Архів чату за 16.02.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10331
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:43
Всем привет)))

ЛюдКа 08:16
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!

ЛюдКа 08:17
Марина

ЛюдКа 08:17
Ну сьогодні як ніколи, ти да я да ми с тобой!!!!

Марина 08:21
ЛюдКа, и не говори)))))

Марина 08:21
шо такое???))))))

Марина 08:21
опять все кофе пьют??)))))

oksana 08:22
Доброго ранку! Нашого полку прибуло.

ЛюдКа 08:22
я каву п'ю, а в вікно таке сонце зазирає!!!!!!!!!!!!!

Марина 08:25
у нас тоже солнечно

ЛюдКа 08:27
у нас -19

Марина 08:27
-14

бух Олег 08:27
Доброго ранку! Хто підкаже, як показувати у звіті ЄСВ лікарняні або декретні нараховані у січні 2021? Буду дуже вдячний, а то не можу розібратися.

Марина 08:30
бух Олег, так а ЄСВ разве за январь делать?

Марина 08:30
он же вроде теперь квартальный...

Ольга 08:31
бух Олег, в квартальному звіті під кодом 29

Ольга 08:31
бух Олег, а декретні 43

ОМС 08:34
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!))))

Наталія 08:45
Доброго ранку! Хто підкаже, в переліку граничних норм витрат на придбання меблів не має потрібного (стелажі ) як бути ? державний бюджет закупівля з спц.фонду власні надходження від надання послуг

бух. Олег 08:49
Дякую. А хіба не потрібно окремо під такими кодами їх показувати в січні.

Лариса 08:50
бух. Олег,Доброго ранку!

EVGENIY 08:52
Доброго ранку! Всім гарного дня )

Лариса 08:53
бух. Олег, потрібно буде показувати і у формі "додаткова" і у квартальній, АЛЕ Ж форми звіту пока не придумали, іще вигадують.... , тому чекайте, як і усі.

Лариса 08:54
EVGENIY, навзаєм!

ІРА 09:05
декретні код 42 .декретні інвалідів код 43

Лариса 09:25
Доброе утро! После опубликования паспорта бюджетной программы на своем официальном сайте главного распорядителя подаётся ли на бумажном носителе в казначейство распорядителями 3 уровня?

Л.В. 09:38
Доброго дня всім ! Я вже на "новій" роботі ( ЦНСП) і тут така каша-малаша !!!! Але зараз у мене питання по лікарняних, бо на "старій" роботі зроду такого не було. Лікарняний з першого робочого дня : посадовий оклад ділимо на 30.44 і множимо на к-сть днів лікарняного. Так ?

ОМС 09:39
Л.В., добрий день! Уже на новій? Як швидко)))

Сергій 09:39
Доброго ранку, в СДО не втягуються юридичні, фінансові після оновлення це лише у мене так?

Сергій 09:40
запрацювало

Л.В. 09:42
ОМС, та не так як хотілось. Стару роботу ще не ліквідували , а на нову нас уже перейшли . Тепер сиджу на 2 стільцях, а результату мало ( падаю між стільцями:))) Якесь таке все- недоколихане. За період роботи на старій роботі ( до 21 січня) І ДОСІ НЕ ЗАПЛАТИЛИ І НЕ ОБІЦЯЮТЬ. :(((

Л.В. 09:43
Так що по лікарняному ? Я правильно думаю ? ( ну я так читала раніше, але зараз це актуально?)

0* 09:47
Л.В., мабуть і нас таке чекає....

ОМС 09:48
Л.В., на жаль не підкажу, бо не займаюсь цим.

ОМС 09:52
Л.В., а зарплату віддадуть, все ж таки офіційно все. На попередньому місці роботи у нас була заборгованість біля року. Навіть надії вже не було, тим більше, що обанкрутились. Віддали. Але не перерахували пенсійний і нам 1,5 року не зарахували до стажу. Думаю у вас все буде, тільки потерпіть

Валентина 09:54
Добрий день, підскажіть будь ласка, чи слід здавати звіт по неприбуткових орг за виконком сільської ради, яка приєднана до іншої громади .

Дарина 09:55
Доброго дня.Підкажіть будь ласка,якщо звіт 10-ПОІ відправила 12.02,складала 11.02 ,то вже можуть не прийняти?

