Архів чату за 29.01.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:59
Всем привет)))

Тат_яна 08:16
Доброе утречко!

ОМС 08:26
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО))))

ЛюдКа 08:30
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!!!!

ЛюдКа 08:31
Черкаська -2, сонце, СНІГУ МОРЕ, красота!!!!!!!

Бухгалтер Н 08:37
Доброго дня колеги.

Н.А. 08:41
Доброго ранку усім! Хорошого дня п"ятниці!!! А хто уже попрацював над вартісним критерієм по ОЗ??? Потрібно наказ по установі???

Крошка Сью 08:44
Н.А., які у вас критерії?

Н.А. 08:55
Крошка Сью, та у мене якраз ніяких, я б залишила так, як є. Казна наголосили опрацювати та ще й видати наказ для одержувачів до 20 тис. грн. - питання, чи для бюджетників потрібно змінювати з 6 тис. до 20 тис. В метод.рекомендаціях цих змін не внесено. Чи можна наказ видати для наших одержувачів - комунальних установ, вони платники податків.

oksana 09:06
Доброго ранку всім і легкої п"ятниці!

EVGENIY 09:13
Доброго ранку :) Всім гарного дня

EVGENIY 09:13
Бухгалтер Н, ми тут не обсуждаємо програми, користуйтеся ФІТ бюджетом

просто таня 09:14
доброе утро.что то вас вчера почти небыло.

просто таня 09:14
EVGENIY, можна ссылочку на **замену печатей**

EVGENIY 09:14
просто таня, я був просто не писав ))

тата 09:15
Підскажіть будь ласка чи потрібно додавати якісь документи до Звіту по паспорту бюджетної програми і чим це регламентовано?

EVGENIY 09:15
просто таня, пошук по сайту ніхто не відміняв

Юля 09:15
Доброго дня, скажіть, будь-ласка, як виплачувати стипендію сироті, якій 10.02.2021 виповнилось 18 років, згідно нового закону про соціальну стипендію? Пропорційно чи за повний місяць?

EVGENIY 09:15
тата, https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... yudzhetiv/

тата 09:21
EVGENIY. дякую ,але в мене фін управа требує додаткові документи підтверджуючи виконання бюджетної програми.( договора) каже що я ненадала повний пакет до звіту. Хоча ,я так розумію я тільки повинна надавати один зіт

Марина 09:24
тата, а с какой стати они требуют?????

Марина 09:25
тата, в отчете по паспортам куча показателей... у меня по аппарату есть количество заявление, жадоб, входящей почты... так мне им всю канцелярию туда перенести????? или все решения сессии????

Марина 09:25
ой..заявлений, жалоб

buch 09:26
Добрий ранок! Чи є в когось фінансування 7

buch 09:26
ліквідовані рда

Тат_яна 09:32
тата,(09.21) а касові видатки це вже не підтвердження для фініків? Договора провіряла казна. Висвітлювалися на прозорро. Ще мало? Мабуть, в вашій управі достобіса штату залишилося, то й шукають собі роботу

тата 09:35
Мариана,Тат_яна, я сама в ШОКЕ,обіцяють написати про порушення при наданні звіту,як неповний пакет.

Тетяна 09:39
Доброго дня. підскажіть перший розряд 2670 а мінімальний прожитковий мінімум 2270?

oksana 09:55
EVGENIY, головне, щоб ви нас контролювали, коли щось іде не так

Тетяна 10:00
Євгеній ,доброго ранку.підкажіть будь ласка,створюю ліквідаційний звіт в Є звітності,створюю форму там де відображаються відкриті рахунки в Казначействі,(рахунки закриті)а вони втягуються у форму.Що робити.Дякую

Марина 10:33
тата, пусть напишут.. интересно на что ссылаться будут??? что вы нарушили???

ОМС 10:35
Марина, привет))) А ті уже ликвидационную кинула казне? У нас пока тишина. Но вижу народ зашевелился (судя по чату)

Людмила 10:36
Доброго дня! Підкажіть будь ласка в може в кого є таблиці в екселі для рахування продуктів харчування в дитячому садку.

Марина 10:36
ОМС, замолчали... я потребовала письмо дать..

ОМС 10:37
Марина, и правильно))))

Тат_яна 10:37
Марина, у меня тоже не выходит из головы это требование...Ну, дадут им копию договора на канцтовары, или оплату интернета. Там в договоре ничего про выполнение именно этой бюджетной программы НЕТУ

Марина 10:38
Тат_яна, сто пудов...

