuk Kateryna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2016, 15:30

Повідомлення Kukharchuk Kateryna »

naduchka писав:
Kukharchuk Kateryna писав:
naduchka писав:
Kukharchuk Kateryna писав:Дорого времени суток. Только начала работать бухгалтером. Сделали ключи. Добралась до е-дати. До меня бухгалтер ничего не делал вообще. Подскажииииите с чего начинать? Мне договора регистрировать задним числом с 4 кв.2015 года? или можно начать с 1 го 2016? Помогииитеее.
Реєструйтесь, на сайті а далі берете договора, які були діючими у 3-4 кварталі 2015 року (попередні і ті що заключались у цей період) і потихенько вносите. А також і акти і накладні і звіти починаючи з ІІІ кв.2015 р.
Так,  - третій день вивчаю програму. Три договори внесла. Підскажіть на який Закон посилатися у останньому пункті у 2015 та 2016 роках? Дякую.
ЗАКОН України вiд 10.04.2014 N 1197-VІІ - це при умові якщо без тендерної процедури закупівля.
Так, Дякую. Це я буду вказувать при реєстрвції договорів у 2015 році. 
А в 2016 році вказую  ЗУ №922-VIII ст.2 п.1.? Що думаєте з цього приводу?

Kukharchuk Kateryna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2016, 15:30

Повідомлення Kukharchuk Kateryna »

вишня писав:Ну что ж Вы Кухарчук Катерина так Высказались о предыдущем бухгалтере!А может у нее, физически, времени не было вносить информацию.Может работала за двоих...В бюджетных организациях такое бывает.Желаю удачи в бухгалтерской профессии.
:57:  Все может быть.  :19:  Спасибо за пожелание Удачи.

бухгалтер Ната
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 27 січня 2016, 15:31
Регіон: Херсонская область

Повідомлення бухгалтер Ната »

Підкажіть будь-ласка, хто давно вже працює на е-дата, як відобразити на сайті оплату річних, інфляції та пеню, наприклад по електроенергії, адже в актах виконаних робіт цих сум не має, а ми розносимо дані з актів в/р або накладних. Якщо їх не розносити, то не співпадуть рознесені суми з касовими видаткаами у звітах?

Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

Доброго дня!Підкажіть,чому я акти не можу втягнути?пише помилку :
Документ у рядку #1 має помилкові дані за договором: № договору 162, Дата 14.07.2016, ЄДРПОУ 12345678 (відбувається спроба завантажити документ до неiснуючого договору) .Але ж договора я витягла з Е-дати і там він точно існує.Дякую.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людмила_К писав:Доброго дня!Підкажіть,чому я акти не можу втягнути?пише помилку :
Документ у рядку #1 має помилкові дані за договором: № договору 162, Дата 14.07.2016, ЄДРПОУ 12345678 (відбувається спроба завантажити документ до неiснуючого договору) .Але ж договора я витягла з Е-дати і там він точно існує.Дякую.
В мене також виникали такі помилки. Це пов'язано з тим що сайт порівнює крім номера договора і ЄДРПОУ також ще і назву контрагента. Якщо спробувати завантажувати акт з назвою яка відрізняється від раніше занесеного договору то виникає така помилка, хоча номер договору і ЄДРПОУ збігаються.

Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

VOV,я і назву ,і договір і навіть суму беру з Е-дати(копіюванням),не може назва відрізнятись,а акти не грузяться...

Аватар користувача
Настя0602
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 26 вересня 2016, 13:51
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Настя0602 »

Мы бюджетная организация. Нам возмещают часть счетов по коммунальным расходам. Мы регистрируем в Казначействе полную сумму, а оплачиваем только часть, остальную часть оплачивают арендаторы, в Е-дате вносили полную сумму. В сентябре сделали восстановление юридических обязательств, потому что нам не хватало юридических обязательств для регистрации нового счета. Как в е-дате отобразить восстановление?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людмила_К писав:VOV,я і назву ,і договір і навіть суму беру з Е-дати(копіюванням),не може назва відрізнятись,а акти не грузяться...
А в назві лапок немає, або якихось небуквенних символів? Вони також можуть бути причиною.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Настя0602 писав:Мы бюджетная организация. Нам возмещают часть счетов по коммунальным расходам. Мы регистрируем в Казначействе полную сумму, а оплачиваем только часть, остальную часть оплачивают арендаторы, в Е-дате вносили полную сумму. В сентябре сделали восстановление юридических обязательств, потому что нам не хватало юридических обязательств для регистрации нового счета. Как в е-дате отобразить восстановление?
Скоріш за все в Є-Даті потрібно було відображати лише суму оплачену Вами за свою установу без врахування орендарів.

Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

VOV писав:
Людмила_К писав:VOV,я і назву ,і договір і навіть суму беру з Е-дати(копіюванням),не може назва відрізнятись,а акти не грузяться...
А в назві лапок немає, або якихось небуквенних символів? Вони також можуть бути причиною.
Грузила окремо назви з лапками і окремо без нічого(наприклад ФОП Іванов І.І.) - не грузиться((

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людмила_К писав:
VOV писав:
Людмила_К писав:VOV,я і назву ,і договір і навіть суму беру з Е-дати(копіюванням),не може назва відрізнятись,а акти не грузяться...
А в назві лапок немає, або якихось небуквенних символів? Вони також можуть бути причиною.
Грузила окремо назви з лапками і окремо без нічого(наприклад ФОП Іванов І.І.) - не грузиться((
Цікавить та назва що в договорі. У мене був випадок з назвою в якій були одні лапки. Після багаторазових змін на сайті назви з одними лапками перестали грузитися, відповідно підібрати назву до вже загруженої не виходить. Виходи два: або редагувати назву внесеного договору (не факт що допоможе, а от проблеми через повторне підписання і версії зміненого документу можуть добавитися) або заходити в договір і добавляти акти вручну засобами сайту

Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

VOV писав:
Людмила_К писав:
VOV писав:
Людмила_К писав:VOV,я і назву ,і договір і навіть суму беру з Е-дати(копіюванням),не може назва відрізнятись,а акти не грузяться...
А в назві лапок немає, або якихось небуквенних символів? Вони також можуть бути причиною.
Грузила окремо назви з лапками і окремо без нічого(наприклад ФОП Іванов І.І.) - не грузиться((
Цікавить та назва що в договорі. У мене був випадок з назвою в якій були одні лапки. Після багаторазових змін на сайті назви з одними лапками перестали грузитися, відповідно підібрати назву до вже загруженої не виходить. Виходи два: або редагувати назву внесеного договору (не факт що допоможе, а от проблеми через повторне підписання і версії зміненого документу можуть добавитися) або заходити в договір і добавляти акти вручну засобами сайту
Я ще договори не підписувала,а змінила назву поставщика на самі букви(без крапок,лапок  і т.п.)скопіювала її в акт.Результат:те ж саме.Не грузить. Поекспериментую ще завтра.Не вийде,то буду по одному акту вводити(((

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Дивна ситуація. Корисно було б знайти причину проблеми.
У Вас же якщо договір ще не підписаний то можна видалити його а потім заносити новий і пробувати під нього втягувати поки не почне втягуватися

Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

VOV писав:Дивна ситуація. Корисно було б знайти причину проблеми.
У Вас же якщо договір ще не підписаний то можна видалити його а потім заносити новий і пробувати під нього втягувати поки не почне втягуватися
Дякую.Буду пробувати)))

Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

Людмила_К писав:
VOV писав:Дивна ситуація. Корисно було б знайти причину проблеми.
У Вас же якщо договір ще не підписаний то можна видалити його а потім заносити новий і пробувати під нього втягувати поки не почне втягуватися
Дякую.Буду пробувати)))
Роблю висновок:в назві контрагента не повинно бути крапок,тире,лапок і т.п. Їх наявність не дає можливість втягувати акти пакетом. Декілька договорів у мене було без зайвих знаків - акти втяглись.Заміна назви в договорі нічого не дає.Теба видаляти весь договір і по-новому вводити без знаків. У мене тільки так вийшло Дякую за підказку))

Аватар користувача
Настя0602
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 26 вересня 2016, 13:51
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Настя0602 »

А если сейчас откорректировать акты занесенные в е-дату, уже подписанные, не будут ли потом(когда сайт будет работать не в тестовом режиме) применяться штрафные санкции?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людмила_К писав:
Людмила_К писав:
VOV писав:Дивна ситуація. Корисно було б знайти причину проблеми.
У Вас же якщо договір ще не підписаний то можна видалити його а потім заносити новий і пробувати під нього втягувати поки не почне втягуватися
Дякую.Буду пробувати)))
Роблю висновок:в назві контрагента не повинно бути крапок,тире,лапок і т.п. Їх наявність не дає можливість втягувати акти пакетом. Декілька договорів у мене було без зайвих знаків - акти втяглись.Заміна назви в договорі нічого не дає.Теба видаляти весь договір і по-новому вводити без знаків. У мене тільки так вийшло Дякую за підказку))
Я також так думав, але була надія що можна буде внести зміни і проблему вирішити. Виходить що ні. Видалити підписаний договір та ще й з актами для вирішення проблеми не хочеться. Тому будемо чекати що розробники якось виправлять цю помилку.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Настя0602 писав:А если сейчас откорректировать акты занесенные в е-дату, уже подписанные, не будут ли потом(когда сайт будет работать не в тестовом режиме) применяться штрафные санкции?
Ні не будуть. Корегування і зроблено для того щоб виправляти допущені при введенні помилки і ним при потребі слід користуватися.

фіалка6289
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 13 лютого 2015, 10:14
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Повідомлення фіалка6289 »

Підскажіть, будь ласка, як оприлюднити акт на проведення поточного ремонту приміщення в Є даті. Або - як взагалі прозвітувати перед Є датою про виконання ( використання) коштів згідно  договору укладеного на провдення поточного ремонту приміщення.

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”