Лариса 10:02
Л.В., 09:38, Так

Л.В. 10:17
ОМС, Лариса, дякую ! ОМС, Вас особливе дякую- заспокоїли :))))) Зауважу, що мені вже до пенсії не так далеко і 1,5 року стажу для мене важливіше, ніж втрачена зарплата за 20 днів. Але ж ситуація склалась якась патова- нема крайнього-винуватого. Та ладно, були б діти здорові у всіх нас, правильно ?

Л.В. 10:21
Лариса, може ще підкажете ? Якщо людина працює з 20 січня, а лікарняний з 6 лютого. Додаємо календарні дні з 20.01. по 05.02, додаємо з/плату за цей же період. Ділимо цю суму на цю к-сть днів . Ну і множимо на к-сть днів лікарняного. Так чи якось інакше ?

Світлана 10:22
Добрий день, дівчата, підкажіть, хто знає, за яке число фінансує лікарняні ФСС?

Бухгалтер ЗП 10:23
Л.В., вірно, і форму ОК-5 для порівняння з мін. ЗП

ОМС 10:27
Л.В., ще вас заспокою: така ситуація не тільки у вас. Зараз уся країна в такій же ситуації (маю на увазі тих, у кого реорганізація). Тому надіюсь на здоровий глузд керманичів, щось придумають як вийти з такої ситуації. Ми з вами ровесниці, мені 1,1 до пенсії. Стажу достатньо (з 1977), але мої "украдені" 1,5 теж не помішали б

Л.В. 10:27
Бухгалтер ЗП, оце тут поясніть. Хто має брати і де ( у пенсійному ?) цю форму і що конкретно я там маю побачить ?

ОМС 10:30
Л.В., цю довідку можна самому витягти з електронного кабінету . У нас відділ кадрів дістає з допомогою ЕЦП

0* 10:32
Л.В., з кодом і паспортом Вам видадуть ОК5. А взагалі необхідно всі поки є де взяти підтвердження (переводи, ранги....) згідно трудової, бо у нас деякі "прокурили" по надцять років стажу, липові розпорядження виявили при цій реорганізації.Тепер не знають що робити прцівники.

Лариса 10:34
Л.В., так, ви правильно робите.

Л.В. 10:34
ОМС, та я здогадувалась, що ми майже ровесниці :) Але скажу Вам, у Вас більше шансів її отримати, може ж за рік світлі уми більш нічого дурнішого не придумають. А от мені ще 55,5 і тому всяке може бути- люди ж ТАМ працюють, може додумаються і до 65 підвищить пенсійний вік.:)))

ОМС 10:39
Л.В., якщо вам ще актуально як "дістати" довідку про стаж для лікарняного, то напишіть, я запитаю в ОК як вони це роблять. Ми людей не ганяємо, дістаємо самі

марія 10:41
підкажіть чи потрібнго наказ на затверджені ліміти споживання енергоногсіїв на 2021. Бо фінансове управління отг вимагає що був наказ на ці ліміти

Інна 10:41
Таке питання, як внести зміни у ПАПЕРОВИЙ додаток до плану закупівель. З одного коду будемо знімати частину суми, а інший код якого не було у додатку плані потрібно добавити? Це просто відрукувати новий додаток чи робиться по іншому?

ОМС 10:42
марія, нам затверджують сесією і фінвідділ нам наоборот дає, а не ми їм

Тат_яна 10:45
ОМС, бухгалтер може з ПФ витягти довідку ОК 7. Довідку ОК 5 може сам працівник (теж дистанційно) добути ІЗ СВОГО ПЕРСОНАЛЬНОГО КАБІНЕТУ !!! Пенсійний пропонував таке робити у нас, наприклад, всім страхувальникам

Тат_яна 10:46
Доброго дня!

Тат_яна 10:46
Тобто, реєструвати персональні кабінети пропонували

Аля 10:48
человек заболел в феврале как заказывать больничный ЕСВ за январь не завали же

ОМС 10:55
Тат_яна, дякую. Вони різняться?

Лариса 10:55
Аля, це питання Вам краще задать у ФСС? Як вони прийматимуть тепер.

Л.В. 10:56
Тат_яна, доброго дня і Вам ! :) Це у мене мова зайшла про соціальних працівників, які живуть і працюють по селах. Думаю, ніяких персональних кабінетів у них і близько нема. ( скажу по секрету- у мене також :))) Зате у мене через двоє дверей по коридору - пенсійний. Сподіваюсь, що щось підкажуть і якось допоможуть...