Тат_яна 10:38


Тат_яна 10:39
Тоже нужно письмо к финикам, видно

Віка 10:53
Евгений, не могу найти статью, точно видела в конце прошлого года. Лист-роз'яснення казни як поновити в обліку кредиторську заборгованість за минулий рік (було загублено акт в/р), точно пом'ятаю згадувалось про акт звірки, і оптимістичне завіряння казни, що ніщо не втрачено. хто має ссилку, буду вдячна

Кроп 11:00
Шановні колеги, поділіться досвідом, МВО написала службову записку на керівника, щодо необхідності списання запасів (рахунок 1812) які зіпсувалися внаслідок тривалого зберігання на складі. Алгоритм дій: 1. наказ на огляд та списання цих запасів 2. Акт комісії зі списання. Так?

Енгрібьорд 11:32
Люди добрі, чим справа скінчилася з межою вартості ОЗ? 20 тис. вже діє?

Людмила 11:34
Доброго дня! Допоможіть будь ласка. Якщо в початковій школі менше 20 учнів, то виконання обов'язків директора покладаємо на вчителя. Який відсоток доплати встановлюєсья за виконання цих обов'язків?

ОМС 11:38
Людмила, можно різницю в окладах

виконком 11:44
Здали годовий! а при передачі на відділ освіти запасів вияснилось не сходяться залишки (не провели все списання)як досписати? Як подати ліквідаційну з цими залишками чи допровести по главній січнем бух.довідкою?

ОМС 11:46
виконком,

ОМС 11:48
виконком, може попросить, щоб повернули звіти, які затроне списання? Доробить і потім відправить по-новому??? Ситуація не дуже(((

виконком 11:48


Сіль рада 11:49
Підкажіть, будь ласка, який ми маємо подати звіт до служби заянятості?

Вікторія 11:50
Добрий день! Підкажіть, як правильно розрахувати середню зарплату для оплати її в на протязі 6 місяців? Середня буде кожен місяць різна або фіксована сума?

ОМС 11:51
виконком, перечитую декілька разів ваше питання і не дуже розумію, що сталося

Валентина 11:52
Доброго дня. Щодо вирішення питання з вартісним критерієм ОЗ. спілкувались зі своїм казначейством. Вони чекають розпорядження в якому будуть прописані вартісний критерій і потів необхідно буде внести зміни в свою облікову політику

ОМС 11:54
Валентина, а що за розпорядження?

Марина 11:55
Валентина, а распоряжение зачем????

Ир 11:55
Валентина, яке обгрунтування для збільшння вартісної ознаки?

Марина 11:55
Валентина, у вас обликова политика вводится в дию распоряжением

виконком 11:55
Сільська рада передає своєму же відділу освіти школи,садки,клуби! і виходить так що по главній сума на запаси чуть більша чим в наявності! як бути?як передавати?вони ж лишні не приймуть на баланс!!воно фактично списано. але в главній не досписано

Марина 11:56
виконком, а может пусть списание проведут те которые у вас приняли???

Марина 11:58
виконком, в связи с тем что сдана ликвидационная...

виконком 11:58
а если оно у нас списувалось?

виконком 11:58
Ліквідаційна ще не здана!

виконком 12:01
А ліквідаційну ми повинні здавати,так як відділ овіти і ми одне ОТГ?

Вікторія 12:01
Добрий день! Підкажіть, як правильно розрахувати середню зарплату секретарю ради, голові для оплати її на протязі 6 місяців? Середня буде кожен місяць різна або фіксована сума?

Наталя 12:07
Підскажіть, будь ласка! В розрахунках штатного розпису до кошторису бюджетної установи які надбавки та премії вказуються: фактично встановлені чи ті, які планувалися? І як в типових штатних розписах?

123 12:10
Доброго дня. Чи буде оплачуватись робота членамреорганізаційній комісії???

Марина 12:10
виконком, ну если отчет не здан то вносите изменения в бух учет и переделывайте отчет.

виконком 12:11
в ліквідаційний:?

Валента 12:13
ОМС: Ми теж ОМС і будемо робити розпорядження для всіх наших головних розпорядників.Це для визначення єдиного критерію .

Валента 12:15
Положення про облікову політику затверджується наказом кожного головного розпорядника.

Марина 12:16
Валента, вообще то по закону это решение головного розпорядника

Валента 12:17
ИР :за обгрунтування поки чекаємо що буде в нашому казначействі

Марина 12:18
Валента, а при чем казна к бух учету вашему???

Валента 12:18
на даний момент кожен вирішує сам вартісний критерій і обгрунтування до нього.

Марина 12:19
Валента, я установила и поставила в известность казну...

Ольга 12:19
Треба домопомога досвідчених бухгалтерів. У мене в цьому місяці кредиторська заборгованість по з/ті (установа створена 21 січня) , як її реєструвати? Де можна прочитати повний алгоритм дій? Дякую

Марина 12:19
Ольга, несете в казну реестр фин. обязательств..

Ольга 12:21
Марина, у цьому місяці чи в наступному? А потім в дату аванса в заявці на фінансування ставлю суму кредиторки та суму аванса разом? так?

