Що робити с залишками коштів при перетворенні із КУ в КНП

Бухгалтерські питання медичної реформи, перехід на новий план рахунків і всі питання що виникають у бухгалтерів
YanaTorik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 14 квітня 2017, 11:36
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення YanaTorik »

Доброго дня! Не знайшла подібного в темі про перетворення КУ в КНП, тому запитаю тут. Як перекидалися залишки по медичній субвенції (зміна статусу установи по серед року) і залишки по спеціальному фонду? І чи перекидались взагалі. В теорії залишки переходять в статутний капітал, але для цього необхідно прописати в рішенні сесії суму залишків (точно її вирахувати не здається можливим). Наше казначейство не перекидало центрам ПМСД залишки по СФ вони їх тратили зі швидкістю світла як могли і на що могли, а залишків по медичній субвенції в них не було.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

YanaTorik писав:Доброго дня! Не знайшла подібного в темі про перетворення КУ в КНП, тому запитаю тут. Як перекидалися залишки по медичній субвенції (зміна статусу установи по серед року) і залишки по спеціальному фонду? І чи перекидались взагалі. В теорії залишки переходять в статутний капітал, але для цього необхідно прописати в рішенні сесії суму залишків (точно її вирахувати не здається можливим). Наше казначейство не перекидало центрам ПМСД залишки по СФ вони їх тратили зі швидкістю світла як могли і на що могли, а залишків по медичній субвенції в них не було.
Якщо теми не має, так створіть її!! І коли будете створювати уточніть про які самі кошти спецфонду ви питаєте адже спецфонди є різні! Тут відповідати не буду!

YanaTorik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 14 квітня 2017, 11:36
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення YanaTorik »

EVGENIY писав:
YanaTorik писав:Доброго дня! Не знайшла подібного в темі про перетворення КУ в КНП, тому запитаю тут. Як перекидалися залишки по медичній субвенції (зміна статусу установи по серед року) і залишки по спеціальному фонду? І чи перекидались взагалі. В теорії залишки переходять в статутний капітал, але для цього необхідно прописати в рішенні сесії суму залишків (точно її вирахувати не здається можливим). Наше казначейство не перекидало центрам ПМСД залишки по СФ вони їх тратили зі швидкістю світла як могли і на що могли, а залишків по медичній субвенції в них не було.
Якщо теми не має, так створіть її!! І коли будете створювати уточніть про які самі кошти спецфонду ви питаєте адже спецфонди є різні! Тут відповідати не буду!
  
Ну, я не тільки про СФ питаю, але і про загальний теж. СФ маю на увазі усі види надходжень і "Надходження від плати за послуги" і "Інші джерела власних надходжень" та "Інші надходження". А чому і тут не запитати? Адже це тема "підскажіть", яка не носить конкретного характеру, а стосується казначейського обслуговування.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10305
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

YanaTorik писав:
EVGENIY писав:
YanaTorik писав:Доброго дня! Не знайшла подібного в темі про перетворення КУ в КНП, тому запитаю тут. Як перекидалися залишки по медичній субвенції (зміна статусу установи по серед року) і залишки по спеціальному фонду? І чи перекидались взагалі. В теорії залишки переходять в статутний капітал, але для цього необхідно прописати в рішенні сесії суму залишків (точно її вирахувати не здається можливим). Наше казначейство не перекидало центрам ПМСД залишки по СФ вони їх тратили зі швидкістю світла як могли і на що могли, а залишків по медичній субвенції в них не було.
Якщо теми не має, так створіть її!! І коли будете створювати уточніть про які самі кошти спецфонду ви питаєте адже спецфонди є різні! Тут відповідати не буду!
  
Ну, я не тільки про СФ питаю, але і про загальний теж. СФ маю на увазі усі види надходжень і "Надходження від плати за послуги" і "Інші джерела власних надходжень" та "Інші надходження". А чому і тут не запитати? Адже це тема "підскажіть", яка не носить конкретного характеру, а стосується казначейського обслуговування.
Ви були розпорядником стали отримувачем! Кошти Загального фонду і кошти спецфонду ІНШІ КОШТИ ви повинні були зробити повернення фінансування!! А кошти власних надходжень перерахувати на свої рахунки в банку!

YanaTorik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 14 квітня 2017, 11:36
Регіон: Хмельницкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення YanaTorik »

В тому то і проблема, що я не установа, а головний розпорядник. Залишки на рахунках я забираю мінусовим росподілом по КЕКВ 2282, а потім повинна їм віддати їх на КЕКВ 2610 - бо вони отримувачі. Заклад як отримувач робить план використання, на суму планових призначень, які йому лишились до кінця року, мене цікавить підстави передачі йому залишків як це має бути оформлено, тому що планові призначення не дозволяють дати ім більше ніж по плану. 
 Ситуація стосовно спеціального фонду взагалі інша, що саме має робити казначейство щоб перкинути їхні залишки на комерційні рахунки в банку, платіжним дорученням - підстава?

Відповісти

Повернутись до “Медичні установи із КУ в КНП”