Архів чату за 09.03.2021

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10321
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Марина 07:32
Всем привет)))

АІ 07:45
Доброго сонячного ранку!!!

Квіточка 08:30


Тат_яна 08:36


Ж 08:37
При реєстрації на майданчику Закупки.пром.юа виникла помилка Виникла помилка при взаємодії з криптографічною бібліотекою. Бібліотеку web-підпису не запущено або не інстальовано у системі. Для продовження необхідно запустити або інсталювати бібліотеку web-підпису.<br><br><div><a style="text-indent:18px" href="https://iit.com.ua/download/productfiles

Ж 08:37
Що це може бути?

ОМС 08:47
ВСЕМ ДОБРОЕ УТРО!!!)))

Марина 08:48
Доброго ранку.Підвищення посадових окладів було в вересні 2020 чи буде індексація в січні-лютомі,березні?

Марина 08:55
ОМС, привет))))

Марина 08:55
ОМС, выболелась?

Окси 08:57
Добрый день! С января 2021г, створили відділ освіти, молоді та спорту, культури і туризму. В отделе 4 штат.ед. Я - специалист с покладанням обов'язків ведення бух.обліку. Підскажить, будь ласка, что и где мне почитать, какие отчеті, когда и кому я должна сдавать? И какие документі у меня должні бить? (положення? и т.д.)

Наталія 09:00
Добрий день! Чи оплачується лікарняний по довідці? Кажуть що немає бланків у лікарняних листків..

Тат_яна 09:00
Наталія, ні

Наталія 09:00
Дякую

ОМС 09:01
Марина, да, спасибо! На работе с прошлого четверга))) Так сказать, в строю.

Оксана 09:02
Доброго дня. Звільняємо мат.відповідальну особу за недостачу. Керівник вимагає утримати з розрахункових. Як це правильно зробити та як провести по казначейству ?Буду дуже вдячна за відповідь.

0* 09:05
Доброго дня,за яке число профінансовані лікарняні?

Тетяна 09:27
Доброго дня ,хто знає що з звітом по ЕСВ за лютий ?

EVGENIY 09:28
Доброго ранку! Всім гарного дня )

EVGENIY 09:28
Тетяна, а що з ним? Звіт з ЄСВ квартальний

EVGENIY 09:30
Тетяна, 22.01

Тетяна 09:35
кажуть що знову буде місячним

EVGENIY 09:43
Тетяна, це буде ще не скоро!

Оксанка 09:44
Тетяна, це поки що проект, будемо чекати затвердження

Наталка 09:52
Окси, нічого собі)

Ж 10:09
чи потрібно публікувати в прозоро договори відшкодування?

Інна 10:15
Ж, ні, не потрібно,, адже це не закупівля в розумінні Закону

Іванна 10:18
Доброго дня, підскажіть будь ласка міняємо назву установи куди і що потрібно подавати про зміну і чи потрібно буде міняти ключі в податкову і казну? Дякую!

Наталя т-ц 10:25
Іванна, все міняти)))міняєте назву у вашого державного реєстратора,положення,ключі теж міняти,реєстраційну картку в казну і всі інші докеументи до неї, в казні уточнуйте-там багато установчих документів треба подати буде

Марина 10:29
и вналоговую

Леся 10:47
Євгеній,ми передплатили "Бюджетну бухгалтерію"- як відключити вашу рекламу на передплату,яка постійно все блокує

Аліна 10:47
підкажіть яку підставу вказати в наказі про внесення змін до штатного розпису, якщо потрібно добавити одиницу???

Аліна 10:48
у звязку зі службовою необхідністю підійде???

EVGENIY 11:03
Леся, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: (066) 870-10-10 (097) 780-10-10

Тат_яна 11:05
Аліна, "приведення у відповідність до..." підійде. До типового штатного, до нормативів обслуговування , т.п. Держава вже давно всі ваші службові необхідності врахувала, обрахувала та оптимізувала. Якось так

Олена освіта 11:07
Окси, УДК (ф.7, потім квартал звіт, ) статистику на сайте по ЄДРПОУ шукайте, квартально - звіт ЄСВ і ДФ, ще можливі звіти до фін.управління... а взагалі у вас повинно бути : штатний розпис, положення про відділ,, положення про бух.облік, про преміювання...

Оксанка 11:09
Добрий день! Уже 2 дні мені казначей не пропускає фінансові, проплата на укртелеком на інтернет. Причина: не подобається формат документа, при цьому вся селищна рада платить по ньому і проблем немає... В п'ятницю скинула написано: не вказано причину сторнування, навіть не "соізволили" розповісти, що з документами не так. Скажіть вирішення ситуації

Тат_яна 11:40
Оксанка, лист у казну з описом ситуації та проханням надати роз"яснення на підставі чого відмова і якими нормативними документами слід керуватися для позитивного вирішення ситуації. Лист в двох примірниках, реєстрація при вас, один примірник забираєте собі.

Тат_яна 11:41
Дякую всім покровителям казначейства і фінансів, за те, що мені послали адекватних і компетентних казначеїв

123 11:56
кто то уже подавал заявку на больничніе с расчетнім периодом по январь 2021? принимают?

