Архів чату за 09.02.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:32
Всем привет)))

Тат_яна 08:02
Доброе утречко! Как погодка, бодрящая?

oksana 08:10
Доброго ранку, дівчата! Що вчора було цікавого, бо в мене інтернету не було

Вальдемар 08:18
Усім доброго ранку! Скажіть, будь ласка, чи встановлювати доплату медичним працівникам ДЮСШ у розмірі 20% відповідно до постанови КМУ від 03.02.2021р. №67? Буду дуже вдячний за відповідь

ЛюдКа 08:31
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!!!!!

***** 08:36
Всім доброго ранку, підкажіть яка відповідальність передбачена за використання ЕЦП гол.бухгалтера, який звільнився по переводу (треба підписати його ключом відомості на зарплату працівникам в банк )

ЛюдКа 08:40
******* а що банк про це знає????

ЛюдКа 08:42
бухгалтерія це така окрема держава де свої закони, правила, а інколи про недотримання цих законів і правил не повинен знати НІХТО!!!!!!!!Бухгалтер робить все вірно!!!!!!!!!!

***** 08:43
ні, і все пускає підписати, просто я почала переживати чи не буде проблем

***** 08:44
ЛюдКа, дякую

ОМС 08:44
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!)))

EVGENIY 08:54
Доброго ранку! Всім гарного дня! )

ТетянаК 08:56
Чи можливо отримати матеріальну допомогу в 2021році спочатку на державній службі, а потім в ОМС?

Ольга 08:57
Доброго ранку. Не зв'явився звіт довідковий? А то фонд просить пришвидшити подачу заяв-розрахунків.

EVGENIY 08:58
Ольга, не має (((

АІ 09:00
Ще одне питання в тему: чи можна отримати матеріалку на оздоровлення при розрахунку у зв'язку із скороченням. Чи все ж таки потрібно брати відпустку на 14 днів???

Лілія 09:03
Доброго ранку! Доплата 20% медикам нараховуємо поверх мінімальної?

ОМС 09:06
АІ, відпустку. Якоби законодавчо можна навіть 1 день, ми даємо тільки, якщо не менше 14

ОМС 09:08
ТетянаК, ні. Тільки в одному місці. Якщо працював уже десь, приносить довідку

Марина 09:08
АІ, ОМС, материалка дается к любому количеству дней...

ТетянаК 09:08
ОМС, дякую

МЕДИК 09:10
Підкажіть будь-ласка чайнику, якщо в січні був лікарняний як правильно відзвітувати по ЄСВ??? Яку форму заповнювати? Буду дуже вдячна за інформацію

EVGENIY 09:11
МЕДИК, та ніяку не треба вже відзвітували за грудень старою формою, тут не має проблем!

Люда Кошкіна 09:11
Лілія, по новій постанові №67 - так зверх мінімалки

МЕДИК 09:12
EVGENIY, тобто тепер тільки в квартал за новою формою?

EVGENIY 09:13
МЕДИК, для тих у кого в лютому лікарняний потрібен буде довідковий звіт! Форм нових ще ні де не має, електронних форм маю на увазі, в екселі в мене є ))

EVGENIY 09:13
МЕДИК, а так да, тепер звіт квартальний

МЕДИК 09:15
EVGENIY,дуже дякую

475 09:15
Всім доброго дня.EVGENIY, підкажіть будь ласка, в минулому році купували запчастини на ремонт транспортного засобу, не працював, відремонтували власними силами (студенти з викладачами на практиках). Тепер суму витрат запчастин відносимо на вартість трактора, а на цю суму зміни в капіталі робити потрібно Д -т 5411 К-т 51111, так ??

Тат_яна 09:16
Марина, вот так и получаются долги по отпускам в количестве чуть ли не полгода...Т

EVGENIY 09:17
475, а чому ви їх на вартість трактора відносите?? Це добудова? Дообладнання? Ремонт не збільшує вартість

Галина 09:17
Шановні колеги підкажіть будь-ласка для прибиральника службових приміщень за використання в роботі дезінфікуючих засобів та які зайняті прибиранням туалетів установлюється доплата у розмірі 10% посадового місячного окладу понад мінмальну чи в складі мінімальної ?

