Архів чату за 02.03.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10332
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1371 раз
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:12
Всем привет)))

Марина 08:14
Вы где все??????

Тат_яна 08:15
Доброе утро! ВЕСНА. Все любуются природой. Пусть даже и в окно...

Тат_яна 08:20
А ЛюдКа, наверное, к переезду на новую работу готовится, сов пересчитывает и упаковывает в клетки

Марина 08:21
Тат_яна, ой не мАгууууу с тебяяяя))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Тат_яна 08:28
Марина, надеюсь, что она не обидится...

dio87 08:32
Доброго ранку!Допоможіть!Перевід працівників в установу,яка є правонаступником.Чи потрібно виплачувати компенсацію чи можна переводити з відпустками?

Олена 08:33
dio87, можна виплатити компенсацію працівнику чи перерахувати на рахунок нової установи, а вже потім вони виплатять. Я раджу виплатити працівнику

dio87 08:37
Олена, дякую.

ЛюдКа 08:37
Всім привіт!!!!Гарного дня та позитиву!!!!!!

Вікторія 08:40
Дівчатка, доброго ранку всім, може ж хто допоможе, ми УСЗН, які реорганізовані, у лютому по рахункам було знято касові видатки. Як цю операцію провести у бух.обліку.

Олена освіта 08:48
які особливості укладання договору оренди бюджетної установи? (2 кв.м. під антену інтнрнет провайдера)

Вікторія 08:56
Дівчатка, що нікого не має в чаті, у кого була чи є реорганізація, чи тільки в мене знімали касові?

ЛюдКа 09:01
Дівчата я ще на старому місці!!!!

Лена 09:02
Вікторія, ми реорганізовуємось, але в нас касові не знимали, а чого їх зняли? чи ви вже ліквідувались?

Лена 09:04
Вікторія, в мене ще одна людина буде розрахована тільки березні?

Вікторія 09:07
Лена, нас позвільняли 22 лютого, ще ліквідаційний не здавали. Касові усі зняли та передали до правонаступника. Як у себе показувати не знаю і ніхто не каже як. Якщо зніму касові та фактичні видатки,то залишиться кредиторка та дебіторка на початок року.

ЛюдКа 09:09
Марина, ОМС вхто з вас пережив реорганізацію????

ЛюдКа 09:09
чи Тат_яна???

марія 09:11
Добрий день ! Підкажіть працівник має 56 к. днів відпустки . за пропарацьований рік 03.06.2020-02.06.2021 рр. він використав 33 к. днів відпустки у жовтні 2020.Чи може він взяти у березні 9 к. днів і взяти оздоровчі до відпускних . Але наша установа реорганізується шляхом злиття

Тат_яна 09:13
ЛюдКа, сейчас - ничего. А раньше - ликвидацию

керр 09:14
марія,в чому сумнів, надається раз на рік, навряд чи у вас передбачено що така виплата надається за умови надання 14 к днів відпустки

ксю 09:16
Добрий день! Підкажіть будь ласка :) проводки на адміністративний збір за проведення юрид.особи КЕКВ2800 ?????????

марія 09:17
керр, тоді що виходить що маю надати право на відпустку 14 к. днів і виплатити оздоровчі привідпускних

EVGENIY 09:19
Доброго ранку :) Всім гарного дня!

Марина 09:20
EVGENIY, доброе))))

Вікторія 09:21
EVGENIY, а ви не допоможете у моєму питанні -8,40 та 09.07

керр 09:21
марія, якщо у вас таких обмежень нічим не передбачено то давайте і за 9 к днів

Марина 09:21
ксю, 2313-7011, 8511-6312, 6312-2313

ксю 09:22
Мирина: ДЯКУЮЮЮЮ!!!!

Марина 09:23
марія, оздоровительные даются при любом количестве дней отпуска.

Марина 09:23
ЛюдКа, я оооочень давно

Марина 09:24
ЛюдКа, мне пришлось тогда соглашаться и ездить на работу в обл центр...5 лет прокаталась)

Тат_яна 09:27
марія, (09.11 ) финансирование позволяет? Обязательные выплаты не ущемляются? Тогда пожалуйста, пусть отдыхают

0* 09:29
Вікторія, у нас тоже зняли , але тільки зарплату, з березня на лютий все перекинули

Вікторія 09:32
0*, а у нас чиста форма 2 станом на 1 березня вийшла. я зайшда в є-звітність подивилася.

