Освоєння FІТ- Бюджет

Платформа для ведення бухгалтерського обліку та нарахування заробітної плати в бюджетній установі
beleckaya
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 09 січня 2012, 21:15
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 2 рази

Повідомлення beleckaya »

Добрий день всім, хто вирішіив користуватися цією "шайтан - програмою". Ось зареєструвалася я на цій платформі. Що бачимо роздрукувати можливо тільки кошторис, юр і фін.зобов.,ПД ...все те що й так безкоштовно роздруковується в К-Files . Печально ... Думаю зайду в інвентарну картотеку теж не можу нічого добавити нічого не активно... Може хто вже працює , підкажіть як в ній працювати

Шнек Наталія
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 18 грудня 2017, 10:25
Звідки: Ukraine, Kryzhopil
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Шнек Наталія »

Я взагалі не можу зайти .Технічна підтримка мовчить(((((

beleckaya
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 09 січня 2012, 21:15
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 2 рази

Повідомлення beleckaya »

Краткая инструкция регистриции ФИТ
https://budget.fit.com.ua/#register зарегистрироваться
потом зайти https://budget.fit.com.ua
и ввести емейл и пароль который указал при регистрации
в почте будет  ссылка- https://budget.fit.com.ua/#register с текстом- поздравляем вам открыт доступ заходите регистрируйесь и пользуйтесь
Оце мені кинули на почту

_sr@ukr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 серпня 2014, 12:59
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення _sr@ukr »

Доброго дня! До основних засобів ще не добралася. Елементарно не можна ввести в повній мірі всі реєстраційні дані. Коди, джерела фінансування не зберігаються.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

beleckaya писав:Добрий день всім, хто вирішіив користуватися цією "шайтан - програмою". Ось зареєструвалася я на цій платформі. Що бачимо роздрукувати можливо тільки кошторис, юр і фін.зобов.,ПД ...все те що й так безкоштовно роздруковується в К-Files . Печально ... Думаю зайду в інвентарну картотеку теж не можу нічого добавити нічого не активно... Може хто вже працює , підкажіть як в ній працювати
залишилось трошки доробити! Ви нічого додати і не зможете, адже все додається тільки через господарські операції!! По перше з початку треба ОТРИМАТИ  ОЗ, потім створювати із картотеки капінв Інвентарну картку і потім вводити в експлуатацію! А ви із нічого хочете інвентарну картку! До кінця січня буде зроблено Імпорт залишків, тобто імпорт інвентарних карток із екселя!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

_sr@ukr писав:Доброго дня! До основних засобів ще не добралася. Елементарно не можна ввести в повній мірі всі реєстраційні дані. Коди, джерела фінансування не зберігаються.
Все там зберігається! Або ж опишіть що саме ви заповнили і що не зберіглось?

_sr@ukr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 серпня 2014, 12:59
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення _sr@ukr »

Після заповнення всіх рядків, крім ІПН, натискаючи кнопку зберегти уже кілька разів отримую "Помилка при виконанні запиту". При збереженні лише обовязкових полів - коду ЄДРОУ і КПОЛ - "документ містить помилково заповненні поля"

Шнек Наталія
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 18 грудня 2017, 10:25
Звідки: Ukraine, Kryzhopil
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Шнек Наталія »

Не збереглись "Джерела фінансування", "Відповідальні особи"((((

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

_sr@ukr писав:Після заповнення всіх рядків, крім ІПН, натискаючи кнопку зберегти уже кілька разів отримую "Помилка при виконанні запиту". При збереженні лише обовязкових полів - коду ЄДРОУ і КПОЛ - "документ містить помилково заповненні поля"
Заполните все кроме
Номер реєстрації, Дата реєстрації, ІПН

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Шнек Наталія писав:Не збереглись "Джерела фінансування", "Відповідальні особи"((((
як так не збереглись??

_sr@ukr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 серпня 2014, 12:59
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення _sr@ukr »

і ще одне питання щодо друкованої форми кошторисів. Завантажила і ворд, і в екзель - дуже розтягнутий аж на 9 сторінок, є граматичні помилки: там, де потрібна буква "ї" написано"є" - стипендіє, субсидіє.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

_sr@ukr писав:і ще одне питання щодо друкованої форми кошторисів. Завантажила і ворд, і в екзель - дуже розтягнутий аж на 9 сторінок, є граматичні помилки: там, де потрібна буква "ї" написано"є" - стипендіє, субсидіє.
pdf використовуйте! Завтра цих помилок не буде!