Люда Кошкіна 09:18
Поясніть мені доплата за роботу зі шкідливими умовами праці та доплата за роботу у несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров"я ( з січня цього року) - це дві різні доплати і я маю їх нараховувати обидві медсестрі гімназії?

Тат_яна 09:19
Галина, наверх мзп

Лілія 09:19
Люда Кошкіна:Дякую!

Тат_яна 09:20
Галина, за тулеты - да. А что за дез.средства? Доместос с Мистером Мускулом? Так это бытовая химия

475 09:23
EVGENIY, ну я згодна що не збільшує, навіть не знаю як бути. Цей трактор у нас був ..."макетом" не їздив зовсім і для навчання вийшло так і практика по ремонту і тактор робочим став, а що далі..???

Світлана 09:25
EVGENIY, доброго ранку! Якщо можно, звертаюся до ВАС, з проханням! я, голбух терцентру, який ліквідується.Не визначено порядок фінансування на період ліквідації! "випали" з мережі,незатверджено штатний, кошторис!Незнають кому затверджувати!?! Зарплата нарахована, але ніде боргом показати неможу! Які мої дії, як бухгалтера?

Світлана 09:30
EVGENIY, До відома, ми терцентр створені РДА, розпорядження про ліквідацію 30.12.2020. зверталися шість раз до голови РДА, письмової відповіді немає.

EVGENIY 09:31
475, просто спишіть на витрати а не на вартість трактора!

ОМС 09:32
Марина, да, я знаю. Но мы практикуем не менее 14. А то с не успел отработать 1 месяц, уже бегут за материалкой. Теперь все "Модыкованные"

EVGENIY 09:32
Світлана, вас же повинні передати в ОТГ? Хіба не так?

марія 09:36
EVGENIY, у мене працівник приніс лікарняний з 26.01.21-05.02.21р.. лікарняний ще не нарахований . чи потрібно подавати звіт ЄСВ додатковий

475 09:37
EVGENIY, получається вартість трактора як була 500 грн. так і буде, а то на витрати.

Світлана 09:38
EVGENIY, новостворений комунальний заклад при міській раді, але працівників перевели 19.01.2021, а 5працівників залишилися до кінця ліквідаційного періоду. 73чол.нарахована з/плата за 11 днів

Наталя 09:46
доброго дня скажіть бкдь-ласка який оклад старостів сіл населення до 3 тисячі де можна подивитися постанова

EVGENIY 09:48
марія, ні адже розрахунковий період по ГРУДЕНЬ а за грудень ви подали звіт!

EVGENIY 09:52
Світлана, я можу помилятися, але мені здається що повинні новостворений заклад дофінансувати щоб він виплатив зарплати тим кому в старому закладі не виплатили! І здається була новина що адміністраціям уряд виділив кошти для цих випадкуів

EVGENIY 09:52
Світлана, https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetn ... iyam-dlya/

Ольга 10:01
Доброго ранку! Дохід 0 грн, Що з ЄСВ?

Анна 10:01
Доброго дня! В мене вже є лікарняні за лютий, як подавати цей додатковий звіт??

Галя 10:05
Доброго дня, за яке число фынансуэ соцстрах?

dio87 10:05
Доброго дня!В кого утворився центр надання соціальних послуг?Чим керувалися при затверджені штатного?

***** 10:12
Скажіть, якщо декретчиця вийшла і пропрацювала 1 день і звільняється в зв'язку з реорганізацією установи, то компенсація за невик. відпустку і вих. допомога розраховується за фактично відпрацьований і день?

EVGENIY 10:13
Анна, поки що ніяк, хіба що на бумазі, але навряд чи дпс таке прийме

Анна 10:17
EVGENIY, дякую!