Марина 12:22
Ольга, если кредиторка на 01.02 то сегодня несете....

Марина 12:22
Ольга, иначе в казне не будет кредиторки

Ольга 12:22
Марина,дякую.

Марина 12:23
Ольга, а выплачивать хоть и 1 февраля... зачем ждать до аванса???

Марина 12:23
аванс это уже за февраль будет

Ольга 12:25
Марина, ще не відкриті рахунки для зарахування у банках, бо без печатки ніхто нічого не робить, а печатка лише вчора зявилася

Вікторія 12:26
12: 01Будь-ласка, допоможіть

свК 12:45
Ольга, краще не несите сьогодні, 1.02.2021 зареєструєте, навіщо вам кредиторку по зарплате показувати

натли 12:51
чи потрібно підписувати живим підписом персоніфікацію якщо вона підписана ЄЦП

просто таня 12:56
коллеги у кого либо воровали имущество,нужна консультация?

buch 12:59
у нас

просто таня 13:03
buch,винну особу встановлено?

Віка 13:23
Про зміну вартісного критерію: Н-зМФУ 816 про зміни до Методрекоменд №11 вніс зміну у II. Формування облікової політики 1. Розпорядчий документ про облікову політику і зобов'язав в ньому " визнач вартісні ознаки предметів, що входять до складу малоцінних необоротних матеріальних активів, з обґрунтуванням критеріїв щодо визначення таких ознак;

Марина 13:26
свК, а если в бух учете есть кредиторка а в казне нет?????

свК 13:29
Марина, якщо 21 створилися, то й аванс рано, 15 днів не пройшло

свК 13:32
просто таня, у нас, але не дуже коштовне майно, винну особу не встановлювали, самі купили, а у вас дороге майно?

Тат_яна 13:33
просто таня, велик угнали?

oksana 13:36
Сіль рада, річний звіт по квоті здаєте, до 1 лютого при штаті більше 8 чол.

ОЛА 13:45
Коли ми перестанимо заносити в є-дату дані ?

ОМС 13:46
Валента, (12.13) і я вважаю, що в межах одного головного розпорядника повинно бути однаково. Але ж це моя думка. Зараз таке законодавство, що не підлягає ніякій логіці

ОМС 13:47
ОЛА, мабуть ніколи(((

Марина Л 13:47
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як можна підписати звіти казначейськими токінами у електр. кабінеті платників податків. видає помилку 51. якось люди роблять....Треба кудись підтягнути казначейські сертифікати .. А от куди і як це зробити не знаю...

С.С. 13:48
Добрий день! Підскажіть у кого може було таке: помилково рахувалась надбавка за вислугу років на протязі останніх 2,5 років. Чи можно зробити перерахунок надбавки за ці роки?

Іра 13:49
Якщо зміна матеріально-відповідальної особи то на якому бланку писати (описі інвентаризаційному) чи довільної форми

Марина 13:49
Іра, инвентаризация...

Іра 13:50
Марина і комісію включати ,чи передав і прийняв

Микола 13:51
Добрий день. Так підіймати всеж таки посадовий оклад для робітника (водія) в органах місцевого самоврядування , чи залишити на рівні 01.09.2020? Хто небудь може бачив щє якісь роз'яснення крім листа від 11.01.2021 Мінрозвитку?

Марина.... 13:51
С.С., можно, но только на основании заявления о согласии перерасчета и удержания от работника.

Марина 13:52
Іра, ну естественно это проводится обычная инвентаризация

Іра 13:52
Марина, дякую

керр 13:54
С.С., на практиці перераховують, але такий перерахунок не відповідає закону і в.тч. за наявності згоди працівника

Марина Л 13:54
С.С. Звичайно, Але потрібні заяви від працівників на перерахунок (був досвід після ревізії)

Марина Л 13:56
Оля! Кредиторку реєструйте Сьогодні. У ВАс у головній буде і в Казні теж повинна бути!

Марина 13:56
Марина Л, вот и я о том же.....

Марина 13:57
Марина Л, отчетность в казну должна соответствовать бух учету и наоборот...

Марина Л 14:00
Однозначно. А до чого тут рахунки в банкі, я не зрозуміла.... Вони на даний момент не впливають на реєстрацію заборгованості в казні

Марина Л 14:02
Можливо в казні не відкриті рахунки, то вже проблема, тоді не зареєструєш....(

просто таня 14:06
Тат_яна,да.но но раньше и сейчас как то все не так как должно біть.хочу совета.у кого було встановлено ососбу.

Тат_яна 14:11
просто таня, глянь почту.Вдруг чем-то поможет

Света 14:12
Працівниця звільняється і вимагає компенсацію за відпустку на дітей за 2020 рік. Розраховувати за останні 12 місяців з/п як відпускні. І ще потрібно утримати 2 кал. дні щорічної то тоді потрібно оплатити тільки за 8 кал. дні. Підскажіть будь ласка?

