Організаційні питання

Бухгалтерські питання медичної реформи, перехід на новий план рахунків і всі питання що виникають у бухгалтерів
Новий бух
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 10 лютого 2019, 20:26
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Новий бух »

Друзі,прошу відгукнутися тих,хто в схожій ситуації.З 1 березня 2019р.нами підписано договір з нацслужбою.В районі залишилися деякі ФАПи,які не увійшли до структури згідно цього договору та ліцензії.Райдержадміністрація наполягає на тому,щоб ми забирали працівників цих ФАПів до себе,робили окремий штатний розпис на них і обслуговували їх.Фінансування на витрати по зарплаті будуть відшкодовувати селищні ради,на території яких знаходяться дані об"єкти.Питання дуже спірне.Мене хвилює бухгалтерський облік і чи це,взагалі юридично правильно?

svigalvik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 24 червня 2015, 09:31
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення svigalvik »

Новий бух писав:Друзі,прошу відгукнутися тих,хто в схожій ситуації.З 1 березня 2019р.нами підписано договір з нацслужбою.В районі залишилися деякі ФАПи,які не увійшли до структури згідно цього договору та ліцензії.Райдержадміністрація наполягає на тому,щоб ми забирали працівників цих ФАПів до себе,робили окремий штатний розпис на них і обслуговували їх.Фінансування на витрати по зарплаті будуть відшкодовувати селищні ради,на території яких знаходяться дані об"єкти.Питання дуже спірне.Мене хвилює бухгалтерський облік і чи це,взагалі юридично правильно?
Ситуація, не позаздриш (((. Як так сталося, що частина ФАПів не увійшла до ліцензії? Чесно кажучи, і я б так хотіла... щоб у нас було менше ФАПів. Ваш власник районна рада, а власник ФАПів, які залишились за "бортом" теж районна рада? Селищні ради завжди плачуть, що у них не має коштів. Ці ФАПи виведені зі структури вашого КНП. Вони без ліцензії. Про яке їх функціонування може йти мова?! Навіщо вам гембель з їх працівниками з окремим штатним розписом - не ведіться на це. Нехай на сесії закривають ці ФАПи, стелять хороші дороги, с/р купують автобуси і возять сільських жителів до вашої амбулаторії. Запасіться терпінням, відгризайтесь від цього, бо навіть юрист (у нас в штаті є) вам не допоможе.

Новий бух
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 10 лютого 2019, 20:26
Регіон: Николаевская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Новий бух »

svigalvik писав:
Новий бух писав:Друзі,прошу відгукнутися тих,хто в схожій ситуації.З 1 березня 2019р.нами підписано договір з нацслужбою.В районі залишилися деякі ФАПи,які не увійшли до структури згідно цього договору та ліцензії.Райдержадміністрація наполягає на тому,щоб ми забирали працівників цих ФАПів до себе,робили окремий штатний розпис на них і обслуговували їх.Фінансування на витрати по зарплаті будуть відшкодовувати селищні ради,на території яких знаходяться дані об"єкти.Питання дуже спірне.Мене хвилює бухгалтерський облік і чи це,взагалі юридично правильно?
Ситуація, не позаздриш (((. Як так сталося, що частина ФАПів не увійшла до ліцензії? Чесно кажучи, і я б так хотіла... щоб у нас було менше ФАПів. Ваш власник районна рада, а власник ФАПів, які залишились за "бортом" теж районна рада? Селищні ради завжди плачуть, що у них не має коштів. Ці ФАПи виведені зі структури вашого КНП. Вони без ліцензії. Про яке їх функціонування може йти мова?! Навіщо вам гембель з їх працівниками з окремим штатним розписом - не ведіться на це. Нехай на сесії закривають ці ФАПи, стелять хороші дороги, с/р купують автобуси і возять сільських жителів до вашої амбулаторії. Запасіться терпінням, відгризайтесь від цього, бо навіть юрист (у нас в штаті є) вам не допоможе.
Нічого ми не змогли доказати,ввели нам іх до штату.У нас дуже тяжка ситуація:юриста немає,керівник-т.в.о. і це вже третій з вересня 2018 р.,бухгалтерія також нова.Сільради погодилися нам відшкодовувати затрати на утримання ФАПів,які не увійшли до ліцензії,але це кожен місяць гризотня-коштів немає.А саме головне,що великий тягар роботи лягає на плечі бухгалтерії-ми так і не відійшли від фінвідділу РДА та Держказначейства,знову кошториси,довідки,звітність.Виходить,що ми і бюджетна і комунальна організація.

svigalvik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 24 червня 2015, 09:31
Регіон: Кировоградская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення svigalvik »

Як я вас розумію, тримайтесь...Терпіння та витримки. Ви наші сусіди, бачу Миколаївська область. Фінвідділ та Казна, це жесть. У мене фінансовий план бюджетний комітет районної ради навіть на розгляд не брав без погодження з фіннвідділом. А фіннвіділ так нерви вимотав... Фінансування від них - нуль, крім комунальних (і то не повністю), а розписувала витрати коштів НСЗУ по копіїчці. І сказали на сесії, що вони наші власники, і ніякої самостійності не ждіть, хоча в статуті прописно інше... Як уже набридли ці "совкові" підходи до роботи. 
  З червня 2018 року у мене робочий день триває до пізнього вечора. На сьогодні хоть з/п 7 тис.грн., а то була майже мінімалка, якби не підробіток - давно покинула б.

Бухгалтер КНП
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 11 квітня 2019, 09:18
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Бухгалтер КНП »

Доброго ранку допоможіть колеги [font="Noto Sans", sans-serif]підскажіть будь-ласка КНП фінансовий результат ми рахуємо кожен місяць чи раз у квартал:[/font]

[font="Noto Sans", sans-serif]Підскажіть чи такі проведення?[/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]Дт 311 Кт 482   фінансування з обл.бюджету[/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]Дт 482 Кт 718   дохід[/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]Дт 718 Кт 791   фін.результат[/font]
[font="Noto Sans", sans-serif]Дт 791 Кт 80     фін.результат[/font]

Відповісти

Повернутись до “Медичні установи із КУ в КНП”