555 10:20
Хто пройшов через ліквідацію сільради (влилась у новостворену ОТГ). Де почитати, що саме має робити бухгалтер для здачі ліквідаційного звіту. До вивільнення залишились щитані дні, але ніхто нічого не каже. ДОПОМОЖІТЬ, будь ласа.

dio87 10:20
Хто здавав у казначейство ліквідаційну звітність у казначейство у зв'язку зі зміною головного розпорядника ?Які проводки робили?

ОМС 10:23
*****, компенсація рахується від дня зарахування на роботу- використані дні. Якщо до декретної відпустки вона використала усі дні, то за тепер у неї за 1 день нічого не получиться)))

Стася 10:24
підкажіть будь ласка, який термін сдачі оцінки єфективності по паспортам бюджетної програми, після сдачі звіту по паспорту

Уляна 10:25
EVGENIY, підкажіть, виявила помилку в звіті ЄСВ ще за червень-липень 2011 року, не розбили відпускні, як тепер її виправити і коли аж в квітні, в новому звіті?

***** 10:27
ОМС, в неї є невик. дні відпустки і вих. допомога, як порахувати, якщо лиш зарплата за 1 день?

Тоня 10:27
Чи потрібно відображати перераховані аліменти в 1 ДФ,якщо відправляю на виконавчу?

Світлана 10:35
Тоня, так

EVGENIY 10:37
Уляна, помилки здається можна виправляти і зараз старими формами, котрі ще не квартальні! Краще запитайте в податковій або ПФУ

Тоня 10:45
Світлана, дякую

Олена 10:48
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, в грудні нарахована зарплата за повний місяць, в січні принесли лікарняний з кінця грудні, чи необхідно повертати кошти за грудень до бюджету?

Світлана 10:49
EVGENIY, Дякую! уже перезвонила в відділ фінансів та внутрішнього аудиту РДА, відповіли що ми сюди не підлягаєм, що це реорганізованим а не ліквідованим....

Світлана 10:49
EVGENIY, Дякую, що приділили увагу!

Анна 10:53
Доплату 20% медичним працівникам в закладах освіти нараховувати зверху мінімальної зарплати, чи вона входить в доплату до мінімалки?? Говорять що якщо мед працівник має 7 тарифний розряд, то ця доплата входить в доплату до мінімалки, а якщо 8 то доплата йде зверху. Правда це, чи ні??

Олена 10:53
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, в грудні нарахована зарплата за повний місяць, в січні принесли лікарняний з кінця грудні, чи необхідно повертати кошти за грудень до бюджету?

Люда Кошкіна 10:57
Анна, у постанові такого факту немає

Уляна 10:57
EVGENIY, я зробила за січень 21 р. звіт і в ньому виправила помилку, мені так сказали, але звіт не прийняли, бо старі форми (робила через Медок), тепер не знаю що робити

Люда Кошкіна 10:58
Анна, підкажіть будь-ласка, а у вас медикам платять 10% за шкідливі умови праці?

Іра 10:59
Підкажіть звіт по землі до якого числа здати ((податкова декларація з плати за землю)

Люда Кошкіна 11:01
Підкажіть мені доплата за роботу зі шкідливими умовами праці та доплата за роботу у несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров"я ( з січня цього року) - це дві різні доплати і я маю їх нараховувати обидві медсестрі гімназії?

Олена 11:04
Підскажіть будь ласка, в грудні нарахована зарплата за повний місяць, в січні принесли лікарняний з кінця грудні, чи необхідно повертати кошти за грудень до бюджету?

Я.М. 11:05
Олена Так потрібно повертати кошти до бюджету

Тат_яна 11:07
Олена, и нельзя "излишки" никакой премией урегулировать? Как бы в декабре премировали...

Олена 11:09
Підскажіть будь ласка бухгалтерські проводки, повертає працівник чисту зарлптау, а ПДФО і ВЗ, ЄСВ як показувати?

Ольга 11:10
Якщо один день робочий, решта в місяці за свій рахунок. Як нарахувати ЄСВ?? З мінімалки??

Ксю 11:11
Підкажіть )))) прийняли новий бланк по звіту осіб з інвалідністю ????

