Архів чату за 25.02.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10331
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:35
Всем привет)))

Ирина 08:10
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, необходимо передать документы предприятию, есть какой-то бланк акта передачи документов?

Любов 08:10
Доброго раночку всім))

Света 08:22
Доброго ранку! Як правильно нарахувати заміщення вихователю який працював на період курсів іншого вихователя?

бух 08:28
Доброго дня. Підскажіть працівник був повний місяць у відпустціза власний рахунок в таблиці 6 помилково не внесенні дані ,як виправити помилку?

Елена 08:48
Бух. додаткова таблиця 6 у том місяці у якому не показали свій рахунок

Елена 08:49
Света,заміщення згідно інструкції 102.

Елена 08:55
Наказ,табель замін.

EVGENIY 09:02
дОБРОГО РАНКУ )) вСІМ ГАРНОГО ДНЯ

Світлана 09:10
Доброго ранку. Допоможіть будь ласка з проводками на програму медок та на ключі.

EVGENIY 09:18
Світлана, http://bit.ly/36iTzyK

Анна 09:20
Доброго ранку! Підкажіть, будь ласка, що писати в супровідному до ліквідаційної звітності в казну, якщо установа не ліквідовувалась, а змінився засновник та назва і наше майно передали на бюджет громади.

ГАННА 09:22
Доброго ранку,хорошого всім дня!

ГАННА 09:23
скажіть будь ласка ключі на сдо казначейство робить свої чи можна давати приватбанку?

Танюшка 09:26
Ганна, ключі тільки казначейства на сдо

бух 09:27
Єлена , додаткової таблиці 6 НЕ має

бух 09:28
Доброго дня. Підскажіть працівник був повний місяць у відпустціза власний рахунок в таблиці 6 помилково не внесенні дані ,як виправити помилку? Вибачте за повтор.

Світлана 09:29
EVGENIY, дякую, але так як я вперше це буду робити, то трохи заплуталася.

Гуля 09:32
Анна, ліквідаційна подається зі створенням ОТГ, код бюджету. Також сума переданих основних, МШП і якщо є заборгованість на початок по 7 формі.

Гуля 09:33
Зробили нову печатку гербову вартість 450 на який рахунок поставити?

наталя 09:39
а яке число фінансує ФСС?

NeProzorro 10:11
Бюджетні установи закликають КМУ не ускладнювати процес закупівель !!!

Тата 10:19
Гуля, рах 113 .

EVGENIY 10:23
наталя, приєднуйтесь до нас в вайбері я там публікую яке число фінансує фсс https://bit.ly/2XoPSWH

Гуля 10:26
Дякую

EVGENIY 10:26
Гуля, я би ставив на 1812

Ксюшка 10:26
наталя, подскажите пожалуйста бесли у новичка нет стажа , средний для оплаты оклад(5500/30,44 или 6000/30,44 как правильно ?

Оксанка 10:29
Добрий ранок! Підкажіть як правильно заповнити авансовий звіт, якщо під нашим відділом є установа і в ній немає бухгалтерії, але працівник був у відрядженні. Кого мені писати у звіті як керівника? Директора установи чи мого начальника відділу. І там де бухгалтер чи маю я підписувати, що перевірила?

Надія 10:45
Добрий день, підкажіть як нараховувати зарплату держслужбовцям?

Марина 11:03
EVGENIY, подскажите ... разрешили предоплату на отечественные издания... Укрпошта дала договор в котором перечислено все - что могут подписывать и отечественные и зарубежные издания. Казна отказывает в регистрации из-за слова зарубежные. Но ведь это не финансовое обязательство которое дается непосредственно на оплату...

EVGENIY 11:05
Марина, а зачем вам зарубежные издания? Что у вас за договор такой в ктором все перечислено оно вам все надо?

Марина 11:05
EVGENIY, нееет.... это в укрпоште стандартный договор...

Марина 11:06
почему его нельзя регистрировать? вед это не фин. обязательство...

EVGENIY 11:06
Марина, а зачем вам регистрировать договор по которому нельзя платить?

Марина 11:08
EVGENIY, да укрпошта других не дает...

Марина 11:09
из-за слова зарубежные его нельзя регистрировать???? это ж фин.обязательство...

Бух 11:10
Марина, а Замовлення і Повідомлення від Укрпошти є ?

Марина 11:10
Бух, есть....в том то и дело что там только отечественные.... так казна уперлась из за договора....

Бух 11:11
Упертая ваша Казна, однако...

