Архів чату за 15.02.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10332
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:31
Всем привет)))

Лена ЗОШ 08:24
Всіх вітаю зі святом Стрітення!

Марина 08:25
а что такое???? где все?????

Марина 08:25
Лена ЗОШ, взаимно))))

ОМС 08:26
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО)))

ОМС 08:26
Марина, кофе пьем))))

Марина 08:26
и я))))))

ОМС 08:28
Сегодня ЗИМА!!! Похоже, что петух воды не напьется)))

EVGENIY 08:56
Доброго ранку :) Всім гарного дня!

Марина 09:01
EVGENIY, спасибо) взаимно)

Дарина 09:05
Всім доброго сонячного морозного ранку.

Ярослава 09:09
Доброго ранку. Чи можливо вже подати Довідкову форму звіту по ЄСВ? Потрібно для звільнених працівників в центра зайнятості?

!! 09:13
Ярослава. Ні.

EVGENIY 09:21
Ярослава, ждем-с

Аліна 09:36
Доброго дня!Скажіть стрічку і тканину відносити на рахунок 1812 чи на рахунок 1518?

Лариса 09:46
Ярослава, Доброго ранку! Так, нехай усі почекають, пока "великі уми" щось вигадають, щоб нам добавити головного болю, а простих людей лишити своєчасних виплат допомог і пенсій. Навіщо створювати велосипед, якщо його давно створили, і він працює, Ні, треба ж нагадити, зламити, Дуже шкода, що ці зміни які вони вважають +, для нас усіх - !

ОМС 09:54
Лариса, кожен народний обранець повинен подати якийсь закон. От вони і "ізощряються". На щось нове, потрібне ума немає, от вони й починають що-небудь вигадувать)))

Оксана 09:56
Добрий день. підкажіть будб ласка а в ліквідаційній звітності 4 дс також тільки залишок на початок року, бо видає помилку. буду вдячна за допомогу.

Оксанка 10:03
Оксана, в 4дс залишок на початок та інші зміни у капіталі проставляєте одинакові суми, якщо у Вас іде передача майна іншій установі

Оксанка 10:03
Оксана, на залишку на кінець року нулі

Олена 10:06
Можливо необхідно написати якийсь протест на рахунок цієї об'єднаної звітності, адже все було настільки зрозуміло і прозоро, а це який жах!

Оксана 10:11
Оксанка, а те що видає помилку то нічого?

Оксана 10:12
Оксанка, підсумовує цифри що й на початок року і ставе на кінець

сільрада 10:15
Чи входить Матер допога на оздоровл. в розрахунок розрахункових?

катя 10:15
Продовжуємо договір орени без аукціону. Але потрібно заплатити авансовий платіж орендної плати. Казна не пропускає попередню оплату!!! А Фонд держмайна не продовжує договір без цього платежу!!! ХЕЛП, що робити!!!

ЛюдКа 10:23
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!

Оксанка 10:23
Оксана, на інші зміни ще проставте

Оксанка 10:24
Оксанка, з мінусом на інші зміни

Оксанка 10:24
Оксана, з мінусом на інші зміни

ЛюдКа 10:26
у мене сьогодні шість сов.........за вікном...............-13........тихо........

0* 10:30
ЛюдКа, а совенят ще нема?

Я.М. 10:35
Какое число финансирует ФСС

Ольга 10:35
Я.М., 6-е

Я.М. 10:36
6-января?

Ольга 10:37
Я.М., да

Аліна 10:38
Доброго дня! Скажіть,будь ласка, тканину і стрічку відносити на рахунок 1812 чи на рахунок 1518?

EVGENIY 10:46
Аліна, та ніхто крім вас це не знає, нам не відомо навіщо вони вам, і для чого ви їх купили, тому відповісти неможливо!

Лариса 10:52
Олена, 10:06 більшість бухгалтерів розуміють, що нас чекає велика халепа. А як зробити, щоб нас почули ???? Можливо петицію написати, щоб лишили усе без змін. EYGENIY, що Ви думаєте з цього пиводу?