Лідія 11:12
Підкажіть будь ласка термін надання звіту неприбуткової організації

Тат_яна 11:13
Ольга, не менше мінімального внеску

Олена 11:14
Підскажіть будь ласка бухгалтерські проводки, повертає працівник чисту зарлптау, а ПДФО і ВЗ, ЄСВ як показувати?

Анна 11:19
Люда Кошкіна, ні не платять.

oksana 11:21
Лідія, протягом 60 календарних днів

Люда Кошкіна 11:21
Анна, дякую

Марина 11:21
Скажите уже изменился код КОАТУУ?

Олена 11:27
Олена: на ваш запит найдете відповідь в журналіБюджетна бухгалтерія №3 від 18.01.2016 року

Ольга 11:27
Олена, з аробітна плата, виплачена працівнику роботодавцем добровільно, за відсутності рахункової помилки з його боку і недобросовісності з боку працівника, поверненню не підлягає!

Бухгалтер освіта 11:29
Олена, потрібно повертати на інші надходження до бюджету по КЕКВ-2111, КЕКВ-2120

Бухгалтер освіта 11:30
Анна, згідно пояснень, доплата зверху

Анна 11:32
Бухгалтер освіта, не залежно від тарифного розряду и категорії??

Бухгалтер освіта 11:32
Анна, залежно від тарифного розряду

475 11:32
Люда Кошкіна, цікаво, а що за складні і несприятливі роботи у медиків у гімназії???

Люда Кошкіна 11:33
сама в не знаю , але є наказ директора - що я можу зробити?

Анна 11:33
Бухгалтер освіта, де знайти ці пояснення?

Бухгалтер освіта 11:34
Анна, на бухгалтерських сайтах

475 11:37
Бухгалтер освіта, ого а ми в складних??

Люда Кошкіна 11:38
ха, і так кажуть , що бухгалтерія нічого не робить

Олена 11:44
як правильно відобразти зняти за грудень по відомості за січень і поверненню до бюджету заробітної плати

Ольга 11:58
Олена, звідки ви знали що людина захворіє, в грудні ми раніше нараховуємо зп, то нічого повертати не потрібно, сторнуйте в січні зп і нараховуйте лікарняні

Марія 12:02
Скажіть будь ласка хто визначився з вартісним критерієм ОЗ? Можливо варто залишити 6000,00 грн.?

EVGENIY 12:11
Марія, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... novatsiyi/

Ольга 12:12
Світлана, я така сама. РДА обіцяє програму і під неї всі виплати по зарплаті

Ярослава 12:15
Доброго дня! Ми раніше подавали звітність через Медок і там потрібно було три підписи( нач., бух, і печатка), а зараз подала 1-ДФ через особистий кабінет і пішло за підписом лише бухгалтера. Коли вводила керівника, то писало, що вже підписано. Прийшла друга квитанція, що без помилок. Чи це нормально?

марія 12:20
EVGENIY, в нас змінилася вищестояща установа . рішення про прийняття в отг є 28.12.2020 і є продовжит трудові відносини з працівниками є з04.01.2021р. зараз працівник приніс лікарняне .розрахунковий період є січень 20- грудень 20

123 12:21
Ольга, що значить сторнуйте у січні працював а нарахувати зп менше?

Ольга 12:21
123, сторнувати зп грудня

марія 12:22
як правильно написатив заявці на відкриття рахунку на лікарняне . в зявці там де :Просимо відкрити небюджетний рахунок відповідно до переліку: поставити 3551

Л.В. 12:22
Доброго дня! Давно тут не була, багато пропустила... Питання таке: чи подаємо звіт з ЄСВ за січень, якщо в січні прийняті на роботу, лікарняних немає.

ірен 12:36
марія

ірен 12:36
так правильно

ОМС 12:43
*****, (10,27) Постанова 100, почитайте уважно. Похоже, що з окладу. Я просто не займаюсь зарплатою))))

Тетяна 12:57
***** Якщо працівниця, яка вийшла з відпустки по догляду за дитиною відпрацювала один день і в цьому ж місяці звільняється, то розрахунок середньої як для компенсаціхї за невикористану відпустку так і для вихідної допомоги треба робити з посадового окладу, але не менше за мінімалку.