Алла 09:44
Доброго ранку, підкажіть будь ласка, Комунальна установа відносилась до РДА, тепер перейшла до селищної ради, селищна рада здає приміщення цій установі і нараховувала відшкодування за е/е, в даний момент чи потрібно нараховувати це відшкодування, якщо КУ відноситься до селищної ради? Дякую.

0* 09:46
Вікторія, я ще не бачила, бо капець.

ЛюдКа 09:53
Дівчата підкажіть при реорганізаці до формування передавального акту, повинен бути акт прийому-передачі майна від установи яка припиняється до установи яка

Жанна 09:53
Доброго дня, хто працює у школі ,допоможіть, чи маємо права видати вчителям премію до 8 березня? Працюю недавно, тому цікавить питання, одні кажуть так, а інші кажуть,що ні

ЛюдКа 09:53
укрупняється???

Людмила 09:55
EVGENIY, доброго дня. В мене питання. як так , що самостійно ваша система з моєї картки зняла сплату 30 грн. за передплату користування вашим сайтоом. Я передплату зробила 15.02. на місяць. Місяць ще не пройшов.

ЛюдКа 09:56
У мене така ситуація що правонаступник не вимагає акт прийому -передачі майна, а каже достатньо передавального загального акта , а там немає хто здав майно а хто прийняв. Моя думка знов йде врозріз із думкою правонаступника....Радьте!!!

EVGENIY 09:57
Людмила, напишіть ваш особовий рахунок будь ласка

Аліна 09:59
Доброго ранку! Підкажіть, у формі № 3-борг, рядок 2040, борг за лікарняними за рах. ФСС ставимо ставимо чисту суму на руки?

Людмила 10:00
EVGENIY, 113971

Тат_яна 10:00
ЛюдКа, і що то буде за акт, де не вказані задіяні сторони? Це майно, це документи... Як ви докажете, що передали? Хто буде КРАЙНІМ?

*** 10:01
Хоть у кого-то работает адекватно СДО ???

Світлана 10:05
Доброго ранку, підкажіть будь ласка, вихідна допомога прирівнюється до мінімалки? в зв"язку з оновленням ? Як розрахувати мобілізованому вихідну допомогу, якщо він був увільнений від роботи, зарплата вмплачувалась по середньому заробітку

Бухгалтер ЗП 10:08
Аліна, чисту суму.

Олена 10:11
Світлана, з мінімалки

Світлана 10:12
EVGENIY, будь ласка, допоможіть! незнаю що робити! територ.центр РДА ліквідується, зарплата за ліквідаційні 2 місяці нарахована, але не виплачена (немає в Мережі)! Казначейство не приймає ліквід.баланс з Кт заборгованістю (тільки з 00). Як я можу подати в казну з 00, а в податкову з заборгованістю? Підкажіть що робити в такій ситуації? Дякую!

Олена освіта 10:12
ЛюдКа, у вас бухгалтерія інвентарні від-ті будуть вимагати...

НАТАЛЯ! 10:15
Доброго дня! в кого ще не має паспорта бюджетної програми по КПКВ 1209030?

Олена освіта 10:17
НАТАЛЯ!, це що

НАТАЛЯ! 10:18
це ДБ по якому ми здійснюємо видатки

Аліна 10:18
Бухгалтер ЗП, дякую

Світлана 10:19
Допоможіть будь-ласка з проводками на прибання програми.

EVGENIY 10:21
Світлана, а як ви виплатите зарплату якшо ліквідуєтесь? Всі вірно робе і казна і всі інші! При ліквідації повинен бути нуль! Для цього і роблять ліквідаційний звіт! Виплатіть все а потім вже ліквідовуйтесь!

EVGENIY 10:22
Світлана, http://bit.ly/36iTzyK

марія 10:22
чи входить до розрахунку відпускних лікарняні і премія яква була наразована у грудні 2020

Світлана 10:23
EVGENIY, дякую, але я з цього так нічого до купи і не звела. Можливо хтось вже робив, щоб допомогли.