просто таня 14:14
Елена ЕЦ,может ві читаете но непишите,ві есть(очень нужні)?

просто таня 14:14
Тат_яна, иду.

ОМС 14:14
Марина, ты здесь? Нужно посекретничать. Посмотри свою почту))))

Марина Л 14:14
Света, так. (Але вона не повинна її вимагати, їй вона законом передбачена)

керр 14:16
Света, нараховуєте за 10 к.д а потім утримуєте суму за два дні, яка вже була визначена тоді коли оплачували щорічну відпустку

татка 14:16
Света, на компенсацію 10 кал.днів вираховуєте з 12 місяців з/п. утримання проводите так 2 дні множите на середньоденну з/п, яку отримали при нарахуванні відпускних, і суму яку отримаєте потрібно утримати

просто таня 14:17
ТЕРЦЕНТРИ есть?

Вікторія 14:17
Добрий день! Підкажіть, як правильно розрахувати середню зарплату секретарю ради, голові для оплати її на протязі 6 місяців? Середня буде кожен місяць різна або фіксована сума? Утримуються ПДФО та в.збір?

Марина Л 14:18
Вікторія. читайте 100 постанову, в чаті це довго описувати

Света 14:20
татка, дуже дякую

Вікторія 14:22
Марина Л, мене цікавить середньоденну заробітну плату множать на середньомісячне число робочих днів у розрахунковомуперіоді чи множити на кількість робочих днів кожного місяця

Сіль рада 14:23
oksana, річний звіт по квоті при штаті більше 8 чоловік. Штатна чисельність, мається на увазі лише за КПКВКМБ 0110150, ЧИ В ЦІЛОМУ ПО СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ?

Вікторія 14:24
наприклад середьоденну з/пл *18 р.д. січня

ОМС 14:27
Сіль рада, по підприємству, звичайно)))

Сіль рада 14:36
ОМС, oksana, ДЯКУЮ. А чи можна цей звіт здати через "Сонату", якщо так - то який чаркод цього звіту?

ОМС 14:40
Сіль рада, не підкажу, на жаль)))

Оксана111 14:45
Підскажіть, будь-ласка, який посадовий оклад завідувача господарства з 01.01.2021 року в органах влади.

керр 14:51
Оксана111, той самий що був 2020

керр 14:52
Сіль рада, такий звіт здають або на живо у відділення або поштою

Оксана111 14:56
керр, Дякую, але який був у 2020 році? Ця посада у нас вводиться з 010.02.2021 року.

керр 14:57
Оксана111, Ви хто госпрозрахункові, держслужба, омс

Оксана111 15:00
керр, Держслужба, управління соцзахисту

керр 15:01
Оксана111, https://i.factor.ua/ukr/journals/ot/202 ... 06646.html

Оксана111 15:02
керр, Дякую

Сіль рада 15:04
керр, ОМС, Дякую.

Ярослава 15:25
Доброго дня! Хто з відділів чи управлінь освіти працює з програмою фітбюджет?

Марина Л 15:43
Вікторія, середньомісячну на середньоден. (змін з цього приводу здається не було). У вас 6 міс. будуть однакові суми.

123 15:48
Марина Л,скажіть хіба їм платять середньомісячну у законі сказано збереження середньої зарплати

керр 15:57
Вікторія, абз. 1 п. 8 Порядку № 100

444 16:00
Підскажіть будь ласка неможу зайти на сайт статистики вибиває помилку 51?

555 16:03
помилка особистого ключа

Яна 16:05
Девочки, знаете девиз бухгалтеров? Мне тут подсказали. "Рахуй, не рахуй- а получиш .... "

Марина Л 16:07
керр, можливо я помиляюся, але вважаю абзю 3 п.8.

керр 16:12
Марина Л, якщо вважаєте що це є допомога, а не оплата періоду впродовж якого зберігається сзп то буде абз.3 п.8

керр 16:14
Марина Л, якщо так, тоді як бути, якщо закінчується період збереження 19.04.2021 на що ділити у квітні календарні чи робочі дні?)

EVGENIY 16:19
Ярослава, що вас цікавить?

просто таня 16:25
EVGENIY, мене цікавит вопрос.куда можна написать что б статью в журнале опубликовали по больному вопросу.

Марина Л 16:45
керр, На календарні, як в центрі зайнятості), бо людина безробітня, з Вами не в трудових відносинах. Яким чином ми будемо прив"язувати цю допомогу до кількості відпрацьованого робочого часу... Я вважаю так.

Марина Л 16:48
Офіційних роз"яснень з цого приводу, я не змогла знайти ..., але впевнена, що це допомога.

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”