Інна 11:11
Марина, поміняйте першу сторінку договору (якщо там немає підписів)

Марина 11:11
я им пытаюсь доказать я ж не по договору плачу а в фин.обязательствах только отечественные будут..

Інна 11:12
Марина, міняйте сторінки, чи виправляйте/замальовуйте той текст і скидайте по СДО

Алла 11:29
Підкажіть будь ласка, якщо договір підписаний у лютому, а платіжка за газ за січень, чи можна так зареєструвати, в договорі є пункт зг. ст 631

Марина 11:30
Алла, можно

ЛюдКа 11:35
Всым привыт!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!!!!!

Алла 11:38
Марина, як довести нашій казні це?

ЛюдКа 11:40
Черкаська, сонце, з криші капає талий сніг, в повітрі відчувається подих ВЕСНИ!!!!!!!!!

ната 11:44
Алла, в договоре должно быть прописано ,что строк действия договора с 01.01.2021 года соласно ст 631

Алла 11:47
ната, так і прописано

ліцей 6 11:55
Добрий день, колеги. Підкажіть, будь ласка, 2 оз інвестиції необхідно показувати основні засоби придбані за благодійні внески?

Марина 12:01
Алла, так в ст 631 именно э о иговорится...

Марина 12:03
EVGENIY, скажите пожалуйста в 44 приказ внесли изменения по поводу того что при смене бюджета нужно сдавать ликвид отчетность... а фин. звитнисть? на основании чего я должна делать с нулями?

GalinaS 12:05
Марина, мы уже сдали

Марина 12:05
GalinaS, а у меня вопрос... какие у меня основания это делать????

Марина 12:06
что мне руководителю говорить почему я решила фин звитнисть ликвидационную делать????

Яна 12:06
як оприбуткувати кошти від утилізації металолому

GalinaS 12:07
наказ 44 п.6 у звязку зі зміною бюджету (був бюджет міста став бюджет громади)

ната 12:10
Алла, хай казна читаєст 631

Марина 12:15
GalinaS, 44 это бюджетна звитнисть, а где про финансову?

dio87 12:20
Доброго дня!Буде перевід працівників з однієї установи в новостворену.Повідомлення про прийняття можна подавати вручну і лише за підписом керівника?

dio87 12:20
Повідомлення в податкову?

Елена 12:30
dio87, Повідомлення також можно через МЕДОК за підписом керівника

Ина 12:30
Доброго дня, а підкажіть будь ласка Звіт в Фонд інвалідів в Києві куди потрібно везти ? Яка адреса?

dio87 12:30
Але якщо нова установа ще немає програми МЕДОК?

Галина 12:37
Як можна подати звіт по неприбутковості , прийшов голова районної федерації і каже що податкова уже на папері не приймає требує тільки електронно

ната 12:44
Галина, через медок,єлектроний кабінет платника податків

Альона 12:44
Галина, так, наша податкова теж тільки в електронці прийняла. Якщо у вас проблема з електронним підписом, ви можете роздрукувати з є-звітності всі 5 форм, відкрити медок, чи кабінет платника, занайти кожну форму звітності і перенести вручну. А потім зберегти на флешці файл звіту про неприбутковість і окремо ще 5 файлів звітності

GalinaS 12:45
Марина, да там это не прописано, но мне кажется если этого не сделать будут проблемы со сдачей отчета за 1 квартал 2021г.Просто остатки не перенесутся, они останутся по старому бюджету

Елена 12:46
dio87, є такі варіанти подачі Повідомлення: https://buhgalter.com.ua/news/zvitnist/ ... ya-cherez/

dio87 12:47
Елена, дякую!

Анна 12:48
Galina S, після подачі ліквідаційної як поставити знову наше майно на залишки, ми ж його по суті нікому не передавали?

Марина 12:48
Анна, а никак получается... за квартал в отчете на початок периоду у нас всех ноль будет????

GalinaS 12:49
я так думаю будут інші надходження

Ина 12:50
Девочки куда везти в Киеве звит по инвалидам Какой адрес?

Анна 12:50
Марина, а як все це показувати в обліку, по головній книзі, я чогось не можу допетрати

GalinaS 12:51
Анна, мы туда не лезем

Анна 12:54
Galina S, у вас залишки в головній не міняються, які були, такі й будуть?

GalinaS 12:56
Анна, ага

Анна 12:57
Galina S, нам казна каже, може проведем натуралкою, а я не розумію на основі чого

GalinaS 12:58
Анна, да Вы что, натуралка это ф.4/2 ни в коем случае

Анна 12:59
Galina S, а що ж сказати казні, якщо наполягатимуть?