ОМС 10:59
Л.В., (10.56), ну бачите, хоч щось добре))) (про пенсійний)

Л.В. 10:59
Ну тобто я хотіла сказать, що ніколи не намагалась шукать того свого персонального кабінету- ну не було потреби.

Лариса 11:01
Л.В., у Вас є електронний цифровий підпис або ел. печатка?

Лариса 11:02
Якщо є, то це дуже просто робиться.

Віта 11:05
Підскажіть будь-ласка,якщо ми підписники "Бюджетної бухгалтерії" як нам користуватися вашим сайтом безкоштовно,що для цього потрібно

SHS 11:14
Доброго ранку, не працює СДО, відразу як заходимо, стає чорним екран і більше не нічого не працює поки його не перезагрузять. Працює все добре, крім СДо. Підскажіть, будь ласка, в чому може бути проблема

Алексей 11:18
Добрый день! Может кто подскажет: оформлен работник на пол ставки уборщика служебных помещений, спустя год ему добавляют пол ставки архивиста.. как отобразить в учёте? Это совместительство или совмещение профессий?

ОМС 11:18
Л.В., я уже часто туди заходжу. Бо там можна подивитись скільки буде нараховано пенсії (ну не точно, ну хоча б приблизно)

ОМС 11:20
Алексей, а що написано в наказі? Могло бути і внутрішнє сумісництво. І більше схоже на це

Тат_яна 11:21
Л.В., там все просто з персональним кабінетом: ПФ дає якийсь номер (мабуть, вашу заяву реєструють), ви на сайті реєструєтесь як страхувальник, пароль-логін, всі понти як положено, і все бачите - свою ЗП, внески, в яких організаціях працювали.

Тат_яна 11:24
ОМС, (10.55) в ОК-5 вказана зарплата і внески,стаж, в ОК-7 - внески і виведено стаж. Для нарахування лікарняних те, що треба. ФСС теж бере з ПФУ довідку ОК-7

Таплочка 11:24
Доброго всім дня! Підскажіть будь-ласка нам безкоштовно надали інвалідні візки вартістю 17000грн.На який рахунок їх треба облікувати?

Алексей 11:25
в приказе: Предоставить Иванову Ивану Ивановичу, уборщику служебных помещений, 0,5 должностного оклада архивиста с оплатой согласно штатному расписанию.

Тетяна 11:26
Доброго дня, чи є тут кадровики? Кадровики нашого ТГ не знають по якій статті КЗппУ людина переводиться з сільради до ТГ, різні коди ЄДРПОУ, у звітності потрібно вказати статтю, а вони " ну просто ну перевели". Допоможіть!!!

SHS 11:26
Чи може хтось допомогти, будь ласка? 11:14

ОМС 11:36
Алексей, (11.25) Ммм...да))) Все ОЧЕНЬ понятно))) А интересно, что в трудовой? Не уверена, но мне кажется что совместительство каким-то образом и в трудовой отражается. Но повторяю: не уверена(((

ОМС 11:40
Тат_яна, я зажожу в особистий кабинет своими ключами (у нас ключи налоговой), выбираю, что захожу, как физлицо и все смотрю без всяких заяв и т.д. Так же можно зайти в кабинет налоговой (как физлицо), а из него есть доступ в тот же кабинет пенсионного

Тат_яна 11:42
ОМС, тобто, було б бажання... Чи необхідність (що частіше)

Ксенія 11:44
Світлана 10:22, в телеграм каналі ФССУ пишуть,що профінансували 06.01 .

Тат_яна 11:46
Алексей, (11.25) "предоставить...0,5 оклада..." И ФСЁ??? Ну от просто так, без ніяких обов"язків? Без "прийняти на посаду..." Нормаль! І я так хочу, щоб просто дали окладик чи половинку

Оксанка 11:55
Добрий день! Потрібно подавати акнкету про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, якщо я була звільнена з посади гол.бухгалтера 21.07.2020 і прийнята на посаду гол.спеціаліста з в.о. головного бухгалтера за конкурсом 22.07.2020? Чи потрібен супровідний лист з роз'ясненнями?

Оксанка 11:56
Рік мої посадові обов'язки не змінювались, що порадите?

Таплочка 12:00
будь-ласка дайте відповідь на 11:24

Катрин 12:03
Оксанка, Оцінці підлягає діяльність головного бухгалтера, який працює на займаній посаді не менше року, а також який внаслідок організаційних змін обіймає посаду менше року, якщо його посадові обов'язки не змінилися.