Долинская Наталия
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 27
З нами з: 13 січня 2018, 16:55
Звідки: Ukraine, Gaivoron
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Долинская Наталия »

Доброго дня! EVGENIY у мене таке питання: 
Заповнюю довідники банківських та казначейських рахунів по загальному фонду. Перший додала без проблем, другий не зберігається через помилку: РЕЄСТРАЦІЙНИЙ РАХУНОК В БАНКУ ПОВИНЕН МАТИ УНІКАЛЬНЕ ДЖЕРЕЛО ФІНАНСУВАННЯ І КОД ГРОШІ. У чому може бути моя помилка?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Долинская Наталия писав:Доброго дня! EVGENIY у мене таке питання: 
Заповнюю довідники банківських та казначейських рахунів по загальному фонду. Перший додала без проблем, другий не зберігається через помилку: РЕЄСТРАЦІЙНИЙ РАХУНОК В БАНКУ ПОВИНЕН МАТИ УНІКАЛЬНЕ ДЖЕРЕЛО ФІНАНСУВАННЯ І КОД ГРОШІ. У чому може бути моя помилка?
Ну так написано ж : "РЕЄСТРАЦІЙНИЙ РАХУНОК В БАНКУ ПОВИНЕН МАТИ УНІКАЛЬНЕ ДЖЕРЕЛО ФІНАНСУВАННЯ І КОД ГРОШІ"
Я так розумію у вас по одному КПК два рахунки??

Krinevaelena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 09 вересня 2015, 08:47
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Krinevaelena »

Може комусь знадобиться. При заповненні в довідниках джерела фінансування я заповнювала віконця зверху вниз, тому не могла зрозуміти свою помилку. А треба було спочатку заповнити віконце "вид бюджету", а потім інші. Евген мені про це писав в чаті але іншими словами і я не зрозуміла. Тільки потім "методом тику" дійшла, що автори, мабуть, бачать послідовність заповнення - ліво, право, ліво, право і т. д.

sova
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 28 травня 2015, 11:48
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення sova »

Доброго дня! Допоможіть, назва джерела фінансування - як назвать, якщо ми станція екстреної мед.допомоги КВК 07, КТПК 2070, фінансуємось з обл. бюджету (комуналка) і мед.субвенція, КПКВК 0712070

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

sova писав:Доброго дня! Допоможіть, назва джерела фінансування - як назвать, якщо ми станція екстреної мед.допомоги КВК 07, КТПК 2070, фінансуємось з обл. бюджету (комуналка) і мед.субвенція, КПКВК 0712070
Назва це тільки для вас, треба називати так що ви при виборі розуміли що за джерело обираєте! Можете так і назвати 0712070! До речі назву можна змінювати тепер коли завгодно!

seruj
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 січня 2018, 21:08
Регіон: Черкасская область

Повідомлення seruj »

Скажіть у кого як втягуються фінансові в казну, бо я набираю, а в казну не тягне, вже й файл адміністратору скидав, а реакції ніякої.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

seruj писав:Скажіть у кого як втягуються фінансові в казну, бо я набираю, а в казну не тягне, вже й файл адміністратору скидав, а реакції ніякої.
І вам адміністратор відповів, що скоро це виправим! Сьогодні буде виправлено! І ще багато чого буде виправлено! Просто одне тягне за собою інше і знадобилось трішки більше часу на виправлення!

savrun@meta.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 11 квітня 2017, 15:10
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення savrun@meta.ua »

доброго дня!!! Допоможіть, Як правильно додати в джерелах фінансуваннях по місцевому бюджеті кілька ПКВКМБ і як тоді по их ПКВКМБ внести два рахунки???