Аліна 11:58
123, принимают, но нас просили дополнительно написать письмо в произвольном виде с указанием зарплаты за январь

123 12:00
Аліна, спасибо

Наталка 12:26
Оксанка, у нас теж не хотіли, зараз приймають. Пеня по укртелекому по КЕКВ 2800?

Ольга* 12:42
звіт дод.4 по ЄСВ здавати раз в квартал?

МЕДИК 13:05
Підкажіть будь-ласка новачку, якщо у мене працівниця в декреті вже рік, лікарняний оплатили. Чи повинно підприємство платити за неї якісь податки щомісяця до 3 років?

Світлана 13:06
Добрий день.Підскажіть, будь ласка, чи потрібно в штатному розписі вказувати надбавку за інтенсівність та високі досягнення

людмила 13:13
у кого не працює ключ директора в СДО?

ОМС 13:22
МЕДИК, нет

Оксанка 13:23
Наталка, як Ви їх умовили прийняти зобов'язання?

Н.А. 13:25
Світлана, наказ видається на всі доплати

Оксанка 13:28
Тат_яна, це нереально, в них карантин, нікого не впускають, зараз казначей мій у відпустці, приймає інша заміняє, і отакі коники викидає. Адекватністю там і не пахне. Питаєш що не так: мені документи не подобаються...Як вони мене замучили своєю компетентгністю та адекватністю......

Світлана 13:28
Н.А.., дякую

Оксанка 13:31
Тат_яна, дотягує до кінця дня і відбиває. Щоб не змогла переробити. Яка управа, не розумію, просити язик не повертається... Чи просто дочекатися свого казначея? так інтернет можуть відключити

МЕДИК 13:36
ОМС, дуже дякую! Заспокоїли

EVGENIY 13:41
Оксанка, кажіть своєму керівнику хай він дзвоне в ДКСУ начальнику, якщо не подіє хай дзвоне в обласне якщо і після цього не подіє хай дзвоне на горячу лінію казначейства!

Наталка! 13:52
Оксанка, печатка є, хоть і електронна, не мають права. Вони згодилися.

Окси 14:08
Олена освіта, спасибо) Вроде все есть, кроме положення про бух.облик...

ГАННА 14:48
доброго дня, чи потрібно на прозорро подавати нотаріальні послуги,якщо вони без договору?

ГАННА 14:49
тільки акт виконаних робіт і рахунок?

Таня 15:09
Здравствуйте! Подксажите, пожалуйста, какими проводками показать прием запасов (1812) сельским советом (ОТГ, центральна садиба) от сельксого совета, который присоединился?

EVGENIY 15:10
Таня, 1812 5512

Оксана 15:13
добрий день. може в кого є така проблема. були памятники на балансі селищної ради зараз хочуть їх передати на управління культури,це ми. Ми звісно проти. може у когось була подібна ситуація або хто підкаже нормативні документи

Оксанка 15:14
Сьогодні вийшла моя казначей і все втянула, так що вся проблема щезла. І чому та відбивала для мене ясно, не хотіла чужі документи обробляти, от і все. Дякую всім за підтримку

Світлана, Харківська обл. 15:15
EVGENIY, 1 березня 2021р в 14,56 автоматично було знято плату за користування сайтом.Номер замовлення 1139662. Сьогодні знову спливає повідомлення про необхідність сплати.користуватись сайтом не має можливості. Допоможіть.

EVGENIY 15:15
Світлана, Харківська обл., зверху на сайті натисніть УВІЙТИ і авторизуйтеся

Оксанка 15:15
Тепер піду спокійно у відпустку на 3 довгожданні дні зі спокійною душею

EVGENIY 15:16
Оксанка, люди з інтернетом будуть на роботі )))

Оксанка 15:18
EVGENIY, ну хоча б за мною боргу не буде, що щось не проплатила...)

Світлана, Харківська обл. 15:18
EVGENIY, дякую

Таня 15:29
EVGENIY, спасибо большое

ГАННА 15:44
EVGENIY, 14:48

EVGENIY 16:06
ГАННА, я з прозоро не дружу ))

просто таня 16:12
ГАННА,на фейсбук есть группа **публічні закупівлі україни**вступите и все вопросі там обсуждаються.

Бухгалтер ЗП 16:16
Підскажіть, будь ласка, поновили державного службовця за РС на роботі, він звільняється, чи нараховується йому компенсація за додаткову відпустку за час вимушеного прогулу?

керр 16:34
Бухгалтер ЗП, додаткова за стаж нарах за фактом набуття періоду стажу, а не фактично відпрацьованого часу у такому періоді

Бухгалтер ЗП 16:40
керр, працівник не працював на посаді два роки, рік тому набув права на додаткову відпустку, компенсацію нараховувати чи ні не знаю

керр 16:58
Бухгалтер ЗП, рік впродовж якого не виконував обов'язки дс підстав не має,це ж як з тими хто перебував у відпустці за дитиною по догляду, інша справа з останнім періодом коли поновили

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”