Оприлюдення коштів на є-дата з 2016 року.

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

VOV писав:
Людмила_К писав:VOV,я і назву ,і договір і навіть суму беру з Е-дати(копіюванням),не може назва відрізнятись,а акти не грузяться...
А в назві лапок немає, або якихось небуквенних символів? Вони також можуть бути причиною.
Грузила окремо назви з лапками і окремо без нічого(наприклад ФОП Іванов І.І.) - не грузиться((

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людмила_К писав:
VOV писав:
Людмила_К писав:VOV,я і назву ,і договір і навіть суму беру з Е-дати(копіюванням),не може назва відрізнятись,а акти не грузяться...
А в назві лапок немає, або якихось небуквенних символів? Вони також можуть бути причиною.
Грузила окремо назви з лапками і окремо без нічого(наприклад ФОП Іванов І.І.) - не грузиться((
Цікавить та назва що в договорі. У мене був випадок з назвою в якій були одні лапки. Після багаторазових змін на сайті назви з одними лапками перестали грузитися, відповідно підібрати назву до вже загруженої не виходить. Виходи два: або редагувати назву внесеного договору (не факт що допоможе, а от проблеми через повторне підписання і версії зміненого документу можуть добавитися) або заходити в договір і добавляти акти вручну засобами сайту

Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

VOV писав:
Людмила_К писав:
VOV писав:
Людмила_К писав:VOV,я і назву ,і договір і навіть суму беру з Е-дати(копіюванням),не може назва відрізнятись,а акти не грузяться...
А в назві лапок немає, або якихось небуквенних символів? Вони також можуть бути причиною.
Грузила окремо назви з лапками і окремо без нічого(наприклад ФОП Іванов І.І.) - не грузиться((
Цікавить та назва що в договорі. У мене був випадок з назвою в якій були одні лапки. Після багаторазових змін на сайті назви з одними лапками перестали грузитися, відповідно підібрати назву до вже загруженої не виходить. Виходи два: або редагувати назву внесеного договору (не факт що допоможе, а от проблеми через повторне підписання і версії зміненого документу можуть добавитися) або заходити в договір і добавляти акти вручну засобами сайту
Я ще договори не підписувала,а змінила назву поставщика на самі букви(без крапок,лапок  і т.п.)скопіювала її в акт.Результат:те ж саме.Не грузить. Поекспериментую ще завтра.Не вийде,то буду по одному акту вводити(((

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Дивна ситуація. Корисно було б знайти причину проблеми.
У Вас же якщо договір ще не підписаний то можна видалити його а потім заносити новий і пробувати під нього втягувати поки не почне втягуватися

Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

VOV писав:Дивна ситуація. Корисно було б знайти причину проблеми.
У Вас же якщо договір ще не підписаний то можна видалити його а потім заносити новий і пробувати під нього втягувати поки не почне втягуватися
Дякую.Буду пробувати)))

Аватар користувача
Людмила_К
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 червня 2015, 09:34
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Людмила_К »

Людмила_К писав:
VOV писав:Дивна ситуація. Корисно було б знайти причину проблеми.
У Вас же якщо договір ще не підписаний то можна видалити його а потім заносити новий і пробувати під нього втягувати поки не почне втягуватися
Дякую.Буду пробувати)))
Роблю висновок:в назві контрагента не повинно бути крапок,тире,лапок і т.п. Їх наявність не дає можливість втягувати акти пакетом. Декілька договорів у мене було без зайвих знаків - акти втяглись.Заміна назви в договорі нічого не дає.Теба видаляти весь договір і по-новому вводити без знаків. У мене тільки так вийшло Дякую за підказку))

Аватар користувача
Настя0602
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 26 вересня 2016, 13:51
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Настя0602 »

А если сейчас откорректировать акты занесенные в е-дату, уже подписанные, не будут ли потом(когда сайт будет работать не в тестовом режиме) применяться штрафные санкции?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Людмила_К писав:
Людмила_К писав:
VOV писав:Дивна ситуація. Корисно було б знайти причину проблеми.
У Вас же якщо договір ще не підписаний то можна видалити його а потім заносити новий і пробувати під нього втягувати поки не почне втягуватися
Дякую.Буду пробувати)))
Роблю висновок:в назві контрагента не повинно бути крапок,тире,лапок і т.п. Їх наявність не дає можливість втягувати акти пакетом. Декілька договорів у мене було без зайвих знаків - акти втяглись.Заміна назви в договорі нічого не дає.Теба видаляти весь договір і по-новому вводити без знаків. У мене тільки так вийшло Дякую за підказку))
Я також так думав, але була надія що можна буде внести зміни і проблему вирішити. Виходить що ні. Видалити підписаний договір та ще й з актами для вирішення проблеми не хочеться. Тому будемо чекати що розробники якось виправлять цю помилку.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Настя0602 писав:А если сейчас откорректировать акты занесенные в е-дату, уже подписанные, не будут ли потом(когда сайт будет работать не в тестовом режиме) применяться штрафные санкции?
Ні не будуть. Корегування і зроблено для того щоб виправляти допущені при введенні помилки і ним при потребі слід користуватися.