GalinaS 13:01
но Вы же понимаете, что завышать доходы и расходы ДАСУ расценит как криминал!

Марина 13:06
Анна, в главной никак...у вас там ваш бух учет....

Марина 13:06
Казна в этом году мочит не шуточно......

GalinaS 13:07
Марина, я так думаю на н.г.будут нули, а в ОЗ и запасах поступление.(искусственное как при передаче из бюджета в бюджет).Чувствую 01.04.2021 будетну очень смешным!!!!

Тоня 13:07
Добрий день.У кого була перевірка ПФУ?Що перевіряють?Чи штрафують?

Анна 13:09
Марина, Galina S, Дякую!

Irina 13:15
EVGENIY, Доброго дня, оплатила 30 грн але все одно не можу читати статті

Бухгалтер ЗП 13:20
Підскажіть, будь ласка, ми управління освіти, премію бухгалтерам нараховували, з-но подання гол. бухгалтера та наказу. Тепер потрібно робити подання через заступника міського голови, це правомірно?

Н.А 13:22
ліцей 6, ні, тільки те, що придбано за ваші кошти

Бухгалтер ЗП 13:29
Та ще й зменшили премію з 50% до 10% від ФЗП 6928,50. Крик душі, як відстояти свої права, підскажіть, колеги.

GalinaS 13:33
Бухгалтер ЗП, а вы друзья как не кричите, уж лучше у КМУ ее просите!

Марина 13:34
GalinaS, не то слово)))))))))))))))))))

Анжелка 13:35
Допоможіть, неділю на роботі а вже треба приходувати основні та малоцінні швидк. предмети, які прведення, а головне в яких меморіальних ордерах...,???? Справді не розумію....

керр 13:35
Бухгалтер ЗП, що у положенні про преміювання сказано про подання, як правило, таке подають керівнику, який має право вирішувати про преміювання

Бухгалтер ЗП 13:38
керр, написано в положенні і затверджено в колективному договорі, що подання готує гол. бухгалтер на начальника упраління освіти, там і слова нема про заступника мера

GalinaS 13:40
Анжелка, на этом сайте есть инструкция про примененюю плана счетов, мемориальных ордеров, проводки.Все зависит от типа операций

EVGENIY 13:40
Анжелка, https://buhgalter.com.ua/dovidnik/prikl ... provedenn/

керр 13:45
Бухгалтер ЗП, якщо нач має право встановлювати премію то так і далі має бути, а заст може таке робити якщо він уповноважений згідно якогось рішення, а не просто так

Бухгалтер ЗП 13:48
керр, дякую за Вашу відповідь.

Марина 14:00
EVGENIY, прокомментируйте пожалуйста сообщение 12.03

EVGENIY 14:02
Марина, у вас казна требует ? Как я вам ни отвечу, они все равно будут требовать так как хотят себя подстраховать, потому что сами до конца не понимают что с этим делать

Марина 14:05
EVGENIY, да когда ж будет управа на самодурство казны??????

EVGENIY 14:06
Марина, ну я бы тут не стал прям критично так говорить, я их понимаю )))

Марина 14:11
а я нет... почему все переносится на плечи розпорядникив??? сделайте это автоматически в программе...

GalinaS 14:13


GalinaS 14:14
Кто на баррикады?!

Тат_яна 14:16
Марина, (14.11)

Тат_яна 14:19
Марина, скорее всего ещё законодательно не выписаны все процедуры, типа "вы делайте, потом разберёмся". Так это ж последнее время в бухгалтерии практически на каждом шагу - прямо целина для всяких "роз"яснень"

GalinaS 14:21
Тат_яна,

GalinaS 14:21
Тат_яна, не подумайте, это я не про вас

Тат_яна 14:22
GalinaS, у меня тоже был соблазн этот смайлик Маринке послать...

Марина 14:28
GalinaS, Тат_яна, поддерживаю)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Тат_яна 14:46
Если бы действительно хотели иметь прозрачный бухучёт в бюджете, то давно уже озаботились бы внедрением програмы, одной для всех бюджетников. Как в своё время РМ в казначействе… И чтобы разработана практиками, понимающими смысл той или иной операции.

Тат_яна 14:47
Не «кто в лес, кто по дрова», а, допустим, ФИТ-БЮДЖЕТ. Государство заказало, оплатило, и сопровождает. Доступ – бухгалтер организации, казна, фонды, налоговая, аудиторы, все, кому положено, каждый со своими полномочиями. И не будет кучи проверяющих, всё будет ПРОЗОРО

Тат_яна 14:48
что-то рановато я начала писать Деду Морозу...

