Оприлюдення коштів на є-дата з 2016 року.

питання оприлюднення публічних коштів, питання по роботі на порталі e-data
Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

EVGENIY писав:
mshep писав:"для чого хоче сам користувач." - это уже почти из Декларации прав человека! )))
Что подразумеваете под "исходными екселевскими файлами"???  :52:
Скорей всего суть вопроса... где они рождаются из ничего (всё же где то берётся)? И после этого становятся исходными :52:

nataliya28
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 02 квітня 2014, 18:38
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кобеляки
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення nataliya28 »

Помилково не вказала в звіті Ф 2-м, що це звіт за 3-й квартал, зберегла і підписала. Відкрила на перегляд, а там звіт за 2016 рік. Як видалити підписаний звіт і внести знову вірно?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

mshep писав:"Что подразумеваете под "исходными екселевскими файлами"???"
"Скорей всего суть вопроса... где они рождаются из ничего (всё же где то берётся)? И после этого становятся исходными "

Просто хочу утвердиться в подозрении,  что пользователи лепили xls сами, исзодя из распечатанного где-то в журнале образца выходной формы.
И заодно  выяснить:  хотя бы расположение столбцов формы  и их наименование в Excel  возможно ли,  что одинаковое (по крайней мере - у большинства).
Возможно лепили, возможно что одинаковые... но никто этого не знает.
Интересно узнать, а что даст ответ на этот вопрос? Это же ексель..

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

mshep писав:Хоть упростить обработку в программе:  меньше анализировать тип ячеек и наличие в них формул - просто тупо идти по заданному диапазону столбцов.
Так нет ничего проще. Задай диапазон столбцов и иди по нему. Так все делают.
А если хочешь угадать пользовательские столбцы.... то сомневаюсь что даже анализ поможет так как пользователь может теоретически придумать что угодно в своём файле отчёта.

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Доброго дня! Підкажіть, чи треба оприлюднювати бюджетній організації трьохсторонній  договір, по якому бюджетній організації зробили капремонт за благодійні кошти? Договір складен з надавачем благодійних коштів, з підрядником та бюджетною установою.

23003107
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 серпня 2016, 08:31
Регіон: Харьковская область

Повідомлення 23003107 »

Підкажіть будь-ласка, форму-2 за 3 квартал 2016 року набираємо вручну при зберіганні документу не зберігає документ. Всі форми в казначейство надаємо в форматі docx. Що робити?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

23003107 писав:Підкажіть будь-ласка, форму-2 за 3 квартал 2016 року набираємо вручну при зберіганні документу не зберігає документ. Всі форми в казначейство надаємо в форматі docx. Що робити?
Варіантів дій багато:
1. Вияснити чого не зберігає документ і набирати так щоб зберігало
2. Набирати форми для подачі в казначейство не в docx а в xls
3. Скачати з цього сайту екселівські звіти з можливістю експорту в дбф формат для ЄДата і завантажувати звіти
4. Встановити будь яку звітну програму з експортом в дбф формат для ЄДата і завантажувати звіти

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10251
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1364 рази
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

mshep писав:"Что подразумеваете под "исходными екселевскими файлами"???"
"Скорей всего суть вопроса... где они рождаются из ничего (всё же где то берётся)? И после этого становятся исходными "

Просто хочу утвердиться в подозрении,  что пользователи лепили xls сами, исзодя из распечатанного где-то в журнале образца выходной формы.
И заодно  выяснить:  хотя бы расположение столбцов формы  и их наименование в Excel  возможно ли,  что одинаковое (по крайней мере - у большинства).
Форми затверджені наказом МФУ 44! Ексель который тут на сайте лепил я! Но это не значит что кто то и сам не слепил себе! У большинства наверно этот файл! К тому же формы часто меняют :(

Аватар користувача
Ponaroshkou Iren
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 29 травня 2015, 16:10
Звідки: Украина, Днепродзержинск

Повідомлення Ponaroshkou Iren »

Доброго дня! підкажіть будь-ласка. вийшла с декретної відпустки, а тут такий сюрприз - е-дата. 3 квартал закривала колишній бухгалтер. мовчки повернулась та пішла. Документів ніяких не залишила - тільки первинні та банк. Дійшла черга до е-дата. А там договори внесені до 06.06.16р . А опубліковані і того менше. Звіту - жодного. Що мені зараз з усім цим робити. Звісно буду вносити всі договори/акти/накладні, а що зі звітами робити? І яка буде відповідальність?

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Ponaroshkou Iren, інформація оприлюднюється щоквартально не пізніше 35 днів після закінчення звітного періоду. значить потрібно внести договори за III квартал. за 4 квартал можна відзвітувати в січні. щодо відповідальності. до кінця року е-дата працює в тестому режимі.

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

E-data у кого-то подписывает сейчас? У меня пишет: Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP

OrisaPodgornaja
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 18 листопада 2016, 14:49
Регіон: Полтавская область

Повідомлення OrisaPodgornaja »

Галюся, У мене також таке пише.

Галюся
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 17 вересня 2014, 10:22
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Галюся »

Дякую. А то я вже переживаю, що щось з ключами.