фіалка6289
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 13 лютого 2015, 10:14
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Повідомлення фіалка6289 »

Підскажіть, будь ласка, як оприлюднити акт на проведення поточного ремонту приміщення в Є даті. Або - як взагалі прозвітувати перед Є датою про виконання ( використання) коштів згідно  договору укладеного на провдення поточного ремонту приміщення.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

фіалка6289 писав:Підскажіть, будь ласка, як оприлюднити акт на проведення поточного ремонту приміщення в Є даті. Або - як взагалі прозвітувати перед Є датою про виконання ( використання) коштів згідно  договору укладеного на провдення поточного ремонту приміщення.
Внести до договору акт з переліком і сумами робіт в специфікації. Цього думаю буде достатньо.

фіалка6289
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 13 лютого 2015, 10:14
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Повідомлення фіалка6289 »

Яким чином мені допоможе дана программа ввести зміст локального кошторису, договорної ціни, акту виконаних робіт та підсумкової відомості ресурсів. Я так розумію, що Є дата передбачає оприлюднення саме цих документів, які в данному випадку ємкі( 20 сторінок) і унікальні.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

фіалка6289 писав:Яким чином мені допоможе дана программа ввести зміст локального кошторису, договорної ціни, акту виконаних робіт та  підсумкової відомості ресурсів. Я так розумію, що Є дата передбачає оприлюднення саме цих документів, які в данному випадку ємкі( 20 сторінок) і унікальні.
Ні. Є-Дата є механізмом прилюднення, відповідно Ви можете оприлюднювати лише те  і у такому форматі як пропонується розробниками сайту. А пропонується на даний момент оприлюднювати дані  про виконані роботи у вигладі Актів / накладних з можливістью уточнити перелік робіт у вигляді специфікації з цінами і кількістю. Тому тільки в такому форматі і можете оприлюднити, по іншому, на жаль не вийде.

Bobrova Nataliia
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 26 січня 2016, 12:37
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Bobrova Nataliia »

какие сроки внесения информации? до 20 числа за III квартал, или пока сайт в тестовом режиме сроков нет?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

Bobrova Nataliia писав:какие сроки внесения информации? до 20 числа за III квартал, или пока сайт в тестовом режиме сроков нет?
Так, потрібно намагатися вкладатися в строки але в звязку з тестовим режимом і частими збоями в роботі ніхто вимагати виконання цих строків поки що не буде.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

mshep писав:Hallo!
Вопрос 1,  по формированию dbf-файла для Формы 7– Звіт про заборгованість.
Имена файлов д.б.   F7xxxppk.dbf - загальний фонд;   де:  
xxx – код відомчої класифікаціїї;        рр – дві останні цифри звітного року;        k  - звітний квартал
Код ведомств.классификации - 010,  а кодов прогр.классификации - несколько.  Т е формируется один файл dbf, F7010163.dbf   и как в нем разместить информацию с листов,  у которых разные коды  прогр.классификации?  
И второй вопрос:  где можно скачать соврем. файл Excel,  чтобы в нем были макросы с формированием dbf?
В дбф файлі є поле KPK в яких розміщується інформація про коди програмної класифікації а назва файлу може бути будь якою, перевірено, тягнеться все, аби структура підходила.

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

VOV писав:
Bobrova Nataliia писав:какие сроки внесения информации? до 20 числа за III квартал, или пока сайт в тестовом режиме сроков нет?
Так, потрібно намагатися вкладатися в строки але в звязку з тестовим режимом і частими збоями в роботі ніхто вимагати виконання цих строків поки що не буде.
а де Ви такі строки знайшли? в законі написано 35 кд після закінчення кварталу

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

irina.skripka писав:
VOV писав:
Bobrova Nataliia писав:какие сроки внесения информации? до 20 числа за III квартал, или пока сайт в тестовом режиме сроков нет?
Так, потрібно намагатися вкладатися в строки але в звязку з тестовим режимом і частими збоями в роботі ніхто вимагати виконання цих строків поки що не буде.
а де Ви такі строки знайшли? в законі написано 35 кд після закінчення кварталу
Вірно 35 днів. Але поки режим тестовий то за невкладання в термін санкцій не приміняють.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

mshep писав: И вопрос:  сами исходные екселевские файлы откуда у народа берутся?
Из госоргана какого-то?   Они нужны только для распечатки или еще куда-то отсылаются?
Екселівські файли у користувачів беруться звідки завгодно, корегуються, дописуються переписуються.... воно на те ж і екселівські.
І використовуються вони для чого завгодно, для чого хоче сам користувач. 
Щоб зрозуміти всі нюанси по цій темі потрібно потрацювати в бюджетній установі певний час і самому ними покористуватися.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

mshep писав:"для чого хоче сам користувач." - это уже почти из Декларации прав человека! )))
Что подразумеваете под "исходными екселевскими файлами"???  :52:

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
mshep писав:"для чого хоче сам користувач." - это уже почти из Декларации прав человека! )))
Что подразумеваете под "исходными екселевскими файлами"???  :52:
Скорей всего суть вопроса... где они рождаются из ничего (всё же где то берётся)? И после этого становятся исходными :52:

nataliya28
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 02 квітня 2014, 18:38
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кобеляки
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nataliya28 »

Помилково не вказала в звіті Ф 2-м, що це звіт за 3-й квартал, зберегла і підписала. Відкрила на перегляд, а там звіт за 2016 рік. Як видалити підписаний звіт і внести знову вірно?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

mshep писав:"Что подразумеваете под "исходными екселевскими файлами"???"
"Скорей всего суть вопроса... где они рождаются из ничего (всё же где то берётся)? И после этого становятся исходными "

Просто хочу утвердиться в подозрении,  что пользователи лепили xls сами, исзодя из распечатанного где-то в журнале образца выходной формы.
И заодно  выяснить:  хотя бы расположение столбцов формы  и их наименование в Excel  возможно ли,  что одинаковое (по крайней мере - у большинства).
Возможно лепили, возможно что одинаковые... но никто этого не знает.
Интересно узнать, а что даст ответ на этот вопрос? Это же ексель..

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

mshep писав:Хоть упростить обработку в программе:  меньше анализировать тип ячеек и наличие в них формул - просто тупо идти по заданному диапазону столбцов.
Так нет ничего проще. Задай диапазон столбцов и иди по нему. Так все делают.
А если хочешь угадать пользовательские столбцы.... то сомневаюсь что даже анализ поможет так как пользователь может теоретически придумать что угодно в своём файле отчёта.

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Доброго дня! Підкажіть, чи треба оприлюднювати бюджетній організації трьохсторонній  договір, по якому бюджетній організації зробили капремонт за благодійні кошти? Договір складен з надавачем благодійних коштів, з підрядником та бюджетною установою.

23003107
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 серпня 2016, 08:31
Регіон: Харьковская область

Повідомлення 23003107 »

Підкажіть будь-ласка, форму-2 за 3 квартал 2016 року набираємо вручну при зберіганні документу не зберігає документ. Всі форми в казначейство надаємо в форматі docx. Що робити?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

23003107 писав:Підкажіть будь-ласка, форму-2 за 3 квартал 2016 року набираємо вручну при зберіганні документу не зберігає документ. Всі форми в казначейство надаємо в форматі docx. Що робити?
Варіантів дій багато:
1. Вияснити чого не зберігає документ і набирати так щоб зберігало
2. Набирати форми для подачі в казначейство не в docx а в xls
3. Скачати з цього сайту екселівські звіти з можливістю експорту в дбф формат для ЄДата і завантажувати звіти
4. Встановити будь яку звітну програму з експортом в дбф формат для ЄДата і завантажувати звіти

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

mshep писав:"Что подразумеваете под "исходными екселевскими файлами"???"
"Скорей всего суть вопроса... где они рождаются из ничего (всё же где то берётся)? И после этого становятся исходными "

Просто хочу утвердиться в подозрении,  что пользователи лепили xls сами, исзодя из распечатанного где-то в журнале образца выходной формы.
И заодно  выяснить:  хотя бы расположение столбцов формы  и их наименование в Excel  возможно ли,  что одинаковое (по крайней мере - у большинства).
Форми затверджені наказом МФУ 44! Ексель который тут на сайте лепил я! Но это не значит что кто то и сам не слепил себе! У большинства наверно этот файл! К тому же формы часто меняют :(

Аватар користувача
Ponaroshkou Iren
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 травня 2015, 16:10
Звідки: Украина, Днепродзержинск

Повідомлення Ponaroshkou Iren »

Доброго дня! підкажіть будь-ласка. вийшла с декретної відпустки, а тут такий сюрприз - е-дата. 3 квартал закривала колишній бухгалтер. мовчки повернулась та пішла. Документів ніяких не залишила - тільки первинні та банк. Дійшла черга до е-дата. А там договори внесені до 06.06.16р . А опубліковані і того менше. Звіту - жодного. Що мені зараз з усім цим робити. Звісно буду вносити всі договори/акти/накладні, а що зі звітами робити? І яка буде відповідальність?

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Ponaroshkou Iren, інформація оприлюднюється щоквартально не пізніше 35 днів після закінчення звітного періоду. значить потрібно внести договори за III квартал. за 4 квартал можна відзвітувати в січні. щодо відповідальності. до кінця року е-дата працює в тестому режимі.

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”