EVGENIY 10:26
Світлана, ви платите за заправку картриджів? От проводки ті самі тільки на позабаланс поставити і треба

Світлана 10:26
EVGENIY, Так з чого ж я виплачу? На ці два місяці (січень-лютий) не затвердили ні штатне, ні кошторис! Викинули з Мережі, НАС НЕМАЄ!!! Зарплату, компенс.відпустки, вихідна допомога - нічого не виплачено! Зобов"язань в Казні немає! Засновник (РДА) відповіли, що тільки через СУД! Ходили 2міс.на роботу, а тепер ще й за свої зароблену зарплату судиться

EVGENIY 10:27
Світлана, подивіться архів чату за останні пару днів вчора або в п'ятницю писали і проводки в чаті

Людмила 10:27
марія, лікарняні входять, а премія (якщо не одноразова), то теж входить тільки пропорційно відпрацьованим місяцям.

Марина 10:27
Світлана, божееее, что делается......

EVGENIY 10:30
Світлана, вони не повинні були вас виключати, тільки після сплати боргів!! Зверніть до інспектора з праці в УПСЗН може вона вплине на РДА, хай вирішують в РДА або в ТГ хто буде сплачувати борги!

Світлана 10:31
EVGENIY, дякую. Скажіть щебудь ласка як можна переглянути архів чату?

EVGENIY 10:31
Світлана, viewforum.php?f=187

Коледж 10:32
Доброго дня, ми передплачуємо Бюджетну бухгалтерію, як зробити доступ до статей на сайті?

Світлана 10:32
EVGENIY, дякую!

EVGENIY 10:36
Коледж, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: (066) 870-10-10 (097) 780-10-10

А 10:55
НАТАЛЯ!, 10:15-Ще немає ні в кого

Наталка 10:55
Доброго дня! Колеги хто можете поділитися наказом про облікову?

Марина 10:58
Здравствуйте! Подскажите ми КНП, на какой р/с сделать платежку:перерах.в дохід бюджета 50% за срібло?Заранее благодарю!

Світлана 11:12
EVGENIY, Доброго ранку, підкажіть будь ласка, вихідна допомога прирівнюється до мінімалки? в зв"язку з оновленням ? Як розрахувати мобілізованому вихідну допомогу, якщо він був увільнений від роботи, зарплата вмплачувалась по середньому заробітку

Танюшка 11:13
Якщо ми не виплатили заробітну плату за лютий, там потрібно кудись подавати звіт?

Н.А 11:31
Марина, уточніть у вашій казні рахунок або в фінуправлінні.

Ганна 11:39
Бюджетна установа придбала тканину для фотозони.Як її облікувати?

777 11:47
Добрий день! ми відділ отг. скажіть від якої суми ми повинні придбавати по спрощених. якщо наприклад ноутбук? хто як робить. Бачу дехто товари і за 5 тисяч по спрощених? Як визнанчати?

Лора 11:50
Доброго дня підскажіть хтось показує заборгованість по лікарнячних ФССв звіті 3-торг

просто таня 11:56
Наталія ВЫ МНЕ ПОМОГАЛИ вчера по авансу оренды,вы есть?

Н.А 11:56
Ганна, як запаси

Аліна 11:58
Лора, так

Кріс 12:56
Доброго дня! згідно якої методики розрахувати орендну плату???

Ганна 13:29
Н.А: Дуже дякую, а потім як списати?

керр 13:32
Світлана, з окладу, а якщо він менше мзп, тоді з мзп

oksana 13:35
Танюшка, тльки у ф,7. ,бо вона не є простроченою

просто таня 13:41
У КОГО то есть аренда?

Наталия 13:45
просто таня: Я на месте ))))

Дарина 14:12
Доброго дня.Підкажіть будь ласка,треба зробити передачу ОЗ.Як вірно оформити часткову передачу ОЗ,які входять в комплект?

просто таня 14:18
Наталия, оооо,спасительница.на основании чего платиться авансовий внесок в казначействе,до заключения договора,как прописано в законе?

EVGENIY 14:27
Дарина, раджу вам почитати ось це https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... ni-zasobi/

EVGENIY 14:27
Дарина, особливо визначення що таке ОЗ

EVGENIY 14:28
часткова передача ОЗ це взагалі щось новеньке

EVGENIY 14:29
Дарина, я так підозрюю ви на облік поставили і не вірно визначили об'єкт обліку

Дарина 14:31
EVGENIY, це комплект.спорт.інвентаря.Частина цього комплекту передається в іншу школу.

Дарина 14:32
Ставилось воно на облік ще в 2011 році і не мною.Мені тепер тільки б зрозуміти,як це взагалі можливо зробити

просто таня 14:44
Наталия, МНЕ НУЖНО уйти до 16,00 несмогу переписіваться.если можна напишите мне на електронку что либо,что б я вас увидела.я вам туда напишу как приду.tatyanaw1 @ ukr.net без пробелов,здесь по другому неотображаеться.заранее спасибо.