Катрин 12:04
шось мені здається, шо вам потрібно подавати Анкету. якщо є вищестояща установа, де погоджуєте анкету, то порадьтеся ще з ними

Катрин 12:05
Оксанка, а у вас є саме головбух? чи ви за нього?

Лєна 12:22
Підкажіть код доходів для сплати податку на прибуток

Лариса 12:44
Алексей, це не що інше, як сумісництво, бо це абсолютно різні види робіт, це повинні бути різні особові рахунки, відповідно по обліку і звітності нарахування як лл, відпускних, так і зп.

Світлана 12:50
Ксенія, дякую!

Л.В. 12:53
Дівчата, дякую ! Трохи була відсутня, зараз перечитала ваші поради. Дякую ! Тобто, я можу подивитись тільки СВОЮ з/плату, стаж...? Ключ у мене зараз кей-6, той, що звіти здаю - у казну, у фонди. А іншу людину я однак подивитись не можу ? Вона сама має іти у ПФ, а потім реєструватись на сайті і дивитись ? І що - те все можна ще і роздрукувать?

Лариса 12:53
Алексей, і повідомлення на ДПС про новоприйнятого працівника. Запис про сумісництво у трудову книжку не заноситься. Обов"язково ведеться облік робочого часу по посаді архіваріуса.

Марина 12:53
Девочки что то меня стопануло... по КПКВК 0219150 финансирование я же провожу через 7011???

Марина.... 12:57
Алексей, необходимо переделать приказ на прием на должность....за внутренним совместительством. Уведомление в налоговую о приеме с кодом 2 (без трудовой) накануне даты приема или ранее.

Лариса 12:58
Л.В., можете, тільки вибирайте на сайті ПФ не фізичну особу а юридичну.

Лариса 12:59
Л.В., Ви якими клучами підписуєте ЕСВ?

Оксанка 13:03
Катрин, я посадова особа ОМС, відповідно моя посада головний спеціаліст і я виконую обов'язки головного бухгалтера, вищої установи немає, ми головний розпорядник

Оксанка 13:04
Катрин, в штатному розписі посади головбуха немає, у інших установ нашої селищної ради таких кадрових змін немає, вони нічого не підкажуть

Марина 13:04
Оксанка, а в чем вопрос? я тоже в ОМС....

Оксанка 13:05
Марина, почитайте, будь ласка, 11:55 і 12:03

Тат_яна 13:22
Л.В., якщо для лікарняного, то за ключами головбуха (у мене Медок) на сайт ПФУ,вхід, юр. особа, КЕП, як відкриється сторінка організації, зліва вибираю "комунікації з ПФУ" і "запит на отримання електронних документів" Після заповнення форми вам прийде довідка ОК-7 на любого працівника. Розпечатать можна

ОМС 13:25
Л.В., (12.53) у мене один і той же ключ, що для посадової особи, що для мене особисто (фізособи). Я можу заходити і від себе і від підприємства.

ОМС 13:30
Л.В., (12.53) ні, у нас точно не ходять. А довідку підкладаємо під кожен лікарняний.. Ага...тільки що запитала у ОК. Відповіли, що у нас кожен сам, своїм ключем дістає цю довідку. У нас у всіх є ключі, бо ми ОМС і подаємо щорічні декларації. Але вона відповіла, що десь читала, що ключем посадової можна

123 13:37
для лікарняних, а саме стажу страхового ми беремо у працівника Додаток9 "про трудовий та страховий стаж", а для неперервності сплати єсв (якщо прийшов до нас та захворів) то ОК-5

123 13:38
все це працівники самі витягують з сайту ПФ. Ключ Приватбанку

ОМС 13:41
123, на жаль, не кожен працівник має ЕЦП

Тат_яна 13:45
ОМС, вот!!! Тому й кажу: або бухгалтер від юр.особи, або кожен із персонального кабінету від себе. Не думаю, що в соц.робітників у віддалених селах настільки якісний інтернет і всі мають комп"ютери та принтери.

Гуля 13:50
Допоможіть, треба подати ліквідаційну звітність не пускає код бюджету. Що робити?

Марина 13:56
Гуля, занести в мережу надо новый код бюджета...