Наталья 10:53
Доброго дня підскажіть будь-ласка. Суміснику можна надати ще 3 години керівника гуртка на тому ж підприємстві

Наталья 10:53
Якщо основна посада у нього вчителя

EVGENIY 11:02
Лариса, яка халепа? Про що ви? Про новий об'єднаний звіт?

катя 11:03
А що робити з договором оренди з фондом держмайна!!!!

Таня 11:07
Наталья, дивлячись яке у нього навантаження. Якщо встигає вичитувати, то чому ні.

Наталя т-ц 11:10
Подскажите,плиз, кто подавал повидомлення про договир по информатизации. как распечатать это повидомлення.?раньше на почту приходило,а теперь только на сайт дает ссылку.а там только просмотр

Коледж 11:12
EVGENIY,у нових бланках заяв на відкриття рахунків та картка підписів хіба не змінилися номера додатків

Юрий 11:12
Наталя т-ц Заскриньте распечатайте и несите в казначейство они там сами не знают что с информатизацией делать

SHS 11:13
Доброго ранку, бланк анкети головного бухгалтера не змінився з минулого року?

0* 11:14
Наталя т-ц, писали просто лист з усіма точностями

Наталя т-ц 11:15
скрин отнесла, но казна хочет ,как раньше. отдельный документ с повидомленням

Наталя т-ц 11:15
я так поняла, у всех теперь так??

EVGENIY 11:16
SHS, ні

SHS 11:16
EVGENIY, дякую

EVGENIY 11:16
Коледж, зараз перевірю може я пропустив

Марі 11:19
Підскажіть, як роздрукувати зарплатний проект в приватів книжному форматі

Лера 11:20
Добрый день. Подскажите как отобразить в учете. Приобрели велосипедную раму 150000 грн.

Бухгалтер освіта 11:23
Наталья, у вчителя, зовнішнього сумісника, повинно бути т/н не більше 9 годин

Наталя т-ц 11:27
Лера, ого.!!!рама за 150 штук!!!!это ж сколько весь велосипед??))))

Normal 11:27
подскажите по обьедененной звітн. если не подаём отчёт за январь ...там человек был уволен и тд...теперь не посмотришь в пфу ок 7 и тд?

EVGENIY 11:30
Коледж, велике дякую що помітили, все виправив ))

EVGENIY 11:32
Normal, https://buhgalter.com.ua/articles/zvitn ... -podavati/

EVGENIY 11:33
Лера, 150 000 грн рама для велосипеду??

Лера 11:33
Наталя т-ц, дорого)). Поэтому поставить на запчасти и списать рука не поднимаеться)). Голову ломаю как правильно опиходовать

EVGENIY 11:34
Лера, це все ж таки запчастина

EVGENIY 11:34
Лера, я так думаю

EVGENIY 11:35
Лера, можна точно сказати що це не ОЗ, тому що незакінчений пристрій!

Лера 11:38
EVGENIY, считаете поставить на 1515? Может стоит поставить на 1311, а потом списать затраты на улучшение 1015?

Алла 11:39
Добрий день. Чи можливо вже подати Довідкову форму звіту по ЄСВ і як її подати?Підскажіть будь ласка?

Марина 11:46
Девочки а в отчет по непрыбутковым данные из консолидованой брать или по своей установе?

EVGENIY 11:47
Лера, 1515 ви завжди можете перенести на 1311 якщо треба, якщо рама на заміну ідентичної то це не поліпшення! Ну в любому випадку спишите або на витрати або на капінвестиції. вже по ситуації

ОМС 11:48
Марина, а твои "подопечніе" сдают эту форму? Я брала только свои)))

Марина 11:48
ОМС, и я всегда брала свои..... они КНП я не знаю сдають они этот отчет... наверное нет

яна 11:48
на відкриття рахунку в казначействі які треба документи Чо таке мережа де взяти бланк

ОМС 11:48
Лера, вот это рама!!!! Она не позолоченная?