GalinaS 14:50
Тат_яна, ага и чтобы в казне работали бывшие бухгалтера, а не девочки с улицы

Тат_яна 14:52
GalinaS, главное, чтоб в министерствах таких "девочек с улицы" и "мальчиков на самокатах" было поменьше

Людмила 14:53
Ина, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 104 і краще з собою мати конверт з маркою, підписаний з вашою адресою, звіт отримаєте через місяць - два

GalinaS 14:53
Но это уже совсем другая история....Что-то в Чате все притихли....Только 3 революционерки...

EVGENIY 14:54
что то не удается вам возглавить революцию

GalinaS 14:55
EVGENIY, потому что мы никого не подкупаем!

Тат_яна 14:55
GalinaS, да какие из нас революционерки, так, "старые камеры видеонаблюдения"...

Тат_яна 14:55
EVGENIY, и на фиг не надо! Но я за объективность

EVGENIY 14:56
нужно организовать подпольную ячейку )))

GalinaS 14:57
EVGENIY, да лучше не ячейку, а единыйметодологический центр

Тат_яна 14:58
EVGENIY, ага, с регистрацией в минюсте

EVGENIY 14:58
Тат_яна, розпорядником третього ступеню ))))

Тат_яна 14:59
EVGENIY, т.е.в министерстве юстиции найти розпорядника 3 ст?

EVGENIY 15:04
Тат_яна, ну нужно создать министерство партизан, а нашу ячейка будет в нем розпорядником третього ступеню

Тат_яна 15:06
EVGENIY, ну и что мы сможем, с третьей-то ступени пьедестала? Письмо Деду Морозу написать?

Марина 15:14
ооо что тут происходит))))))))))))))))))))))))))))) я с вами))))))))))))))

GalinaS 15:16
я не понимаю, почему 3 ступеню, мы что, себя не уважаем?! Только 1 ст.

Тат_яна 15:16
Марина, да конечно, сама кипиш подняла и вопросы задаёшь

Тат_яна 15:17
GalinaS, ну, до стадии "ты меня уважаешь?" далековато, сегодня не пятница

Тат_яна 15:18
GalinaS, тут скорей вопрос в степени ответственности. Ну и нашли чем запугать?

Дарина 15:18
Всім доброго дня.Дівчата,новачків до себе берете?))))))

Тат_яна 15:19
GalinaS, Мы и так должны всем, шо земля колхозу. Или теперь нужно говорить агрохозяйству?

GalinaS 15:20
Девочки, я вопрос о ликв.отчетности поднимала еще неделю назад- меня или не поняли или не иподдержали.Уже неделю как сдала и успокоилась.Меня волнует другое-а другие тоже ее сдают- что-то подозрительная тишина в Чате, такое впечатление что другим все понятно...

Марина 15:21
Дарина, конечно))))))

Марія 15:22
GalinaS, А какая Ви область?

Марина 15:22
GalinaS, я об этом еще в январе писала, когда казна только заикнулась об этом... и реакции как-то не последовало... все были уверены что надо делать раз казна сказала...

GalinaS 15:24
Марія, Миколаївська, мене насторожила ще тоді зміна р/рахунків...

Тат_яна 15:32
GalinaS, у меня такого не было, потому я в обсуждение не лезла...

марія 15:45
Чи при реорганізації шляхом злиття двох устнов і створюється новий ценрт . то працівникам повинно виплачувати вихідна допомога

керр 15:52
марія, виплачують за фактом звільнення за п.1 ст.40 кзпп

Інна 15:54
Колеги, що ми ставимо у рядок 2.6 (інші видатки) звіту про неприбутковість?

GalinaS 16:01
марія, у разі реорганізації підприємства, установи, організації дія трудових договорів працівників продовжується ч.3 ст.36КЗпП

Ася 16:37
Доброго дня. Чи є в чаті бухгалтери КЗ Центру надання соціальних послуг. Дуже потрібна допомога з розрахунку тарифів на платні послуги для новоствореного КЗ. Будь-ласка відгукніться!!!

GalinaS 16:42
Я так вважаю, що це необхідно усім новоствореним Центрам.Тут до Євгена просити статтю!

Ася 16:48
GalinaS, а така стаття вже є, чи потрібно просити про написання?

GalinaS 16:51
Ася, я думаю у світі нового закону треба просити нову статтю

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”