Гуля 13:57
У мене і старий і новий код у мережі, а не пускає

Ирина 13:59
Доброе день по каким тарифним розрядам работают бухгалтер (высшее образование есть но не по бухгалтерии)и кассир?Спасибо

ОМС 14:01
Тат_яна, (13/45) згодна)))

Оксана 14:08
як списати металобрухт

Алексей 14:10
Лариса, Марина...., Спасибо, что помогли разобраться..

Марина.... 14:19
Алексей, в Д.4 персонификация в таб. 6 каждый месяц вы должны будете отображать 2 строчки, 1-основная з/пл. как обычно, 2-з/пл за внут.совместит. без кол-ва дней и с отметкой "без трудовой". В таб. 5 разово отобразите прием.

керр 14:19
ОМС, на портал пфу можна зайди з допомогою платіж картки, а для запиту довідки електр підпис не потрібен

Марина.... 14:19
Алексей, 2 стр. -и с отметкой-неполная нагрузка

ната 14:24
підкажіть коли подається ліквідаційна звітність?

ОМС 14:30
керр, а якщо картки немає? Що за картка?

Людмила М 14:35
підскажіть анкету на головного бухгалтера потрібно здавати

ОМС 14:44
Людмила М, здається до 1 квітня

Оксанка 14:54
Людмила М, так, до 1 квітня

Марина 14:57
Девочкиии финансирование по КПКВК 0219150, мы отдаем проводить через 7512?

Наталія 15:04
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, хто як визначав поріг для ОЗ?

Марина 15:07
Наталія, я взяла 20 тяс.

Марина 15:07
тыс)))))))))))))))))))))))

EVGENIY 15:07
Наталія, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... novatsiyi/

Людмила М 15:08
як що є головний розпорядник він затверджує поріг по ОЗ і для підпорядкованих організацій?

Марина 15:12
Людмила М, а если пидпорядковани это КНП???? их это касается?

ОМС 15:12
Наталія, собираемся 20 тыс

EVGENIY 15:14
Марина, одержувач це не підпорядкована

ОМС 15:15
Марина, думаю нет. У них, наверное, свои требования по бухучету. Хотя... У меня КП, у них учет хозпредприятий. Я не имею даже законодательного права вмешиваться в их деятельность. Но приказы по учетной они согласовывают с моим руководителем, но это чисто формально)))

ОМС 15:18
EVGENIY, (15.14) и я о том же. Это предприятия, которые находятся в нашем функциональном подчинении (как-то так, может немного не правильно выразилась)

Марина 15:19
EVGENIY, ОМС, вот и я так думаю... спасибо...но как это доказать финикам... фраза вы должны все знать по их бух учету вы же головный розпорядник....

Марина 15:20
ОМС, даааа... мы у них головный розпорядник только по ФИНАНСИРОВАНИЮ...... это не значит что мы их вышестоящая...

ОМС 15:22
Марина, как они любят рассказывать кто и что должен((

EVGENIY 15:25
Марина, КНП не ведуть облік по нашому плану рахунків, вони керуються податковим кодексом і там критерій визначений, вам вони за кошти звітують а не за свій бухоблік

Марина 15:26
EVGENIY, ОМС, абсолютно согласна...

EVGENIY 15:26
Марина, ви їх активи у себе в звітності не показуєте і вам до одного місяця що у них там в обліку

EVGENIY 15:26
місця ))

Ірина 15:27
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи необхідно подавати звіт "Про обсяг платежів за договорами у розрізі товарів,робіт і послуг" на порталі Е-дати для комунального підприємства? І звітувати про які кошти власні чи бюджетні?

Марина 15:27
EVGENIY, йес, йес,йес))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Марина 15:27
EVGENIY, тогда в неприбутковом отчете я с учетом их сумм показываю свои кассовые?

EVGENIY 15:28
Марина, ні, вони за ці кошти в своєму звіті по неприбутковим прозвітують

EVGENIY 15:29
Ірина, те що повинні це точно, і що за бюджетні кошти точно повинні, а от за власні не можу сказати!

Марина 15:33
EVGENIY, спасибо.....

Ірина 15:33
EVGENIY, дякую

Наталка 15:38
Марина, ви наказом визначили поріг для ОЗ?

Марина 15:38
Наталка, обликова политика

Наталка 15:41
Марина, нету образца?

Марина 15:45
Народ к нам казна опять начинает приставать чтоб мы ликвид отчетность сдавали... видите ли у них в программе никак не могут поменять один код бюджета на другой... решили опять все навесить на нас... ликвид по старому коду бюджета сделать.. Это где то написано????