Вітка 12:59
Люда Кошкіна, так, це дві різні доплати. Перша передбачена спільним наказом Мінсоцполітики та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519 , а друга постановою КМУ від 03 лютого 2021 р. № 67 лише на період карантину.

***** 13:05
Тетяна, ОМС, дякую, якби не було заробітку, то з окладу точно, я розумію, але мене смущає зарплата за 1 роб. день, вон а не береться до уваги?

ОМС 13:06
*****, раджу з окладу. Краще трохи не доплатить, ніж потім вносити переплату за працівника))) А там, як вважаєте сама

***** 13:07
ОМС, дякую

Анна 13:15
Виготовляємо стіл власними силами. Пішло: 25 шт саморізів на суму 2,5 грн. (рах 1513); деревина - 0,2 м3 на суму 5,00 грн (рах.041).А стіл оцінили 300,00 грн.Дт1312 Кт 1513 : 2,5 грн Дт Кт041: 5,00 грн Дт1113 Кт1312 : 7,50 грн Дт5411 Кт5111: 7,50 грн Дт5512 Кт5411: 7,50 грн Дт8014 Кт1412: 7,50 грн З/п робітників не можемо врахувати,

123 13:17
Ми підписані на журнал, як активувати доступ на сайті???

Віка 13:18
Евгений, не могу найти статью, точно видела в конце прошлого года. Лист-роз'яснення казни як поновити в обліку кредиторську заборгованість за минулий рік (було загублено акт в/р), точно пом'ятаю згадувалось про акт звірки, і оптимістичне завіряння казни, що ніщо не втрачено. хто має ссилку, буду вдячна. Чи у кого є досвід з цього питання

Ирина 13:31
В декабре 2020 доплачивала контрагенту за вывоз мусора по акту сверки. Казна провела.

Оля 13:33
Добрий день! Як нарахувати доплату бухгалтеру який тимчасово виконує обов'язки заступника головного бухгалтера на період л/л? Чи можна робити різницю в окладах якщо оклад заступника в 10 раз більший?

Віка 13:34
Ирина, а доплачивали в декабре за какой месяц, и что предоставляли на регистрацию?

Оксанка 13:41
Добрий день! Підкажіть яке число фінансує ФСС?

яна 13:43
Підскажіть проводкі відрядження

Анна 13:43
EVGENIY, Для виготовлення власними силами використали запасів на 7,50грн. А оцінили власний виріб(стіл) вартістю 300,00 грн. Як оприбуткувати в бюджетній бухгалтерії??

яна 13:43
Відрядження ДТ2116 КТ 8411???

Альона 13:46
Підкажіть, хто знає, асистенту вихователя після закінчення магістратури можна підвищити розряд?

Альона 13:46
Оля, да

ОМС 13:51
Оля, якщо по посадовій він не заміщає головбуха на період відсутності, то да, виплачуйте різницю. А вибачте, де це такі оклади? У нас різниця між головбухом і бухгалтером (оклад) десь 1 тис грн

Яна 13:53
Відрядження бюджетника Куди прікріпити білети? Є якись додаток до звіту чи просто сзаду до звіту причипити

1234 14:01
Яна, прикріпити до авансового звіту

Альона 14:02
Підкажіть, хто знає, асистенту вихователя після закінчення магістратури можна підвищити розряд?

марія 14:21
Підкажіть якщо заповняти заявку на відкриття лікарняного рахунка треба де поставити :Просимо відкрити небюджетний рахунок відповідно до переліку:3551. це буде правильно

Lala 14:23
Підскажіть будь ласка, якщо внесли зміни в облікову політику (вартісний критерій МНМА дорівнює 20000 грн) то тепер можна комп'ютер купляти за 12000 грн по КЕКВ 2210 і ставити на 1113 рахунок?