EVGENIY 14:55
Дарина, ось почитайте https://i.factor.ua/ukr/journals/bb/202 ... 06888.html

Дарина 15:05
EVGENIY, вибачте,але ми можемо ,наприклад, передати гриф та частину дисків,а частину дисків залишит?

*** 15:25
Підкажіть, будь ласка, які проводки при передачі правонаступнику невиплаченого лікарняного (по вагітності і пологах)

EVGENIY 15:39
Дарина, ви хоча б почитайте трошки що я вам скинув

оксана 15:41
оплатила 30 грн, а на след.день уже не могу посмотреть статьи

EVGENIY 15:42
оксана, зверзу на сайті натисніть УВІЙТИ, авторизовуйтесь і читайте все

*** 15:43
пит,15,25 будь ласка

EVGENIY 15:49
***, чому не виплаченого?

EVGENIY 15:50
***, де кошти у вас але не виплачені або ФСС не дав кошти ще? А фсс про це знає? Він куди кошти надасть?

*** 15:59
EVGENIY, нам надасть, ще про це незнає , ми замовляли, але ФСС ще не виплатив, ми змушені закривати рахунки , казна наполягає, каже що гроші все одно повернуться до них

Дарина 16:05
EVGENIY, я прочитала,те що ви давали.Справа в тому,що цей інвентар був переданий в 2018 році по договору безоплатної передачі,строк договору вийшов.Щоб не робити новий,сессією прийнято рішення передати цей інвентар.

EVGENIY 16:19
***, 6511 2114 передаються декретні за рахунок ФСС, той хто отримує робе 2114 6511

EVGENIY 16:21
Дарина, яка різниця як ви його отримали, він вже вже стоїть і вас на обліку? Ви його проводили по довідці в натрульній формі ? І при нарахуванні зносу робили 5111 7511?

Дарина 16:23
Ми придбали,через певний час передали безоплатно.Тепер повинні передати їм на баланс

Світлана , Харківська об. 16:29
допожіть, будь ласка, у ліквідаційній звітності за аналогічний період попереднього року ставимо показники минулого року чи 1 квартал минулого року. Е звітність показники не відображає. Казна не допомагає...

Н.А 16:35
Ганна, як використані запаси по акту тепер новий бланк. Якщо ви придбали для одноразового використання.

EVGENIY 16:37
Дарина, як це зробити написано в статті у вас ситуація майже один в один

натка 16:37
підкажіть якщо людина переведена до реорганізованої рда то в неї буде новий період в нашій установі

Дарина 16:39
EVGENIY, величезне дякую

Анна 16:40
Світлана Харківська об: у 2-дс - показники за 1 квартал минулого року, а у 3-дс - показники на кінець 2020 року.

Світлана , Харківська об. 16:42
Анна, дякую щиро. У вас теж все в ручну вносилось.

Анна 16:43
Світлана Харківська об., ні, в мене сформувало з показниками

керр 16:45
натка, якщо було звільнення і прийняття то так новий

Юрій 16:51
Цитата: "На сайті ПФУ оприлюднено законопроєкт зі змінами до ПКУ з метою коригування звітного періоду для єдиної звітності роботодавців та податкових агентів (з квартального на щомісячний)"

*** 16:52
EVGENIY, щиродякую

Тат_яна 16:53
Юрій, це шо за прикол?

Світлана , Харківська об. 16:55
Анна, дякую

Тат_яна 16:57
Юрій, того ВОНИ й теляться із формами звітності?

Тат_яна 16:58
Таки ПРИКОЛ: Кабінету Міністрів України у місячний строк із дня набрання чинності цим Законом:привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;забезпечити перегляд та приведення центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Тат_яна 16:58
Поки приймуть, потім місяць на доведення до розуму, а там дійсно вже терміни подачі - тю-тю

EVGENIY 17:00
Це проект ЗАКОНУ поки він дойде до Верховної ради ми вже здамо пару звітів, п потім поки внесуть зміни ми вже і річну здамо

Марина 17:03
EVGENIY, точно)))))

Тат_яна 17:13
EVGENIY, таки да. Дивлячись на те, з якою швидкістю прямує до нас оновлений квартальний звіт ЄСВ+ПДФО, напишу собі нагадування "ЗАЛИШ НАДІЮ..."

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”