Марина 15:47
Какое у меня основание делать ликвид отчетность по организации по которой никаких изменений не проходит???

ОМС 15:48
Марина, EVGENIY, наши "подопечные" вообще плательщики налога на прибыль. Наше финансирование они показывают в доходы+ их доходы и подают отчет по прибыли

ОМС 15:49
Марина, (15.45) От блииин...((( Но у нас пока тихо)))

ОМС 15:51
Ірина, (15.27) это нужно читать Постанову КМУ 1100 кто и что оприлюднюет

Міла 15:52
Добрий день! Підкажіть, хто знає, у звіті по Фонду інвалідів ф.№ 10-ПОІ в рідку 01 є хрестики по рядку, крім графи1? як правильно?

Міла 15:53
В МЕДКЕ дає заповнювати

Л.В. 15:58
Інтернет підвисає... Я тут всім так дякувала, так дякувала - за допомогу. Відправлять, а воно тю-тю :((( Ну вобщем- ще раз дякую всім, хто відгукнувся. Я щаслива, що ви тут є і що я і досі з вами всіма !!!!

Тат_яна 16:00
А Пенсійний сьогодні посилає ... короче, каже, що по технічним причинам

ОМС 16:00
Л.В., ще мінімум 4,5 роки будите з нами)))

ОМС 16:02
Л.В., а ми з вами))) Ну, за себе особисто не впевнена. Але таке враження, що навіть будучи на пенсіїї буде бажання зазирнути на сайт (при можливості))))))))

Марина 16:04
ОМС, мы Евгения попросим чтоб он вас как вип клиента тут пожизненно оставил))))))

Тат_яна 16:05
ОМС,

ОМС 16:06
Тат_яна, Марина,

ОМС 16:08
Тат_яна, Марина, обычно когда оформляют пенсию, то "открывается второе дыхание". Может доживем и у нас такое будет? Поживем-увидим)))

Марина 16:08
ОМС, ооооо вот это правильный настрой)))))))))))

Тат_яна 16:09
ОМС, не накаркай, а то на наше "второе дыхание"кабмин напасть может. И снова - бесплатное "омоложение"

Тат_яна 16:11
Как говорила великая Раневская: "Когда я выйду на пенсию, то абсолютно ничего не буду делать. Первые месяцы просто буду сидеть в кресле-качалке. — А потом? — А потом начну раскачиваться."

ОМС 16:16
Тат_яна, особенно, если чат почитают)))

ОМС 16:17
Тат_яна, (16.11) ага))))

EVGENIY 16:36


ОМС 16:37
EVGENIY,

ОМС 16:38
EVGENIY, щось не думається. Підкажіть. Перерахували кошти за автопослуги 6211- 8013; Повернулися кошти??? Яка проводка?

Марина 16:39
EVGENIY, якщо знаєте, підкажіть будь-ласка, відновлено конкурси на державну службу? від сьогодні? це правда?

ОМС 16:39
Далі :Відновили касові...???

ОМС 16:40
Далі: перечислили знову...?

ОМС 16:42
EVGENIY, ці повернення та відновлення мені так не подобаються(((

Марина 16:43
ОМС, и я терпеть не могу...

ОМС 16:43
Марина, какие-то необъяснимые проводки(((

ната 16:44
EVGENIY, ліквідаційна звітність подається після закінчення строку пред'явлення кредиторами своїх вимог?

EVGENIY 16:51
Марина, https://buhgalter.com.ua/news/derzhavna ... zhbovtsiv/ може ВР сьогодніухвалила

Олена 16:52
Чи може розпорядник нижчого рівня затвердити копію паспорта бюджетної програми для казначейства, якщо паспорт і розпорядження підписаний головним розпорядником?

EVGENIY 16:52
ната, не повинно бути кредиторскьої дебетрської заборгованості

ната 16:54
EVGENIY, заборгованості немає

ОМС 16:54
EVGENIY, ???? Ладно, про выдновлення касових поговоримо завтра)))

EVGENIY 16:56
ОМС, про відновлення каси я розповідав тут https://buhgalter.com.ua/other/bezkosht ... pada-2018/

EVGENIY 17:02
Марина, так Закон прийнято, але він ще не набрав чинн ості

ната 17:04
EVGENIY, але не закінчився термін для кредиторів

EVGENIY 17:40
ната, так ви три роки будете чекати?

EVGENIY 17:40
ната, якщо у вас є відповіді від всіх то чого чекати?

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”