фіалка6289
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 13 лютого 2015, 10:14
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Подякували: 1 раз

Повідомлення фіалка6289 »

Як, вам шановні колеги, новий "звіт про обсяг платежів за договорами товарів, робіт і послуг" та  ще й  за 2016 рік, який потрібно було здати  до 31 січня 2017  року?????? За що нам така напасть.....

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

фіалка6289 писав:Як, вам шановні колеги, новий "звіт про обсяг платежів за договорами товарів, робіт і послуг" та  ще й  за 2016 рік, який потрібно було здати  до 31 січня 2017  року?????? За що нам така напасть.....
цей звіт подають лише підприємства про використання власних коштів

solovey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 23 січня 2014, 16:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Богуслав

Повідомлення solovey »

VOV писав:
фіалка6289 писав:Як, вам шановні колеги, новий "звіт про обсяг платежів за договорами товарів, робіт і послуг" та  ще й  за 2016 рік, який потрібно було здати  до 31 січня 2017  року?????? За що нам така напасть.....
цей звіт подають лише підприємства про використання власних коштів
Это что получается, я должна разместить договора в этом отчёте, только те, которые оплачивались за счёт спец. счёта?

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

solovey писав:
VOV писав:
фіалка6289 писав:Як, вам шановні колеги, новий "звіт про обсяг платежів за договорами товарів, робіт і послуг" та  ще й  за 2016 рік, який потрібно було здати  до 31 січня 2017  року?????? За що нам така напасть.....
цей звіт подають лише підприємства про використання власних коштів
Это что получается, я должна разместить договора в этом отчёте, только те, которые оплачивались за счёт спец. счёта?
Я так розумію що це для державних підприємств а не бюджетних установ. Бюджетні ж установи оприлюднюють договори, додаткові у годи та акти / накладні і більше по договорах нічого.

solovey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 23 січня 2014, 16:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Богуслав

Повідомлення solovey »

VOV писав:
solovey писав:
VOV писав:
фіалка6289 писав:Як, вам шановні колеги, новий "звіт про обсяг платежів за договорами товарів, робіт і послуг" та  ще й  за 2016 рік, який потрібно було здати  до 31 січня 2017  року?????? За що нам така напасть.....
цей звіт подають лише підприємства про використання власних коштів
Это что получается, я должна разместить договора в этом отчёте, только те, которые оплачивались за счёт спец. счёта?
Я так розумію що це для державних підприємств а не бюджетних установ. Бюджетні ж установи оприлюднюють договори, додаткові у годи та акти / накладні і більше по договорах нічого.
згідно п.2 ч.1 ст.3 закону від 11.02.2015р.№183-VIII, у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності.

Аватар користувача
VOV
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1142
З нами з: 11 січня 2016, 18:51
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення VOV »

solovey писав:
VOV писав:
solovey писав:
VOV писав:
фіалка6289 писав:Як, вам шановні колеги, новий "звіт про обсяг платежів за договорами товарів, робіт і послуг" та  ще й  за 2016 рік, який потрібно було здати  до 31 січня 2017  року?????? За що нам така напасть.....
цей звіт подають лише підприємства про використання власних коштів
Это что получается, я должна разместить договора в этом отчёте, только те, которые оплачивались за счёт спец. счёта?
Я так розумію що це для державних підприємств а не бюджетних установ. Бюджетні ж установи оприлюднюють договори, додаткові у годи та акти / накладні і більше по договорах нічого.
згідно п.2 ч.1 ст.3 закону від 11.02.2015р.№183-VIII, у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності.
Ви підприємство?

solovey
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 47
З нами з: 23 січня 2014, 16:43
Регіон: Киевская Область
Звідки: Богуслав

Повідомлення solovey »

VOV писав:
solovey писав:
VOV писав:
solovey писав:
VOV писав:
фіалка6289 писав:Як, вам шановні колеги, новий "звіт про обсяг платежів за договорами товарів, робіт і послуг" та  ще й  за 2016 рік, який потрібно було здати  до 31 січня 2017  року?????? За що нам така напасть.....
цей звіт подають лише підприємства про використання власних коштів
Это что получается, я должна разместить договора в этом отчёте, только те, которые оплачивались за счёт спец. счёта?
Я так розумію що це для державних підприємств а не бюджетних установ. Бюджетні ж установи оприлюднюють договори, додаткові у годи та акти / накладні і більше по договорах нічого.
згідно п.2 ч.1 ст.3 закону від 11.02.2015р.№183-VIII, у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності.
Ви підприємство?
згідно п.3 ч.1 ст.1, суб'єкти господарювання державної і комунальної власності (далі - підприємства) - підприємства, утворені в установленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим чи органами місцевого самоврядування та уповноважені на отримання державних коштів, взяття за ними зобов'язань і здійснення платежів, у тому числі державні, казенні, комунальні підприємства, а також господарські товариства, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, їхні дочірні підприємства, а також підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків належить державним, у тому числі казенним, комунальним підприємствам та господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, об'єднання таких підприємств.

Відповісти

Повернутись до “Оприлюднення публічних коштів, робота з e-data”