ОМС 11:49
Марина, а они тоже не прибыльные?

Марина 11:50
ОМС, КНП

ОМС 11:51
Марина, а...это расшифровывается коммунальные неприбыльные предприятия? Должны вобщето сдавать сами. В налоговой же небось регистрировались, как неприбыльные?

ОМС 11:52
Марина, у меня просто КП. Я сдаю только по себе

Марина 11:53
ОМС, надо уточнять

Тетяна: 11:53
Підкажіть чи на вихідну допомогу при скороченні нараховується ЄСВ?

ОМС 11:54
Марина, а у них самих спросить можно? Если регистрировались, то однозначно сдают сами

ната 11:55
Тетяна не нараховується ЄСВ

Лера 11:56
EVGENIY, спасибо

Тетяна: 12:02
ната:Дякую

яна 12:10
Дубь ласка допоможіть Мережа яка здається в азну бо не відкривають рахунок

бух 12:11
Доброго дня. Чи потрібно в прозоро публікувати сканкопію договору, річного плану та інше?

Тетяна 12:35
який код в КП у посади "Завідувач військово-облікового бюро"?

Тетяна 12:38
бух, річний план ви звісно оприлюднюєте згідно ЗУ "Про публічні", сканкопія договору (якщо прямий договір) по бажанню, якщо спрощена/відкриті то протягом 3 р.д. з дня підписання, на рахунок "та інше" - важко відповісти, до різних документів різні вимоги, якщо вас призначили УО чи членом ТК, краще вивчити ЗУ "Про публічні закупівлі" та інші закони

NeProzorro 13:00
Шановні колеги, до відома. За 2019 рік зарплата Генерального директора ДП Прозорро склала 3 203 908 грн. (за даними офіційної декларації)...Отак-то. За такі гроші можна вигадувати різну дурню і процедури

бух 13:00
Тетяна, дякую. Це звіт про укладений договір буду публікувати.

бух 13:02
NeProzorro, мда...

Бух 13:02
ХОЧУ НА РОБОТУ В ДП ПРОЗОРРО !!!!! Цікаво скільки "на лапу" і кому треба дати

EVGENIY 13:02
яна, вас в свою мережу повинен включити головний розпорядник

EVGENIY 13:03
NeProzorro, я мабуть за все своє нікчемне життя стільки не заробив (((

Тетяна 13:03
NeProzorro, з такою зп я згідна бути чотирнадцятим радником шостого помічника директора ДП Прозорро ))))

NeProzorro 13:04
EVGENIY, Бух, бух, та просто немає слів...

NeProzorro 13:05
EVGENIY, від вашої роботи та професійної допомоги більше користі ніж від дурнуватих майданчиків і оприлюднень

бух 13:06
NeProzorro, я в 2020 навіть 100 тисяч не нашкрабала працюючи головним бухгалтером.

NeProzorro 13:06
Може організувати якесь нове ДП "МУТНО"? :)))) Виграти якісь гранти, отримати на нього бюджетне фінансування

бух 13:08
NeProzorro,

Виктор Фёдорович 13:11
И что толку простым людям от их "прозрачности"? Разбазарили всю экономику. Народ устал от их пустой болтовни.

EVGENIY 13:33
Станом на сьогодні ФССУ профінансував надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 06 січня (100%).

Оксанка 13:35
Підкажіть, за оновленим порядком 100 премії до свят не входять у обчислення середнього заробітку?

EVGENIY 13:40
Оксанка, не взодять

Марина 13:50
NeProzorro, ну даааа. мы на 30 тыс на канц товарах экономим.... а тут....

Тетяна 13:51
Марина, у вас виділяють кошти на канцтовари?) радійте)))

Марина 13:52
Тетяна, это точноооо)))))))))))))))

Ж 14:18
Працівник звільнився 29.01.2021(держслужба),потрібно подати декларацію перед звільненням, як бути з вихідною допомогою,яка ще навіть не нарахована,тому що немає кошторису??