Н.А. 14:26
Марія, я перерахувала по прикладу, наведеному в розясненні, де вказав Євгеній ссилку, придбання за 201-2020, то виходить 6893 грн. Теж думаю, як зробити. Ну 20 тис забагато

Н.А. 14:29
Марія, 2019-2020 роки. А ми головні розп. - наші одержувачі требують наказ наш про вартісний критерій. У вас такого не має? Казна требує

Катька 14:43
На оплату відпустки вихователя заочної форми навчання - мені надали наказ та довідку-виклик. Це ж всі документи, і є право на оплату??

керр 14:45
Катька, звісно всі

Вітка 14:49
Альона, можна, але не обов’язково. Асистенту вихователя може бути встановлений 10, 11 або 12 т.р. Умовами оплати праці педагогічних працівників будь-яких критеріїв або вимог для встановлення конкретного тарифного розряду для цього працівника не встановлено.

Вітка 14:51
Альона, при встановленні тарифного розряду асистенту вихователя, зокрема, може враховуватись його освітній рівень, професійна компетентність, педагогічний досвід, результативність та якість роботи, термін роботи на посаді, інші дані, які характеризують його професійну діяльність.

Іванна 14:52
Підкажіть мені, вихователь на період лікарняного заміняє іншого по сумісництву. Оплату ми розраховуємо з окладу того хто хворіє, чи заміняє?

Люда 15:08
Іванна, з окладу того, хто заміняє.

ГАННА 15:08
який має бути код підстави для державних службовців в таблиці 7,додатку 4?

ОМС 15:09
Люда, Іванна, з окладу того, хто заміняє- це суміщення. А при сумісництві мабуть з окладу того, гого заміняє

ОМС 15:10
кого:)))

Ольга 15:18
ГАННА, ЗДС037А1

Юляша 15:18
Добрий день, колеги. Як організувати охорону праці в державній установі чисельністю 35 чоловік. В штатному розписі відсутні посади служби з охорони праці.

ГАННА 15:18
Ольга, lzre.

Люда 15:23
Робота в тому самому закладі понад норму не є сумісництвом.

Марія 15:30
Люда,як це не є сумісництвом,а що тоді?

ГАННА 15:31
Ольга, дякую

Марія 15:33
Сумісництво-виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж або іншому підприємстві.

Люда 15:36
Дивлюся в роз"ясненнях посилаються на Перелік робіт, які не є сумісництвом пункт 8.

Оксанка 15:38
Хто стикався із програмою "Соціальна громада", які посади мають займати працівники, щоб отримати ключі, щоб передавати справи в управління соц.захисту населення?

Наталя т-ц 15:45
Іванна, у вас буде доплата за виконання обовязків тимчасово відсутнього,в розмірі до 50% окладу за основною посадою. ніяке це не сумісництво

керр 15:47
Наталя т-ц, доплату таку дають коли виконує поряд зі своєю роботу роботу відсутнього, але вона ж не може одночасно перебувати у різних групах це педробота

Іванна 15:48
Наталя т-ц,дякую. бо я нерозумію, до мене платили ,і зараз я, оплачуємо 100%, в наказі прописують за сумісництвом у звязку з виробничою необхідністю...

Іванна 15:50
ніде чітких розяснень по садочках про заміну знайти неможливо((9(

Наталя т-ц 15:53
значить буде доплата за розширений обсяг роботи. сумісництво можна оформити лише за наявності ВАКАНСІЇ, а тут -тимчасово відсутній

Іванна 15:54
Наталя т-ц, тобто 50% від посадового окладу за фактично відпрацьований час?

Світлана 15:57
Підкажіть, будь ласка, за яким кодом КЕКВ обліковується лабораторний посуд?

керр 16:03
Іванна, робота виконує

керр 16:03
у свій час чи інший

Іванна 16:06
я думаю у свій...але в табелі стоїть два рядка, свої години, і години заміни

Люда 16:07
Вона не може одночасно бути у двох групах...