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

savrun@meta.ua писав:доброго дня!!! Допоможіть, Як правильно додати в джерелах фінансуваннях по місцевому бюджеті кілька ПКВКМБ і як тоді по их ПКВКМБ внести два рахунки???
З почтаку дадайте в Довідник - КПК МБ, два ваших кпк! Потім створіть два джерела з цими кпк! Там на сайті з ліва внизу написано техпідтримка, туди тиркніть і можете там питати!

seruj
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 24 січня 2018, 21:08
Регіон: Черкасская область

Повідомлення seruj »

Скиньте будь-ласка якийсь відео курс як, наприклад, занести в програму придбаний папір, а потім його списать

Marusnata
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 06 травня 2016, 10:39
Регіон: Черниговская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Marusnata »

Доброго дня! Я вирішила приєднатися до користувачів FITбюджет. І одразу виникають запитання. В рахунку на оплату вказано: "Місяці передплати 3 01.01.2019 по 31.12.2019. Якщо я хочу оплатити доступ до цієї програми в грудні 2018, чи не буде це видатками майбутніх періодів? Чи потрібно мені брати дозвіл у розпорядника вищого рівня на передплату? Підкажіть, хто вже стикався з такою ситуацією.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Marusnata писав:Доброго дня! Я вирішила приєднатися до користувачів FITбюджет. І одразу виникають запитання. В рахунку на оплату вказано: "Місяці передплати 3 01.01.2019 по 31.12.2019. Якщо я хочу оплатити доступ до цієї програми в грудні 2018, чи не буде це видатками майбутніх періодів? Чи потрібно мені брати дозвіл у розпорядника вищого рівня на передплату? Підкажіть, хто вже стикався з такою ситуацією.
Це оплата за доступ, послуга! Послуга буде надана в цьому році, тобто доступ буде відкрито! Так само як і інше ПЗ ви купуєте зараз, а користуєтесь в майбутньому!

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Доброго ранку! Чи можливо в даній програмі ведення бух. обліку за декількома КПК, тобто наприклад, меморіальних ордерів №6 буде три ,-1, 6-2, 6-3 , №2 буде теж три і т. д.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

rayrada писав:Доброго ранку! Чи можливо в даній програмі ведення бух. обліку за декількома КПК, тобто наприклад, меморіальних ордерів №6 буде три ,-1, 6-2, 6-3 , №2 буде теж три і т. д.
Ця можливість є! Більш того можете відокремлювати райбюджет від облбюджету якщо треба! Для наприклад УПСЗН це дуже зручно! Якщо ви рада то і для вас, все ведеться в розрізі КПК!

taja-nti
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 10 лютого 2017, 16:35
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення taja-nti »

Ми працюємо у програмі з 2018 року. Маємо рахунок на оплату 9000,00 грн на 2019 рік (три облікові записи) На 2019 рік будуть відкриватися нові із іншими паролями чи продовжуємо під тими що є.
Чи можна перетягнути залишки по матеріалах із програми іншої у фіт-бюджет.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

taja-nti писав:Ми працюємо у програмі з 2018 року. Маємо рахунок на оплату 9000,00 грн на 2019 рік (три облікові записи) На 2019 рік будуть відкриватися нові із іншими паролями чи продовжуємо під тими що є.
Чи можна перетягнути залишки по матеріалах із програми іншої у фіт-бюджет.
https://fit.com.ua/help/nalashtuvannya/koristuvachi Під один логіном одночасно працювати не можна  і неможливо, треба для кожного користувача окремий робити!! І потім головбух зможе налаштовувати доступ для кожного!
Розмежування та налаштування доступу до окремих розділів обліку окремого облікового запису буде зроблено трішки пізніше!
Чи можна перетягнути залишки по матеріалах із програми іншої у фіт-бюджет.
Так звичайно ж можна! 
https://fit.com.ua/help/oblik/osoblivos ... iv-ta-mpsh

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10294
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

taja-nti писав:Ми працюємо у програмі з 2018 року. Маємо рахунок на оплату 9000,00 грн на 2019 рік (три облікові записи) На 2019 рік будуть відкриватися нові із іншими паролями чи продовжуємо під тими що є.
Чи можна перетягнути залишки по матеріалах із програми іншої у фіт-бюджет.
Я не вірно прочитав ваше повідомлення! Сорі! Якщо всі три вже працюють! То паролі і логіни залишаться ті самі! Подумав що ви докупили допміста! Вибачте!

Базік
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 25 березня 2016, 15:21
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Базік »

Добрый день!
Стоит ли покупать эту программу,насколько она удобна,поделитесь опытом,пожалуйста)

Відповісти

Повернутись до “FIT-Бюджет”