1***** 14:20
Прошу вашої підказки,В якому розмірі виплачувати заробітну плату працівникам, які в стані реорганізації (с/р)?Працюємо до 20 лютого, в якому розрімі платити вихідну допомогу?

Бухгалтер ЗП 14:26
Звільнився начальник, а можна повідомлення про прийняття підписати ЕЦП гол. бухгалтера в Медку, так як конкурс буде через деякий час.

керр 14:29
1*****, згідно умов штатного розпису, вихідна у розмірі середнього заробітку

керр 14:31
Ж, ще ж може впродовж 20 днів після звільнення заплатять), але така декларація подається за період по день звільнення

1***** 14:31
керр, дякую

1***** 14:32
керр, а для розрахунку середньої які місяці брати? нам дали попередження 21.12.20 року? Допоможіть,будь ласка

ліцей 6 14:36
Підкажіть, будь ласка, для звіт неприбуткового необхідно подати річні форми. А код форми цей J0903203. Чи якийсь інший?

Оксанка 14:39
ліцей 6, звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації? У мене код J0101911

ліцей 6 14:40
Оксанка, так. А Баланс, Звіт про фінансовий результат та ін. також потрібно подавати?

Тоня 14:41
так

Марина 14:47
Оксанка, и у меня такой код

ОМС 14:47
Ж, цю декларацію можна ще подавать уточнюючу на протязі 10 чи 14 днів (точно не памятаю), почитайте))))

ліцей 6 14:48
Марина, так і в мене такий. але для них необхідно подавати ще Баланс, Звіт про фінансвоий результат, Звіт про власний капітал. А в цих звітах який код?

Вікторія 14:50
Доброго дня! 10-ПОІ "Звіт..... осіб з інвалідністю" відправили 10.02, чи потрібно знову відправляти звіт з оновленою формою?

vala 14:51
Доброго дня, підскажить медсетрам освітнього заклада надбавка 20 % нараховується поверх мінзарплати?. Дякую

керр 14:51
1*****, звільнення у лютому значить -01.21-12.20

керр 14:54
vala, сама назва доплати вказує на таке)

1***** 14:54
керр, дякую

vala 15:05
керр, дякую

Іра 15:08
Всі виплати в % в ходять в МЗП : вислуга років, стаж, старшинство, класність і т.д

Ж 15:13
керр, ОМС, я розумію,от і питання,якщо враховуються виплати по день звільнення,то включати виплати виплачені в лютому в цю декларацію?чи вже в декларацію "після звільнення"?

керр 15:18
Ж, така декларація охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими, та містить інформацію станом на останній день такого періоду. Останнім днем такого періоду є день припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, не має виплати в остан день, покажете "після звільн", а як же по-іншому

Ж 15:18
керр, я теж так думаю..

Ж 15:19
так само компенсація за невикористану відпустку, була виплачена вже в лютому, то також піде в декларацію "після звільнення"?

керр 15:27
Ж, була виплачена, а нарахована коли у лютому?

Марина 15:33
Девочки а в неприбутковом надо трансферты показывать??? что то я совсем этот отчет забыла....

Ж 15:44
керр, по правильному, в січні

Ж 15:55
керр, ой, ні, в лютому

керр 16:04
Ж, запасаємось довідкою про доходи за 01-29.01. і подаємо декларацію

Ж 16:10
керр, а те,що буде донараховано, то піде в декларацію "після звільнення" вже у 2022 році

Таня 16:17
як відобразити у податковій звітності надану стипендію 100 -річній людтні

Оксанка 16:25
ліцей 6, 14:40, а баланс і звіт про фінансові результати формуєте окремими посилками, я так робила у електронному кабінеті платників податку

Оксанка 16:27
ліцей 6, на баланс код J0903203, на 2-дс код J0903303

оксана 17:22
Допоможіть! В ліквідаційній звітності форма 4дс яку строчку заповняти щоб на кінець були нолі?

EVGENIY 17:32
оксана, ІНШЕ вибуття

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”