керр 16:10
Іванна, оплачуйте по тарифікації це ж педробота

Тамара Ш. 16:13
Як платити за користуванням сайтом

1234 16:14
Тамара Ш., ми платимо за послуги хостингу та за користування доменним ім’ям з 2240

Іванна 16:15
керр, дякую вам дуже!) хоть трохи заспокоїли)

Тамара Ш. 16:20
Мали на увазі користування саме цим сайтом (30грн)

Тамара Ш. 16:21
buhgalter.com.ua

EVGENIY 16:22
Тамара Ш., ну так натисніть сплатити карткою і входьте

EVGENIY 16:22
Тамара Ш., що не виходе?

Тамара Ш. 16:23
поясніть де і як оплатити, за яким посиланням

EVGENIY 16:27
Тамара Ш., https://buhgalter.com.ua/articles/partn ... ltercomua/

EVGENIY 16:28
Тамара Ш., тисните СПЛАТИТИ КАРТКОЮ

Вікторія 16:28
Доброго дня! Підкажіть, в звіті про......осіб з інвалідністю у рядку 04 фонд оплати праці в тис. грн ставимо з одним десятковим знаком чи без, бо конкретно нічого не сказано, як наприклад, у рядку 05

Альона 16:31
Вітка, дякую, виходить що підвищення розряду на розсуд керівника?

Тамара Ш. 16:31
EVGENIY, Дякую, все зробили

Тамара Ш. 16:38
EVGENIY, сплатили, квитанція про сплату прийшла, але доступу до статей не має, (особовий рахунок 221134) ЧОМУ?

Юляша 16:39
Добрий день, колеги. Як організувати охорону праці в бюджетній установі чисельністю 35 чоловік. В штатному розписі відсутні посади служби з охорони праці.

Марина 16:41
Юляша, просто поручить кому то.. и прописать в посадовой.

Юляша 16:46
Марина, це було б чудово, але не ніде такого не зустріла. По закону функцію служби може виконувати особа з відповідною підготовкою за сумісництвом.

Бухгалтер Н 16:52
Підкажіть,будь ласка, чи може бюджетна установа (ОМС) передати основний засіб безкоштовно військовій частині?

Н.А. 16:56
Бухгалтер Н, в межах одного органу

Бухгалтер Н 16:58
Дякую, на що зіслатися?

Кроп 16:59
Бухгалтер Н, ми передавали за рішенням сесії

EVGENIY 16:59
Тамара Ш., зверху на сайті УВІЙТИ

Бухгалтер Н 17:01
Тож рішенням і хочуть передати. Колись, вроді, не можна було таке робити...Щось не впевнена як тепер.

Кроп 17:03
Бухгалтер Н, за рішенням все можна

Харків 17:05
Колеги КОАТУУ на 2021 залишилися, такі ж як і у минуломц році?

Лена 17:12
Подскажите кто работает с фирмой "Остання надія", Как с ними связаться?

qwerty 17:14
Харків, Обстат сказал, что до утверждения переводных таблиц (или таблиц соответсвия -х.з как назовут) коды КОАТУУ пока продолжают действовать старые

qwerty 17:15
Лена, сподіваюсь мається на увазі - "постачальник останньої надії"?

Лена 17:15
qwerty, да)))

qwerty 17:17
Лена, Вам треба з"ясувати хто у вашому населенному пункті є таким постачальником. Запитайте у Вашого минулорічного постачальника, може це вони і є.

Лена 17:18
qwerty, наш поставщик говорит ждите с вами свяжутся но никто не выходит на связь)))

Тамара Ш. 17:24
EVGENIY, читаю новини, все добре, дякую!

***** 17:27
колеги, знаю що пізно, але може хтось підкаже, в грудні вийшла працівниця з відпустки до 6 років, в лютому звільняється, розрахунковий період 12,20-01,21р, чи лише січень 21р.

керр 17:40
*****, 12.20-01.21

***** 17:43
керр, тобто, якщо вийшла на роботу 20,12,20 р. то за грудень 11 кал. днів і за 01,21 р. 29 кал днів?

Ірина К. 17:44
Вікторія, у рядку 04 фонд оплати праці в тис. грн ставимо з одним десятковим знаком

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”